Σελ. 14 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 49121314151619 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 196-210 από 308
  1. #196
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Επίσης κάτι άλλο. Αν όλοι οι χρήστες που τρέχανε windows ανά τον κόσμο ήταν τόσο γνώστες σαν αυτούς που τρέχουν Linux (κατά μέσο όρο πάντα)...

    Αλλά βέβαια, το ένα λειτουργικό έχει να κάνει με όλο το κόσμο, από τον πιο πρωτάρη αρχάριο μέχρι τον πιο advanced ενώ το άλλο με κόσμο που θεωρεί φυσιολογικό να ψάχνει fixes (ugly ή μη) μέσω κονσόλας κλπ. και να του φαίνεται ως κάτι φυσιολογικό. Όλα παίζουν ρόλο, αρκεί να ΘΕΣ να τα δεις αντικειμενικά.

  2. #197
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια ματσακονιά; Έχεις ΗΔΗ αγνοήσει την ίδια την MS που σε ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ σε πρώτη φάση να κάνεις τη μ@λ#κία και μετά το "πληρώνεις" δε δεξί κλικ και roll back?
    Τι πιο απλό δηλαδή!

    Αν πάλι είσαι χακεράς α-ου και τρέχεις ότι βρεις στο πιο κατεστραμμένο website και του δίνεις full permissions και αγνοείς κάθε προειδοποίηση τότε είσαι άξιος της μοίρας σου. Με 2 κλικ ενεργοποιείς το Guest account!
    Τι πιο απλό ΠΑΛΙ!
    Πρακτική την οποία ακολουθεί το 99% των χρηστών Windows αργά ή γρήγορα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα Helix, σταμάτα να συγκρίνεις πορτοκάλια με τομάτες. Με την ίδια λογική δε θα πάθεις ΠΟΤΕ τίποτα όταν κατεβάζεις τα αντίστοιχα open source ή commercial προγράμματα με νόμιμη άδεια χρήσης KAI στα windows...
    Αν κάποιος χρησιμοποιούσε στα Windows αποκλειστικά 100% open source προγράμματα, γιατί στην τελική να μην τρέχει τα ίδια ακριβώς προγράμματα σε Linux; Όσο για το δεύτερο, το αφήνω ασχολίαστο, δεδομένου ότι η πλειοψηφία των χρηστών Windows χρησιμοποιεί τα περισσότερα προγράμματα / παιχνίδια σπασμένα (περά από τα ίδια τα σπασμένα Windows).

  3. #198
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Μα ρε συ Helix συνειδητοποιείς ότι πας τη κουβέντα στο ΠΟΣΟ ΚΑΚΟΣ ή ΜΗ-ΓΝΩΣΤΗΣ ή ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ είναι ο κόσμος που χρησιμοποιεί Windows ;;

    Καταλαβαίνεις τι κάνεις; ΓΙΑΤΙ να ΣΥΝΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ τη "πρακτική την οποία ακολουθεί το 99% των χρηστών Windows" ????

    Είδες πουθενά ΚΑΠΟΙΟ επίσημο How-To της Microsoft να σου λέει:

    "Άκου ΜΑΓΚΑ (Γεωργίου Speaking), Θα μπεις στο SupaDupaWarez.com και θα γίνεις μέλος. Θα κατεβάζεις τα πάντα τσαμπέ και όλα κομπλέ. ΠΡΩΤΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΜΠΑΓΑΣΑΚΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ"

    Αυτό έχει να κάνει 100% με τον ΙΔΙΟ τον χρήστη και ΟΧΙ με το λειτουργικό! ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΦΤΑΊΕΙ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ???

    Αμάν πια! Με την ίδια λογική και στο Android το ΙΔΙΟ πράμα ισχύει! Παντού κυκλοφορεί σπασμένο λογισμικό! ΚΑΝΕΙΣ δε θα βγει να κράξει το Android για αυτό! ΕΣΥ γιατί το κάνεις με τα Windows;;

  4. #199
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι με την έλλειψη κεντρικών αποθετηρίων (και πώς θα μπορούσε να γίνει άλλωστε με την λογική των wizards) στα Windows, στην ουσία ο χρήστης αργά ή γρήγορα παρακινείται να ψάχνει στην κάθε ξεχασμένη και μη ιστοσελίδα για να βρεί τα προγράμματα που θα καλύψουν τις ανάγκες του.

    Σε όλες τις μοντέρνες διανομές Linux με την χρήση repositories αυτό δεν συμβαίνει. Κι όχι τώρα, αλλά εδώ και πολλά χρόνια.

  5. #200
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι με την έλλειψη κεντρικών αποθετηρίων (και πώς θα μπορούσε να γίνει άλλωστε με την λογική των wizards) στα Windows, στην ουσία ο χρήστης αργά ή γρήγορα παρακινείται να ψάχνει στην κάθε ξεχασμένη και μη ιστοσελίδα για να βρεί τα προγράμματα που θα καλύψουν τις ανάγκες του.

    Σε όλες τις μοντέρνες διανομές Linux με την χρήση repositories αυτό δεν συμβαίνει. Κι όχι τώρα, αλλά εδώ και πολλά χρόνια.
    Από τα λίγα πράματα (και αυτά είναι ελάχιστα μόνο) που παραδέχομαι τα Linux για desktop χρήση.

    Κατά τ'άλλα αν ήσουν αντικειμενικός δε θα έπρεπε να άφηνες εμένα να αναφέρω ότι στα repositories συνήθως βρίσκει κανείς παλαιές εκδόσεις και όχι πάντα το software που ψάχνει... και στο τέλος αναγκάζεται ο καθημερινός χρήστης να φορτώσει Java (της Sun) ή το chrome ή το NetBeans7 (ή πολλές άλλες που χρειάζονται κατά καιρούς και δεν υπάρχουν) ή οποιαδήποτε commercial εφαρμογή ψάχνοντας στο Web με το παλιό κλασσικό τρόπο. Το ίδιο και το αυτό για κάποιον που θέλει να τρέχει latest εκδόσεις ή και commercial. Και το πάρτυ ξεκινάει πραγματικά όταν βρίσκεις μόνο sources και πρέπει να τραβήξεις το λούκι του compilation και το μόνο που δε θες είναι να πρέπει να ψάχνεις για x,y .so αρχεία libraries δε ξέρω και εγώ τι πακέτα έκδοσης >= 3.20.2-1 για να τρέξει. Κακόμοιρε απλέ χρήστη το καλό που σου θέλω είναι να γνωρίζεις 5 πράματα πριν πας να μπλέξεις με configures, makefiles, dependencies, chmods, sudo's κλπ. Και σίγουρα αρκετό χρόνο για χάσιμο. Γιατί κανέναν απλό χρήστη δε τον ενδιαφέρει να μάθει τι εστί dependency ή execute bit ή Makefile... θέλει απλά να κάνει διπλό κλικ και να παίξει. Τίποτα παραπάνω. Και πολύ σωστά κάνει κατά την άποψη μου.

    Btw από τα Windows8 θα έχει και η microsoft κάτι αντίστοιχο σε μορφή market που λογικά θα έχει και free πράμα μαζί με commercial λογικά. Ελπίζω και φαντάζομαι να έχει latest εκδόσεις εκεί.

    (Πάντως αυτό που ήθελες να πεις, στο προηγούμενο σου μήνυμα το είπες με πολύ άσχημο τρόπο και μου έδωσες την εντύπωση ότι περισσότερο απεχθάνεσαι τη νοοτροπία αρκετών χρηστών παρά το ίδιο το λειτουργικό...)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 16-05-12 στις 03:17.

  6. #201
    Εγγραφή
    25-01-2005
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.634
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Πάντως με το metro που προωθεί η Microsoft στα 8, πλέον έχει και package manager (aka Windows Store).

    Οπότε αν της βγουν, έχει ξεμπερδέψει με πολλά από τα legacy problems που αφορούν τις εφαρμογές, συν αυτόματα updates και ίσως και κάποιοι devs να βγάλουν και λίγο χρήμα παραπάνω.
    Δεν είμαι βέβαιος ότι μπορούν να μπουν Open source εφαρμογές στο store όμως, which will suck.
    A very minor case of serious brain damage.

  7. #202
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά τ'άλλα αν ήσουν αντικειμενικός δε θα έπρεπε να άφηνες εμένα να αναφέρω ότι στα repositories συνήθως βρίσκει κανείς παλαιές εκδόσεις και όχι πάντα το software που ψάχνει...
    Αυτό είναι, μεταξύ των άλλων, και το νόημα των κυλιόμενων διανομών: Να έχεις πάντα στο πιάτο ότι τελευταίο κυκλοφορεί σε software.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Btw από τα Windows8 θα έχει και η microsoft κάτι αντίστοιχο σε μορφή market που λογικά θα έχει και free πράμα μαζί με commercial λογικά. Ελπίζω και φαντάζομαι να έχει latest εκδόσεις εκεί.
    Εκεί, και θα μου το θυμηθείς σε λίγους μήνες που θα κάνουν το ντεμπούτο τους, θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος προγραμματιστής.

  8. #203
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι, μεταξύ των άλλων, και το νόημα των κυλιόμενων διανομών: Να έχεις πάντα στο πιάτο ότι τελευταίο κυκλοφορεί σε software.
    α) Άμα είναι η rolling διανομή να σπάει, τι να το κάνω... Ματσακονιές και χακιές δε τις δέχομαι ως λύσεις για τον απλό χρήστη. (ναι οκ εγώ μάλλον θα ασχοληθώ παραπάνω για να παίξω κιόλας)
    β) Και για την ιστορία, ποια έκδοση (ακριβώς) του NetBeans έχεις και ποια έκδοση της Java (SUN) έχεις.

    Της Java είναι παγίδα η ερώτηση γιατί γνωρίζω ότι έχει κόψει τα updates σε repositories η ίδια... για το Netbeans ισχύει η ερώτηση, είμαι περίεργος. Οκ το τσέκαρα latest είναι (όχι σε όλα τα progs αλλά οκ).


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκεί, και θα μου το θυμηθείς σε λίγους μήνες που θα κάνουν το ντεμπούτο τους, θα γελάσει και ο κάθε πικραμένος προγραμματιστής.
    Μόλις κάνουν το ντεμπούτο τους, θα σου πω αν γέλασα. Μέχρι τότε όμως... δε μπορείς ούτε μπορώ να πω κάτι για αυτό. Ας περιμένουμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 16-05-12 στις 03:33.

  9. #204
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    α) Άμα είναι η rolling διανομή να σπάει, τι να το κάνω...
    β) Και για την ιστορία, ποια έκδοση (ακριβώς) του NetBeans έχεις και ποια έκδοση της Java (SUN) έχεις.

    Της Java είναι παγίδα η ερώτηση γιατί γνωρίζω ότι έχει κόψει τα updates σε repositories η ίδια... για το Netbeans ισχύει η ερώτηση, είμαι περίεργος.
    α) Χρειάζεται να επαναλάβω τα όσα είπα πριν για να μην έχεις σπασίματα;
    β) pacman -Qs java
    ...
    local/jdk 6u25-1
    Sun/Oracle's Java Development Kit
    local/jre 6u25-1
    Sun/Oracle's Java Runtime Environment

  10. #205
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    α) Χρειάζεται να επαναλάβω τα όσα είπα πριν για να μην έχεις σπασίματα;
    Αφενός δε θέλω να αποδεχτώ ολόκληρο guide "ασφαλείας" για κάτι τόσο απλό και καθημερινό task σε ένα λειτουργικό σύστημα.
    Αφετέρου αν αυτό έλυνε όλα τα προβλήματα του Arch Linux με τα updates κλπ. σπασίματα, τότε ίσως δε θα έπρεπε να λογίζεται ως rolling distro.

    btw έχω γνωστούς μου που δοκίμασαν και κάηκαν από το Arch επειδή μια μέρα κάτι έσπασε. (Ο ένας πλέον παίζει σε OpenBSD, ο άλλος Xubuntu)

    (η sun δε δίνει νεότερες εκδόσεις σε repos. Η 1.6.25 κυκλοφορεί από πέρσι νομίζω)

  11. #206
    Το avatar του μέλους tolis_01
    tolis_01 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για το δεύτερο, το αφήνω ασχολίαστο, δεδομένου ότι η πλειοψηφία των χρηστών Windows χρησιμοποιεί τα περισσότερα προγράμματα / παιχνίδια σπασμένα (περά από τα ίδια τα σπασμένα Windows).
    Το bold ισχύει και για τους χρήστες Linux, έτσι;

  12. #207
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    FFS??? lol
    Ο τίτλος λέει εγκαταλείπωντας το linux όχι e-pen!s wars
    Και τα 2 λειτουργικά είναι καλά .
    Αν θέλει ο χρήστης να τα σπάσει το κάνει και με τα 2 χωρίς πολύ προσπάθεια (για το linux είτε rolling είτε bleeding)
    Προσωπικά αν δεν χρειαζόμουν 2-3 πράγματα της δουλειάς μου στο λειτουργικό κ δεν έπαιζα games ναι linux θα χρησιμοποιούσα ακόμα αλλά το dual boot κουράζει για να κάνω web browsing μόνο κ την μισή δουλειά μου

    Οι ανάγκες καθορίζουν το λειτουργικό, και τα 7 κ το linux είναι καλά κ μακάρι να έρθει κάποια στιγμή που θα με καλύπτει πλήρως το linux παλι καθώς μ αρέσει σαν ιδεολογία


    Aaaa κ btw και στα 2 κάνεις δουλειές μέσω κονσόλας ... I just prefer the linux terminal

    Πρώην linux χρήστης , πλέον χρήστης Win 7
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  13. #208
    Εγγραφή
    26-06-2007
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    255
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10512/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linsys WAG54G2
    Φιλε μου, δεν ειναι θεμα βαρεμαρας ή ορεξης...ειναι απλως θεμα παραγωγικοτητας και "χαμενου" χρονου σε Search engines...

    οσο για ιους και τετοια φοβητρα, θα σου πω πως στα 7 δεν υπαρχουν τοσο σοβαρα προβληματα, αρκει να εισαι λιγο προσεκτικος...
    αν γουσταρεις περιεργα σαιτς, και περιεργες εφαρμογες εχεις ρισκο...προσωπικα, χρησιμοποιω γνησια win, freeware προγραμματα και οποτε ειχα βαλει σπασμενα ηταν σαφως πολυ ελεγμενα, οχι οποιοδηποτε τυχαιο...

    υγ. για την ταμπακερα τιποτα ομως, ετσι?? σε λειτουργικο συστημα να μην δουλευει το shutdown??

    απαντηση στο υγ σου...φτιαξε ενα!!!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω κατι πολυ πολυ φιλικά πάντα, αν βαριέσαι ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να κανεις ενα search και ΔΕΝ εχεις ορεξη να μάθεις, αστο και βαλε winblows! too simple! και οταν παθεις εναν ιο που θα φας τα προγραμματα να τον ξηλωσεις και θα ψαχνεις με τις ωρες στο google να δεις τι ειναι και τι κανει αυτο θα με θυμηθεις, και μετα θα ξανακανεις format ξανά.....true story....

    Υ.Γ μήπως να κάνουμε ένα θέμα εγκαταλείποντας τα windows?

  14. #209
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Προσωπικά από το Linux δεν έχει τύχει ποτέ στα τόσα χρόνια να μην μου δουλεύει το shutdown.

    Αντίθετα, τα 7 είναι ελεεινά και τρισάθλια στο τομέα. Πχ πάω να ανοίξω τα 7 και επειδή τους έκατσε, έπρεπε λέει να κάνουν 30000 update actions και περίμενα σαν το βλάκα. Φαντάζεσαι να έχω πάρει τον Η/Υ μαζί μου σε δουλειά και να περιμένουμε μισή ώρα να ανοίξει;
    Την άλλη φορά έχω μπει στα 7 και πρέπει να κλείσω τον Η/Υ για να φύγω για αεροδρόμιο. Το βλακώδες αυτό λειτουργικό, χωρίς να με ρωτήσει ξεκινά να κάνει updates και με προειδοποιεί να μην κλείσω τον Η/Υ γιατί θα χαλάσει το λειτουργικό (δεν είχε καν κουμπάκια, μπορούσα να το κλείσω μόνο βγάζοντας τη μπαταρία ή κρατώντας πατημένο το power). Ναι MS, θα χάσουμε το αεροπλάνο για να κάνουν update τα windows...
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  15. #210
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά από το Linux δεν έχει τύχει ποτέ στα τόσα χρόνια να μην μου δουλεύει το shutdown.

    Αντίθετα, τα 7 είναι ελεεινά και τρισάθλια στο τομέα. Πχ πάω να ανοίξω τα 7 και επειδή τους έκατσε, έπρεπε λέει να κάνουν 30000 update actions και περίμενα σαν το βλάκα. Φαντάζεσαι να έχω πάρει τον Η/Υ μαζί μου σε δουλειά και να περιμένουμε μισή ώρα να ανοίξει;
    Την άλλη φορά έχω μπει στα 7 και πρέπει να κλείσω τον Η/Υ για να φύγω για αεροδρόμιο. Το βλακώδες αυτό λειτουργικό, χωρίς να με ρωτήσει ξεκινά να κάνει updates και με προειδοποιεί να μην κλείσω τον Η/Υ γιατί θα χαλάσει το λειτουργικό (δεν είχε καν κουμπάκια, μπορούσα να το κλείσω μόνο βγάζοντας τη μπαταρία ή κρατώντας πατημένο το power). Ναι MS, θα χάσουμε το αεροπλάνο για να κάνουν update τα windows...
    μπορείς να απενεργοποιήσεις το αυτόματο update
    όχι ότι δεν κάνει 10 ώρες όταν θα κάνει, απλά σε αυτό που λες έχεις επιλογή

Σελ. 14 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 49121314151619 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-10, 17:27
  2. Arch Linux vs Gentoo Linux (πειτε την αποψη σας)
    Από Lord_British στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-05, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας