Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 32
  1. #1
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0

    Θέλω να πάω απ'την Forthnet στην ΟΝ και για να επωφελήθω της προσφοράς λέω να κάνω την αίτηση online, βέβαια ίσως και να μην χρειάζεται αλλά δεν είναι κοντά τα γραφεία της ON(εκεί που έχει πάει η βενζίνα).
    Το πρόγραμμα είναι αυτό: http://www.on.gr/el/products/residen...=true&m60=true

    Και η αγορά λέει θέλει ταυτότητα, ΑΦΜ, Δ.Ο.Υ., Τρέχων λογαριαμό.
    Τα κλασσικά δηλαδή.

    Ταυτότητα - Φωτοτυπία ΟΚ.
    Α.Φ.Μ. - Το αριθμό ΟΚ;
    Δ.Ο.Υ. - Τι θέλει;Αποδεικτικό ότι ανήκω στην τάδε Δ.Ο.Υ!;
    Τρέχων λογαριασμό - Φωτοτυπία ΟΚ.

    Η online διαδικασία ποιά είναι;Θα μου ζητήσει να επισυνάψω πουθενά αυτά τα έγγραφα;

    Γενικά τι ζητάει;Ποιά είναι τα βήματα;Τι επιπλέον στοιχεία θα μου ζητήσει να ξέρω απο πρίν.

    Το τηλέφωνο μου έχει μεταφερθεί από άλλο κέντρο θα έχω πρόβλημα;

    Όποιος μπορεί ας με ενημερώκει.

  2. #2
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τίποτα;Θα μου πείτε έχουμε βαρεθεί να κάνουμε αιτήσεις για να αλλάξουμε πάροχο!To μόνο που με απασχολεί για την ώρα είναι ότι πρέπει να βάλω από ότι έψαξα και διάβασα τηλέφωνο γείτονα για να γίνει έλεγχος διαθεσιμότητας και να προχωρήσει η αίτησης γιατί το τηλέφωνο μου έχει αριθμό από άλλη περιοχή λόγω παλαιότερης μετακομίσεως!
    Δεν πιστεύω να γίνει καμιά βλακεία και να ενεργοποιήσουν την γραμμή της ON στο γείτονα και να έρχονται οι λογαριασμοί σε μένα;! (Μήτσο δεν πιάνει το ασύρματο ρε φίλε να σου πετάξω την καλούμπα;!)

    Είδα στο site της ON ότι υπάρχει και υπηρεσία υποστήριξης μέσω chat;Λέει τίποτα;Δεν το δοκίμασα πασχαλιάτικα.Γενικά έχει φαντάζομαι καλύτερη υποστήριξη απ΄την forthnet τουλάχιστο σε χρόνο απάντησης άσχετο τι θα ακούσεις μετά;

    Αλήθεια όσοι φίλοι είστε κοντά και πιάνεται 20αρια έχετε σκεφτεί να μοιραστήτε το internet ασύρματα και να πληρώνετε μισά - μισά;Αχ εποχές AWMN θυμήθηκα;Τι να γίνεται άραγε με αυτό;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Z€r0 : 24-04-11 στις 22:01.

  3. #3
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Απλά να σου υπενθυμίσω ότι στην On υπάρχει και τέλος αποσύνδεσης περίπου €20. Σαν εταιρεία δεν την έχω δοκιμάσει αλλά η εικόνα της ειδικά στην αρχή ήταν χάλια. Βέβαια έχει καλυτερέψει. Επειδή μάλλον είσαι και μακρυά από το DSLAM οι ταχύτητές σου δε θα βελτιωθούν.
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  4. #4
    Εγγραφή
    21-11-2010
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να πάω απ'την Forthnet στην ΟΝ και για να επωφελήθω της προσφοράς λέω να κάνω την αίτηση online, βέβαια ίσως και να μην χρειάζεται αλλά δεν είναι κοντά τα γραφεία της ON(εκεί που έχει πάει η βενζίνα).
    Το πρόγραμμα είναι αυτό: http://www.on.gr/el/products/residen...=true&m60=true

    Και η αγορά λέει θέλει ταυτότητα, ΑΦΜ, Δ.Ο.Υ., Τρέχων λογαριαμό.
    Τα κλασσικά δηλαδή.

    Ταυτότητα - Φωτοτυπία ΟΚ.
    Α.Φ.Μ. - Το αριθμό ΟΚ;
    Δ.Ο.Υ. - Τι θέλει;Αποδεικτικό ότι ανήκω στην τάδε Δ.Ο.Υ!;
    Τρέχων λογαριασμό - Φωτοτυπία ΟΚ.

    Η online διαδικασία ποιά είναι;Θα μου ζητήσει να επισυνάψω πουθενά αυτά τα έγγραφα;

    Γενικά τι ζητάει;Ποιά είναι τα βήματα;Τι επιπλέον στοιχεία θα μου ζητήσει να ξέρω απο πρίν.

    Το τηλέφωνο μου έχει μεταφερθεί από άλλο κέντρο θα έχω πρόβλημα;

    Όποιος μπορεί ας με ενημερώκει.
    Όπως λέει και στη σελίδα της On :
    Προκειμένου να συμπληρώσετε την Αίτηση Ιδιωτών Συνδρομητών, θα χρειαστείτε:

    A.Δ.Τ. ή Aρ. Διαβατηρίου
    Α.Φ.Μ.
    Δ.Ο.Υ.
    Πρόσφατο λογαριασμό τηλεφώνου (μόνο για υπάρχουσες τηλεφωνικές γραμμές)

    Π.χ.
    A.Δ.Τ. : ΑΒ22ΧΧΧΧ
    Α.Φ.Μ.: 032ΧΧΧΧΧΧ
    Δ.Ο.Υ.:ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

    Φωτοτυπία λογαριασμού δε νομίζω ότι χρειάζεται να αποσταλεί κατά την online διαδικασία. Απλά σε ρωτάει αν λαμβάνεις λογαριασμό ΟΤΕ και επιλέγεις Ναι ή Όχι. Μπήκα για λίγο (χωρίς να την ολοκληρώσω)στη διαδικασία της online αγοράς , καθώς με ενδιαφέρει και μένα ένα πρόγραμμα, και είδα ότι τα βήματα είναι 3. Μάλλον θα την κάνω κι εγώ την κίνηση αλλαγής από ΟΤΕ σε On.

  5. #5
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evantigger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά να σου υπενθυμίσω ότι στην On υπάρχει και τέλος αποσύνδεσης περίπου €20. Σαν εταιρεία δεν την έχω δοκιμάσει αλλά η εικόνα της ειδικά στην αρχή ήταν χάλια. Βέβαια έχει καλυτερέψει. Επειδή μάλλον είσαι και μακρυά από το DSLAM οι ταχύτητές σου δε θα βελτιωθούν.
    Το ξέρω ότι ο συχρονισμός μου δεν θα βελτιωθεί...απλά θα γλιτώσω κάποια χρήματα το δίμηνο.Το μόνο που ελπίζω είναι να μην είναι χειρότερα απ'τα τωρινά: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=500961

    ........Auto merged post: Z€r0 πρόσθεσε 17 λεπτά και 18 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cdem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως λέει και στη σελίδα της On :
    Προκειμένου να συμπληρώσετε την Αίτηση Ιδιωτών Συνδρομητών, θα χρειαστείτε:

    A.Δ.Τ. ή Aρ. Διαβατηρίου
    Α.Φ.Μ.
    Δ.Ο.Υ.
    Πρόσφατο λογαριασμό τηλεφώνου (μόνο για υπάρχουσες τηλεφωνικές γραμμές)

    Π.χ.
    A.Δ.Τ. : ΑΒ22ΧΧΧΧ
    Α.Φ.Μ.: 032ΧΧΧΧΧΧ
    Δ.Ο.Υ.:ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

    Φωτοτυπία λογαριασμού δε νομίζω ότι χρειάζεται να αποσταλεί κατά την online διαδικασία. Απλά σε ρωτάει αν λαμβάνεις λογαριασμό ΟΤΕ και επιλέγεις Ναι ή Όχι. Μπήκα για λίγο (χωρίς να την ολοκληρώσω)στη διαδικασία της online αγοράς , καθώς με ενδιαφέρει και μένα ένα πρόγραμμα, και είδα ότι τα βήματα είναι 3. Μάλλον θα την κάνω κι εγώ την κίνηση αλλαγής από ΟΤΕ σε On.
    Thanks cdem, λογικά όμως κάποια χαρτιά θα απαιτούνται να πάρουν αντίγραφα ελπίζω να γίνεται να τους τα στείλω με e-mail, αλλιώς που το έψαξα λίγο λέει μπορείς να τα δώσεις και στο courier που θα σου φέρει τον εξοπλίσμό ή τα κλασσικά με φαξ κτλ.

    Τώρα εάν είσαι ακόμα στον ΟΤΕ δεν ξέρω το προγραμμά σου αλλά πάντα αξίζει μία δοκιμή σε κάποιο εναλλακτικό εάν γλιτώνεις αρκετά χρήματα το μήνα και μετά συγκρίνεις και ελπίζω να μην έχεις προβλήματα έγω πριν 2 χρόνια που την έκανα για forthnet δεν το μετάνιωσα πάντως!Να δώ τώρα με την ΟΝ!

    Πάντως θα είδες και στο site τους ότι έχουν τέλος ενεργοποίησης +36,07€ και εάν και δεν παίζει σημαντικό ρόλο δίνουν static IP : http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=497960

    Τρίτη-Τετάρτη πριν κάνω την αίτηση θα πάρω και τηλέφωνο να ρωτήσω τι γίνεται ακριβώς, να δώ και εάν ισχύει η χρέωση αποδέσμεσης των περίπου 20€ και μετά τον χρόνο(που μάλλον ισχύει) και τα υπόλοιπα θα τα γράψω εδώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Z€r0 : 25-04-11 στις 01:02. Αιτία: auto merged post

  6. #6
    Εγγραφή
    27-09-2007
    Μηνύματα
    241
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να πάω απ'την Forthnet στην ΟΝ και για να επωφελήθω της προσφοράς λέω να κάνω την αίτηση online, βέβαια ίσως και να μην χρειάζεται αλλά δεν είναι κοντά τα γραφεία της ON(εκεί που έχει πάει η βενζίνα).
    Το πρόγραμμα είναι αυτό: http://www.on.gr/el/products/residen...=true&m60=true

    Και η αγορά λέει θέλει ταυτότητα, ΑΦΜ, Δ.Ο.Υ., Τρέχων λογαριαμό.
    Τα κλασσικά δηλαδή.

    Ταυτότητα - Φωτοτυπία ΟΚ.
    Α.Φ.Μ. - Το αριθμό ΟΚ;
    Δ.Ο.Υ. - Τι θέλει;Αποδεικτικό ότι ανήκω στην τάδε Δ.Ο.Υ!;
    Τρέχων λογαριασμό - Φωτοτυπία ΟΚ.

    Η online διαδικασία ποιά είναι;Θα μου ζητήσει να επισυνάψω πουθενά αυτά τα έγγραφα;

    Γενικά τι ζητάει;Ποιά είναι τα βήματα;Τι επιπλέον στοιχεία θα μου ζητήσει να ξέρω απο πρίν.

    Το τηλέφωνο μου έχει μεταφερθεί από άλλο κέντρο θα έχω πρόβλημα;

    Όποιος μπορεί ας με ενημερώκει.
    Από την on line αίτηση , έχεις την δυνατότητα να κάνεις chat απευθείας με εκπρόσωπο της ΟΝ όπου θα σου λύσει τις παραπάνω απορίες, απλά πατώντας το κουμπί "Chat4Support"

  7. #7
    Εγγραφή
    02-04-2006
    Περιοχή
    ΤΑΥΡΟΣ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    425
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10016/1022
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Zyxel
    Τα αποδεικτικά στη δική μου περίπτωση (πριν μια βδομάδα) ήταν φωτοτυπία ταυτότητας και φωτοτυπία λογαριασμού ΟΤΕ (για φορητότητα αλλά και σαν αποδεικτικό ΑΦΜ).

    Έκανα την αίτηση online και μετά τα σκάναρα και τα έστειλα με email. Κανένα πρόβλημα.

    Εναλλακτικά μπορείς να δώσεις τις φωτοτυπίες στον courier που θα σου φέρει το modem και το συμβόλαιο για να το υπογράψεις.
    Think for yourself.
    Question Authority.

  8. #8
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billing Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την on line αίτηση , έχεις την δυνατότητα να κάνεις chat απευθείας με εκπρόσωπο της ΟΝ όπου θα σου λύσει τις παραπάνω απορίες, απλά πατώντας το κουμπί "Chat4Support"
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gedi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αποδεικτικά στη δική μου περίπτωση (πριν μια βδομάδα) ήταν φωτοτυπία ταυτότητας και φωτοτυπία λογαριασμού ΟΤΕ (για φορητότητα αλλά και σαν αποδεικτικό ΑΦΜ).

    Έκανα την αίτηση online και μετά τα σκάναρα και τα έστειλα με email. Κανένα πρόβλημα.

    Εναλλακτικά μπορείς να δώσεις τις φωτοτυπίες στον courier που θα σου φέρει το modem και το συμβόλαιο για να το υπογράψεις.
    Σας ευχαριστώ!

    Τελικά με πήραν σήμερα να μου απαντήσουν στο κινητό που τους έδωσα σε e-mail που τους έστειλα χθες με όλες τις απορίες μου!

    - Μου εξακρίβωσε την χρέωση του προγράμματος που με ενδιαφέρει και την χρέωση της ενεργοποίησης.
    - Μου είπαν για το chat σε περίπτωση που χρειαστώ κάποια πληροφορία την στιγμή που συμπληρώνω την online αίτηση.
    - Μου είπαν όμως ότι οι λογαριασμοί θα είναι μηνιαίοι το οποίο δεν με πειράζει.
    - Μου είπαν ότι το καλύτερο είναι να δώσω τα δικαιολογητικά στο courier που θα μου φέρει το εξοπλισμό και το συμβόλαιο αφού έτσι και αλλιώς πρέπει να υπογράψω το συμβόλαιο-σύμβαση.
    - Το courier θα έρθει κατόπιν συνεννόησης με ραντεβού που θα κλείσω ηλεκτρονικά.
    - Τώρα για την χρέωση των 19,32€ για αποχώρηση μετά το 12μηνο, μου τα μάσησε λίγο αλλά μου είπε ότι ισχύει σε κάθε περίπτωση.
    - Και όντως τα χαρτιά είναι φωτοτυπία ταυτότητας και φωτοτυπία λογαριασμού forthnet αφού αναγράφεται πάνω στον λογαριασμό ο Α.Φ.Μ.
    - Δ.Ο.Υ. χρειάζεται μόνο για την συμπλήρωση όπως και στην περίπτωση μου για να προχωρήσει η αίτηση τυπικά ένα τηλέφωνο με αριθμό 21024xxxxx της περιοχής γιατί έχω τηλέφωνο από άλλη περιοχή.
    - Σε περίπτωση βλάβης που μείνω χωρίς τηλέφωνο/internet για κάποιο διάστημα με υπαιτιότητα της ΟΝ μου είπε ότι θα πρέπει να απευθύνομαι στο λογιστήριο (καλά όλες οι εταιρείες τα ίδια λένε για το θέμα αυτό)
    - Για τα τεχνικά θέματα (για το εάν είναι συμβατός ο router μου, κτλ.) με ρώτησε εάν θέλω να με παραπέμψει στο τεχνικό τμήμα, του είπα όχι για την ώρα και μου έδωσε απλά το τηλέφωνο του τεχνικού τμήματος.

    Αυτά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Z€r0 : 26-04-11 στις 16:40. Αιτία: auto merged post

  9. #9
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    - Για τα τεχνικά θέματα (για το εάν είναι συμβατός ο router μου, κτλ.) με ρώτησε εάν θέλω να με παραπέμψει στο τεχνικό τμήμα, του είπα όχι για την ώρα και μου έδωσε απλά το τηλέφωνο του τεχνικού τμήματος.
    Μην μπεις στον κόπο, υποστηρίζουν μόνο τα router που δίνουν και δεν πρόκειται να πάρεις καμία απάντηση για κανένα άλλο.

  10. #10
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εκτός και αν το router που χρησιμοποιείς έχει chip της Broadcom, οπότε "φαίνεται" στις κονσόλες τους.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  11. #11
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    O router αυτός, Linksys WAG-200G, έχει δοκιμαστεί σε Conn-X, Forthnet, HOL και Tellas και έπαιξε σε όλες!Και μάλιστα με καλύτερα αποτελέσματα απ'τoυς routers των παρόχων αυτών!

    Θα αποτελέσει εξαίρεση η ΟΝ!;

    Θα το μάθουμε σε 3-4 βδομάδες

  12. #12
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα παίξει απροβλημάτιστα.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  13. #13
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Seitman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα παίξει απροβλημάτιστα.
    Τώρα αυτό είναι ευχή ή το ξέρεις, γιατί το έψαχνα!

    Πραγματικά έχω μπερδευτεί με τις συμβατότητες της ΟΝ, έψαξα μέχρι και την συμβατότητα για την αναγνώριση κλήσεων με την συσκευή του τηλεφώνου μου!Philips CD4401S !

    Γι'αυτό σε ρωτάω!

    Τώρα το πήρα απόφαση θα την κάνω την αίτηση και θα έχω εικόνα ιδίοις όμασι!

    Ελπίζω όλα να πάνε καλά!

  14. #14
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.880
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ολα παίζουν εκτός αν έχεις IPTV. Δες αυτό το θέμα.

  15. #15
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το ξέρω, γιατί ένα φεγγάρι είχα και εγώ το 200άρι επάνω σε γραμμή ΟΝ.
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαιτείται άδεια από "everyone"
    Από Darth21 στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-10, 21:23
  2. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-08, 00:55
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-08, 10:35
  4. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-05, 16:13
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-05, 02:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας