Σελ. 328 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 308318323326327328329330333338348 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.906-4.920 από 5863
  1. #4906
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ το ZTE έχω αλλά παρήγγειλα το xiaomi router 3 γιατί δε παλεύεται και έχω και κάτι θεματακια
    Είμαι άλλης σχολής πλέον, βαρέθηκα να το ψειρίζω, έχω σοβαρότερα θέματα στη ζωή μου. Άμα κλατάρει, έχω λυτό συμβόλαιο και θα τους χαιρετήσω. Όσο την παλεύει μένω. Keine Zeit fur Experimente.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  2. #4907
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    4.815
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγω θα ήθελα να αναφέρω μετα από καιρό χρήσης στο ΖΤΕ μου, οτι το Wi-Fi του ειναι ΜΗ ικανοποιητικό σε μεγάλο βαθμό.

    Κι όσο για τη σύνδεση, ευτυχώς δεν έχω θέματα αλλά κάτι δυσπραγίες σε απογευματινές ώρες τις έχει (Youtube πχ τώρα πάλι, σέρνεται). Όσο κρατήσει, καλά θα είναι.
    Εγώ είχα προβλήματα με το YouTube, από τότε που ήρθα στη Cyta. Υπάρχουν κάποιες μέρες που το YT σέρνεται και μάλιστα σε όλες τις συσκευές. Πχ χθες (ή προχθές) αργά το βράδυ, ήθελα να δω βίντεο στο κινητό και σερνόταν το σύμπαν...

  3. #4908
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ είχα προβλήματα με το YouTube, από τότε που ήρθα στη Cyta. Υπάρχουν κάποιες μέρες που το YT σέρνεται και μάλιστα σε όλες τις συσκευές. Πχ χθες (ή προχθές) αργά το βράδυ, ήθελα να δω βίντεο στο κινητό και σερνόταν το σύμπαν...
    Ισχύει αδερφέ. Είχα βάλει βίντεο πως φιλετάρεις τόνο και είχα μεινει μισή ώρα στο μπροστινό πτερύγιο. Ευτυχώς είχα σε άλλο ταμπ όλο το άλμπουμ των Dimmu Borgir και πέρασε ευχάριστα η ώρα μέχρι να φορτώσει.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  4. #4909
    Εγγραφή
    03-08-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    474
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei EchoLife EG8145V
    Guys, για το WiFi δοκιμάστε 802.11n μόνο. Ή 11g ή ότι άλλο υποστηρίζει ο εξοπλισμός σας, αλλά μόνο του. (Για κλείδωμα είναι περιττό να πω WPA2, είναι standard)
    Είχα πρόβλημα σε ένα ZTE του ΟΤΕ με ένα Lenovo που απ' όταν βάλανε Win10 αποσυνδεόταν. Έβαλα σκέτο 11n και έστρωσε. Έχω λύσει και προβλήματα ταχύτητας WiFi έτσι (πάλι σε ZTE).
    Κάνε το καλό και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό :)
    Για να μη χαλάει η μπαταρία του κινητού όταν φορτίζει όλο το βράδυ: DreamLab
    Δικαίωμα δικού σου modem-router

  5. #4910
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από talos_2002 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Guys, για το WiFi δοκιμάστε 802.11n μόνο. Ή 11g ή ότι άλλο υποστηρίζει ο εξοπλισμός σας, αλλά μόνο του. (Για κλείδωμα είναι περιττό να πω WPA2, είναι standard)
    Είχα πρόβλημα σε ένα ZTE του ΟΤΕ με ένα Lenovo που απ' όταν βάλανε Win10 αποσυνδεόταν. Έβαλα σκέτο 11n και έστρωσε. Έχω λύσει και προβλήματα ταχύτητας WiFi έτσι (πάλι σε ZTE).
    Δεν έχει του δικό μου πάντως σκέτο. Έχει η b - g
    H b g n
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  6. #4911
    Εγγραφή
    30-12-2009
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1024/256
    Είναι γελοίοι οι τύποι, μου έστειλαν λογαριασμό με ημερομηνία λήξης 30/3, 2 μόλις μέρες πριν, στις 28/3... λογαριασμός που υποτίθεται έχει εκδοθεί από την 1/3, έτσι λέει μέσα... και αυτά «ηλεκτρονικά», με email... Και αυτή η κατάσταση είναι καιρό, από την αρχή που γράφτηκα τον στέλναν το λογαριασμό από 20 του μήνα και μετά... Απλά τώρα το παρακάνανε.

    Πάνε δηλαδή με το ζόρι να σου κάνουν διακοπή για να σου χρεώνουν τέλη επανενεργοποίησης.
    SATA2, Thermaltake 500, Yoshimura, Dual GT 9800, Service Pack #3, KLX 400, Nexus fans+1x230mm, ADSL+1, AMD Pentium IV Pro, MMX, BMX, 2xDIMM, Pirelli P6000, Φώτα ομίχλης Gigabyte, 1024/768 HDMI Shared LLU, Technics MK2, Nickel, Μισό κιλό φέτα, full extra και πολλά άλλα.

  7. #4912
    Εγγραφή
    09-03-2008
    Μηνύματα
    586
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cyta
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    26(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οντως, τί τούς εμποδίζει να στέλνουν τα email νωρίτερα;

  8. #4913
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Αργεί η μηχανογραφηση
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  9. #4914
    Εγγραφή
    18-10-2006
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Διακοπτουν τη συνδεση και πολυ νωριτερα πλεον αν εχεις απληρωτο λογαριασμο. Παλιοτερα θυμαμαι εληγε και ο δευτερος και εμπαινε φραγη 2 βδομαδες μετα ( Ηταν απο τους λογους που επελεξα την εταιρια ) Πλεον στις 2 βδομαδες μετα τη ληξη μπαινει φραγη και αν εχεις κανει καποιο διακανονισμο και χασεις τη μπαλα δε στελνουν ουτε μυνημα στο κινητο ωστε να σ ενημερωσουν. ( ετσι δουλευει το συστημα μου ειπαν ! ) Εμεινα 2 βδομαδες χωρις ιντερνετ για 20€ υπολοιπο που αμελησα να πληρωσω εγκαιρως ενω παλιοτερα δεν ειχα θεμα
    :: Be Ware The Power Of Light ::

  10. #4915
    Εγγραφή
    22-08-2007
    Περιοχή
    Βέροια
    Μηνύματα
    466
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 12.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από divinitygr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διακοπτουν τη συνδεση και πολυ νωριτερα πλεον αν εχεις απληρωτο λογαριασμο. Παλιοτερα θυμαμαι εληγε και ο δευτερος και εμπαινε φραγη 2 βδομαδες μετα ( Ηταν απο τους λογους που επελεξα την εταιρια ) Πλεον στις 2 βδομαδες μετα τη ληξη μπαινει φραγη και αν εχεις κανει καποιο διακανονισμο και χασεις τη μπαλα δε στελνουν ουτε μυνημα στο κινητο ωστε να σ ενημερωσουν. ( ετσι δουλευει το συστημα μου ειπαν ! ) Εμεινα 2 βδομαδες χωρις ιντερνετ για 20€ υπολοιπο που αμελησα να πληρωσω εγκαιρως ενω παλιοτερα δεν ειχα θεμα
    Εγω ειχα απλήρωτο λογαριασμο 20,50 ευρω και ερχετε ο λογαριασμος περιπου 20/2 με ημερομηνια ληξης 28/2 . Εχει μπει μαρτιος και δεν τον πληρωνω και παίρνω παραταση μεχρι 18/3 γιατι ετρεχα σαν τρελος στην δουλεια , για να πληρωσω τα 20.50 . Καπακι ερχετε περιπου 20-25/3 και ο επομενος με συνολο 40 ευρω περιπου ( ειχε μπει και ο παλιος λογαριασμος ) με ημερομηνια ληξης 30/3 . Πριν καλα ληξει στης 30/3 σηκωνομαι μια δευτερα πρωι κομμενο ιντερνετ μονο επειδη δεν πληρωσα το 20,50 . Τον πληρωνω με online εξοφληση για να φανει μεσα σε μιση ωρα οπως μου ειπαν ( αν το πληρωνα με winbank θα το εβλεπαν σε 2 μερες ) τους περνω τηλ κ τους αναφερω οτι ειναι επειγον να συνδεθει και στο 5λεπτο συνδεθηκε .

    Μου ειπαν εμενα προσωπικα οτι για ποσο απο 20 και κατω μπαινει στον επομενο λογαριασμο ενω για 20+ δεν μπαινει στον επομενο . Οταν ληξει ενας λογαριασμος ερχετε το 1ο σμσ και μετα απο μια εβδομαδα και το 2ο . Πραγμα που ετυχε σε εμενα παλαιοτερα να ερθει και 2ο σμσ
    Περσινά ξινά σταφύλια , φετινό γαμάτο τσίπουρο

  11. #4916
    Εγγραφή
    08-03-2009
    Μηνύματα
    1.170
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παρότι το pdf του λογαριασμού φαίνεται ότι έχει αναρτηθεί στο my.cyta δυστυχώς δεν κατεβαίνει, το xls ok.
    ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ
    ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ

  12. #4917
    Εγγραφή
    15-11-2002
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ - ΑΝΩ ΠΟΛΗ
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.542
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    2
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Για να μην ανοιγω νεο θεμα μου συνεβη το εξης: Χτυπησε το πρωι το σταθερο μου και εβγαλε ονοματεπωνυμο χωρις να το εχω αποθηκευσει στις επαφες. Εψαξα στο internet και οντως ηταν ενα ψιλικατζιδικο. Επειδη το σταθερο μου δεν χτυπαει συχνα και δεν ξερω , αυτο συμβαινει παντα οταν σε παιρνουν σταθερα στο σταθερο Η ετυχε?

  13. #4918
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Μαλλον ο ψιλικατζης ειχε κι αυτος Cyta

  14. #4919
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galotzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην ανοιγω νεο θεμα μου συνεβη το εξης: Χτυπησε το πρωι το σταθερο μου και εβγαλε ονοματεπωνυμο χωρις να το εχω αποθηκευσει στις επαφες. Εψαξα στο internet και οντως ηταν ενα ψιλικατζιδικο. Επειδη το σταθερο μου δεν χτυπαει συχνα και δεν ξερω , αυτο συμβαινει παντα οταν σε παιρνουν σταθερα στο σταθερο Η ετυχε?
    Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  15. #4920
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.
    Στην αναγνωριση κλησεων μεταξυ συνδρομητων της Cyta εμφανιζεται το ονοματεπωνυμο του συνδρομητη.
    Μου ειχε τυχει πολυ παλια οταν ειχα Cyta στο σπιτι και μιλουσα με συνδρομητες Cyta.

Σελ. 328 από 391 ΠρώτηΠρώτη ... 308318323326327328329330333338348 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 10:50
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-08, 20:56
  3. Εξυπηρέτηση και υπηρεσίες του ΟΤΕ
    Από timber στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-08, 22:05
  4. Μηνύματα: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 23:33
  5. Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας