Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 33
  1. #1
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Question
    Παιδια μενω δασος χαιδαριου και ειμαι στην HOL αλλα επειδη φετος η κατασταση εχει γινει αφορητη με το ιντερνετ σκεφτομαι να αλλαξω εταιρια και ειμαι αναμεσα σε ΟΝ και CYTA.

    Οποιος βρίσκεται εδω γυρω η γενικα στην ευρητερη περιοχη Χαιδαριου-Αιγαλεω αν μπορει να μου πει ταχυτητες, συχρονισμους, attenuation, θορυβο κτλ θα το εκτιμουσα.

    Επισης επειδη αμα παω στην ΟΝ θα βαλω το 3play, αφου ειναι πιο φτηνο απο το 2play που εχω, θελω να μου πειτε τι γινετε με την TV γτ δεν ξερω μια.

    Καταρχην ο αποκωδικοποιητής πρεπει να ειναι κοντα στο ρουτερ και να ειναι συνδεδεμενος με αυτο η λειτουργει αυτονομα ???
    Τι καναλια υπαρχουν στην ΟΝ ΤV και υπαρχουν καναλια απο εξωτερικο που να δειχνουν αγωνες ποδοσφαιρου ??

    Και τελος παλια θυμαμαι που διαφημιζαν οτι η ΟΝ εχει ιδιόκτητο δίκτυο με οπτικες ινες αυτο ισχυει ??? Και αν ισχυει εχει στο χαιδαρι ??

  2. #2
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    382
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19387/907
    ISP
    On Telecoms
    SNR / Attn
    7.5(dB) / 20.5(dB)
    τι στατιστικα εχεις με τον τωρινο σου παροχο,για καντα ενα ποστ ωστε να δούμε που περιπου θα παιζεις ώστε να μπορείς μετα αν ειναι να βάλεις και την tv
    και εδω πληροφοριες για tv http://www.on.gr/ontv/
    ΘΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΠΛΕ ΞΟΔΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

  3. #3
    Εγγραφή
    18-10-2007
    Περιοχή
    ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    751
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    14400/1988
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Wind - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    ΔΕΝ ΛΕΩ
    SNR / Attn
    8(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΟΝ ΚΑΙ CYTA ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ παιζουν μια χαρα
    αναλογως που μενεις φιλε
    πχ , εγω χαμηλα εχω 25 attenuation , που σημαινει μεχρι 16 mbps
    κοντα στο mymarket εχουν 18 που σημαινει 20 mbps
    ψηλα στο ΑΝΩ δασος εχουν 34-38 που σημαινει 7-8 mbps

    σε ολες τις περιπτωσεις η τηλεοραση παιζει απροβληματιστα στην ον καρατσεκαρισμενο !!!

    εγω ειμουνα ον 4 χρονια και μολις απο προχθες ειμαι στην cyta , τα στατιστικα μου δεν αλλαξαν απλα για μενα το νετ της cyta ειναι καλυτερο απο αποψη σταθεροτητας σε βαθος χρονου που σημαινει καλο γιατι η τηλεφωνια της ειναι μεσω modem και οχι στην μπριζα του τοιχου οπως στην ον

    εαν πας ον και εχεις καλα στατιστικα και θελεις και τηλεοραση , λεει πολυ !!

    εαν θες καλυτερο-σταθερο σε βαθος χρονου ιντερνετ ( οχι ping γιατι εκει η ον ειναι καλυτερη !!) με τηλεφωνια voip τοτε μονοδρομος cyta !!

    τα στατιστικα σου δωσε μας απο το μοντεμ σου για να σου πω τι σε συμφερει !!

    Α ! στο χαιδαρι η αλλαγη παροχου κανει 1,5 μηνα , μην τρελαθεις απλα το εχουμε συστημα
    !!!!!

    ΑΠΟ τηλεοραση η ον δεν λεει πολλα , δεν εχει καναλια με αγωνες οπως η νοβα και ο οτε !!!

    ΝΑΙ ο αποκωδικοποιητης πρεπει να ειναι κοντα στο μοντεμ , αλλιως μπορεις να τον συνδεσεις με 2 ιδια συτηματακια μεσω ρευματος σε ολο το σπιτι , τα παρεχει η ον και στα χρεωνει 50 ευρω !!

    εαν διαλεξεις 3πλαυ στην ον ,θα πληρωσεις 65 ευρω στην αρχη λογω της τηλεορασης

    η ον σου δινει 3 μηνες παγιο δωρο με αιτηση απο το ιντερνετ και μονο !!

    αλλα η cyta 80 λεπτα κινητα δωρο το πρωτο χρονο χωρις μηνες παγιο δωρο

    www.on.gr
    www.cyta.gr

    πες μας το attenuation ου απο το μοντεμ σου !!

    το θεμα ειναι οικονομικο , ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΟΥ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stef128 : 18-02-11 στις 02:26.

  4. #4
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ναι σορρυ παραληψη που δεν εβαλα στατιστικά. Εγω μενω απεναντι απο το εμπορικο κεντρο( επι της παπανδρεου δλδ)

    Οπως βλεπεις εχω καλουτσικο Attenuation αλλα συνχρονιζω χαμηλά. Στην αρχη που ειχα βαλει HOL συνχρονιζα στα 15-17( πανω κατω) αλλα οσο παει και πεφτει.

    Για την ενεργοποιηση η HOL εκανε 18 μερες, δεν ξερω εαν αργησω με την ΟΝ αλλα αμα κανω συνδεση θα το διαπιστωσω.

    Για τα 67ε της ενεργοποιησης το ξερω αλλα αφου δινει 3 μηνες δωρο δεν πειραζει . Στην ουσια σου κανει 1 μηνα αφου εχει τελος ενεργοποιησης.

    Αλλα δεν ξερω αφου δεν εχει κανενα απολυτως αγωνα( του εξωτερικου παντα λεω) δεν με ψηνει. Αν και εχει και σηριαλ αλλα και παλι δεν με πολυ ψηνει.

    Το ιντερνετ με ενδιαφερει πιο πολυ αλλα η CYTA εκτος οτι θελει 30ε ενεργοποιηση και δεν σου δινει δωρο κανενα μηνα και αρα βγαινει παραπανω εχει την VoIP τηλεφωνια που δεν με πολυ ενθουσιαζει.

    Οι τιμες ειναι 36,08ε για ΟΝ(Triple Play) και 38 για CYTA(Ενισχυμένο πακέτο
    2play 24Mbps) (εκτος του τελους ενεργοποιησης) δεν υπαρχει κατι αλλο ετσι ? Δεν υπαρχει καποιο παγιο η καποια χρεωση για τα τηλεφωνα σωστα ?
    Γτ ειδικα με την CYTA εχω μπερδευτει .

    Επισης ξερει κανεις ποσο παει το αντιστοιχο πακετο του ΟΤΕ ? Δηλαδη ιντερνετ 24αρι και τηλεφωνια με απεριοριστες αστικες & υπεραστικες αλλα σε συνολο με παγια και ολα τα υπολοιπα που βαζει ο ΟΤΕ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τσε : 18-02-11 στις 05:27.

  5. #5
    Εγγραφή
    18-10-2007
    Περιοχή
    ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    751
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    14400/1988
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Wind - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    ΔΕΝ ΛΕΩ
    SNR / Attn
    8(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Interleaved
    http://oteshop.ote.gr/storefront/con...omilia_tv.html


    η τιμη του οτε ειναι 60.50 το μηνα για 3πλαυ απεριοριστα και 24mbps και 60 κινητα

    www.oteshop.gr


    45.50 για 2πλαυ

    προσωπικα θα εβαζα αυτο απο ον

    http://www.on.gr/el/products/residen...play_24gr.html


    θα σου παιξει μια χαρα βαση των στατιστικων σου + αλλαζεις τις ταχυτητες μονος σου μεσα απο το myon ( απο fast σε inteleaved .... fast = gaming ) σε οποια ταχυτητα θες !!! η μονη εταιρια που το εχει αυτο !!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stef128 : 18-02-11 στις 05:42.

  6. #6
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τις ειδα και εγω της προσφορες αλλα ειναι 45,50 το 2play μονο ???? Και μεσα ολα παγια φοροι κτλ ????

    Ρωταω για να ξερω ακριβως πριν αποφασισω γτ αμα εχει παγιο ο ΟΤΕ παει 45 + 25~30=70~80 ευρω οποτε παει πολυ πιο ακριβα απο ολους. Ενω αμα ειναι μονο 45 ευρω τοτε δεν ειναι μεγαλη η διαφορα απο ΟΝ(9 ευρω), απο CYTA(7 ευρω) και απο την HOL που εχω τωρα(41 δηλαδη μονο 4 ευρω) αλλα ειναι καλυτερη ποιοτητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τσε : 18-02-11 στις 15:22.

  7. #7
    Εγγραφή
    08-06-2006
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΗΝΟΣ
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τσε Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις ειδα και εγω της προσφορες αλλα ειναι 45,50 το 2play μονο ???? Και μεσα ολα παγια φοροι κτλ ????

    Ρωταω για να ξερω ακριβως πριν αποφασισω γτ αμα εχει παγιο ο ΟΤΕ παει 45 + 25~30=70~80 ευρω οποτε παει πολυ πιο ακριβα απο ολους. Ενω αμα ειναι μονο 45 ευρω τοτε δεν ειναι μεγαλη η διαφορα απο ΟΝ(9 ευρω), απο CYTA(7 ευρω) και απο την HOL που εχω τωρα(41 δηλαδη μονο 4 ευρω) αλλα ειναι καλυτερη ποιοτητα.
    Δεν έχει πάγιο ΟΤΕ. Η οn είναι η οικονομικότερη.

  8. #8
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Κοιτα αμα δεν εχει παγιο ο ΟΤΕ τον προτιμω γτ ειναι καλυτερος στο ιντερνετ.

    Δεν ξερω πρεπει να το σκεφτω πολυ καλα.

  9. #9
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Λοιπον ειμαι σχεδον ετοιμος να κανω αιτηση.

    Τωρα αυτα που θελω να μαθω ειναι :
    Επειδη στην HOL οταν πηγα δεν ειχα τηλεφωνο καθολου και μολις μου εκανε μικτονομηση ο τεχνικος ενεργοποιηθηκε αμεσως η γραμμη ( αν και συνφωνα με αυτον θα εκανε 4-5 μερες ακομα) αμα παω στην ΟΝ ( με φορητοτητα) μολις κοπει η HOL θα εχω αμεσως τηλεφωνο και ιντερνετ η θα μεινω καποιες μερες χωρις ???

    Επισης επειδη κοιταξα τον τιμοκαταλογο της ΟΝ λεει οτι χρεωνουν και τον αναλυτικο λογαριασμο(ελεος!) φανταζομαι επιλεγω εγω αμα θελω αναλυτικο η οχι ετσι ? Δε νομιζω τον βαζουνε με το ζορι ?

    Και τελος εαν ζητησω να πληρωσω τα 67 της ενεργοποιησης σε 2 δοσεις θα το δεχτουμε ?

    Α δεν μου ειπε κανεις απο εσας που γνωριζετε αν αυτο με το ιδιόκτητο δίκτυο οπτικων ινων ισχυει ( δεν περιμενω και FTTH αλλα και μεχρι το κουτι του οτε δεν θα με χαλαγε).

  10. #10
    Εγγραφή
    22-04-2009
    Μηνύματα
    914
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τσε Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον ειμαι σχεδον ετοιμος να κανω αιτηση.

    Τωρα αυτα που θελω να μαθω ειναι :
    Επειδη στην HOL οταν πηγα δεν ειχα τηλεφωνο καθολου και μολις μου εκανε μικτονομηση ο τεχνικος ενεργοποιηθηκε αμεσως η γραμμη ( αν και συνφωνα με αυτον θα εκανε 4-5 μερες ακομα) αμα παω στην ΟΝ ( με φορητοτητα) μολις κοπει η HOL θα εχω αμεσως τηλεφωνο και ιντερνετ η θα μεινω καποιες μερες χωρις ???

    Επισης επειδη κοιταξα τον τιμοκαταλογο της ΟΝ λεει οτι χρεωνουν και τον αναλυτικο λογαριασμο(ελεος!) φανταζομαι επιλεγω εγω αμα θελω αναλυτικο η οχι ετσι ? Δε νομιζω τον βαζουνε με το ζορι ?

    Και τελος εαν ζητησω να πληρωσω τα 67 της ενεργοποιησης σε 2 δοσεις θα το δεχτουμε ?

    Α δεν μου ειπε κανεις απο εσας που γνωριζετε αν αυτο με το ιδιόκτητο δίκτυο οπτικων ινων ισχυει ( δεν περιμενω και FTTH αλλα και μεχρι το κουτι του οτε δεν θα με χαλαγε).
    Ναι, υπό φυσιολογικές συνθήκες, δεν θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο κατά την αλλαγή.

    Χρεώνεται ΜΟΝΟ η αποστολή του τυπωμένου αναλυτικού, με το ταχυδρομείο. Μπορείς να βλέπεις τις κλήσεις σου δωρεάν online.

    Έτσι και αλλιώς το τέλος ενεργοποίησης χρεώνεται σε δόσεις στους πρώτους λογαριασμούς.

    Προφανώς και έχει ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών μέχρι το DSLAM, όπως και οι περισσότεροι από τους παρόχους.

  11. #11
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, υπό φυσιολογικές συνθήκες, δεν θα μείνεις χωρίς τηλέφωνο κατά την αλλαγή.
    Αχα πολυ ωραια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρεώνεται ΜΟΝΟ η αποστολή του τυπωμένου αναλυτικού, με το ταχυδρομείο. Μπορείς να βλέπεις τις κλήσεις σου δωρεάν online.
    Ελεος ! Μηπως ειναι οικολογοι και χρεωνουν τον τυπωμενο αναλυτικο για να μας αποτρεψουν απο το να χαλαμε πολυ χαρτι ???? Δεν μου απαντησες ομως στην ερωτηση εαν ειναι υποχρετικο η μπορω να επιλεξω εαν θελω να τον στελνουν η οχι ?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι και αλλιώς το τέλος ενεργοποίησης χρεώνεται σε δόσεις στους πρώτους λογαριασμούς.
    Δηλαδη ??? Θα ερθει πχ σε 2 δοσεις τους 2 πρωτους μηνες ? Εαν μπορεις εξηγησε το μου πιο αναλυτικα γτ θελω να ειμαι απολύτως σιγουρος πριν κανω αιτηση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fanboysgotohell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς και έχει ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών μέχρι το DSLAM, όπως και οι περισσότεροι από τους παρόχους.
    Εχει και η HOL δηλαδη ?? Ρωταω γτ προφανως με το δίκτυο οπτικων ινων φτανταζομαι θα συνεπάγεται και μια καπως καλυτερη ταχυτητα η κανω λαθος ?

  12. #12
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τσε Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελεος ! Μηπως ειναι οικολογοι και χρεωνουν τον τυπωμενο αναλυτικο για να μας αποτρεψουν απο το να χαλαμε πολυ χαρτι ???? Δεν μου απαντησες ομως στην ερωτηση εαν ειναι υποχρετικο η μπορω να επιλεξω εαν θελω να τον στελνουν η οχι ?
    Δεν το κάνουν γιατί είναι οικολόγοι (απαραίτητα) αλλά γιατί έχει κόστος. Και πολύ δίκαια κατά τη γνώμη μου. Η On είναι ίσως ο φθηνότερος πάροχος, και βέβαια για να το πετύχει αυτό πρέπει να κρατάει και τα κόστη της χαμηλά. Αν κάποιος το θέλει στο χαρτί ας το πληρώσει, εγώ που δεν το θέλω γιατί να το πληρώνω; Και επιπλέον, εμένα και από οικολογική άποψη μου φαίνεται θετικό. Και τέλος, δεν θα στο στείλουν (και δεν θα στο χρεώσουν) παρά μόνο αν το ζητήσεις.

    Εχει και η HOL δηλαδη ?? Ρωταω γτ προφανως με το δίκτυο οπτικων ινων φτανταζομαι θα συνεπάγεται και μια καπως καλυτερη ταχυτητα η κανω λαθος ?
    Απ'όσο ξέρω όλοι οι πάροχοι έχουν ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών, πιθανόν λιγότερο ή περισσότερο εκτενές, αλλά δεν είναι αυτός ο μόνος, και πιθανότατα ούτε καν ο καθοριστικός παράγοντας στην ταχύτητα. Παίζουν ακόμη bandwidth προς το εξωτερικό, πολιτική traffic shaping, πολιτική SNR, ποιότητα εξοπλισμού κλπ.

  13. #13
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ναι δεν αντιλεγω για τον αναλυτικο απλως θυμαμαι που παλια τον στελναν ολοι τζαμπα και τωρα τον χρεωνουν.

    Επισης εμενα μου φενεται υπερβολικο ποσο τα 5 ευρω και κατι για 2 σελιδες χαρτι.

  14. #14
    Εγγραφή
    08-06-2006
    Μηνύματα
    319
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΗΝΟΣ
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τσε Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχα πολυ ωραια.


    Ελεος ! Μηπως ειναι οικολογοι και χρεωνουν τον τυπωμενο αναλυτικο για να μας αποτρεψουν απο το να χαλαμε πολυ χαρτι ???? Δεν μου απαντησες ομως στην ερωτηση εαν ειναι υποχρετικο η μπορω να επιλεξω εαν θελω να τον στελνουν η οχι ?
    Mπορείς να επιλέξεις φυσικά.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Τσε Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη ??? Θα ερθει πχ σε 2 δοσεις τους 2 πρωτους μηνες ? Εαν μπορεις εξηγησε το μου πιο αναλυτικα γτ θελω να ειμαι απολύτως σιγουρος πριν κανω αιτηση.
    Ακριβώς. Σε 2 δόσεις τους 2 πρώτους μήνες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος limplixos : 20-02-11 στις 20:14. Αιτία: προσθήκη quote

  15. #15
    Εγγραφή
    15-05-2009
    Περιοχή
    ΧΑΙΔΑΡΙ
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    181
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17.797/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    Thomson TG782
    SNR / Attn
    6,0(dB) / 20,0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Τελεια !!!!
    Δευτερα θα κοιταξω το ecare της HOL για να βεβαιωθω οτι εχουν περασει οι 12 μηνες (εχουν περασει αλλα για καλο και για κακο) και θα κανω την αιτηση μου.

    Ευχαριστω πολυ οσους βοηθησαν !!!!!


    Edit : Εμ να ρωτησω κατι για της 2 δοσεις τους 2 πρωτους μηνες που μου ειπατε, ειναι τους δυο πρωτους μηνες συνδεσης η τους δυο πρωτους μηνες που θα μου στειλουν λογαριασμο ????
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Τσε : 20-02-11 στις 21:50.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-09, 11:02
  2. Ontelecom Δασος Χαιδαριου
    Από darkman74 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-07, 22:44
  3. DSLAM Χαιδαρίου
    Από sgiannios στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-06, 18:23
  4. ADSLgr Searches (μες το δάσος αναζητώ...)
    Από yiapap στο φόρουμ Η Γνώμη σας
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-04, 13:35
  5. Επεσε το DSLAM Χαιδαριου ?
    Από dantouan στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-04, 16:20

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας