Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-42 από 42
  1. #31
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    Αν δεν είσαι ευχαριστημένος μέχρι τώρα με το desire hd δε νομίζω ότι το να πάρεις τη νέα έκδοση θα σου αλλάξει τη γνώμη... Εσύ ξέρεις βέβαια....
    Το ότι το αγόρασες ενώ ήξερες τι παίζει με τις αναβαθμίσεις στο android και με τη 2,3 και ενώ ήξερες ότι κοστιζε πολλά χρήματα είναι, καθαρά, πρόβλημά σου.

  2. #32
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miledent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν είσαι ευχαριστημένος μέχρι τώρα με το desire hd δε νομίζω ότι το να πάρεις τη νέα έκδοση θα σου αλλάξει τη γνώμη... Εσύ ξέρεις βέβαια....
    Δεν ευχαριστιέμαι ποτέ μόνο με κάτι που γράφουν τα χαρτιά. Εσύ αν το κάνεις, με γεια σου με χαρά σου. Αν απο την στιγμή που διαβάζεις για κάποιο κινητό οτι έχει, λέω εγώ τώρα, 1 Ghz CPU με 768 RAM σε κάνει χαρούμενο και γυρνάνε τα μάτια σου ανάποδα, πολύ καλό και μπράβο καθώς σε βγάζει απο οποιοδήποτε προβλήματα μετά --> πάντα χαρούμενος. Μακάρι να μπορούσα να το κάνω και εγώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miledent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι το αγόρασες ενώ ήξερες τι παίζει με τις αναβαθμίσεις στο android και με τη 2,3 και ενώ ήξερες ότι κοστιζε πολλά χρήματα είναι, καθαρά, πρόβλημά σου.
    Μήπως σου ζήτησα λεφτά και δεν θυμάμαι; Δεν ξέρω, παίζει και αυτό.

  3. #33
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RyDeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ευχαριστιέμαι ποτέ μόνο με κάτι που γράφουν τα χαρτιά. Εσύ αν το κάνεις, με γεια σου με χαρά σου. Αν απο την στιγμή που διαβάζεις για κάποιο κινητό οτι έχει, λέω εγώ τώρα, 1 Ghz CPU με 768 RAM σε κάνει χαρούμενο και γυρνάνε τα μάτια σου ανάποδα, πολύ καλό και μπράβο καθώς σε βγάζει απο οποιοδήποτε προβλήματα μετά --> πάντα χαρούμενος. Μακάρι να μπορούσα να το κάνω και εγώ.
    Λέω πολύ απλά ότι δεν σου άρεσε το desire HD του android και έτσι οι μικρές προσθήκες του ics δε θα σου αλλάξουν τη γνώμη. Τα υπόλοιπα που λες ούτε με αφορούν ούτε με αγγίζουν. Ας έπαιρνες entry level android παράλληλα με το 3gs σου για να έβλεπες αν σου άρεσε το λειτουργικό και η εμπειρία χρήσης του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RyDeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως σου ζήτησα λεφτά και δεν θυμάμαι; Δεν ξέρω, παίζει και αυτό.
    Λεφτά δε μου ζήτησες αλλά για κάποιο λόγο απαιτείς να πάρεις αναβάθμιση επειδή έδωσες 500 €, τη στιγμή που κανείς δε σου υποσχέθηκε ότι θα την πάρεις (όπως πχ είχε γίνει στην περίπτωση του xperia x10 που δικαίως φώναζαν οι κάτοχοί του) και τη στιγμή που γνώριζες ότι είναι πολύ πιθανό να μην την πάρεις (επισήμως). Δεν καταλαβαίνω λοιπόν την αντίδρασή σου.

  4. #34
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    /halkidiki/ormylia
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    6.606
    Downloads
    35
    Uploads
    2
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    25/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΟΡΜΥΛΙΑ
    Router
    mTik hAP aC²
    SNR / Attn
    (dB) / 22(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miledent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λέω πολύ απλά ότι δεν σου άρεσε το desire HD του android και έτσι οι μικρές προσθήκες του ics δε θα σου αλλάξουν τη γνώμη. Τα υπόλοιπα που λες ούτε με αφορούν ούτε με αγγίζουν. Ας έπαιρνες entry level android παράλληλα με το 3gs σου για να έβλεπες αν σου άρεσε το λειτουργικό και η εμπειρία χρήσης του.
    Δεν είναι μικρή προσθήκη to hw acceleration. Ίσως είναι η μόνη ουσιαστική στο ICS.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miledent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λεφτά δε μου ζήτησες αλλά για κάποιο λόγο απαιτείς να πάρεις αναβάθμιση επειδή έδωσες 500 €, τη στιγμή που κανείς δε σου υποσχέθηκε ότι θα την πάρεις (όπως πχ είχε γίνει στην περίπτωση του xperia x10 που δικαίως φώναζαν οι κάτοχοί του) και τη στιγμή που γνώριζες ότι είναι πολύ πιθανό να μην την πάρεις (επισήμως). Δεν καταλαβαίνω λοιπόν την αντίδρασή σου.
    Απλά νομίζω οτι το κινητό είναι καθυστερημένο χωρίς λόγο για την ώρα και πίστευα οτι θα έφτιαχνε αυτό κάποτε .. γιατί ακριβώς το καλοπλήρωσα.

    Τέλος πάντων, το κακό είναι οτι μαλώνουμε έτσι τώρα.... Αν βγεί η HTC και πεί επίσημα όπως την SE με το xperia οτι ΔΕΝ θα πάρει, εδώ θα είμαι για να κράξω.....

  5. #35
    Εγγραφή
    20-10-2010
    Μηνύματα
    309
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αυτή ειναι οθόνη!

  6. #36
    Εγγραφή
    28-02-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    4.284
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ρε παιδιά τελικά τί παίζει μετ τον κώδικα.

  7. #37
    Εγγραφή
    18-04-2008
    Περιοχή
    Cheyenne Mountain Complex
    Μηνύματα
    4.369
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Skynet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arkara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά τελικά τί παίζει μετ τον κώδικα.
    Θα δωθεί το source του Ice Cream Sandwich, όπως άλλωστε είχε ανακοινωθεί μήνες πριν.

    https://plus.google.com/112218872649...ts/HB5qQHeNKBQ

    Οι συζητήσεις περί "Closed Source Android" φυσικά είναι λάθος, όπως ήταν πάντα άλλωστε...

  8. #38
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    SKY
    http://m.engadget.com/default/articl...sic&postPage=1Sony Ericsson is currently rolling out the upgrade to Gingerbread 2.3.4 across its entire 2011 Xperia smartphone portfolio. This software upgrade will be available through a phased roll out in select markets. Beyond Gingerbread 2.3.4, we plan to upgrade our 2011 Xperia smartphone portfolio to the next Android platform made available to us.

    Άραγε εννοούν το ics ή το 2,3,5;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος miledent : 20-10-11 στις 14:50.

  9. #39
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καταρχήν να πω πως τόσο η νέα έκδοση του Android όσο και και το νέο Nexus μου αρέσουν πάρα πολύ και ανυπομονώ να έχω μια πρώτη εμπειρία. Ξέρουμε πότε αναμένεται η συσκευή στην Ελληνική αγορά;

    Από εκεί και πέρα θα ήθελα να μάθω - αν έχει κάνεις σχετικές πληροφορίες - κατά πόσο το ICS θα έρθει και στις υπάρχουσες συσκευές γενικά, και στο Nexus S ειδικά.

  10. #40
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Ωραίο φαίνεται θα ήθελα να βγάζανε και μια έκδοση σε ποιο μικρες διαστάσεις. Μου άρεσε η εφαρμογη για τη κίνηση στο 3G, η γρήγορη φωτογραφική. Μακάρι να κάνουν κάτι για τις αναβαθμίσεις στις υπόλοιπες συσκευές. Έχει μέλλον ακόμα το android...

  11. #41
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από arkara Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το lg optimus θα το πάρει? Αν ναι πως, αφού ακόμα είναι σε 2.2 άσχετα που εδώ και μισό χρόνο λένε ότι θα βγάλουν αναβάθμηση σε 2.3.

    Άσχετο. Η καινούρια έκδοση έχει υποστήριξη ελληνικών Τ9?

    εχει ηδη βγει για το Optimus one. μαλιστα εχουν βγει 2 αναβαθμισεις


  12. #42
    Εγγραφή
    03-12-2005
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    8.296
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110000/10999
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    23(dB) / 3.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από εκεί και πέρα θα ήθελα να μάθω - αν έχει κάνεις σχετικές πληροφορίες - κατά πόσο το ICS θα έρθει και στις υπάρχουσες συσκευές γενικά, και στο Nexus S ειδικά.
    Η Google νομίζω έχει επιβεβαιώσει ότι το ICS θα έρθει στο Nexus S

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-10-11, 12:16

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας