Σελ. 158 από 888 ΠρώτηΠρώτη ... 138148153156157158159160163168178 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.356-2.370 από 13306
  1. #2356
    Το avatar του μέλους bluesattack
    bluesattack Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από blkik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεγονότα πραγματικά. Αν έβλεπες τα λινκ
    Συνέντευξη Τσιπρα σε CNBC που δεν είδα κανέναν να την διαψεύδει.
    Τους φορείς που ο ίδιος ο Συριζα είπε ότι θα συναντηθεί μαζί τους.
    Και όσες για τις δηλώσεις Στρατουλη - Γλέζου οι ίδιοι τα είπαν(υπάρχουν και απομαγνητοφωνημένα), αλλά μετά προσπάθησαν να τα μαζέψουν
    Η δηλωση Γλεζου γιατι σε χαλαει ?

  2. #2357
    Εγγραφή
    12-06-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    68
    Μηνύματα
    6.463
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Alcatel 585 v7
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια, εχει αδικο ο Τσιπρας; Εχουν την πλειοψηφια, τι 'κοβονται' να συμμετεχει στην κυβερνηση κι ο συριζα;
    Μην τρελαθουμε δηλαδη.
    Για τον πολυ απλο λογο οτι ξερουν πως μετα τα ποσοστα τους θα ειναι απο μονοψηφια μεχρι ανυπαρκτα. Ειδικα ο Φωτουλης.
    Προσοχη!!!!!!!! Τα αυτια εχουν τοιχους.

    Ιστοριες καθημερινης τρελλας και παλης.
    Ημερολογιο ανεργου

  3. #2358
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Αντί να παίζουμε κομματικό αμπεμπαμπλομ, δεν εξετάζουμε λίγο ΤΙ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ;

    1ον) ζήτησε να παραμείνουμε στην ΕΕ
    2ον) ζήτησε να συνεχίσουμε να έχουμε το ευρώ ως εθνικό νόμισμα
    3ον) ζήτησε να πάνε στο διάολο τα δύο μεγάλα κόμματα
    4ον) ζήτησε να ελεγχθούν με κάθε τρόπο οι ξένοι, ακόμα και με ναζιστικό κόμμα αν χρειάζεται
    5ον) ζήτησε η Ευρωπαϊκή Ένωση να ξεφορτωθεί την Μέρκελ και την σχολή της Γερμανικής Ευρώπης

    Υπάρχει κάποιο κόμμα ή συνδυασμός κομμάτων που μπορεί να πετύχει όλα τα παραπάνω;
    Διότι, αν δεν υπάρχει, θα πρέπει να γίνονται εκλογές μέχρι που να υπάρξει.

    Διαφορετικά, αν δημιουργηθεί η εντύπωση ότι το status quo κοροϊδεύει, θα χυθεί αίμα.
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  4. #2359
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα βοηθήστε με να καταλάβω γιατί ειλικρινά έχω μπερδευτεί με την Ελληνική αριστερά σήμερα

    Καταλαβαίνω πως το ΚΚΕ έχει ένα πολύ ξεκάθαρο πρόγραμμα: Έξω από όλα, έξω από την ΕΕ (καλά εννοείται έξω από Ευρωζώνη), εθνικοποιήσεις, κολλεκτίβες κλπ. ΟΚ, αντιληπτό και πολύ σεβαστό με τη λογική της απόλυτης εντιμότητας.

    ΔΗΜΑΡ δεν την συζητώ, ούτε που ξέρουν τι να πούνε.

    ΣΥΡΙΖΑ τώρα, και επικεντρώνομαι γιατί έχει τη δυναμική πλέον πρώτου - νομίζω - κόμματος σε επερχόμενες - νομίζω πλέον με 99% βεβαιότητα - εκλογές, τι λέει:

    ΟΚ εντός €ζώνης, ΟΚ εντός ΕΕ αλλά διαγραφή του Μνημονίου. Ή επαναδιαπραγμάτευση; Είτε το ένα, είτε το άλλο σε ποια βάση;

    Διαγραφή Μνημονίου και παράλληλα άρνηση χρέους; ΟΚ, μονομερώς προτείνεται πως θα το κάνουμε ή σε συνεργασία με άλλες χώρες PGIIS και αν ναι ποιες;

    Αν μονομερώς, τότε πάλι με ποια συνεταγμένη;

    Αν μιλάμε για επαναδιαπραγμάτευση τότε σε ποια βάση; Μείωση στόχων, επιμήκυνση χρονοδιαγράμματος πληρωμών / εκπλήρωσης στόχων και αν ναι ποιων;;;;;

    Και γενικά μιλώντας, από πλευράς χρονοδιαγράμματος, τι παίζει; Άμεσα;

    Αλλά, το θέμα επαναδιαπραγμάτευσης πάει και στο Πασοκονουδού.... Τι εννοάνε οι ποιητές;;

    Μπορεί να μου έχουν ξεφύγει κάποια θέματα αλλά μπορεί κανείς να μου απαντήσει στα παραπάνω;

    Μέχρι στιγμής δεν έχω καταλάβει.

    Και, επαναλαμβάνω, αν και δεν θα τον ψηφίσω εγώ προσωπικά τάσσομαι ΠΛΗΡΩΣ υπέρ πρωθυπουργίας Τσίπρα.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #2360
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pelasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντί να παίζουμε κομματικό αμπεμπαμπλομ, δεν εξετάζουμε λίγο ΤΙ ΖΗΤΗΣΕ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ;

    1ον) ζήτησε να παραμείνουμε στην ΕΕ
    2ον) ζήτησε να συνεχίσουμε να έχουμε το ευρώ ως εθνικό νόμισμα
    3ον) ζήτησε να πάνε στο διάολο τα δύο μεγάλα κόμματα
    4ον) ζήτησε να ελεγχθούν με κάθε τρόπο οι ξένοι, ακόμα και με ναζιστικό κόμμα αν χρειάζεται
    5ον) ζήτησε η Ευρωπαϊκή Ένωση να ξεφορτωθεί την Μέρκελ και την σχολή της Γερμανικής Ευρώπης

    Υπάρχει κάποιο κόμμα ή συνδυασμός κομμάτων που μπορεί να πετύχει όλα τα παραπάνω;
    Διότι, αν δεν υπάρχει, θα πρέπει να γίνονται εκλογές μέχρι που να υπάρξει.

    Διαφορετικά, αν δημιουργηθεί η εντύπωση ότι το status quo κοροϊδεύει, θα χυθεί αίμα.
    Το θέμα είναι αν το 4 και 5 πάνε με ένα status quo παραμονής στην ΕΕ πόσο μάλλον στην €ζώνη
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #2361
    Εγγραφή
    31-01-2009
    Περιοχή
    ν κοσμος
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    744
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    8.191/381
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Ομορφο σα και
    SNR / Attn
    29,0(dB) / 11/4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια, εχει αδικο ο Τσιπρας; Εχουν την πλειοψηφια, τι 'κοβονται' να συμμετεχει στην κυβερνηση κι ο συριζα;
    Μην τρελαθουμε δηλαδη.
    Τι γιατι; Τον ιδιο δρομο με το Σαμαρα ακολουθει ο Τσιπρας; Φανταζεσαι το τι θα γινει αν αρχισει να εφαρμοζεται το μνημονιο (και σε light μορφη) και εχεις Τσιπρα να λεει Οχι μειωσεις αλλα αυξησεις μισθων; Εκλογες σε δυο μηνες αυτο θα γινει. Ετσι ακριβως οπως εγιναν αυτες οι εκλογες λογου του Σαμαρα.

    Καλα κανουν και των πιεζουν, ας τα βρουνε επιτελους! Πρεπει επιτελους να ακολουθησουμε μια πορεια, ειτε αυτη ειναι μεσα στο ευρω ειτε οχι. Το να λενε οτι θα κανουν αντιπολιτευση σε μια κυβερνηση που δεν υπαρχει δεν βοηθαει σε τιποτα.

  7. #2362
    Εγγραφή
    15-12-2003
    Περιοχή
    ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    828
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bluesattack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δηλωση Γλεζου γιατι σε χαλαει ?
    Κατ'αρχήν όσα λέει ο Γλέζος δεν έχουν καμιά σχέση με το πως λειτουργεί η οικονομία και ποιος είναι ο ρόλος των τραπεζών. Αυτά που λέει είναι λόγια ανθρώπου που θέλει να ανατρέψει τον καπιταλισμό και όχι αυτού που υπόσχεται ότι θα κάνει τα πάντα για να μείνουμε στην ΕΕ και το ευρώ. Αλλά θα μου πεις ότι είναι μια από τις συνιστώσες. Και η κάθε μια έχει το μακρύ της και το κοντό της.

    Αλλά από την άλλη τι είδους δάνειο είναι αυτό; Πότε θα αποπληρωθεί και με τι επιτόκιο; Και γιατί είναι προαιρετικό για τους "φτωχούς"; Ποιος μλκς θα έκανε... ένα βήμα μπρος; Και τι φόρους θα αντικαταστήσει; Πόσα δις φόρων θα αντικαταστήσει; Τελικά σε τι θα διαφέρει από ένα χαράτσι 1200 ευρώ τον χρόνο για όσους έχουν πάνω από 20000 ευρώ εισόδημα (γιατί αν αυτό είναι το όριο κανείς άλλος δεν θα προθυμοποιηθεί να "δανείσει"); Θα συμπεριλαμβάνει και τα μαύρα των φοροφυγάδων; Αλλά ξέχασα. Αυτός υποσχέθηκε πολύ καλύτερη διαχείριση. Την στιγμή που δεν έχει ιδέα πως λειτουργεί η οικονομία! Τουλάχιστον αυτήν πριν από την... επανάσταση που νεφελωδώς έχει στο μυαλό του.
    Η τοποθεσία στο avatar είναι στη Μονεμβασιά.

  8. #2363
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα βοηθήστε με να καταλάβω γιατί ειλικρινά έχω μπερδευτεί με την Ελληνική αριστερά σήμερα

    Καταλαβαίνω πως το ΚΚΕ έχει ένα πολύ ξεκάθαρο πρόγραμμα: Έξω από όλα, έξω από την ΕΕ (καλά εννοείται έξω από Ευρωζώνη), εθνικοποιήσεις, κολλεκτίβες κλπ. ΟΚ, αντιληπτό και πολύ σεβαστό με τη λογική της απόλυτης εντιμότητας.

    ΔΗΜΑΡ δεν την συζητώ, ούτε που ξέρουν τι να πούνε.

    ΣΥΡΙΖΑ τώρα, και επικεντρώνομαι γιατί έχει τη δυναμική πλέον πρώτου - νομίζω - κόμματος σε επερχόμενες - νομίζω πλέον με 99% βεβαιότητα - εκλογές, τι λέει:

    ΟΚ εντός €ζώνης, ΟΚ εντός ΕΕ αλλά διαγραφή του Μνημονίου. Ή επαναδιαπραγμάτευση; Είτε το ένα, είτε το άλλο σε ποια βάση;

    Διαγραφή Μνημονίου και παράλληλα άρνηση χρέους; ΟΚ, μονομερώς προτείνεται πως θα το κάνουμε ή σε συνεργασία με άλλες χώρες PGIIS και αν ναι ποιες;

    Αν μονομερώς, τότε πάλι με ποια συνεταγμένη;

    Αν μιλάμε για επαναδιαπραγμάτευση τότε σε ποια βάση; Μείωση στόχων, επιμήκυνση χρονοδιαγράμματος πληρωμών / εκπλήρωσης στόχων και αν ναι ποιων;;;;;

    Και γενικά μιλώντας, από πλευράς χρονοδιαγράμματος, τι παίζει; Άμεσα;

    Αλλά, το θέμα επαναδιαπραγμάτευσης πάει και στο Πασοκονουδού.... Τι εννοάνε οι ποιητές;;

    Μπορεί να μου έχουν ξεφύγει κάποια θέματα αλλά μπορεί κανείς να μου απαντήσει στα παραπάνω;

    Μέχρι στιγμής δεν έχω καταλάβει.

    Και, επαναλαμβάνω, αν και δεν θα τον ψηφίσω εγώ προσωπικά τάσσομαι ΠΛΗΡΩΣ υπέρ πρωθυπουργίας Τσίπρα.
    Είχε γράψει ένα ωραίο κείμενο ο Τσακνής σχετικά με τα κόμματα της αριστεράς.
    http://www.enikos.gr/ekloges-2012/42..._alh8eies.html

  9. #2364
    Το avatar του μέλους bluesattack
    bluesattack Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dhmk Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αλλά από την άλλη τι είδους δάνειο είναι αυτό; Πότε θα αποπληρωθεί και με τι επιτόκιο; Και γιατί είναι προαιρετικό για τους "φτωχούς"; Ποιος μλκς θα έκανε... ένα βήμα μπρος; Και τι φόρους θα αντικαταστήσει; Πόσα δις φόρων θα αντικαταστήσει; Τελικά σε τι θα διαφέρει από ένα χαράτσι 1200 ευρώ τον χρόνο για όσους έχουν πάνω από 20000 ευρώ εισόδημα (γιατί αν αυτό είναι το όριο κανείς άλλος δεν θα προθυμοποιηθεί να "δανείσει"); Θα συμπεριλαμβάνει και τα μαύρα των φοροφυγάδων; Αλλά ξέχασα. Αυτός υποσχέθηκε πολύ καλύτερη διαχείριση. Την στιγμή που δεν έχει ιδέα πως λειτουργεί η οικονομία! Τουλάχιστον αυτήν πριν από την... επανάσταση που νεφελωδώς έχει στο μυαλό του.
    Εγω απο τις αντιδρασεις βγαζω το συμπερασμα (μπορει και λανθασμενο) οτι αγχωθηκε η... δεξια (και οχι μονο ) μηπως πληρωσει κατιτις για την ανακουφιση των ασθενεστερων στρωματων
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluesattack : 13-05-12 στις 17:09.

  10. #2365
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Παπι Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι γιατι; Τον ιδιο δρομο με το Σαμαρα ακολουθει ο Τσιπρας; Φανταζεσαι το τι θα γινει αν αρχισει να εφαρμοζεται το μνημονιο (και σε light μορφη) και εχεις Τσιπρα να λεει Οχι μειωσεις αλλα αυξησεις μισθων; Εκλογες σε δυο μηνες αυτο θα γινει. Ετσι ακριβως οπως εγιναν αυτες οι εκλογες λογου του Σαμαρα.

    Καλα κανουν και των πιεζουν, ας τα βρουνε επιτελους! Πρεπει επιτελους να ακολουθησουμε μια πορεια, ειτε αυτη ειναι μεσα στο ευρω ειτε οχι. Το να λενε οτι θα κανουν αντιπολιτευση σε μια κυβερνηση που δεν υπαρχει δεν βοηθαει σε τιποτα.
    Βασικα τοτε, θελουν να τον 'καψουν' κι αυτον (σαν τα δικα τους μουτρα), και ψαχνουν για συνένοχους.
    Ε καλα κανει και δεν συμπράττει τοτε.

    Αφου δεν ενστερνιζεται τις ίδιες ιδεες;
    Και να σας πω κατι? Αν ο κόσμος 'κακιζε' τον τσιπρα όπως του κανουν οι υπολοιποι αρχηγοι και τα πουλημενα μμε, τοτε οι δημοσκοπησεις δεν θα τον εβγαζαν πρωτο κομμα.
    Αρα, ο κοσμος επικροτει την αδιαλλακτη σταση του τσιπρα.
    Εγω αυτο το συμπερασμα βγαζω.

    Και μαλλον κανει καλα, και για το κομμα του, και για τον ιδιο, και εχω μια ελπιδα οτι κανει καλα, και για την χωρα.
    Να καταλαβουν και στην ευρωπη οτι δεν ειναι εδω στο ελλαντα, πληρως ελεγχομενο το σύστημα, απο τους τραπεζιτες τους. Να μετριάσουν την επιθετικότητά τους. Να 'χαλαρωσουν' καπως.
    Και να δουμε τι μπορει να γινει, για το χρεος, την ευρωπη, αλλα όχι ξεπατώνοντας εντελώς τον ελληνικό λαο.
    Χρειάζεται και η φοβέρα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cool11 : 13-05-12 στις 16:26.

  11. #2366
    Εγγραφή
    15-12-2003
    Περιοχή
    ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    828
    Downloads
    8
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Router
    FRITZ!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bluesattack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω απο τις αντιδρασεις βγαζω το συμπερασμα (μπορει και λανθασμενο) οτι αγχωθηκε η... πατριωτικη δεξια (και οχι μονο ) μηπως πληρωσει κατιτις για την ανακουφιση των ασθενεστερων στρωματων
    Άρα καταλαβαίνεις και εσύ ότι δεν είναι δάνειο αλλά χαράτσι. Μα ήδη υπάρχουν έκτακτα χαράτσια. Γι'αυτούς που έχουν εισόδημα πάνω από 12000. Μεγάλη πρόοδος. Συν την επιπλέον μπουρδολογία κάποιων με πολλά καμμένα εγκεφαλικά κύτταρα. Αυτό που το βάζεις. Λίγο είναι; Κέρδος για τον... πολιτισμό μας!
    Η τοποθεσία στο avatar είναι στη Μονεμβασιά.

  12. #2367
    Το avatar του μέλους bluesattack
    bluesattack Guest
    Κερδος για τα ασθενεστερα στρωματα.
    Αναδιανομη του πλουτου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluesattack : 13-05-12 στις 16:44.

  13. #2368
    Εγγραφή
    31-01-2009
    Περιοχή
    ν κοσμος
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    744
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    8.191/381
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Ομορφο σα και
    SNR / Attn
    29,0(dB) / 11/4(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα τοτε, θελουν να τον 'καψουν' κι αυτον (σαν τα δικα τους μουτρα), και ψαχνουν για συνένοχους.
    Ε καλα κανει και δεν συμπράττει τοτε.

    Αφου δεν ενστερνιζεται τις ίδιες ιδεες;
    Και να σας πω κατι? Αν ο κόσμος 'κακιζε' τον τσιπρα όπως του κανουν οι υπολοιποι αρχηγοι και τα πουλημενα μμε, τοτε οι δημοσκοπησεις δεν θα τον εβγαζαν πρωτο κομμα.
    Αρα, ο κοσμος επικροτει την αδιαλλακτη σταση του τσιπρα.
    Εγω αυτο το συμπερασμα βγαζω.

    Και μαλλον κανει καλα, και για το κομμα του, και για τον ιδιο, και εχω μια ελπιδα οτι κανει καλα, και για την χωρα.
    Να καταλαβουν και στην ευρωπη οτι δεν ειναι εδω στο ελλαντα, πληρως ελεγχομενο το σύστημα, απο τους τραπεζιτες τους. Να μετριάσουν την επιθετικότητά τους. Να 'χαλαρωσουν' καπως.
    Και να δουμε τι μπορει να γινει, για το χρεος, την ευρωπη, αλλα όχι ξεπατώνοντας εντελώς τον ελληνικό λαο.
    Χρειάζεται και η φοβέρα.
    Ο Τσιπρας κανει ακριβος αυτο που εκανε ο Σαμαρας! Με την μονη διαφορα οτι ο πρωτος θελει να ειναι αρχηγος αντιπολιτευσης ενω ο αλλος πρωθυπουργος. Ελεος δηλαδη, δεν μιλαμε για 1900 αλλα για 2009-2012.

  14. #2369
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Παπι Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Τσιπρας κανει ακριβος αυτο που εκανε ο Σαμαρας! Με την μονη διαφορα οτι ο πρωτος θελει να ειναι αρχηγος αντιπολιτευσης ενω ο αλλος πρωθυπουργος. Ελεος δηλαδη, δεν μιλαμε για 1900 αλλα για 2009-2012.
    Βρε ασε τους να το δοκιμάσουν πως θα είναι.

    Βέβαια έχει πλάκα να το λέει ο cool11 που κάθε λίγο ψάχνει τρόπο πως να αγοράσει χωρίς να έχει φόρους Ελλάδος!
    Δεν μπορεί να είναι χειρότερα απο ότι είμαστε τώρα, ή μήπως μπορεί.....

  15. #2370
    Εγγραφή
    20-05-2007
    Μηνύματα
    1.904
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Εγώ πάντως κάτι λεφτά που είχα μαζέψει απ' τα κάλαντα τα έχω ήδη στείλει έξω.

Σελ. 158 από 888 ΠρώτηΠρώτη ... 138148153156157158159160163168178 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. εκλογές 2012
    Από Μάκης Δρόσος στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-12, 20:03
  2. οτε: Η επόμενη ημέρα των αποτελεσμάτων
    Από kadronarxis στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-04, 13:13
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-02, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας