Εμφάνιση 1-8 από 8

Θέμα: skype name

  1. #1
    Εγγραφή
    26-07-2011
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    γεια σας.μηπως ξερετε πως διαγραφουμε το skype name στην αρχικη σελιδα εκει που μας ζητα και το password
    εγραψα κατα λαθος ενα παλιο ονομα και με αλλη προσπαθια το κανονικο και μου βγαζει και το παλιο

  2. #2
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Μηνύματα
    23.462
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Με το skype κλειστο, πας στο C:/Documents and Settings/username/Application Data/Skype/ και σβηνεις το φακελο που αντιστοιχει στο λανθασμενο ονομα χρηστη που εδωσες.

    (το παραπανω ειναι απο windows xp, σε vista και 7 το "Documents and Settings" αλλαζει αναλογα)
    ديميتريس

  3. #3
    Εγγραφή
    26-07-2011
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ευχαριστω πολυ για την βοηθεια

  4. #4
    Εγγραφή
    16-03-2014
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jim_p Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το skype κλειστο, πας στο C:/Documents and Settings/username/Application Data/Skype/ και σβηνεις το φακελο που αντιστοιχει στο λανθασμενο ονομα χρηστη που εδωσες.

    (το παραπανω ειναι απο windows xp, σε vista και 7 το "Documents and Settings" αλλαζει αναλογα)
    καλησπερα.....εχω κΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ SKYPE.ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ SKYPE ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ.ΕΚΑΝΑ ΑΠΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ C:/Documents and Settings/username/Application Data/Skype/ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΗ ΤΟ ΕΓΡΑΦΩ....ΕΧΩ WINDOWS 7....TI NA KANΩ ???? HELP

  5. #5
    Εγγραφή
    11-09-2007
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπερα ,μια βοηθεια: Ειμαι σε λινουξ( γι αυτο και οι μονιμως ελληνικοι χαρακτηριες) και δεν μπαινει σε λογαριασμο σκαϊπ στο προγραμμα με τιποτα,ενω στην ιστοσελιδα συνδεεται κανονικα.Εχει τυχει σε κανεναν; Να φανταστω οτι δεν γινετα με καποιο τροπο να κανω βιντεοκληση απο τν ιστοσελιδα ετσι;

  6. #6
    Εγγραφή
    14-09-2012
    Μηνύματα
    371
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Όχι, δεν υπάρχει κάποιο plug in. Σχετικά με τη γλώσσα πληκτρολογίου, μήπως είναι ελληνικά όταν πας να εισάγεις τα username/pswd στο skype?

  7. #7
    Εγγραφή
    11-09-2007
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οχι, ηταν στα αγγλικα το πληκτρολογιο ,κανονικα, χωρις κεφαλαια και τετοια. Για την ιστορια, απλα δεν μπορουσα να αλλαξω γλωσα με το alt+shift και επρεπε καθε φορα να επιλεγω την γλωσσα απο ενα παραθυρο ρυθμισεων. Οσο για το login , μαλλον δεν γινοταν γιατι η καλη μας η microsoft ηθελε την καινουρια εκδοση, εβλεπα ενα μηνυμα που ελεγε πως αν υπαρχει προβλημα στη συνδεση να δοκιμασω την καινουρια εκδοση. Στον συγκεκριμενο υπολογιστη, με τα συγκεκριμενα ubuntu για καποιο λογο δεν μπορουσα να κατεβασω ουτε 1kb αρχειο, οταν προσπαθησα να μπω σε αλλον υπολογιστη με πιο καινουρια εκδοση ,μπηκε κανονικα. Microsoft (πλεον) rules...

  8. #8
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Στις ρυθμίσεις συστήματος, ψάξε τη καταχώρηση κειμένου, κι όρισε μια συντόμευση για να αλλάζει γλώσσα.
    Microsoft sucks, αν δεν σου αρέσει το alt+shift δεν μπορείς να το αλλάξεις.
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-11, 11:31
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-10, 18:30

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας