Σελ. 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 255
  1. #196
    Το avatar του μέλους opener
    opener Guest
    Τι λενε (δια του εκπροσωπου των) οι ΔΝΤαδες
    Ανησυχία ΔΝΤ για τα επεισόδια στην Ελλάδα
    Την ανησυχία του εκφράζει το Διεθνές Νομισματικό Ταμείο, μετά τις ογκώδεις κινητοποιήσεις που πραγματοποιήθηκαν τις τελευταίες μέρες στην Ελλάδα. Αναγνωρίζει ότι είναι μια δύσκολη περίοδος για τους Έλληνες πολίτες

    Πετροπόλεμος, μάχες σώμα με σώμα, δακρυγόνα, ένας νεκρός και δεκάδες τραυματίες ο θλιβερός απολογισμός της χθεσινής ογκώδης διαδήλωσης. Το ΔΝΤ και η διεθνής κοινότητα παρακολουθεί τις εξελίξεις στην Ελλάδα με τρόμο και έντονη ανησυχία για το που θα οδηγήσει όλο αυτό.

    Σύμφωνα με δηλώσεις του εκπροσώπου του, Τζέρι Ράις στο MEGA, "με ανησυχία" παρακολουθεί το ΔΝΤ την κατάσταση με τα επεισόδια στην Αθήνα

    Ερωτηθείς για τα επεισόδια στην Αθήνα, ο Τ. Ράις δήλωσε πως "παρακολουθούμε στενά και με ανησυχία τις εξελίξεις στην Ελλάδα".

    Προσέθεσε δε πως "Κατανοούμε ότι αυτές είναι πολύ δύσκολες στιγμές για τους Έλληνες πολίτες, ειδικά όταν υπάρχει η αίσθηση στον κόσμο πως οι αλλαγές δεν είναι δίκαιες".


    Ωστόσο, ο Τζέρι Ράις αρνήθηκε να σχολιάσει δημοσιεύματα για διάσταση απόψεων μεταξύ του ΔΝΤ και της Κομισιόν ως προς τη βιωσιμότητα του ελληνικού χρέους.

    Από τη πλευρά του ο Ευρωπαίος επίτροπος Όλι Ρεν δήλωσε πως "η κατάσταση στην Ελλάδα έχει χειροτερέψει", ενώ τόνισε στην εφημερίδα Kauppalenti πως "το καλοκαίρι λέγαμε ότι η βιωσιμότητα του ελληνικού χρέους βρισκόταν στην κόψη του ξυραφιού. Τώρα έχει χειροτερέψει εξαιτίας της λήψης διαφόρων μέτρων".

    http://news247.gr/ellada/eidiseis/an...a.1419218.html
    "ειδικά όταν υπάρχει η αίσθηση στον κόσμο πως οι αλλαγές δεν είναι δίκαιες"
    Μπααα, μα τι λες τωρα; Δικαιοτατες......

    "Τώρα έχει χειροτερέψει εξαιτίας της λήψης διαφόρων μέτρων".
    Μα τα μετρα δεν ηταν για "το καλο μας" και "για τη σωτηρια μας";

  2. #197
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Την είδα την ερώτηση στον ΔΝΤιτζή. Την δήλωση την έκανε λέγοντας μία λέξη κάθε 3", προσεκτικά μην του ξεφύγει τίποτε. Με λίγα λόγια, ήταν ψιλοχ@σμ@νος...

  3. #198
    Εγγραφή
    27-06-2003
    Μηνύματα
    631
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να η φώτο..φαίνεται καθαρά. Θα σου πουν βέβαια ότι μπορεις να αγοράσεις γλομπ. Αλήθεια επιτρέπεται σε κάποιον χωρίς ταυτότητα αστυνομικού να αγοράζει τέτοια;
    Βρε παιδιά, έλεος!! Τι ερωτήσεις είναι αυτές!! που θα βρεις γκλομπ ρωτάς;; ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί..και αν ήταν ασφαλίτης, θα ήθελε να καρφωθεί έτσι απλά;;;

  4. #199
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.639
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Η ερώτηση δεν είχε αυτό το σκοπό. Απλά θέλω να πω ότι είναι ένδειξη πως το συγκεκριμένο άτομο είναι μπατσος. Όχι απόδειξη.
    Είμαι βέβαια σχεδόν σίγουροι ότι μέσα σε αυτούς υπάρχουν και μπατσοι και πληρωμένοι από κάποιους για να προκαλέσουν ζημιές και άτομα που απλά τα σπάνε

  5. #200
    Εγγραφή
    08-09-2011
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νικαετός Εμφάνιση μηνυμάτων
    To θέμα είναι ότι για άλλη μια φορά έπεσαν οι μάσκες. Πολλών εξ ημών εννοώ.

    Κάποιοι (κάποιες), δήλωναν πριν από μερικές ώρες ότι το ΠΑΜΕ πάει στις πορείες νωρίς και φεύγει πριν αρχίσει καν η διαδήλωση. (Προφανώς ο νεκρός άνθρωπος ήταν κατά τη διάρκεια της "εκδρομής").


    Απλά ας αναλογιστούμε (όλοι μας) τι γράφουμε...

    Με συγχωρείτε αλλά, δεν ήταν "κάποιες", δεν ήταν πολλές (), ήμουν εγώ. Θα προτιμούσα να με αναφέρετε από το να πετάτε υπονοούμενα. Εγώ παίρνω λοιπόν το θάρρος της γνώμης μου και σας λέω ότι ήμουν εγώ λοιπόν. Για να ικανοποιήσουμε και την όποια τυχόν περιέργεια. Και σας λέω επίσης ότι ξέρω πολύ καλά, τι γράφω, πότε το γράφω και κυρίως γιατί το γράφω. Το αν εχθές το ΠΑΜΕ διαφοροποιήθηκε από την πάγια τακτική του - ένα φερέγγυο μέλος του ΠΑΜΕ θα παραδεχόταν ότι σχεδόν πάντα το ΠΑΜΕ κατεβαίνει στη διαδήλωση μόνο του και δεν συγχρονίζεται με άλλους στην πορεία - και συγχρονίστηκε με τους άλλους στη διαδήλωση, δεν είμαι εγώ αρμόδια να απολογηθώ για τη μία φορά από τις σπάνιες που έκανε την εξαίρεση.

    Το "θεσμικό έκτρωμα" ψηφίστηκε από τους 154 όχι από τους 300 οκ. Μείον έναν εχθές, έμειναν 153. Οι μισοί από τους 300 παρά 3 άτομα πάνω. Να το αφήσω, είναι καλά;.

  6. #201
    Εγγραφή
    15-03-2005
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΑΜΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cyberp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδιά, έλεος!! Τι ερωτήσεις είναι αυτές!! που θα βρεις γκλομπ ρωτάς;; ας είμαστε λίγο πιο σοβαροί..και αν ήταν ασφαλίτης, θα ήθελε να καρφωθεί έτσι απλά;;;
    Ακριβως ελεος με αποψεις σαν την δικια σου που ζειτε κυριολεκτικα σε εναν αλλο κοσμο κυριολεκτικα ομως.
    Δεν μπορεις να αγορασεις γκλοπ?
    Εδω ο καθε καημενος μπορει να βρει καλασνικοφ.
    Και ναι οι ασφαλιτες κανουν τρελες προσπαθειες να κρυφτουν.
    Οριστε παρε μια τυχαια
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  MAT_koukouloforoi_L.jpg 
Εμφανίσεις:  36 
Μέγεθος:  35,6 KB 
ID: 92328
    αν το post σου ηταν ειρωνικο τοτε αγνοησε την απαντηση μου αλλα δεν ηταν εμφανης
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Revolution : 21-10-11 στις 14:57.
    The world can change by your actions not by your opinions

  7. #202
    Εγγραφή
    27-06-2003
    Μηνύματα
    631
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Revolution Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως ελεος με αποψεις σαν την δικια σου που ζειτε κυριολεκτικα σε εναν αλλο κοσμο κυριολεκτικα ομως.
    Δεν μπορεις να αγορασεις γκλοπ?
    Εδω ο καθε καημενος μπορει να βρει καλασνικοφ.
    Και ναι οι ασφαλιτες κανουν τρελες προσπαθειες να κρυφτουν.
    Οριστε παρε μια τυχαια
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  MAT_koukouloforoi_L.jpg 
Εμφανίσεις:  36 
Μέγεθος:  35,6 KB 
ID: 92328
    αν το post σου ηταν ειρωνικο τοτε αγνοησε την απαντηση μου αλλα δεν ηταν εμφανης
    Την αγνοώ την απάντησή σου ούτως ή άλλως. Άλλα λέω, άλλο λες εσύ...οπότε μάλλον εσύ σε άλλο κόσμο!

  8. #203
    Εγγραφή
    18-11-2005
    Περιοχή
    Sofia/BG
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    mtel/BG
    Router
    ZXV10 W300 IGD
    @MNP-10,
    το σωστό νομίζω θα ήταν να λέμε ότι ήταν ένας τύπος διαφορετικός από τους άλλους, που σου φάνηκε για ασφαλίτης ή κάτι παρόμοιο. Όχι ότι ήταν σίγουρα τέτοιος.

    @Mike86,
    οι περιπτώσεις που αναφέρονται στο άρθρο του Ριζοσπάστη μιλούν για ασφαλίτες που παρακολουθούν διαδηλώσεις ή άλλα γεγονότα, όχι που ηγούνται αναρχικών ή άλλων μπαχαλάκηδων. Και από όλες μόνο για την 1η παρέχονται σοβαρά στοιχεία, δηλ. η αστυνομική ταυτότητα του συγκεκριμένου.
    Πώς προκύπτει από αυτά ότι μπορεί μέχρι και να ηγούνται ομάδων μπαχαλάκηδων τη στιγμή που κάνουν ζημιές ή επιτίθενται σε ανθρώπους; Νομίζω ότι δεν προκύπτει.

    @HRC2360,
    αυτό ακριβώς είχα πει κι εγώ (στο #1).

    @Vassilis1914 & @nmavro73,
    καταρχήν δεν είμαι 100% βέβαιος ότι διακρίνεται καθαρά ότι πρόκειται για γκλομπ αστυνομικού, αλλά και να είναι ακριβώς τέτοιο τότε πόσο πιθανόν είναι ο συγκεκριμένος "αστυνομικός" να μεταμφιέστηκε φορώντας αυτή τη φόρμα και την κουκούλα αλλά ... να πήρε μαζί του το γκλομπ και τις εξαρτήσεις του σα να μη συμβαίνει τίποτα;
    Μάλλον απίθανο.
    Κι εάν πρόκειται όντως για γκλομπ αστυνομικού, τότε προφανέστατα είτε το έχει αγοράσει ή βουτήξει από κάπου.

  9. #204
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YiannisM Εμφάνιση μηνυμάτων
    @MNP-10,
    το σωστό νομίζω θα ήταν να λέμε ότι ήταν ένας τύπος διαφορετικός από τους άλλους, που σου φάνηκε για ασφαλίτης ή κάτι παρόμοιο. Όχι ότι ήταν σίγουρα τέτοιος.
    Για καποιον αλλο μπορει να φανηκε ως "μπαχαλος". Εγω σου λεω τι ηταν σιγουρα με βαση την δικη μου "διαγνωση". Υπαρχει τεχνικη που λεγεται cold reading*... ειναι διδαξιμη και εφαρμοζεται απο mentalists (και, καποιες φορες, απο απατεωνες που το παιζουν psychics). Παραδειγμα της τεχνικης και πως δουλευει:

    * http://www.youtube.com/watch?v=Ca-BAgsff44

  10. #205
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Γιαννη δες τη photo που έδωσε ο Revolution. Τώρα όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε...
    Evolution Through Revolution

    1ο Συνέδριο ΣΥΡΙΖΑ - Θέση του κόμματος για τα Μνημόνια: αναδιαπραγματευσοκαταργησομερικοκαταργησοαναθεώρησοεπαναδιαπ ραγματευσοταβλέπωπάσομπλόφας

  11. #206
    Εγγραφή
    18-11-2005
    Περιοχή
    Sofia/BG
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    mtel/BG
    Router
    ZXV10 W300 IGD
    @MNP-10,
    εάν κατέχεις ικανότητες cold reading mentalist, παραδίνομαι.

    @Mike86 & @Revolution,
    ούτε σ' αυτή τη φωτογραφία δε βλέπω αστυνομικούς να ηγούνται μπαχαλάκηδων που κάνουν φασαρίες και τα σπάνε.
    Οι άνθρωποι που έχουν μαζέψει εκεί θα μπορούσαν να είναι (1) συληφθέντες, (2) άνθρωποι που ζήτησαν προστασία (σαν εκείνους της ΕΘΕΛ πέρυσι), (3) ασφαλίτες που πρόκειται να παρακολουθήσουν τη διαδήλωση μεταμφιεσμένοι, κλπ.

  12. #207
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.818
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YiannisM Εμφάνιση μηνυμάτων
    @MNP-10,
    εάν κατέχεις ικανότητες cold reading mentalist, παραδίνομαι.
    Δεν ειναι κατι δυσκολο, ειναι ενα συνολο απο απλες παρατηρησεις που για ευνοητους λογους* δεν διδασκονται. Απαιτει μια αλλαγη προσεγγισης απ'τον αφαιρετικο τροπο που αδιαφορει για τις λεπτομερειες, σε πιο αναλυτικο mode. Και αυτο δεν ισχυει μονο για προσωπα και συμπεριφορες, αλλα εχει προεκτασεις σε διαφορα πεδια. Με εξαιρεση καποιους τομεις σε υπηρεσιες πληροφοριων, που το cold reading / body language analysis χρειαζεται, οι περισσοτεροι ιδιωτες που ασχολουνται το κανουν, ή μαλλον το εκαναν (επειδη μετεβη η δραστηριοτητα σε online επιπεδο), κυριως για το ποκερ (και λιγοτερο για το "pickup" - δλδ να ριχνουν γκομενες )

    * Το να μπορει να διακρινει ο πολιτης το ποτε λεει ψεμματα ο πολιτικος ειναι σοβαρο προβλημα για τις κυβερνησεις εξαπατησης. Βεβαια οι σοβαρες κυβερνησεις παντα λαμβανουν αντιμετρα κυριως για την εξ. πολιτικη τους αφου γνωριζουν οτι οταν ο Ομπαμα πχ εκφωνει εναν λογο, υπαρχει "leak" πληροφοριων απο μικρο-εκφρασεις προσωπου, tonality κτλ προς ξενες δυναμεις οι οποιες αφιερωνουν χρονο στη μελετη των video των αξιωματουχων ξενων χωρων. Γι'αυτο υπαρχουν ειδικα "πρωτοκολλα" εκφωνησης λογων που εχουν ιδιαιτερο τροπο, ωστε να ειναι περισσοτερο resistant to analysis. Παγωμενες εκφρασεις, συντομες, σχεδον κοφτες προτασεις, τα ματια να κοιτανε με συγκεκριμενο τροπο κτλ κτλ. Η πραγματικη "επιστημη" και το "δυσκολο" μερος ειναι τα αντιμετρα εξαπατησης τα οποια καποιος πρεπει να εφαρμοζει.

  13. #208
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.639
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YiannisM Εμφάνιση μηνυμάτων
    @MNP-10,
    εάν κατέχεις ικανότητες cold reading mentalist, παραδίνομαι.

    @Mike86 & @Revolution,
    ούτε σ' αυτή τη φωτογραφία δε βλέπω αστυνομικούς να ηγούνται μπαχαλάκηδων που κάνουν φασαρίες και τα σπάνε.
    Οι άνθρωποι που έχουν μαζέψει εκεί θα μπορούσαν να είναι (1) συληφθέντες, (2) άνθρωποι που ζήτησαν προστασία (σαν εκείνους της ΕΘΕΛ πέρυσι), (3) ασφαλίτες που πρόκειται να παρακολουθήσουν τη διαδήλωση μεταμφιεσμένοι, κλπ.
    Ε τότε μάλλον δεν βλέπεις καλά. Ο τύπος εκεί δίπλα είναι ανετότατος. Δεν φαίνεται να τον έχει δείρει κανένας. Είναι υγιέστατος. Δεν φαίνεται να φοράει χειροπέδες. Ούτε να τον κρατάει κανένας. Ο αλλος φοράει και το μαντήλι του. Και οι ΜΑΤΑτζήδες φαίνονται σαν να είναι σε εκδρομή.
    Όσο για την ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ..ρε πάμε καλά;;;Ζητάς προστασία από αυτούς που βαράνε σαν παλαβοί ΟΠΟΙΟΝ βρούνε. Γυρνάς από την άλλη και φεύγεις πριν σε δουν. Και μάλιστα όχι τρέχοντας..περπατώντας. Οταν πέσει δακρυγόνο δίπλα σου Γιάννη, τρέχα στα ΜΑΤ για βοήθεια..θα σε βοηθήσουν να πας στο νοσοκομείο μάλλον.
    Οι ασφαλίτες μεταμφιέζονται σε διαδηλωτές όχι σε μπαχαλάκηδες
    Shotokan Karate Greece, μη κερδοσκοπική οργάνωση για τη διδασκαλία του Καράτε ως πολεμική τέχνη
    Moksu στο γρασίδι
    παίρνω προαγωγή, παίρνω δώρα, παίρνω τηλέφωνο αλλά περνώ το δρόμο, περνώ τα μαθήματα, περνάμε τις εξετάσεις
    Προσοχή προσοχή έρχεται καταστολή
    Anonymous vs Υπουργείο Δικαιοσύνης

  14. #209
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Estela Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρείτε αλλά, δεν ήταν "κάποιες", δεν ήταν πολλές (), ήμουν εγώ. Θα προτιμούσα να με αναφέρετε από το να πετάτε υπονοούμενα. Εγώ παίρνω λοιπόν το θάρρος της γνώμης μου και σας λέω ότι ήμουν εγώ λοιπόν. Για να ικανοποιήσουμε και την όποια τυχόν περιέργεια. Και σας λέω επίσης ότι ξέρω πολύ καλά, τι γράφω, πότε το γράφω και κυρίως γιατί το γράφω. Το αν εχθές το ΠΑΜΕ διαφοροποιήθηκε από την πάγια τακτική του - ένα φερέγγυο μέλος του ΠΑΜΕ θα παραδεχόταν ότι σχεδόν πάντα το ΠΑΜΕ κατεβαίνει στη διαδήλωση μόνο του και δεν συγχρονίζεται με άλλους στην πορεία - και συγχρονίστηκε με τους άλλους στη διαδήλωση, δεν είμαι εγώ αρμόδια να απολογηθώ για τη μία φορά από τις σπάνιες που έκανε την εξαίρεση.

    Το "θεσμικό έκτρωμα" ψηφίστηκε από τους 154 όχι από τους 300 οκ. Μείον έναν εχθές, έμειναν 153. Οι μισοί από τους 300 παρά 3 άτομα πάνω. Να το αφήσω, είναι καλά;.
    Χμμ, δεν ήταν στις προθέσεις μου να διαφωνήσω προσωπικά μαζί σου estela. Άλλωστε έτυχε να είναι το πρώτο μήνυμα που διάβασα χθες το βράδυ όταν κατάφερα τελικά να μπω στο φόρουμ. Μόλις είχα παρακολουθήσει τα δελτία που είχαν σαν πρώτο θέμα τον νεκρό και όπως καταλαβαίνεις ήμουν ήδη φορτισμένος και έπεσα πάνω στο δικό σου μήνυμα. Αν ήθελα να αναφερθώ στο μέλος Εστέλα προφανώς δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να το κάνω.

    Στα υπόλοιπα που γράφεις δεν θα απαντήσω. Και δεν θα απαντήσω γιατί δεν με ενδιαφέρει να υπερασπιστώ το ΠΑΜΕ.

    Θα πω μόνο τούτο. Εφόσον ξέρεις πολύ καλά τι γράφεις πού και πότε το γράφεις, θα δεχθώ τις γνώσεις και την εμπειρία σου.

    Τέλος το ΠΑΜΕ φυσικά και δεν πρόκειται να κάνει κάτι τέτοιο. Αυτοί πάνε πριν ξεκινήσουν οι υπόλοιποι στη διαδήλωση και τελειώνουν όταν αρχίζουν οι υπόλοιποι. Που να προλάβουν τα επεισόδια?. Αφού δεν έχει ξεκινήσει καν η πορεία!... Και εκεί όσο και αν δεν το πιστεύεις το ΠΑΜΕ και η αστυνομία πάνε χεράκι - χεράκι. Τα παιδάκι του ΠΑΜΕ λένε τα τραγουδάκια τους, τα συνθηματάκια τους, οι αστυομία "δήθεν" τους παρακολουθεί μην τυχόν πάει κάτι στραβά, βαριούνται και τα επεισόδια τα παιδιά όχι τίποτα άλλο, ενδιάμεσα τρώνε και καμιά μπουγάτσα, γιατί σκληρή η δουλειά του ΜΑΤ και φέρνει μία λιγούρα όσο να 'ναι, και μετά όλοι πάνε σπίτια τους, λέγοντας ότι είχαν μία ειρηνική πορεία, με τέλεια περιφρούρηση και η αστυνομία έκανε καλά τη δουλειά της.
    (Αυτό γιατί μπορεί να μην θυμάσαι τι ακριβώς έγραψες)

  15. #210
    Εγγραφή
    18-11-2005
    Περιοχή
    Sofia/BG
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    1.221
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    mtel/BG
    Router
    ZXV10 W300 IGD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nmavro73 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε τότε μάλλον δεν βλέπεις καλά. Ο τύπος εκεί δίπλα είναι ανετότατος. Δεν φαίνεται να τον έχει δείρει κανένας. Είναι υγιέστατος. Δεν φαίνεται να φοράει χειροπέδες. Ούτε να τον κρατάει κανένας. Ο αλλος φοράει και το μαντήλι του. Και οι ΜΑΤΑτζήδες φαίνονται σαν να είναι σε εκδρομή. ........
    Κοίτα δε μπορώ να ξέρω το τί και το πώς, αλλά πάντως δε βλέπω κανέναν αστυνομικό να οδηγεί ή να συνεργάζεται με μπαχαλάκηδες σε ζημιές και άλλες παρανομίες. Αυτό ήταν το point.

Σελ. 14 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 491213141516 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-04-06, 14:36
  2. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-06, 20:11
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-05, 14:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας