δεν ξερω σε πια κατηγορια να το βαλλω οποτε το βαζω εδω...

Λοιπον προσφατα αγορασα ενα basso απο τον naka .Το θεμα ειναι οτι εγω σαν ιλιθιος που ειμαι προσπαθουσα μονος μου αγνοοντας φυσικα τις οδιγιες του κατασκευστη να ισχιοσω το μπρατσο ,για να μν τριζουν οι χορδες,ξερεται...
Το θεμα ειναι οτι μου εφυγε το κλιδακι και στραβοσα την ιποδοχη που μπενει στην κοριφει του μπρατσου και τορα δεν γιρναει απο καμια πλευρα...Ενοητε πως ειναι θεοστραβω αφου δεν μπορεσα να του κανω τπτ και τωρα ουτος η αλλος δεν γινεται τπτ...Σκευτομουν μηπως γινεται να αλλαξεις το σιδερο-βιδα που διαπερνα ολο το basso αλλα μετα παρατηρισα οτι ειναι ολο ενιεο οποτε μαλλων ο μονος τροπος να το φτιαξεις ειναι να αλλαξεις ολο το μπρατσο του basou.Οποτε μιας και το ''εραγλειο'' ειναι εντος εγγιησης υπαρχει περιπτωση να το επιδιορθωσουν δωρεαν?Βασικα επιδιορθονεται\? και αν δεν μου το καλιψουν απο την εγγιηση ποσο θα χριαστει να πληρωσω?


Προφανως θα χρειαστει να πληρωσω εγω αλλα επειδη μαλλων δεν ειναι τοσο ευκολο και θα χριαστει να αλαξω ολο το μπρατσο εχει κανεις ιδεα ποσο παει το μαλι???