Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση 16-22 από 22
  1. #16
    καλημερα... θα ηθελα να ενημερωθω για την cyta.. αν εχει συνδεθει καποιος να μου πει για τη λειτουργια.. ειναι καλη? υπαρχει καποιο προβλημα στην επικοινωνια (πχ παρασιτα, μπλεκονται οι γραμμες)?? οταν μιλαω στο σταθερο η ταχυτητα του internet μειωνεται?? μου ειπαν για ενα πακετο 50Ε το διμηνο απεριοριστα σταθερα,υπεραστικα κ internet και με ενδιαφερει πολυ..

  2. #17
    Εγγραφή
    04-01-2011
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096Kbps/512Kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από κατερινα240 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα... θα ηθελα να ενημερωθω για την cyta.. αν εχει συνδεθει καποιος να μου πει για τη λειτουργια.. ειναι καλη? υπαρχει καποιο προβλημα στην επικοινωνια (πχ παρασιτα, μπλεκονται οι γραμμες)?? οταν μιλαω στο σταθερο η ταχυτητα του internet μειωνεται?? μου ειπαν για ενα πακετο 50Ε το διμηνο απεριοριστα σταθερα,υπεραστικα κ internet και με ενδιαφερει πολυ..

    Καλημερα, αποψη ιντερνετ ειναι εξαιρετικο στην χρηση με πολυ καλη αποδοση στην ταχυτητα τριτη ημερα σημερα που ειμαι συνδρομητης- και αποψη διαδικτυου δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα παει μπαλα το σημα! ! ! !

    Οσο αφορα για το σταθερο επειδη δεν το χρησιμοποιω
    θα σου πω απο δυο τρεις φιλους μου που εχουν κ σταθεορ δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα στην ποιοτητα κλησεων σαν του οτε και ανωτερη θα ελεγα οτι ειναι !

    Μια δοκιμη αξιζει τον κοπο!

  3. #18
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikkon12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα, αποψη ιντερνετ ειναι εξαιρετικο στην χρηση με πολυ καλη αποδοση στην ταχυτητα τριτη ημερα σημερα που ειμαι συνδρομητης- και αποψη διαδικτυου δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα παει μπαλα το σημα! ! ! !

    Οσο αφορα για το σταθερο επειδη δεν το χρησιμοποιω
    θα σου πω απο δυο τρεις φιλους μου που εχουν κ σταθεορ δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα στην ποιοτητα κλησεων σαν του οτε και ανωτερη θα ελεγα οτι ειναι !

    Μια δοκιμη αξιζει τον κοπο!
    ευχαριστω πολυ..

  4. #19
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikkon12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο αφορα για το σταθερο επειδη δεν το χρησιμοποιω
    θα σου πω απο δυο τρεις φιλους μου που εχουν κ σταθεορ δεν εχουν κανενα απολυτως προβλημα στην ποιοτητα κλησεων σαν του οτε και ανωτερη θα ελεγα οτι ειναι !
    Τι λένε αυτοί που το χρησιμοποιούν: cyta: ελαττώματα στη τηλεφωνία

  5. #20
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    120
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι λένε αυτοί που το χρησιμοποιούν: cyta: ελαττώματα στη τηλεφωνία
    Φιλε αυτα για μενα ειναι μικροπραγματα...αν ειχε προβλημα με θορυβο στη γραμμη θα το συζητουσα...οπως καποιες εταιρειες παλιοτερα και ας μην ειχαν voip.
    Αν παλι καλουσα καποιον αριθμο και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει ή εδειχνε σημα κατειλημμενο παλι θα το συζητουσα.
    Τωρα αν καποιος με παρει και δεν του λεει οτι ειναι σε αναμονη δεν με πολυενδιαφερει.
    Επισης αν εχω κλεισει το ρουτερ εις γνωσην μου ή απο διακοπη ρευματος εμενα εχει ηχογραφημενο μηνυμα που λεει <<ο συνδρομητης που καλεσατε εχει το τηλεφωνο κλειστο>>

    Αλλες εταιρειες εχουν πολυ πιο σοβαρα προβληματα και ποσο μαλλον στην αρχη της λειτουργιας τους.
    Μην ξεχναμε οτι η cyta ''δοκιμαζετε'' τωρα στην Αττικη με αρκετα καλες επιδοσεις.

    Τα παραπανω σχολια και αποψεις μου ειναι τεκμηριωμενα απο 3 αλλες προηγουμενες μεγαλες εταιρειες στον χωρο της τηλεφωνια και του ιντερνετ με βαση την νυν συνδεση μου προ 15 ημερων στη Cyta.

  6. #21
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από karasarinis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε αυτα για μενα ειναι μικροπραγματα...
    Ο καθένας τα βλέπει διαφορετικά. Το σίγουρο είναι πως η ενημέρωση δεν βλάπτει.

  7. #22
    Εγγραφή
    04-01-2011
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    4096Kbps/512Kbps
    ISP
    Cyta Hellas
    Εμενα προσωπικα το μονο προβλημα που παρουσιαστηκε στις 3 πρωτες μερες Ηταν να ανοιγω το Pc Και το ρουτερ να μην μπορει να συνδεθει στο διαδυκτιο με κανενα τροπο πηρα τηλεφωνο μεσα σε 10 λεπτα ηρθε τεχνικος απο το ηρακλειο κρητης και εφτιαξε την γραμμη η οποια δενηταν κουμπωμενη καλα,

    Απο εκει και επειτα οπιος θελει να ενημερωθει ενημερωνεται το σταθερο δεν ειναι κατι που μου χρειαζεται
    επισης απο φιλους μου που εχουν δεν εχουν αντιμετωπισει κανενα ευτραπελο μεχρι σημερα.

Σελ. 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέος συνδρομητής
    Από michelakos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-11, 18:16
  2. Νέος συνδρομητής ΟΝ
    Από atom7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-09, 18:20
  3. Νεος συνδρομητης
    Από apnea73 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-08, 21:59
  4. Νέος συνδρομητής ON
    Από trellosballas στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-08, 20:36
  5. Νεος Συνδρομητης
    Από mpanas στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-07, 11:58

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας