Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    15-08-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    pirelli
    Path Level
    Interleaved
    καλησπερα εχω το εξης προβλημα..το τηλεφωνο χτυπαει χωρις να υπαρχει εισερχομενη κληση.Οταν το σηκωνεις ακους ενα: "τιιιιιτ...τιιιιιιτ" αυτο μπορει να συμβει σε ολη την διαρκεια της ημερας πολλες φορες, πραγμα εκνευριστικο και μπορει να συνεχιστει και την επομενη μερα.Μου εχει ξανασυμβει 3-4 φορες σε διαστημα ενος χρονου περιπου που ειμαι στην ον.Ειχα παρει το suport και μ ειχαν πει οτι δε υπηρχε καποια βλαβη στη γραμη αλλα πιθανος στισ συσκευες..εχω 3 συσκευες ομως και το κανει και στις 3..εχω αποσυνδεσει και αυτη που εχω στη κεντρικη και παλι το κανει στα αλλα τηλεφωνα

  2. #2
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Η περίφημη τηλεφωνία της ΟΝ!Σου έβαλαν σε αθόρυβο όλα τα τηλέφωνα για να μην σε ενοχλούν στις διακοπές.

    Εάν τα τηλέφωνα δούλευαν κανονικά όλον αυτό τον καιρό φυσικά και δεν φταίνε.Το μόνο που μπορείς να δοκιμάσεις μήπως παίξει κάποια συσκευή απ' τις τρεις μόνη της στην μία μπρίζα εφόσον έχεις μείνει χωρίς τηλέφωνο χωρίς βέβαια αυτό να αποτελεί λύση.

  3. #3
    Εγγραφή
    15-08-2008
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    160
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    pirelli
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Z€r0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η περίφημη τηλεφωνία της ΟΝ!Σου έβαλαν σε αθόρυβο όλα τα τηλέφωνα για να μην σε ενοχλούν στις διακοπές.

    Εάν τα τηλέφωνα δούλευαν κανονικά όλον αυτό τον καιρό φυσικά και δεν φταίνε.Το μόνο που μπορείς να δοκιμάσεις μήπως παίξει κάποια συσκευή απ' τις τρεις μόνη της στην μία μπρίζα εφόσον έχεις μείνει χωρίς τηλέφωνο χωρίς βέβαια αυτό να αποτελεί λύση.
    ευτυχως η τηλεφωνια δουλευει ,δεν ειναι νεκρο,απλα χτυπαει χωρις να υπαρχει κληση απο αριθμο,και δυστηχως και μεταμεσονυκιες ωρες,το ειχα κανει αυτο που λες την προηγουμενη φορα που ειχε ξανασυμβει διχως ομως αποτελεσμα,απλα θα ηθελα να ξερω να εχει συμβει και σε καποιον αλλο συνδρομητη της ον και τι μπορει να φταει για να διορθωθει-οπως ειπα και πριν συμβαινει περιοδικα 3-4 φορες απο δυο εως 3 μερεσ η καθε φορα και μετα σταματαει(σε διαστημα 1 χρονου που ειμαι ον)παντως στο οτε δεν ειχα τετοιο προβλημα για να πεις οτι φταινε οι συσκευες!!..

  4. #4
    Εγγραφή
    23-04-2011
    Μηνύματα
    3.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλά οι συσκευές δεν φταίνε η ΟΝ με τα κόλπα της φταίει εγώ άλλαξα συσκευή τηλεφώνου γιατί δεν έπαιζε η αναγνώριση και πολλά άλλα προβλήματα, ενώ με ΟΤΕ-Forthnet έπαιζε κανονικά!Τί να πείς;!

    Πάντως εσένα δεν πρέπει να "φταίνε" οι συσκευές(σε συνδιασμό με ΟΝ) γιατί το πρόβλημα σου είναι παροδικό.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-11, 15:36
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-08, 22:01
  3. Αποσύνδεση όταν χτυπάει το τηλέφωνο
    Από Crystal-Flavor στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-07, 21:02
  4. Υπάρχει σήμερα άνθρωπος χωρίς κινητό τηλέφωνο;
    Από A Hellene στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 121
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-04-07, 11:15
  5. Υπάρχει ασυρματο τηλέφωνο, με φωνητική κλήση;
    Από kvargiam στο φόρουμ Σταθερή & Κινητή Τηλεφωνία
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-06, 18:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας