Εμφάνιση 1-1 από 1
  1. #1
    Εγγραφή
    29-03-2012
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Καλησπέρα παιδιά. Είμαι εντελώς αρχάριος όσον αφορά την κατασκευή ιστοσελίδων.
    Εχω το microsoft expression web 4 και μπορώ να πω οτι με εχει βοηθήσει αρκετά ιδίως με το "design" που δινει την δυνατότητα να κάνεις ουσιαστικά drag and drop για να προσθέσεις πράγματα.

    Θέλω να δημιουργήσω ενα site για ενα συγγενικό πρόσωπο καθώς λεφτά πλέον δεν υπάρχουν για να προσλάβουμε επαγγελματία. Και 500-600 ευρω ειναι αρκετά χρήματα για να τα διαθέσει για κατασκευή σελίδας.

    Εχω ψάξει το θέμα με το πρόγραμμα, εχω δει και αρκετούς οδηγούς στο youtube τους οποίους έχω υλοποιήσει.
    Εαν το κάνω θα το ανεβάσω στο godaddy απο οπου θα αγοράσω και το domain αλλα και το webhosting για να εχω καλύτερο customer service.
    Αυτό που έχω όμως σαν απορία είναι το εξής. Ξέρω οτι είναι υπερβολικά απλοϊκό αλλά είναι αρκετά σημαντικό.

    Αφου δημιουργήσω το site και το ανεβάσω, απο εκει και πέρα πως θα το χειρίζομαι;
    Το site θα χρειάζεται ανανέωση ανα τακτά χρονικά διαστήματα (προσθήκη νέων φωτογραφιών αλλά κυρίως αλλαγή κειμένου περιγραφής κτλ).


    Είναι υπερβολικά απλή η ερώτησή μου αλλά θέλω να γνωρίζω εξ΄ αρχής διότι εαν το αναλάβω, θα βάλω τον άλλο σε κάποια έξοδα (για τα domain, host) και θα ειναι κρίμα μετά να το παρατήσω και να τον εκθέσω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tom80 : 29-03-12 στις 22:27.

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-04-08, 20:07
  2. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-06, 14:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας