Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567
Εμφάνιση 91-96 από 96
  1. #91
    Εγγραφή
    25-11-2009
    Περιοχή
    /home/pixel
    Μηνύματα
    1.817
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Du
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cuprakatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις προπαράγγειλα το CRYSIS 3 απο το Plaisio , με ημερομηνία παράδοσης 22/02 Αντε να δούμε τι λέει το 3 .......................

    Pixelάκη ; Ετοιμάσου για παρουσίαση τζι τζί , όπως ξέρεις να τις κάνεις !
    Σήμερα το έκανα pre-order και εγώ. £32 από Amazon.co.uk (περίπου €38) και ημερομηνία παραλλαβής γύρω στις 25 Φεβρουαρίου. Καλό gaming να έχουμε

  2. #92
    Εγγραφή
    25-11-2009
    Περιοχή
    /home/pixel
    Μηνύματα
    1.817
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Du
    "The Hunt is On" και πρώτο gameplay video από αποστολή του νέου Crysis 3

    Όπως και με το προηγούμενο κεφάλαιο της τριλογίας, έτσι και τώρα, όσο πλησιάζουμε στην κυκλοφορία του παιχνιδιού (10 μέρες έμειναν άλλωστε), τόσο περισσότερα viral videos θα κυκλοφορούν για το νέο παιχνίδι. Τελευταίος "σταθμός" σ' αυτή την ενημέρωση, το βίντεο "The Hunt is On" που κυκλοφόρησε η Crytek, στο οποίο παίρνουμε μια γεύση από τα δύο (θα υπάρχουν κι άλλα; ) οχήματα που θα μπορεί ο παίκτης να οδηγήσει στο 3ο παιχνίδι. Το πρώτο, όπως είναι φυσικό, είναι ένα αυτοκίνητο -αλλά με προοπτική πρώτου προσώπου, όπως στο Crysis 1 και όχι με κάμερα από ψηλά, όπως στο Crysis 2- και το δεύτερο είναι ένα όχημα αέρος (των Ceph, της CELL θα δείξει), θυμίζοντας σε πολλούς την πτήση με το VTOL που είχε ο Nomad στο Crysis 1.


    Το δεύτερο βιντεάκι, δεν ανέβηκε απ' την Crytek αλλά απ' το γερμανικό περιοδικό (?) "Why So Serious" και δείχνει gameplay μιας ολόκληρης αποστολής απ' το νέο παιχνίδι ("The Swamps" λέγεται), σ' έναν υπολογιστή θηρίο (CPU: Intel Core i7-3930K, CPU Cooler: Corsair H80, MB: Asus Sabbertooth X79, GPU: Gainward GTX 680, RAM: 4x 4GB Corsiar). Το βιντεάκι δείχνει τον Prophet να περιπλανιέται σ' ένα ερειπωμένο κομμάτι της Νέας Υόρκης νύχτα, κυνηγώντας στρατιώτες της CELL, όχι όμως και Ceph. Αν και δε spoil-άρει τίποτα απ' την ιστορία του παιχνιδιού, επιβεβαιώνει ό,τι είχε πει πριν μερικούς μήνες ο Rasmus Højengaard περί "κάθετης επέκτασης" περισσότερο απ' της οριζόντιας, με τον Prophet να ανεβοκατεβαίνει σε γκρεμισμένα κτήρια, ψάχνοντας για καλύτερα σημεία όπου θα "σοδομίσει" τους εχθρικούς στρατιώτες. Μια μικρή γεύση παίρνουμε και απ' την ανεωμένη στολή (sprint, power jump, power kick κλπ δε καταναλώνουν καθόλου ενέργεια ενώ και το Cloak Mode, εάν μένουμε ακίνητοι, δε καταναλώνει ενέργεια -αν και αυτό μπορεί να είναι "ποιητική αδεία", μιας και αυτό φαίνεται στα πρώτα λεπτά του βίντεο όπου δεν έχουμε τον έλεγχο του παίκτη και βλέπουμε ένα είδος in-game video) αλλά και τον πιο δυνατό Visor, όπου απ' ό,τι φαίνεται μπορούμε να σκανάρουμε από απόσταση όπλα για να δούμε εάν είναι γεμάτα ή όχι -ώστε να τα πάρουμε ή να τα παρατήσουμε- ή να δούμε τι οπλισμό κουβαλάει ένας εχθρός από απόσταση, ώστε να τον προσεγγίσουμε διαφορετικά, ενώ έχω και την εντύπωση πως παίρνουμε και αναλυτικότερες πληροφορίες για τα POIs που υπάρχουν, σε σχέση με το Crysis 2.


  3. #93
    Εγγραφή
    28-11-2009
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    1.964
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x

  4. #94
    Εγγραφή
    25-11-2009
    Περιοχή
    /home/pixel
    Μηνύματα
    1.817
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Du
    Crysis 3 - Intro Movie (SPOILERS AHEAD!)

    Μόλις μία μέρα πριν το παιχνίδι κυκλοφορήσει στην Αμερική, διέρευσε το intro movie με τον Prophet να μας διηγείται μια ενδιαφέρουσα ιστορία. Δε θα μπω σε λεπτομέρειες καθώς έχουμε αρκετά spoilers. Όσοι μπείτε στη διαδικασία να το δείτε, βιαστείτε γιατί το βίντεο λογικά δε θα υπάρχει σε μερικές ώρες. Η ποιότητα, πάντως, είναι απ' το ίδιο το παιχνίδι και όχι από κάμερα.

    Spoiler:


  5. #95
    Εγγραφή
    23-10-2010
    Περιοχή
    Ν.Ηράκλειο
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    2.209
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PiXel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα το έκανα pre-order και εγώ. £32 από Amazon.co.uk (περίπου €38) και ημερομηνία παραλλαβής γύρω στις 25 Φεβρουαρίου. Καλό gaming να έχουμε
    Τελικά , λόγω φόρτου εργασίας , ο κούριερ του πλαίσο δε με έβρισκε τρείς μέρες και δεν παρέλαβα , ευτυχώς ! ! ! 53 ευρώ το είχα προ παραγγείλει και το πήρα πριν 10 λεπτά απο αυτό το μαγαζί http://theconsoleclub.gr/ (το οποίο έχει τα ΠΑΝΤΑ , απο παιγνίδια για πισι , κονσόλες κλπ , στα 39,90 ευρώ ! ! ! Μου είπε βέβαια το παιδί ότι η κάρτα μου , ΄΄οντως δεν κάνει ούτε στα low , οπότε αρχίζω έρευνα για κάρτα γραφικών ! !
    Case HAF-932 / PCU Corsair RM850 / mb Asus Crosshair V Formula-Z /CPU amd phenom ii x4 965 4.08ghz / RAM Kingston HyperX 2 X 8,00 GB DDR3 2133 / GPU SHAPPHIRE 7870 XT with boost / SSD samsung evo 2 Χ 250 Raid 0 / wd black 2x640 sata3 / wd blue 2x500 sata2

  6. #96
    Εγγραφή
    25-11-2009
    Περιοχή
    /home/pixel
    Μηνύματα
    1.817
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Du
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cuprakatos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά , λόγω φόρτου εργασίας , ο κούριερ του πλαίσο δε με έβρισκε τρείς μέρες και δεν παρέλαβα , ευτυχώς ! ! ! 53 ευρώ το είχα προ παραγγείλει και το πήρα πριν 10 λεπτά απο αυτό το μαγαζί http://theconsoleclub.gr/ (το οποίο έχει τα ΠΑΝΤΑ , απο παιγνίδια για πισι , κονσόλες κλπ , στα 39,90 ευρώ ! ! ! Μου είπε βέβαια το παιδί ότι η κάρτα μου , ΄΄οντως δεν κάνει ούτε στα low , οπότε αρχίζω έρευνα για κάρτα γραφικών ! !
    Εμένα βασικά μου είχε κάνει εντύπωση που δεν έκανες έρευνα αγοράς γιατί το Πλαίσιο έχει αρκετά τσιμπημένες τιμές (ειδικά σε παιχνίδια, λογισμικά κλπ). Οπότε να ευχηθώ καλή αγορά για την κάρτα και καλό gaming

Σελ. 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 2567

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας