Σελ. 12 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 27101112131417 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 166-180 από 308
  1. #166
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα εγώ είμαι υπέρ του open-source λογισμικού.
    Προφανώς πχ. για zip έχω το 7zip κλπ. κλπ. αρκεί το open-source λογισμικό να με καλύπτει.
    Φάσκεις και αντιφάσκεις. Ξεκαθάρισε επιτέλους ποιου είδους λογισμικό προτιμάς.

  2. #167
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φάσκεις και αντιφάσκεις. Ξεκαθάρισε επιτέλους ποιου είδους λογισμικό προτιμάς.
    Που ακριβώς φάσκω και αντιφάσκω; Είπα ποτέ ότι το ανοικτό λογισμικό είναι κακό ή ότι δε μου κάνει γενικά;
    Το ότι σε πολλές περιπτώσεις το commercial είναι καλύτερο, δεν κάνει το ανοικτό λογισμικό κακό.
    Έχετε δημιουργήσει λάθος εικόνα για μένα επειδή 9 στις 10 φορές γράφω για τα προβλήματα που αντιμετωπίζω σε περιβάλλον Linux
    (μερικά από τα οποία κατά καιρούς θεωρώ απαράδεκτα ΒΕΒΑΙΩΣ. Έχουμε άποψη) αλλά και την άποψη μου για τον λόγο που έχουν τόσο μικρό ποσοστό στην αγορά.
    Στη τελική όπως είπα και πριν, το Linux είναι εκπληκτικό και μόνο που είναι δωρεάν.

    Και για να απαντήσω στην ερώτηση:
    Αυτό που με βοηθάει να κάνει τη δουλειά μου (ακόμα πιο) εύκολα-γρήγορα-απροβλημάτιστα-σταθερά ασχέτως λειτουργικού συστήματος.
    Σε περίπτωση που πρέπει να πληρώσω, τα ζυγίζω και βλέπω αν αξίζει ή όχι. Σπασμένα δεν έχω, αρκετά μου τα παρέχουν δωρεάν (msdnaa).
    Ωστόσο κάποιος που βγάζει χρήματα και ζει από εφαρμογές τύπου photoshop, εννοείται πως θα πλήρωνε για μια άδεια αν δε του ήταν τόσο εύκολο να τα βρει σπασμένα.

    Όοοοολος ο άλλος κόσμος που 9 στις 10 φορές φορτώνει το σπασμένο software για τη πλάκα του ή για να χρησιμοποιήσει 2-3 features παραπάνω από το mspaint,
    αφενός δε γνωρίζουν το paint.net, αφετέρου δε θα έδιναν φράγκο για να αγοράσουν μια νόμιμη άδεια χρήσης. Απλά έχουν εγκατεστημένες 14121512 "μαμάω" σπασμένες εφαρμογές
    και νιώθουν την ικανοποίηση ότι "έχουν τα πάντα. Ότι τελευταίο κυκλοφορεί στη πιάτσα. Γιατί είμαι και εγώ μαμάω".
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 13-05-12 στις 03:20.

  3. #168
    Εγγραφή
    26-06-2007
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    255
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10512/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linsys WAG54G2
    Θεωρεις οτι ενα λογισμικο, εστω και δωρεαν, θα πρεπει να μην εχει τα βασικα και να σε σπρωχνει στην αναζητηση?? εγω οχι...
    αν διαβαζες το φορουμ που ο ιδιος παραθεσες, θα εβλεπες οτι λιγο πιο κατω αναφερονται προβληματα εμφανισης της εξαφανισης του shut down μετα παό καποια updates.Αν ειναι να κανω το ιδιο καθε 10-20-30 μερες, προτιμβ να παω σε μια αλλη διανομη που θα μου τα παρεχει out-of-the-box...
    Αλλωστε, ακομα και δωρεαν, πελατης ειμαι...οταν κατι δεν με ικανοποιει, αλλαζω και παω οπου καλυτερα για μενα...και ρςαλιστικα να το δεια, δεν ειδα και τοσο μεγαλες διαφορες μεταξυ lmde και opensuse...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έβαλα πρόσφατα στον laptop μου από debian lenny (oldstable) το LMDE και είχε κανονικότατα το shutdown! εσένα πως δεν είχε? επίσης εκτός MATE έχω και Cinnamon και gnome και το νεότερο και το 2. Σε όλα κανονικά το έχει. Πάντως αν έκανες ένα search στο google θα έλυνες το πρόβλημα σου χωρίς να αλλάξεις διανομή εγω λιγα sec εκανα να το βρω : http://forum.lxde.org/viewtopic.php?t=31330&f=5 Δεν είναι λυση αυτη οταν δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλαζουμε διανομη αν το κανουμε αυτό συνέχεια δεν θα μάθουμε ποτέ τίποτα! ασε που μπορουσε ενδεχομένως στην αλλη διανομη να μην δουλευε κατι αλλο!!

  4. #169
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Οπως ειπα εμενα δεν εμφανιστηκε το προβλημα, εγω ειπα απλα πως αν εκανες ενα search θα γλιτωνες κοπο και χρονο, επισης δεν ξερω πως γινεται να σου φανηκε παρομοιο το opensuse με το LMDE εκτος το γραφικο περιβαλλον προφανως ειδες το gnome? γιατι τα αλλα και διαφορετικα ειναι (το LMDE εχει MATE, cinnamon που δεν εχει στο opensuse), και επισης η μεγαλη διαφορα εναι το packet management, μιας και το LMDE ειναι debian based ενω το αλλο εχει αλλα πακετα (debian =deb, suse = rpm). Γενικα εμενα δεν μου αρεσουν οι διανομες τυπου opensuse, mandriva κτλ προτιμω τις debian based και φυσικα το ιδιο το debian.
    Επισης αν απο τοσο νωρις κανεις κατι τετοιο δλδ με την πρωτη δυσκολια αλλαζεις διανομη ή τα παρατας ποτέ δεν πρόκειτε να μάθεις! οταν σου χαλασει κάτι ή το σύστημα απο μια αναβάθμιση τι θα κανεις ? φορματ και ολα απο την αρχη? αμα δεν παθουμε δεν μαθαινουμε, το linux στηριζεται απο ανθρωπους που θελουν να μαθουν και να μπορουν να φτιαχνουν οτι χρειαστει, και εγω ετσι εκανα και κανω παντα, δεν τα παραταω με την πρωτη δυσκολια! δεν ειναι windows να σου κολλησει ενας ιος να πεις δεν μπορω να το καθαρισω κανω format.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 14-05-12 στις 19:23.

  5. #170
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    Βασικός λόγος που εγκατέλειψα το linux ως βασικό OS γενικά .... : Gaming και δουλεία . Στο θέμα της δουλειάς με κάλυπτει μερικώς κ όχι πλήρως
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  6. #171
    Εγγραφή
    26-06-2007
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    255
    Downloads
    36
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10512/1021
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linsys WAG54G2
    OK, στην βασικη ερωτηση δεν απαντησες...

    Σε ενα λειτουργικο συστημα θεωρεις οτι για κατι τοσο βασικο ειναι θετικο να σπρωχνεσαι στην αναζητηση??και χωρις να υπαρχει μια ξεκαθαρη λυση, καθως από οτι φαινεται στο φορουμ που παρεθεσες δεν ειναι μονιμη λυση...(Πιστεψε με την ιδια ερωτηση εχω κανει και στο ελληνικο αλλα και σε ξενο μιντ φορουμ)...
    Αν ηταν μια οποιαδηποτε εφαρμογη, εμπορικη ή δωρεαν, να το καταλαβω....αλλα σε λειτουργικό συστημα??
    Τελος, η χρηση ενος ΛΣ ειναι για να κανει την ζωη μου πιο ευκολη, ΟΧΙ για να μαθω...αν ηθελα να μαθω θα το εκανα με διαφορετικο τροπο, αυτην την στιγμη εψαχνα για κατι που να μου διευκολυνει την ζωη οχι να με κανει να μπαινω σε αναζητησεις...επομενως, ας κοιταει ο καθενας τον χρονο του και πως θα τον ξοδευει...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως ειπα εμενα δεν εμφανιστηκε το προβλημα, εγω ειπα απλα πως αν εκανες ενα search θα γλιτωνες κοπο και χρονο, επισης δεν ξερω πως γινεται να σου φανηκε παρομοιο το opensuse με το LMDE εκτος το γραφικο περιβαλλον προφανως ειδες το gnome? γιατι τα αλλα και διαφορετικα ειναι (το LMDE εχει MATE, cinnamon που δεν εχει στο opensuse), και επισης η μεγαλη διαφορα εναι το packet management, μιας και το LMDE ειναι debian based ενω το αλλο εχει αλλα πακετα (debian =deb, suse = rpm). Γενικα εμενα δεν μου αρεσουν οι διανομες τυπου opensuse, mandriva κτλ προτιμω τις debian based και φυσικα το ιδιο το debian.
    Επισης αν απο τοσο νωρις κανεις κατι τετοιο δλδ με την πρωτη δυσκολια αλλαζεις διανομη ή τα παρατας ποτέ δεν πρόκειτε να μάθεις! οταν σου χαλασει κάτι ή το σύστημα απο μια αναβάθμιση τι θα κανεις ? φορματ και ολα απο την αρχη? αμα δεν παθουμε δεν μαθαινουμε, το linux στηριζεται απο ανθρωπους που θελουν να μαθουν και να μπορουν να φτιαχνουν οτι χρειαστει, και εγω ετσι εκανα και κανω παντα, δεν τα παραταω με την πρωτη δυσκολια! δεν ειναι windows να σου κολλησει ενας ιος να πεις δεν μπορω να το καθαρισω κανω format.

  7. #172
    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περιοχή
    Παιανία
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    8.599
    Downloads
    1
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    8222/660
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΙΑΝΙΑ
    Router
    W8960N v8/C7 V5 Openwrt
    Path Level
    Interleaved
    Δλδ όταν άρχισες να χρησιμοποιείς windows τα ήξερες όλα από την αρχή ; και δεν χρειάστηκε πότε να παιδευτείς με τπτ ; ούτε με οδηγούς , ούτε με μπλε οθονίτσες ;
    Gentoo Linux, οδηγός εγκατάστασης

    ASUS P8Z77-V @1908 || Intel Core i5 3570K || Windows 10 Enterprise LTSB || G.skill F3-12800CL10-16GBXL || GX-550W || GTX680-DC2T-2GD5 || SAMSUNG 830 256 GB || WDC WD1002FAEX-00Y9A0 || iHAS124 C LL0G || Hyper 612S || Define R3 Usb3.0 || HP LP1965

  8. #173
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από morrison100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    OK, στην βασικη ερωτηση δεν απαντησες...

    Σε ενα λειτουργικο συστημα θεωρεις οτι για κατι τοσο βασικο ειναι θετικο να σπρωχνεσαι στην αναζητηση??και χωρις να υπαρχει μια ξεκαθαρη λυση, καθως από οτι φαινεται στο φορουμ που παρεθεσες δεν ειναι μονιμη λυση...(Πιστεψε με την ιδια ερωτηση εχω κανει και στο ελληνικο αλλα και σε ξενο μιντ φορουμ)...
    Αν ηταν μια οποιαδηποτε εφαρμογη, εμπορικη ή δωρεαν, να το καταλαβω....αλλα σε λειτουργικό συστημα??
    Τελος, η χρηση ενος ΛΣ ειναι για να κανει την ζωη μου πιο ευκολη, ΟΧΙ για να μαθω...αν ηθελα να μαθω θα το εκανα με διαφορετικο τροπο, αυτην την στιγμη εψαχνα για κατι που να μου διευκολυνει την ζωη οχι να με κανει να μπαινω σε αναζητησεις...επομενως, ας κοιταει ο καθενας τον χρονο του και πως θα τον ξοδευει...
    Να σου πω κατι πολυ πολυ φιλικά πάντα, αν βαριέσαι ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να κανεις ενα search και ΔΕΝ εχεις ορεξη να μάθεις, αστο και βαλε winblows! too simple! και οταν παθεις εναν ιο που θα φας τα προγραμματα να τον ξηλωσεις και θα ψαχνεις με τις ωρες στο google να δεις τι ειναι και τι κανει αυτο θα με θυμηθεις, και μετα θα ξανακανεις format ξανά.....true story....

    Υ.Γ μήπως να κάνουμε ένα θέμα εγκαταλείποντας τα windows?

  9. #174
    Εγγραφή
    22-11-2002
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.198
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17500/1024
    DSLAM
    Tellas - ΚΟΛΟΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω κατι πολυ πολυ φιλικά πάντα, αν βαριέσαι ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ να κανεις ενα search και ΔΕΝ εχεις ορεξη να μάθεις, αστο και βαλε winblows! too simple! και οταν παθεις εναν ιο που θα φας τα προγραμματα να τον ξηλωσεις και θα ψαχνεις με τις ωρες στο google να δεις τι ειναι και τι κανει αυτο θα με θυμηθεις, και μετα θα ξανακανεις format ξανά.....true story....

    Υ.Γ μήπως να κάνουμε ένα θέμα εγκαταλείποντας τα windows?
    Μπα , δεν έχει καμία σχέση αυτό που λες.
    Στο ένα λειτουργικό έχεις official company support Και στο άλλο έχεις community support . Είναι εντελώς διαφορετικό κριτήριο ( Δεν θα πω ποιο είναι πιο καλό
    Επίσης και στα 2 λειτουργικά θα χρειαστεί να κάνεις search για ένα πρόβλημα , το θέμα είναι πόσο εύκολα εμφανίζονται προβλήματα στο καθένα από αυτά κ πόσο συχνα απαιτήται να ψάξει ο ίδιος ο χρήστης την λύση για να λύσει το πρόβλημα του
    Προσωπικά εγώ ούτε στα 2 λειτουργικά είχα θέματα που δεν μπορούσα να λύσω αλλά η πλειοψηφία των προβλημάτων μου συνέβαιναν στο linux αναγκάζοντας με να ψάχνω πιο πολύ με αποτέλεσμα να έχω λιγότερη παραγωγικότητα
    Χρησιμοποιώ Arch Linux. Εσύ; Δοκίμασε το δεν χάνεις και τίποτα :)
    Live CDs χωρίς να βγάλεις τα Windows: Ubuntu, OpenSUSE, Fedora.
    Για πιο ολοκληρωμένη άποψη συνιστάται εγκατάσταση και αρκετή χρήση. Το Linux ΔΕΝ είναι Windows :)
    Τί είναι το Linux ; δες εδώ και εδώ

    Paintball team Last Chancers

  10. #175
    Εγγραφή
    01-04-2006
    Περιοχή
    Cambridge, UK
    Μηνύματα
    1.405
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    400 Mbps ⇋ 400 Mbps
    ISP
    Cambridge Fibre
    Router
    Linksys MR8300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JediMasterMANIAC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ένα λειτουργικό έχεις official company support Και στο άλλο έχεις community support .
    But you have company support... http://www.redhat.com/support/

  11. #176
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vtester Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ όταν άρχισες να χρησιμοποιείς windows τα ήξερες όλα από την αρχή ; και δεν χρειάστηκε πότε να παιδευτείς με τπτ ; ούτε με οδηγούς , ούτε με μπλε οθονίτσες ;
    Μπλε οθόνες ξέχνα τες, πάνε πολλά χρόνια που τα windows "κόλλαγαν". Μη το αναφέρεις καν σαν επιχείρημα. Και οι drivers είναι next next finish.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 15-05-12 στις 23:38.

  12. #177
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπλε οθόνες ξέχνα τες, πάνε πολλά χρόνια που τα windows "κόλλαγαν". Μη το αναφέρεις καν σαν επιχείρημα.
    Προς αποκατάστασην της αλήθειας στο παραμύθι που μόλις διαβάσατε:

    http://www.youtube.com/watch?v=h1vdGOzz7Ew

    Και το μέλλον της μπλε οθόνης στα Windows 8

    http://www.youtube.com/watch?v=ehHfmNd36ms

    Δεν είναι γλυκύτατη;;;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και οι drivers είναι next next finish.
    Μαζί με όλα τα υπόλοιπα προγράμματα... Ξέχασες να γράψεις για την αναζήτηση των installers σε sites / torrents αριστερά - δεξιά, μετά αναζήτηση για cracks / serials κλπ. κλπ.... Και σε κάθε update, φτου κι απ' την αρχή...

    Και μια σύγκριση με το Arch Linux:

    Κώδικας:
    pacman -Syu
    και το πολύ - πολύ μέσα σε λίγες ώρες έχεις τα πάντα (λειτουργικό + προγράμματα) πλήρως updated στις τελευταίες εκδόσεις. Ούτε next, ούτε I agree, ούτε finish x 100 - 1000+ (ανάλογα με τον αριθμό των εγκατεστημένων προγραμμάτων)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Helix : 16-05-12 στις 00:31.

  13. #178
    Εγγραφή
    16-10-2008
    Μηνύματα
    3.278
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    ISP
    -
    Για ακόμα μία φορά μου δείχνεις πόσο υποκειμενικός είσαι με το λειτουργικό που κυριολεκτικά αγαπάς και πόσο εύκολα ρίχνεις λάσπη σε ένα άλλο με επιχειρήματα τύπου τυχαίου youtube video.

    Εκτός και αν δεν έχεις ιδέα από windows. Μας διαβάζει και κόσμος που ξέρει 5 πράματα και κρίνει στη τελική. Θα καταλήξει να γίνει ένα flame, το θέμα θα κλειδώσει και ο κόσμος θα συνεχίσει να ζει το ίδιο όμορφα όπως και πριν...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnson : 16-05-12 στις 00:44.

  14. #179
    Εγγραφή
    22-09-2005
    Περιοχή
    Triandria City - Salonika!
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.134
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    14490/1019
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    USR9108A
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 33(dB)
    Αντικειμενικά τα updates είναι πιο εύκολα στο linux.


    "Το λουφάρειν εστί φιλοσοφείν"

  15. #180
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnson Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ακόμα μία φορά μου δείχνεις πόσο υποκειμενικός είσαι με το λειτουργικό που κυριολεκτικά αγαπάς και πόσο εύκολα ρίχνεις λάσπη σε ένα άλλο με επιχειρήματα τύπου τυχαίου youtube video.

    Εκτός και αν δεν έχεις ιδέα από windows.
    Με χαραχτηρισμούς δίνω και 'γώ τρανταχτά αντεπιχειρήματα. Στην τελική όμως (για μία ακόμη φορά) αποδεικνύεται ότι είναι η πιο εύκολη λύση όταν η αλήθεια πονάει (και 'σύ βλέπεις σαν λάσπη).

    Btw, έχω χρησιμοποιήσει εκτενώς όλες τις εκδόσεις των Windows από τα 3.11 μέχρι και τα 7. Και πριν απ' αυτά, το MS - DOS.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Helix : 16-05-12 στις 00:53.

Σελ. 12 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 27101112131417 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-10, 17:27
  2. Arch Linux vs Gentoo Linux (πειτε την αποψη σας)
    Από Lord_British στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 63
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-05, 23:24

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας