Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 71
  1. #16
    Εγγραφή
    15-07-2010
    Μηνύματα
    705
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    τι στιγμή που οι μισθοί πέφτουν 30-40% και αγγίζουν και τα 500 ευρώ σε κάποιους τομείς, ο ΟΤΕ μας κοροιδεύει στα μούτρα με αυτές τις προσφορές! Και μετά θα μας πει ότι δεν τον αφήνει κι η ΕΕΤΤ... μόνο lol έχω να πώ!!!
    Ελπίζω στο μέλλον...

  2. #17
    Εγγραφή
    18-12-2006
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    397
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109852
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    Fritz!box 7490
    SNR / Attn
    19(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaskor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάλι ακριβός είναι ο ΟΤΕ....Δε νομίζω να τραβήξει πελατολόγιο μ'αυτές τις τιμές. Προσβλέπουμε σε φθηνότερα πακέτα κύριε ΟΤΕ.....
    χωρις να θελω να σε θιξω, σαφως και υπαρχουν καλυτερα πακετα απο τον οτε.. οταν ομως πας σε εναλλακτικο και θες να βλεπεις streaming ... μην παραπονιεσε μετα και παιρνεις στην εξυπηρετηση της ετερειας(εναλλακτικου ) και να λες εγω στον οτε ειχα μια χαρα streaming κτλ κτλ .. οτι πληρωνεις παιρνεις! αυτο ειναι που δεν κοιταει η πληοψηφια εδω... ! φιλικα παντα α και να πω οτι δεν κανω φιαφημηση στον οτε διοτι ειμαι σε εναλακτικο..

  3. #18
    Εγγραφή
    02-01-2011
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    92
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΓΑΡΑ
    Router
    TP LINK TDW8970/ASUSAC88U
    SNR / Attn
    (dB) / 19.5(dB)
    Το συγκεκριμενο πακετο εχει ξεκινησει πριν περιπου ενα μηνα να υπαρχει, δεν εχει σχεση(φανταζομαι και ελπιζω) με τη μειωση που ΛΕΕΙ οτι θελει να κανει ο ΟΤΕ και απευθυνεται σε παλιους και καινουργιους...
    There is no spoon!

  4. #19
    Εγγραφή
    25-01-2009
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10951/979
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΜΗ
    Router
    sagem 2404
    SNR / Attn
    9.4(dB) / 24.5(dB)
    Όλοι ξέρουμε οτι τα πακέτα του οτε ελέγχονται από την εετ και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητίσει κανείς. Μπορεί να μην είναι και 50% κάτω αλλα οποιαδήποτε μείωση τιμών είναι καλοδεχούμενη. Ότι πληρώσεις πέρνεις(νόμος της αγοράς). Και στην τελική ας μου εξηγήσει κάποιος πως γίνεται να φεύγουν συνδρομητές από τον (ακριβό) οτε να πηγαίνουν στους (φτηνούς) εναλλακτικούς και στην συνέχεια να ξαναγυρίζουν στον οτε;;;;κάτι σημαίνει αυτό......

  5. #20
    Εγγραφή
    06-02-2009
    Περιοχή
    σερρες
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.463
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    19905 kbit/s, 1020kbit
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
    Router
    thomson TG585V7
    με αυτα τα λεφτα να εβαζαν 2 ωρες σε κινητα και απεριοριστα τηλεφωνα μεσα εξω τοτε θα το ελεγα προσφορα
    cpu ryzen 3 2200 ram corsair 8g 3200mhz mother GA-AX370M-DS3H psu seasonic 430 ssd kingstone 120g hd 500g

  6. #21
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TheViper;
    Το συγκεκριμενο πακετο εχει ξεκινησει πριν περιπου ενα μηνα να υπαρχει, δεν εχει σχεση(φανταζομαι και ελπιζω) με τη μειωση που ΛΕΕΙ οτι θελει να κανει ο ΟΤΕ και απευθυνεται σε παλιους και καινουργιους...
    Δεν έχει σχέση με τη μείωση. Το πρόγραμμα τρέχει από τις αρχές του μήνα. Καλό πακέτο για συνδρομητές που για τον α ή β λόγο δεν ενδιαφέρονται για κινητά.

  7. #22
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.002
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    Συγνωμη αλλα νομιζω μεχρι προτινος η dsl στον ΟΤΕ *δεν* περιλαμβανε το παγιο, ενω τωρα ειναι μεσα στην τιμη.

    Κανω λαθος?

  8. #23
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Απο τοτε που εβγαλε το Double play Πακετο το παγιο ειναι μεσα στη τιμη που σου λενε. Δηλαδη πριν ποσο καιρο?2-3 χρονια? κατι τετοιο..
    Αρα ναι κανεις λαθος.

  9. #24
    Εγγραφή
    22-09-2004
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.380
    Downloads
    80
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    26500/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
    Router
    ZTE 931 VII
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giorgos18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη αλλα νομιζω μεχρι προτινος η dsl στον ΟΤΕ *δεν* περιλαμβανε το παγιο, ενω τωρα ειναι μεσα στην τιμη.

    Κανω λαθος?
    απλά στα πακέτα που έχουν και φωνή μέσα (προληρωμένο χρόνο ομιλίας) αναφέρει τη συνολίκη τιμή (μαζί με το πάγιο)

    στα σκέτο dsl αναφέρει το κόστος της υπηρεσίας, στο οποίο πρέπει να προστεθεί το πάγιο...

  10. #25
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.002
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
    Νταξει, τοτε ναι μεν δεν ειναι προσφορα, αλλα ειναι πλεον στις ιδιες τιμες με τους μικρους.

    Και με καλυτερη ποιοτητα υπηρεσιων.

  11. #26
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.356
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Φοβερή προσφορά! Έχω μείνει άφωνος! 5€ το μήνα για έξι μήνες, δηλαδή 2,5€ το μήνα μόνο για τον πρώτο χρόνο που είσαι και δεσμευμένος και μετά πάλι στην κανονική τιμή. Ελπίζω σε κάποια σοβαρότερη μείωση, όπως παλιότερα με τις αυξήσεις ταχυτήτων που έκανε, μια και ο ΟΤΕ έχει την υποδομή και θα μπορούσε να πετύχει κάτι τέτοιο.

  12. #27
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Μηνύματα
    263
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    NetfasteR WLAN 3
    SNR / Attn
    11(dB) / 15.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θελουμε πακετο 24mb internet & iptv κατω απο 40 ευρω

  13. #28
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    χωρίς να θελω να θίξω κανέναν από σας θα συμφωνήσω ότι υπαρχουν καλυτερα πακετα απο τον οτε. οταν ομως πας σε εναλλακτικο (το έχω κάνει και γνωρίζω από πρώτο χέρι τι σημαίνει - έχω αρκετούς γνωστούς/φίλους/συγγενείς που έχουν πάει σε αυτούς για καλύτερες τιμές από τον "κακο" οτε) και θέλετε να κάνετε κάτι απλό έως σύνθετο όπως το Live Video Streaming η Video Call μέσω του Skype / Windows Live Messenger... μην έχετε παράπονα μετα και παίρνετε στην εξυπηρετηση της εταιρείας (εναλλακτικου ) και λέτε εγώ όταν ήμουν στον "κακο" οτε ειχα μια χαρα streaming κτλ κτλ .. οτι πληρωνετέ παίρνετε.

    Αυτό είναι που δεν κοιτάει η πλειοψηφία εδώ...
    φιλικά πάντα χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση στον οτε η στον οποιοδήποτε εναλλακτικό.

  14. #29
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Digik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ μετά τις τελευταίες τυμπανοκρουσίες για τα 20 και τα 25% περίμενα κάτι παραπάνω σε προσφορά. Φαντάζομαι ότι δεν είναι αυτές οι προσφορές που έχουν ανακοινώσει ότι θα έρθουν.
    Μετά τον Απρίλιο σίγουρα. Ίσως και μετά το καλοκαίρι ή ακόμα και αρχές του χειμώνα.

  15. #30
    Εγγραφή
    19-04-2008
    Μηνύματα
    456
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2333/956
    ISP
    Forthnet
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 41.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από escapee Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρις να θελω να σε θιξω, σαφως και υπαρχουν καλυτερα πακετα απο τον οτε.. οταν ομως πας σε εναλλακτικο και θες να βλεπεις streaming ... μην παραπονιεσε μετα και παιρνεις στην εξυπηρετηση της ετερειας(εναλλακτικου ) και να λες εγω στον οτε ειχα μια χαρα streaming κτλ κτλ .. οτι πληρωνεις παιρνεις! αυτο ειναι που δεν κοιταει η πληοψηφια εδω... ! φιλικα παντα α και να πω οτι δεν κανω φιαφημηση στον οτε διοτι ειμαι σε εναλακτικο..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    χωρίς να θελω να θίξω κανέναν από σας θα συμφωνήσω ότι υπαρχουν καλυτερα πακετα απο τον οτε. οταν ομως πας σε εναλλακτικο (το έχω κάνει και γνωρίζω από πρώτο χέρι τι σημαίνει - έχω αρκετούς γνωστούς/φίλους/συγγενείς που έχουν πάει σε αυτούς για καλύτερες τιμές από τον "κακο" οτε) και θέλετε να κάνετε κάτι απλό έως σύνθετο όπως το Live Video Streaming η Video Call μέσω του Skype / Windows Live Messenger... μην έχετε παράπονα μετα και παίρνετε στην εξυπηρετηση της εταιρείας (εναλλακτικου ) και λέτε εγώ όταν ήμουν στον "κακο" οτε ειχα μια χαρα streaming κτλ κτλ .. οτι πληρωνετέ παίρνετε.

    Αυτό είναι που δεν κοιτάει η πλειοψηφία εδώ...
    φιλικά πάντα χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση στον οτε η στον οποιοδήποτε εναλλακτικό.
    o ιδιος εισαι?

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 382
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-09, 08:24
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-08, 17:24
  3. Μηνύματα: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-06, 16:16
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-05, 18:47
  5. Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-03, 01:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας