Σελ. 7 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2567891217 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 368
  1. #91
    Εγγραφή
    15-03-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Ο τίτλος του θέματος είναι Nokia: Παρουσίαση του 808 PureView με camera 41mpixels"
    Τώρα οι αναφορές σε android, wp7 και ios τί σχέση έχουν? Η Nokia παρουσίασε μια πρωτοεμφανιζόμενη τεχνολογία η οποία πιθανότατα θα γίνει το standard στα smartphones σε λίγο καιρό. Μακάρι να βλέπουμε και άλλα τέτοια σε άλλους τομείς από άλλους κατασκευαστές. Προς όφελος μόνο δικό μας είναι.

    Όσο για τα λειτουργικά συστήματα, περι ορέξεως...
    Εξάλλου όσα λειτουργικά συζητήσατε εξελίσσονται διαρκώς και (ελπίζουμε) διορθώνουν τα σφάλματά τους, εκτός από τα wp και το ios που έχουν προφανείς και εκνευριστικούς για κάποιους περιοσρισμούς.
    Άντε πείτε και μια καλή κουβέντα

  2. #92
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    8
    Uploads
    4
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφού ΔΕΝ ξέρεις (όπως κι εγώ) τουλάχιστον μη σπέρνεις FUD.
    FUD το ότι είπα την γνώμη μου και έφερα και παράδειγμα; Μάλιστα, μάλλον κάποιος πρέπει να κοιτάξει τον ορισμό του FUD.


    To σχόλιο για τις DSLR ήταν χιούμορ, αλλά δεν έχουμε όλοι την ίδια αίσθηση αυτού.
    Προφανώς, αλλιώς θα είχες καταλάβει ότι η πρώτη πρόταση μου είναι χιούμορ.


    Για τις compact (εν προκειμένω Canon), ανάτρεξε εδώ.
    Να ανατρέξω σε τι; Πρώτα από όλα το link οδηγεί σε site που λέγετε allaboutsymbian, αν μιλάγαμε για iPhone και σου έδινα ένα link από το appleinsider θα το εκλάμβανες ως 100% αντικειμενικό. Έπειτα το άρθρο συγκρίνει μόνο θεωρητικά τεχνικά χαρακτηριστικά και αγνοεί ένα σορό άλλες παραμέτρους. Όσοι ασχολούνται με την φωτογραφία ξέρουν ότι η ευαισθησία των photosite δεν μπορεί να κλιμακωθεί γραμμικά πάντα, ειδικά όταν πρέπει να συνυπολογίσεις και την επίδραση του interpolation (πχ Bayer) που υπάρχει σε όλες τις ψηφιακές φωτογραφικές. Αυτό το άρθρο εφόσον δεν συνοδεύεται από πραγματικές δοκιμές (όπως πχ κάνει το DXO) δεν λέει τίποτα περισσότερο από το να διαβάσεις τα τεχνικά χαρακτηριστικά.

  3. #93
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Wolverine Εμφάνιση μηνυμάτων
    FUD το ότι είπα την γνώμη μου και έφερα και παράδειγμα; Μάλιστα, μάλλον κάποιος πρέπει να κοιτάξει τον ορισμό του FUD.
    Η γνώμη όταν δεν συνοδεύεται από κανένα στοιχείο, παρά εγκυκλοπαιδικές γνώσεις περί φωτογραφίας (sic) και περιέχει μόνον εικασίες, για έναν προϊόν που δεν έχουμε δει ακόμα, είναι FUD σε ένα νήμα ειδήσεων. Στοιχεία παρακαλώ.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Wolverine
    Να ανατρέξω σε τι; Πρώτα από όλα το link οδηγεί σε site που λέγετε allaboutsymbian, αν μιλάγαμε για iPhone και σου έδινα ένα link από το appleinsider θα το εκλάμβανες ως 100% αντικειμενικό. Έπειτα το άρθρο συγκρίνει μόνο θεωρητικά τεχνικά χαρακτηριστικά και αγνοεί ένα σορό άλλες παραμέτρους. Όσοι ασχολούνται με την φωτογραφία ξέρουν ότι η ευαισθησία των photosite δεν μπορεί να κλιμακωθεί γραμμικά πάντα, ειδικά όταν πρέπει να συνυπολογίσεις και την επίδραση του interpolation (πχ Bayer) που υπάρχει σε όλες τις ψηφιακές φωτογραφικές. Αυτό το άρθρο εφόσον δεν συνοδεύεται από πραγματικές δοκιμές (όπως πχ κάνει το DXO) δεν λέει τίποτα περισσότερο από το να διαβάσεις τα τεχνικά χαρακτηριστικά.
    ´Ωπα. Η συσκευή ανακοινώθηκε πριν 4 ημέρες όλο κι όλο. Φυσικά το μόνο site που έκανε ανάλυση των τεχνικών στοιχείων είναι το allaboutsymbian, ποιό περίμενες δλδ; Το appleinsider; (όπως λες κι εσυ). Όταν βρεις τεχνική ανάλυση και κριτική που να ακυρώνει αυτήν στο link που δίνω, πολύ ευχαρίστως να τη λάβω υπ' όψιν μου. Μέχρι τότε, η προκατάληψή σου δεν ακυρώνει την αξιοπιστία του άρθρου.
    Εδώ θα είμαστε για συζήτηση και άλλων "έγκριτων" ή μη άρθρων με πραγματικές δοκιμές και όχι μόνον θεωρία.

  4. #94
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    8
    Uploads
    4
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η γνώμη όταν δεν συνοδεύεται από κανένα στοιχείο, παρά εγκυκλοπαιδικές γνώσεις περί φωτογραφίας (sic) και περιέχει μόνον εικασίες, για έναν προϊόν που δεν έχουμε δει ακόμα, είναι FUD σε ένα νήμα ειδήσεων. Στοιχεία παρακαλώ.
    Εγκυκλοπαιδική γνώση το γεγονός ότι η Zeiss παράγει έναν ακριβό φακό για SLR στην Cosina στην Ιαπωνία; Είναι γεγονός και όχι sic εγκυκλοπαιδική γνώση. Όπως είναι γνώση ότι η Zeiss παράγει τους φακούς για τις φωτογραφικές Sony(προφανώς με Outsourcing) κοντά στα εργοστάσια που παράγονται οι μηχανές, δηλαδή Ιαπωνία και Ταϊλάνδη (το παραδέχεται και η Zeiss στο site τους). Οπότε μάλλον μόνο για sic εγκυκλοπαιδικές γνώσεις δεν πρόκειται. Επειδή είπες κάτι για στοιχεία.


    ´Ωπα. Η συσκευή ανακοινώθηκε πριν 4 ημέρες όλο κι όλο. Φυσικά το μόνο site που έκανε ανάλυση των τεχνικών στοιχείων είναι το allaboutsymbian, ποιό περίμενες δλδ; Το appleinsider; (όπως λες κι εσυ). Όταν βρεις τεχνική ανάλυση και κριτική που να ακυρώνει αυτήν στο link που δίνω, πολύ ευχαρίστως να τη λάβω υπ' όψιν μου. Μέχρι τότε, η προκατάληψή σου δεν ακυρώνει την αξιοπιστία του άρθρου.
    Εδώ θα είμαστε για συζήτηση και άλλων "έγκριτων" ή μη άρθρων με πραγματικές δοκιμές και όχι μόνον θεωρία.
    Μα το άρθρο αυτό δεν έχει ούτε τεχνική ανάλυση ούτε κριτική, απλή παράθεση και γραμμική ανάγωγη τεχνικών στοιχείων έχει. Οπότε για ποια αξιοπιστία λέμε; Όσο για το ποιο περίμενα, ίσως κάποιο σαν το dpreview το οποίο είναι γνωστό ότι παίρνει pre-release κομμάτια ώστε την μέρα της ανακοίνωσης να έχει και preview σωστό (απλό παράδειγμα είναι αυτό για το πώς άλλες εταιρίες αντιμετωπίζουν την παρουσίαση ενός νέου σημαντικού προϊόντος). Αλλά εσύ έδωσες αυτό το άρθρο σαν απόδειξη, και μετά λες εμένα προκαλυμμένο (μου αρέσει που το υπογράμμισες κιόλας ), αν το διαβάσεις σωστά θα δεις ότι δεν λέει τίποτα ουσιαστικό και αποτελεί απλά την άποψη του συγγραφέα την όποια δεν την στηρίζει και σε κανένα στοιχείο πέρα από τα τεχνικά χαρακτηριστικά (τα οποία σχεδόν ποτέ δεν δίνουν την πλήρη εικόνα).

  5. #95
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Wolverine Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγκυκλοπαιδική γνώση το γεγονός ότι η Zeiss παράγει έναν ακριβό φακό για SLR στην Cosina στην Ιαπωνία; Είναι γεγονός και όχι sic εγκυκλοπαιδική γνώση. Όπως είναι γνώση ότι η Zeiss παράγει τους φακούς για τις φωτογραφικές Sony(προφανώς με Outsourcing) κοντά στα εργοστάσια που παράγονται οι μηχανές, δηλαδή Ιαπωνία και Ταϊλάνδη (το παραδέχεται και η Zeiss στο site τους). Οπότε μάλλον μόνο για sic εγκυκλοπαιδικές γνώσεις δεν πρόκειται. Επειδή είπες κάτι για στοιχεία.




    Μα το άρθρο αυτό δεν έχει ούτε τεχνική ανάλυση ούτε κριτική, απλή παράθεση και γραμμική ανάγωγη τεχνικών στοιχείων έχει. Οπότε για ποια αξιοπιστία λέμε; Όσο για το ποιο περίμενα, ίσως κάποιο σαν το dpreview το οποίο είναι γνωστό ότι παίρνει pre-release κομμάτια ώστε την μέρα της ανακοίνωσης να έχει και preview σωστό (απλό παράδειγμα είναι αυτό για το πώς άλλες εταιρίες αντιμετωπίζουν την παρουσίαση ενός νέου σημαντικού προϊόντος). Αλλά εσύ έδωσες αυτό το άρθρο σαν απόδειξη, και μετά λες εμένα προκαλυμμένο (μου αρέσει που το υπογράμμισες κιόλας ), αν το διαβάσεις σωστά θα δεις ότι δεν λέει τίποτα ουσιαστικό και αποτελεί απλά την άποψη του συγγραφέα την όποια δεν την στηρίζει και σε κανένα στοιχείο πέρα από τα τεχνικά χαρακτηριστικά (τα οποία σχεδόν ποτέ δεν δίνουν την πλήρη εικόνα).


    Αφού δεν γνωρίζεις τί φακό φοράει το 808 δεν ενδιαφερει κανέναν το εργοστάσιο της Zeiss στην Iαπωνία και το outsourcing της Sony. Facts για το 808 έχεις; Απ' ότι φαίνεται όχι. Κι εγω μπορώ να αρχίσω να λέω για εργοστάσια της Nokia στην Κινα, αλλά δεν ενδιαφέρει κανέναν.


    Επειδή σου φάνηκε "μη αξιόπιστη πηγή" και χωρίς τεχνική ανάλυση το allaboutsymbian, πάρε μία κριτική από το... iphonelife.com (!) με αντιπαράθεση 808 με την Nikon P300.

    Kαι το δεύτερο μέρος. με αντιπαράθεση με την Panasonic ZS3/TZ7.

    Και οι 2 compact είναι highly recommended από το dpreview.

    Θα κλείσουν σπίτια λέμε όταν βγει στην παραγωγή. Ήδη η Olympus "ενοχλήθηκε".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος protsimer : 02-03-12 στις 21:20.

  6. #96
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Αν θέλεις να μιλήσεις για κινητά οκ, για φωτογραφικές όμως πρέπει να μάθεις μερικά πράγματα ακόμη.
    Τα review που πόσταρες είναι αστεία και γενικότερα ό,τι λες δεν ισχύει όπως το λες.

    Για παράδειγμα οι πόζες που έδειξες τραβήχθηκαν στα 26mm (equivalent σε 35mm format). Ας μας δείξουν το Nokia και στα 50mm ή στα 78mm, ας μας το δείξουν και σε χαμηλό φωτισμό.

    Σε ιδανικές συνθήκες όλα τα κινητά τραβάνε καλές φωτογραφίες.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  7. #97
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θέλεις να μιλήσεις για κινητά οκ, για φωτογραφικές όμως πρέπει να μάθεις μερικά πράγματα ακόμη.
    Τα review που πόσταρες είναι αστεία και γενικότερα ό,τι λες δεν ισχύει όπως το λες.

    Για παράδειγμα οι πόζες που έδειξες τραβήχθηκαν στα 26mm (equivalent σε 35mm format). Ας μας δείξουν το Nokia και στα 50mm ή στα 78mm, ας μας το δείξουν και σε χαμηλό φωτισμό.

    Σε ιδανικές συνθήκες όλα τα κινητά τραβάνε καλές φωτογραφίες.
    Αστεία reviews? Φυσικά θα έκανες πολύ καλύτερο αν ήσουν στο MWC, ε;
    Επίσης, "Ιδανικές συνθήκες" στο Nokia booth (MWC) σε κλειστό χώρο και με αντιθέσεις τοπικής σκίασης/άμεσο φως φθορισμού?

    Φυσικά και όλοι περιμένουμε shot σε 50/78mm. Ποιό το νόημα όμως να προτρέχεις αυτή τη στιγμή; Με τα παρόντα στοιχεία κρίνουμε.

  8. #98
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Ναι, ιδανικές συνθήκες στο περίπτερο που στήθηκε από τη Nokia για να τραβούν οι επισκέπτες φωτογραφίες με το Nokia 808 που ήταν δεμένο και δεν μπορούσε να απομακρυνθεί από αυτό το χώρο.

    Τον φωτισμό τον έστησε η Nokia, μπορεί να έκανε ό,τι ήθελε. Υπάρχουν εταιρείες μόνο για αυτό το σκοπό (κατάλληλος φωτισμός χώρου για συγκεκριμένες ανάγκες).

    Αν ήμουν στο MWC δεν θα έκανα ηλίθια review για να φέρω κόσμο στο site μου και να βγάλω χρήματα από τις διαφημίσεις.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  9. #99
    Εγγραφή
    21-05-2004
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Thomson 585v7
    SNR / Attn
    9(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Interleaved
    δεν καταλαβαινω προς τι η φασαρια, θα ειναι το κινητο με τη καλυτερη φωτογραφικη μηχανη πανω του? ναι, απο εκει και περα? τα ιδια παντελη μου τα ιδια παντελακη μου
    They see me postin', they hatin'...

  10. #100
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, ιδανικές συνθήκες στο περίπτερο που στήθηκε από τη Nokia για να τραβούν οι επισκέπτες φωτογραφίες με το Nokia 808 που ήταν δεμένο και δεν μπορούσε να απομακρυνθεί από αυτό το χώρο.

    Τον φωτισμό τον έστησε η Nokia, μπορεί να έκανε ό,τι ήθελε. Υπάρχουν εταιρείες μόνο για αυτό το σκοπό (κατάλληλος φωτισμός χώρου για συγκεκριμένες ανάγκες).

    Αν ήμουν στο MWC δεν θα έκανα ηλίθια review για να φέρω κόσμο στο site μου και να βγάλω χρήματα από τις διαφημίσεις.
    "αν", "μπορεί", "θα". Άλλος ένας χωρίς facts.

    "ηλίθια review"? Νεύρα; Γιατί;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος protsimer : 02-03-12 στις 22:16. Αιτία: auto merged post

  11. #101
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.372
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Ο μόνος χωρίς facts εδώ πέρα είσαι εσύ. Προσωπικά, όπως και πολλοί που απάντησαν, γνωρίζω 5 πράγματα από φωτογραφία και είμαι και ενεργός στο συγκεκριμένο subforum (και στο dpreview btw) σε αντίθεση με εσένα που δεν έχεις ούτε ένα post στο subsection της φωτογραφίας και προσπαθείς να μας «μάθεις» πως λειτουργούν οι ψηφιακές φωτογραφικές.

    Είναι εμφανές ποιος έχει νεύρα εδώ πέρα.
    Κατάφερες μάλιστα, ακόμα και εμένα, που υποδέχθηκα την είδηση με ενθουσιασμό, να με αναγκάσεις να δείξω τις ανακρίβειές σου.

    Η κίνηση της Nokia είναι εντυπωσιακή από μόνη της, δεν χρειάζεται ανακρίβειες, εικασίες και ιστορίες με δράκους για να μας πείσει.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  12. #102
    Εγγραφή
    31-03-2010
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    708
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗ
    Router
    Thomson TG585v7 (8.2.7.7)
    SNR / Attn
    6(dB) / 20,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μόνος χωρίς facts εδώ πέρα είσαι εσύ. Προσωπικά, όπως και πολλοί που απάντησαν, γνωρίζω 5 πράγματα από φωτογραφία και είμαι και ενεργός στο συγκεκριμένο subforum (και στο dpreview btw) σε αντίθεση με εσένα που δεν έχεις ούτε ένα post στο subsection της φωτογραφίας και προσπαθείς να μας «μάθεις» πως λειτουργούν οι ψηφιακές φωτογραφικές.
    Irrelevant, off topic και clueless..again. Δεν πειράζει όμως.



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κίνηση της Nokia είναι εντυπωσιακή από μόνη της, δεν χρειάζεται ανακρίβειες, εικασίες και ιστορίες με δράκους για να μας πείσει.
    Αυτό ακριβώς.

  13. #103
    Εγγραφή
    12-06-2003
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Μηνύματα
    2.299
    Downloads
    8
    Uploads
    4
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από protsimer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού δεν γνωρίζεις τί φακό φοράει το 808 δεν ενδιαφερει κανέναν το εργοστάσιο της Zeiss στην Iαπωνία και το outsourcing της Sony. Facts για το 808 έχεις; Απ' ότι φαίνεται όχι. Κι εγω μπορώ να αρχίσω να λέω για εργοστάσια της Nokia στην Κινα, αλλά δεν ενδιαφέρει κανέναν.


    Επειδή σου φάνηκε "μη αξιόπιστη πηγή" και χωρίς τεχνική ανάλυση το allaboutsymbian, πάρε μία κριτική από το... iphonelife.com (!) με αντιπαράθεση 808 με την Nikon P300.

    Kαι το δεύτερο μέρος. με αντιπαράθεση με την Panasonic ZS3/TZ7.

    Και οι 2 compact είναι highly recommended από το dpreview.

    Θα κλείσουν σπίτια λέμε όταν βγει στην παραγωγή. Ήδη η Olympus "ενοχλήθηκε".

    Ναι τώρα έδωσες το απόλυτο review με σωστή δομή και οργάνωση, με πραγματική δοκιμή σε όλο το εύρος των δυνατοτήτων κλπ. Αυτά είναι του ποδαριού reviews. Μέχρι να δω κάτι σοβαρό ο μόνος που μιλάει χωρίς facts και προσπαθεί να πείσει είσαι εσύ, και μόλις ζοριστείς καταφεύγεις στην ειρωνεία, η εύκολη λύση.

  14. #104
    Εγγραφή
    07-04-2003
    Περιοχή
    Κερκυρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    629
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    TP LINK W8970
    SNR / Attn
    6/9(dB) / 0.4(dB)
    και μονο λογο του λειτουργικου που εχει , ειναι σιγουρη αποτυχια...

  15. #105
    Εγγραφή
    27-07-2010
    Περιοχή
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    878
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Sercomm H300S
    Τι εχει το λειτουργικο του?

Σελ. 7 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 2567891217 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-02-12, 00:29
  2. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-10-11, 12:16
  3. Google: Παρουσίαση του Nexus S και του Android 2.3 (Gingerbread)
    Από Mouse Potato στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-11, 19:40
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-07, 00:44

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας