Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 51
  1. #16
    Εγγραφή
    12-09-2011
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    Conn-x OTE
    Ακολουθώντας τις οδηγίες του choqman κατάφερα να συνδεθώ ενσύρματα στο wa901nd ρυθμισμένο σαν repeater, αλλά όταν αποσυνδέω από αυτό το καλώδιο δικτύου, ο Η/Υ μου δεν βλεπει καν ασύρματα το repeater. Γνωρίζει κάποιος ποιες άλλες ρυθμίσεις πρέπει να κάνω για να συνδεθώ ασύρματα στο repeater?

  2. #17
    Εγγραφή
    06-01-2013
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    παιδια εχω ενα σοβαρο προβλημα.συνδεσα το TP-LINK TL-WA901ND ως reapeter για επεκταση δικτυου.εκει που το εβαλα το laptop εχει 4/5 γραμμες.οταν το laptop συνθεθει με το TP-LINK σε χωρο που πριν δεν ειχε σημα καθολου μου δινει 5/5 γραμμες.μεχρι εδω ολα καλα.η ταχυτητα ομως ειναι παρα πολυ χαμηλη.μηπως εκανα κατι λαθος στις ρυθμισεις?

  3. #18
    Εγγραφή
    10-01-2008
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    Router
    Nova- HZZ67
    καλημερα παιδια
    Αγορασα ενα ζευγαρι plc της tp-link
    αν συνδεσω τον ενα σε απλο Τ θα υπαρχει προβλημα?
    Ευχαριστω

  4. #19
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    22
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από choqman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχήν ξεκινάμε ορίζοντας το βασικό Router του παροχού μας ως "Router1" και το TL-WA701ND ως Router2.

    Σημειώνουμε κάπου τις ρυθμίσεις του Router1, δηλαδή την IP του Router (192.168.1.xxx) την ασφάλεια (WPA,WEP) και τον κωδικό (π.χ. adslgr1234567)

    1. Συνδέουμε το Router2 στο ρεύμα και μετά το συνδέουμε μέσω καλωδίου ethernet με τον υπολογιστή μας.
    Απενεργοποιούμε την ασύρματη σύνδεση του υπολογιστή δεν θέλουμε ο υπολογιστής να είναι συνδεδεμένος με το Router1

    2. Πηγαίνουμε στις ρυθμίσεις δικτύου του υπολογιστή μας

    Στο παραθυράκι που θα εμφανιστεί επιλέξουμε το "Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)" και πατάμε Properties. Στο επόμενο παράθυρο επιλέγουμε το "Use the following IP Address" ή "χρήση της επιλεγμένης διέυθυνσης". Στο IP Adress βάζουμε 192.168.1.100 , στο Subnet Mask βάζουμε 255.255.255.0 (συνήθως το εμφανίζει από μόνο του) τα υπόλοιπα δεν χρειάζεται να τα συμπληρώσετε. Πατάμε "ΟΚ" , μετά "Close" και περιμένουμε η κάρτα δικτύου να επανασυνδεθεί (Κάνει επανεκκίνηση για να λειτουργήσει με τις νέες ρυθμίσεις).

    Συνδέθηκε???Ωραία!!!

    3. Ανοίγουμε τον αγαπημένο μας browser (Internet Explorer, Firefox, Chrome κτλ.)
    Στην διεύθυνση πατάμε "192.168.1.254".
    Θα μας εμφανίσει αυτή την εικόνα



    Πηγαίνουμε στο μενού "Wireless" και μετά στο υπομενού "Wireless settings"



    Στο "Operation Mode" επιλέγουμε "Universal Repeater"
    Έχει διαφορά το "Universal Repeater" από το "Repeater" αλλά δεν θα το αναλύσω... Το "Universal Repeater" κάνει για όλα.Για όσους όμως το κατέχουν το σπόρ...
    Spoiler:
    Αν ξέρετε ότι το router1 υποστηρίζει λειτουργία WDS επιλέγετε "Repeater"


    Στην συνέχεια επιλέγουμε την χώρα μας (Ελλάδα φυσικά) , ελέγχουμε το "Enable Wireless Radio" να είναι επιλεγμένο και πατάμε "Search" ή "Survey"

    Θα μας εμφανίσει ένα παράθυρο με μια λίστα από όλα τα διαθέσιμα ασύρματα δίκτυα.



    Επιλέγουμε το δικό μας και πατάμε το "connect"
    Θα επιστρέψουμε στο προηγούμενο παράθυρο στο οποίο πλέον είναι συμπληρωμένο το "MAC of AP". Πατάμε Save και κάνουμε restart στο router (Μας βγάζει επιλογή κάτω)

    4. Στην συνέχεια πηγαίνουμε στο υπομενού "Wireless Security"



    Εκεί επιλέγουμε την ασφάλεια που έχει το Router1 (WEP ή WPA) και συμπληρώνουμε τον κωδικό του Router1 (Δηλαδή το adslgr1234567) Πατάμε Save και κάνουμε restart στο router (Μας βγάζει επιλογή κάτω)

    5. Στην συνέχεια πηγαίνουμε στο μενού "Network"



    Προσέχουμε τα εξής:
    Στο πεδίο "type" να είναι "Static IP"
    κοιτάζουμε την τιμή του "IP Adress" η τιμή αυτή πρέπει να είναι διαφορετική από την τιμή στο Router1, αν δεν είναι της δίνουμε μια τιμή εμείς αλλάζοντας τα τελευταία ψηφία (δηλαδή αν είναι 192.168.1.254 η τιμή του Router1 εμείς βάζουμε IP Adress 192.168.1.253). Πατάμε Save και κάνουμε restart στο router (Μας βγάζει επιλογή κάτω)

    Τελειώσαμε με τις ρυθμίσεις του Router2
    Επιστρέφουμε στα windows και επαναφέρουμε τις ρυθμίσεις της τοπικής σύνδεσης σε automatic (ακολουθούμε την διαδικασία του βήματος 2 και επιλέγουμε "Obtain an IP adress automatically" και "Obtain a DNS server adress automatically")

    Πλέον το TP-LINK μας δουλεύει ως Repeater.
    καλησπέρα σε όλους, προσπαθω να κανω τα βηματα αλλα δε με συνδεει στο interface του tp-link.
    ανοιγω και βαζω στο TCP/IP 192.168.1.100 και 255.255.255.0 οντας συνδεδεμενος με καλωδιο στο tp-link range extender WA730RE αλλα η σελιδα 192.168.0.254 (192.168.0.254 λεει το tp-link απο κατω - 192.168.1.254 ειναι η σελιδα του δρομολογητη μου) δεν ανοιγει UNABLE TO CONNECT λεει

  5. #20
    μπες στο 192.168.0.254

  6. #21
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Καλημέρα παίδες,
    έπεσε στα χέρια μου το ΤL-WA701ND και το προσπαθώ να το χρησιμοποιήσω για να επεκτείνω το σήμα του ρούτερ μου. Ακολουθώ τις οδηγίες (έχω το ρούτερ της wind, το ZTE ZXV10 H108L) σχεδόν κατά γράμμα αλλά τζίφος!
    Λέω 'σχεδόν' καθώς την πρώτη φορά που μπήκα στο TP-Link για να μοντάρω τις ρυθμίσεις η εργοστασιακή IP του ήταν 192.168.0.254 (την άλλαξα σε 1.253).

    Τζίφος!

    Ενώ δείχνει στο status οτι είναι συνδεδεμένο στο δίκτυο μου, η σύνδεση είναι νεκρή.Δεν μπορεί να συνδεθεί στον διακομιστή.
    Προσπάθησα διάφορες πατέντες (κάρφωσα DNS's, άλλαξα ένα σωρό IP's κτλ), αλλά τίποτα!
    Έχει μουλαρώσει!

    Pls help!

  7. #22
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Τελικά συνδέθηκε το 2ο πισι (που είναι στο σαλόνι, μέσω ethernet) κάνοντας χρήση universal DNS's. Όμως παρατήρησα κάνοντας δοκιμές οτι με το σήμα που εκπέμπει το TP Link (πολύ δυνατό σε σημεία που δεν έπιανα με τίποτα παλιά) το κινητό δεν μπορεί να συνδεθεί με ΤΙΠΟΤΑ (ενώ όταν πλησιάζω το router μου συνδέεται), ενώ το λαπτοπ συνδέεται μεν αλλα με συνεχείς αποσυνδέσεις...

    Κανεις καμια πρόταση;

  8. #23
    Εγγραφή
    15-06-2005
    Περιοχή
    Κάπου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    377
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΣ
    Router
    AVM Fritzbox 7590
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GiorgisGalatsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά συνδέθηκε το 2ο πισι (που είναι στο σαλόνι, μέσω ethernet) κάνοντας χρήση universal DNS's. Όμως παρατήρησα κάνοντας δοκιμές οτι με το σήμα που εκπέμπει το TP Link (πολύ δυνατό σε σημεία που δεν έπιανα με τίποτα παλιά) το κινητό δεν μπορεί να συνδεθεί με ΤΙΠΟΤΑ (ενώ όταν πλησιάζω το router μου συνδέεται), ενώ το λαπτοπ συνδέεται μεν αλλα με συνεχείς αποσυνδέσεις...Κανεις καμια πρόταση;
    Δες μήπως εκπέμπουν και τα δυο στο ιδιο κανάλι. Δοκίμασε να τα χωρίσεις, πχ το κεντρικό router στο κανάλι 13 και το repeater στο κανάλι 1...

  9. #24
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    40
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE ZXV10 H108L
    Τι ακριβώς εννοείς αδερφέ; Και πως ακριβώς θα δω σε ποιο κανάλι εκπέμπει το κάθε ένα;
    Αν εννοείς πάντως τις IP, τους έχω βάλει διαφορετικές..

  10. #25
    Εγγραφή
    15-06-2005
    Περιοχή
    Κάπου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    377
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΣ
    Router
    AVM Fritzbox 7590
    SNR / Attn
    9(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    στην κεντρική σελίδα status σου λέει σε ποιο κανάλι εκπέμπει το tp-link. Επίσης στο άλλο ρούτερ κάπου θα λέει επίσης channel που εκπέμπει. Αυτά τα δυο κανάλια πρέπει να μην είναι τα ίδια αλλιως θα μπερδεύεται ο πελάτης client και θα έχεις αποσυνδέσεις. Χρήσιμη εφαρμογή αν έχεις κάποιο smartphone με android είναι το wifi analyser που σου δείχνει ανάλογα με το μέρος του σπιτιού την ισχύ εκπομπής του ασυρμάτου δικτύου σου.

  11. #26
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα,
    είχα πρόβλημα με το tp-link.Μετά απο πολλές προσπάθειες κατάφερα να το ρυθμίσω να λειτουργεί σαν repeater.Όσοι αποσυνδέεται το καλώδιο και δεν βλέπετε καθόλου το ασύρματο δίκτυο είναι γιατί όταν το ρυθμίζουμε σαν repeater το TP-link θα πάρει το όνομα του ασύρματου δικτύου του router(π.χ. οτε126859).Όσοι δεν μπορείτε δεν έχετε πρόσβαση στην σελίδα του Tp-link (192.168.1.254) είναι γιατί :Στο παραθυράκι που θα εμφανιστεί επιλέξουμε το "Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4)" και πατάμε Properties. Στο επόμενο παράθυρο επιλέγουμε το "Use the following IP Address" ή "χρήση της επιλεγμένης διέυθυνσης". Στο IP Adress βάζουμε 192.168.0.100 και όχι <192.168.1.100>.

    Έλπίζω να βοήθησα μερικούς με τις απορίες τους...και ευχαριστώ όσους βοήθησαν εμένα.
    μπράβο BLADES για το άρθρο

  12. #27
    Εγγραφή
    29-04-2013
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ (τ. Vivodi)
    Router
    ZTE ZXHN H108NS
    Γεια χαρά!
    Αν & διαβάζω θέματα στο adslgr κατά καιρούς (σε διάφορα θέματα που googleάρω είναι σταθερή αξία), δεν είχα postάρει κάτι.
    Τώρα ήρθε ο καιρός, με αφορμή το "TL-WA801ND" που αγόρασα.

    Το αγόρασα με σκοπό να μπορώ να πιάνω καλύτερο σήμα από ασύρματο δίκτυο Wi-Fi :
    1/ Σε όλους τους χώρους στο σπίτι μου (Θεσ/νίκη) & στο σπίτι του πεθερού μου (ο ακριβώς από κάτω όροφος).
    • Έχω σύνδεση ADSL απ' τη Vivodi (τύπου "2-play") με router ένα αρκετών ετών (κι αλλαγμένο αρκετές φορές) THOMSON ST780 WL. Θεωρητική max 24 Mbps, πραγματική ~8 Mbps (σταθεροποιημένη νομίζω - μετά από αρκετά τρεξίματα στην αρχή λόγω διακοπών στη σύνδεση κι αποστολή μέχρι κοινού συνεργείου Vivodi-ΟΤΕ στο σπίτι μου για την επίλυση τους, μου είχαν πει πως με βάλανε σε "ασφαλές προφίλ" για να μην κόβεται το τηλέφωνο), τελικά η κατάσταση σταθεροποιήθηκε σε ικανοποιητικό βαθμό, με αποτέλεσμα να παραμένω στο "Telefonet+" (κυρίως λόγω προσφοράς παλιού πελάτη με 23,8 €/μήνα).

    2/ Στο εξοχικό (Χαλκιδική), όπου γείτονας μου έχει δώσει τον κωδικό απ' την ADSL σύνδεση του, ενώ υπάρχει κι άλλος ένας που το έχει ξεκλείδωτο.
    • Kι οι δυο έχουν CONN-X στα 2 Mbps, μια & δεν υπάρχει άλλος πάροχος (& στο CONN-X όμως που ζήτησα -το Πάσχα- να συνδεθώ, μου είπαν απ' τον ΟΤΕ ότι δεν υπάρχουν πλέον διαθέσιμες γραμμές).


    Πήρα λοιπόν το TL-WA801ND & κατάφερα (χθες-σήμερα κι αφού παιδεύτηκα πολλές ώρες ψάχνοντας/διαβάζοντας/κατανοώντας/ενεργώντας) & το ρύθμισα για χρήση ως "Universal Repeater", όχι ως Access Point ή κάτι άλλο ("Supports multiple operation modes (Access Point, Multi-SSID, Client, Universal/WDS Repeater, Bridge with AP)"). Έτσι είχα βρει αυτό το ωραίο θέμα (οφείλω όμως να ομολογήσω ότι τελικά πιο πολύ με μπέρδεψε παρά με βοήθησε, διότι το "TL-WA801ND" έχει δυνατότητα για "Quick Setup", ενώ υπάρχουν μάλιστα & αντίστοιχες αναλυτικές οδηγίες σύνδεσης/ρύθμισης στο site της TP-LINK - βλ. FAQ's).

    Και τελικά τι θέλω αφού το σύνδεσα/ρύθμισα;
    Τα φώτα σας, διότι μπορεί να έκανα τη σύνδεση του router (ST 780) με το repeater (TL-WA801ND), μπορεί να κατάλαβα (αν & άσχετος μέχρι πρόσφατα) τι/πώς γίνεται & να βλέπω & τα 2 μέσω web (επιβεβαιώνω τη σύνδεση -όποτε υπάρχει- & με Ping), αλλά κάθε τρεις & λίγο -& μόνο όταν το repeater (TL-WA801ND) είναι σε λειτουργία- ο router (ST 780) σβήνει & κάνει reboot!

    Φαντάζομαι ότι ή υπάρχει κάποια ασυμβατότητα μεταξύ των 2 συσκευών (μακριά από εμάς!) ή (όπως ελπίζω) χρειάζεται κάποια ρύθμιση που (αυτό κι αν το εύχομαι!) κάποιος απ' το forum την γνωρίζει.

    Σημειώνω πως διάβασα το παρακάτω απόσπασμα που παραθέτω & χάρηκα, λέγοντας "άντε μπας & βγάλουμε καμιά άκρη"!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από epp82 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην κεντρική σελίδα status σου λέει σε ποιο κανάλι εκπέμπει το tp-link. Επίσης στο άλλο ρούτερ κάπου θα λέει επίσης channel που εκπέμπει. Αυτά τα δυο κανάλια πρέπει να μην είναι τα ίδια αλλιως θα μπερδεύεται ο πελάτης client και θα έχεις αποσυνδέσεις. Χρήσιμη εφαρμογή αν έχεις κάποιο smartphone με android είναι το wifi analyser που σου δείχνει ανάλογα με το μέρος του σπιτιού την ισχύ εκπομπής του ασυρμάτου δικτύου σου.
    Πήγα "στην κεντρική σελίδα status" του TL-WA801ND κι είδα ότι έλεγε "Channel 6".
    Πήγα & στο ST780 κι είδα ότι κι εκεί έλεγε "Channel 6", με "Channel Selection: Automatic".
    Κατάφερα κάποια στιγμή να κάνω αλλαγή επιλέγοντας "Channel Selection: Manual" & άλλο κανάλι (ίσαμε 20 φορές χρειάστηκε να το κάνω λόγω διαρκών αποσυνδέσεων-reboot του ST780), αλλά όσο κι αν παιδεύτηκα, δυστυχώς τίποτε δεν έγινε. Διαπίστωσα πως όποιο κανάλι κι αν επέλεγα στο router, το ίδιο κανάλι εμφανιζόταν αυτόματα & στο repeater (όσο & να έψαξα το TL-WA801ND για χειροκίνητη επιλογή καναλιού, δεν βρήκα σχετική ρύθμιση).

    Το αποτέλεσμα είναι (εννοείται μετά από μεγάλο σπάσιμο νεύρων & πολλές ώρες χαμένες) να έχω σβήσει το repeater & να δουλεύει (χωρίς άπειρα σταμάτα/ξεκίνα από μόνο του) το router, άρα -μέχρι στιγμής- τα ευρουλάκια μου πάνε χαμένα.

    Καμιά ιδέα λοιπόν πώς θα τα κάνω να συνεργαστούν καλά αυτά τα δυο, χωρίς συνεχόμενες διακοπές (αναβοσβήνουν συνέχεια τα λαμπάκια του ST780 σαν Χριστουγεννιάτικα στολίδια με random συχνότητα ) όταν δουλεύει & το TL;

  13. #28
    Εγγραφή
    29-04-2013
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ (τ. Vivodi)
    Router
    ZTE ZXHN H108NS
    Καμιά ιδέα για όσα ρώτησα στο προηγούμενο post μου;

  14. #29
    Εγγραφή
    05-11-2003
    Περιοχή
    Καρέας, Αθήνα
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    211
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    TG585v7 v8.2.7.7
    SNR / Attn
    12.5(dB) / 10(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evankouros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καμιά ιδέα για όσα ρώτησα στο προηγούμενο post μου;
    Αν θυμάμαι καλά, το TP-Link by default έχει την IP 192.168.1.254, που είναι και η default του Thompson. Δοκίμασε πρώτα να αλλάξεις IP στο TP-Link σε 192.168.1.10 static και μετά να τα συνδέσεις. Τουλάχιστον εγώ έτσι το είχα κάνει και μου δούλεψε μιά χαρά.

    Μπορεί να μην είναι αυτό, αλλά ποτέ δεν ξέρεις

  15. #30
    Εγγραφή
    29-04-2013
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ (τ. Vivodi)
    Router
    ZTE ZXHN H108NS
    "apotsi", ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή , αλλά το πρόβλημα δεν οφείλεται σ' αυτό.
    Το είχα ήδη διαβάσει κάπου & έδωσα διαφορετική IP στο repeater σε σχέση με το router (το TP-Link "TL-WA801ND" είχε "192.168.0.254" & την άλλαξα, φροντίζοντας ώστε το 3ο ψηφίο της να είναι ίδιο με του router & διαφορετικά τα 3 τελευταία: "192.168.1.ΑΒΓ" είχε το router, στο repeater την έκανα "192.168.1.ΧΨΖ").

    Το πρόβλημα δεν είναι στη σύνδεση μεταξύ τους (την έχω πετύχει), αλλά στο γεγονός ότι όποτε ανοίγω το repeter & συνδέονται, το router κάνει συνεχώς restart (παρά το γεγονός ότι έχουν μεταξύ τους διαφορετική IP).

    Σκέφτηκα μήπως είναι θέμα καναλιού (κάπου στο adslgr το είχα διαβάσει ότι πρέπει να είναι διαφορετικά), αλλά το repeater (TP-Link) παίρνει πάντα αυτόματα το ίδιο κανάλι με το router (Thomson). Δεν βρήκα τρόπο να αλλάξω κανάλι στο TP-Link, ούτε όμως είμαι βέβαιος αν πρέπει ή αν σ' αυτό οφείλεται το πρόβλημα. Αν όμως κάποιος γνωρίζει αν πρέπει να έχουν διαφορετικά κανάλια & πώς αλλάζει στο TP-Link, τον παρακαλώ να ενημερώσει.

    Εδώ (στο "7. Ανεξήγητα προβλήματα") διάβασα για το "Parental Control" (που το είχα απενεργοποιημένο) & το "Web Browsing Interception" το οποίο δεν βρήκα πώς απενεργοποιείται στο ST780. Καμιά βοήθεια κανείς;

    Μια σκέψη που έκανα μπας & σταματήσουν τα συνεχόμενα restart είναι ν' αναβαθμίσω το router (έχω το "THOMSON ST780 WL" με Software Release: 6.2.17.5), αλλά δεν ξέρω το πώς. Τι λέτε; Μπορεί να οφείλονται τα συνεχή restart σ' αυτό;
    Ψάχνοντας βρήκα το σχετικό θέμα "SpeedTouch 780 update firmware" & τα σχετικά link σ' αυτό το post, τα διάβασα κι έγινε το κεφάλι μου καζάνι Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  dizzy2.gif 
Εμφανίσεις:  98 
Μέγεθος:  2,3 KB 
ID: 124146... φοβάμαι μην κάνω καμιά πατάτα & μετά δεν έχω ούτε router (ούτε είμαι βέβαιος πως η τελευταία έκδοση είναι η 7.4.4.7 , άσε που φοβάμαι μη μου αρχίσει τίποτε προβλήματα με το τηλέφωνο ). Κάποιος μου είπε να επικοινωνήσω με τον πάροχο (Vivodi) & να τους ζητήσω να μου κάνουν αυτοί το update στο router, οπότε μάλλον αυτό θα κάνω.

Σελ. 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. TP-Link TL-WA701ND
    Από TEO2202 στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-07-12, 15:29
  2. tp-link wa701nd και καλώδιο 20 μετρα δεν δουλευει
    Από pipidakos στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-11, 18:35
  3. Επεκταση δικτυου!!!
    Από manos1 στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-11, 17:36
  4. Πωλείται TP-Link Wireless Access Point Lite N TL-WA701ND
    Από LAMBIS_7 στο φόρουμ Προσφορά - Ανενεργές Αγγελίες
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 10:23
  5. ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΟΥ
    Από longfeather στο φόρουμ Zyxel ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-07, 01:51

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας