Σελ. 3 από 59 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 882
  1. #31
    Εγγραφή
    19-08-2008
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    rizzla γαλαζια και swan κοκκινα.Κατι που διαβασα ειναι οτι δεν υπαρχει ο λευκος old holborn στο εξωτερικο αρα πρεπει να συμβιβαστω με κιτρινο.Το σαιτ που ανεφερες συμφερει αλλα δεν καταλαβαινω Γερμανικα.Εχει εξοδα αποστολης;
    20€ αν δεν με απατά η μνήμη μου με DHL

  2. #32
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Μηνύματα
    558
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    20 ε;ζημια.Ενας φιλος μου μου φερνει τα παρελκομενα.Εχει γνωστο που προμηθευει περιπτερα κλπ και δινει και σε αυτον.Επωφελουμαι εγω και και καμμια δεκαρια γνωστοι τουΒρηκα αυτο το σαιτ.Τι λετε;θα τα φερουν; http://discountcigarettes.in/old-hol...-10-x-50g.html

  3. #33
    Εγγραφή
    19-08-2008
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    20 ε;ζημια.Ενας φιλος μου μου φερνει τα παρελκομενα.Εχει γνωστο που προμηθευει περιπτερα κλπ και δινει και σε αυτον.Επωφελουμαι εγω και και καμμια δεκαρια γνωστοι τουΒρηκα αυτο το σαιτ.Τι λετε;θα τα φερουν; http://discountcigarettes.in/old-hol...-10-x-50g.html
    Πολύ ενδιαφέρουσα σελίδα απο τιμές φυσικά, στο wot δεν δίνει τίποτα και κατά πάσα πιθανότητα είναι scam γτ δεν βρίσκω πουθενά διεύθυνση, όνομα τηλέφωνο εκτός και αν μου ξέφυγε κάτι

  4. #34
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Μηνύματα
    558
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    εχεις δικιο.Ενθουσιαστηκα με τις τιμες.Αρα τζιφος

  5. #35
    Εγγραφή
    04-01-2013
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    rizzla γαλαζια και swan κοκκινα.Κατι που διαβασα ειναι οτι δεν υπαρχει ο λευκος old holborn στο εξωτερικο αρα πρεπει να συμβιβαστω με κιτρινο.Το σαιτ που ανεφερες συμφερει αλλα δεν καταλαβαινω Γερμανικα.Εχει εξοδα αποστολης;
    Απο κει που ψωνιζω εγω βγαινουν πιο ακριβα απ' οτι βλεπω:
    1) Rizzla γαλαζια 60φύλλα, κουτα των 50 τεμ. στα 12,00€ - (0,24€/τεμάχιο)
    2) Swan κοκκινα 102 φίλτρων, κουτα 20 Τεμ. στα 12,00€ (0,60€/τεμάχιο) ΣΥΝΟΛΟ: 24 €
    Εσυ τα παιρνεις απο μαγαζι η στα παιρνει καποιος χονδρικη?

    Λευκο Old Holborn δεν εχω δει κι εγω σε κανενα ξενο site, καπνιζει κι ενας φιλος μου και το ειχα ψαξει κι εγω...
    Ουτε γω ξερω Γερμανικα...κανω διαφορα search μηπως πετυχω κανενα γερμανικο που να εχει και Αγγλικα που σιγουρα θα υπαρχει αλλα δεν εχω βρει ακομα τιποτα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Geocheats2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ενδιαφέρουσα σελίδα απο τιμές φυσικά, στο wot δεν δίνει τίποτα και κατά πάσα πιθανότητα είναι scam γτ δεν βρίσκω πουθενά διεύθυνση, όνομα τηλέφωνο εκτός και αν μου ξέφυγε κάτι

    Απο οτι καταλαβα φιλε "Geocheats2" τα Old Holborn δεν ειναι διαθεσιμα για αυτο οταν πατας το "buy" δεν κανει τιποτα...
    Εγω μολις εκανα παραγγελια απο την ιδια σελιδα: http://www.discountcigarettes.in/
    για "Golden Virginia Rolling Tobacco 5 X 50g" στα $42 (32.14 EUR)
    Μετα την ολοκληρωση της παραγγελιας μιλησα μεσω της φορμας "Live chat" που εχουν επειδη δεν ελαβα αμεσως e-mail, μου απαντησαν live και αμεσως με πηραν στο σταθερο μου τηλεφωνο και καναμε αναλυτικη επιβεβαίωση της παραγγελιας και της διευθυνσης αποστολης.
    Μολις ελαβα και το e-mail επιβεβαίωσης που αναγραφει τα παντα αναλυτικα και κωδικο για να μπορω να ελεγχω την κινηση της παραγγελιας μεχρι να φτασει (Check your Order Status Online) κι ενα εκπτωτικο κουπονι για επομενη παραγγελια.
    Επισης η κοπελα μου εδωσε και Toll Free International Νumber (Δωρεαν τηλεφωνο) να το χρησιμοποιησω σε μελοντικη παραγγελια
    και απο οτι ειδα ειναι το ιδιο με αυτο που γραφουν στο site.
    Στο e-mail επιβαιωσης παντως εμφανιζεται οτι χρεωση εγινε στην εταιρια: Premium-smokes USD
    http://www.premium-smokes.com η οποια εχει διευθυνση και τηλεφωνα στην Κυπρο!

    Θα σας ενημερωσω για την εξελιξη και φυσικα μολις τα παραλαβω...
    αλλα μεχρι στιγμης τιποτα δεν θυμιζει scam και τα εγραψα αναλυτικα για οσους εχουν επιφυλαξεις...

  6. #36
    Εγγραφή
    19-08-2008
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stakar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο κει που ψωνιζω εγω βγαινουν πιο ακριβα απ' οτι βλεπω:
    1) Rizzla γαλαζια 60φύλλα, κουτα των 50 τεμ. στα 12,00€ - (0,24€/τεμάχιο)
    2) Swan κοκκινα 102 φίλτρων, κουτα 20 Τεμ. στα 12,00€ (0,60€/τεμάχιο) ΣΥΝΟΛΟ: 24 €
    Εσυ τα παιρνεις απο μαγαζι η στα παιρνει καποιος χονδρικη?

    Λευκο Old Holborn δεν εχω δει κι εγω σε κανενα ξενο site, καπνιζει κι ενας φιλος μου και το ειχα ψαξει κι εγω...
    Ουτε γω ξερω Γερμανικα...κανω διαφορα search μηπως πετυχω κανενα γερμανικο που να εχει και Αγγλικα που σιγουρα θα υπαρχει αλλα δεν εχω βρει ακομα τιποτα...

    - - - Updated - - -




    Απο οτι καταλαβα φιλε "Geocheats2" τα Old Holborn δεν ειναι διαθεσιμα για αυτο οταν πατας το "buy" δεν κανει τιποτα...
    Εγω μολις εκανα παραγγελια απο την ιδια σελιδα: http://www.discountcigarettes.in/
    για "Golden Virginia Rolling Tobacco 5 X 50g" στα $42 (32.14 EUR)
    Μετα την ολοκληρωση της παραγγελιας μιλησα μεσω της φορμας "Live chat" που εχουν επειδη δεν ελαβα αμεσως e-mail, μου απαντησαν live και αμεσως με πηραν στο σταθερο μου τηλεφωνο και καναμε αναλυτικη επιβεβαίωση της παραγγελιας και της διευθυνσης αποστολης.
    Μολις ελαβα και το e-mail επιβεβαίωσης που αναγραφει τα παντα αναλυτικα και κωδικο για να μπορω να ελεγχω την κινηση της παραγγελιας μεχρι να φτασει (Check your Order Status Online) κι ενα εκπτωτικο κουπονι για επομενη παραγγελια.
    Επισης η κοπελα μου εδωσε και Toll Free International Νumber (Δωρεαν τηλεφωνο) να το χρησιμοποιησω σε μελοντικη παραγγελια
    και απο οτι ειδα ειναι το ιδιο με αυτο που γραφουν στο site.
    Στο e-mail επιβαιωσης παντως εμφανιζεται οτι χρεωση εγινε στην εταιρια: Premium-smokes USD
    http://www.premium-smokes.com η οποια εχει διευθυνση και τηλεφωνα στην Κυπρο!

    Θα σας ενημερωσω για την εξελιξη και φυσικα μολις τα παραλαβω...
    αλλα μεχρι στιγμης τιποτα δεν θυμιζει scam και τα εγραψα αναλυτικα για οσους εχουν επιφυλαξεις...

    Μακάρι γτ εχει πολυ καλές τιμές

  7. #37
    Εγγραφή
    04-01-2013
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Εφτασε και το 2ο e-mail οτι η παραγγελια σταλθηκε με εκτιμωμενο χρονο άφιξης: 21/01 εως 29/01/2013
    Στο mail υπαρχει και η διευκρινηση:
    (Ένα άλλο σημαντικό πράγμα που πρέπει να θυμάστε είναι ότι λόγω καθήκον φορολογικής νομοθεσίας, οι μεγάλες παραγγελίες χωρίζονται σε ξεχωριστές συσκευασίες και αποστέλλονται ξεχωριστά.
    Μπορεί να χρειαστούν έως και 10 ημέρες μετά την άφιξη του πρώτου αντικειμενου για να λάβετε τα υπόλοιπα αντικειμενα της παραγγελίας σας.)

  8. #38
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Μηνύματα
    558
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    stakar ενδιαφερον.Θα τολμησω παραγγελια και εγω αν και η εταιρεια premium smokes ειναι κατακοκκινη στο wot.Οσο για τα φιλτροχαρτακια φιλος μου μου τα προμηθευει

  9. #39
    Εγγραφή
    04-01-2013
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pan34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    stakar ενδιαφερον.Θα τολμησω παραγγελια και εγω αν και η εταιρεια premium smokes ειναι κατακοκκινη στο wot.Οσο για τα φιλτροχαρτακια φιλος μου μου τα προμηθευει
    Κανε υπομονη κανενα 10ημερο θα σας ενημερωσω μολις τα παραλαβω για να το σιγουρεψουμε αλλα 99% δειχνουν ολα ΟΚ οπως εχουν εξελιχθει!!!
    Ιδια διαδικασια αγορας & παραλαβης παντως
    περιγραφει και πιο πανω αλλος απο το http://www.dutyfreemegastore.com
    που ειναι παρομοιο site!

  10. #40
    Εγγραφή
    19-06-2006
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    227
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Wind - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Το Old Holborn είναι out of stock sto http://www.dutyfreemegastore.com/
    Υπάρχει κανένα άλλο αξιόπιστο site γιατί ξενέρωσα με το τάλιρο στο περίπτερο. Τι γελοία που έγινε πλέον η κατάσταση. άκου 5 ευρο

  11. #41
    Εγγραφή
    04-01-2013
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από InTranceWeTrust Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Old Holborn είναι out of stock sto http://www.dutyfreemegastore.com/
    Υπάρχει κανένα άλλο αξιόπιστο site γιατί ξενέρωσα με το τάλιρο στο περίπτερο. Τι γελοία που έγινε πλέον η κατάσταση. άκου 5 ευρο
    Μιλησα σημερα μαζι τους τηλεφωνικα αλλα δεν εχουν καποια ενημερωση για το ποτε θα ειναι διαθεσιμος ο Old Holborn και προς το παρον δεν εχω υπ'όψιν μου αλλο site εκτος των δυο παραπανω!
    Απο οτι θυμαμαι παντως απο παλιοτερες αναζητησεις ειναι αρκετους μηνες "out of stock" αρα χλωμο το κοβω...
    BTW o International τηλεφωνικος αριθμος επικοινωνιας ανηκει στην Αμερικη,
    και η κλιση που εκανα ειχε διαρκεια 4' & 15" και η χρεωση που εγινε απο την ΟΝ ηταν 0,12 € (συµπεριλαµβανοµένου ΦΠΑ)

  12. #42
    Εγγραφή
    15-11-2007
    Μηνύματα
    558
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stakar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε υπομονη κανενα 10ημερο θα σας ενημερωσω μολις τα παραλαβω για να το σιγουρεψουμε αλλα 99% δειχνουν ολα ΟΚ οπως εχουν εξελιχθει!!!
    Ιδια διαδικασια αγορας & παραλαβης παντως
    περιγραφει και πιο πανω αλλος απο το http://www.dutyfreemegastore.com
    που ειναι παρομοιο site!
    δεν εχεις και αδικο.Θα περιμενω ενημερωση.Αλλοι 3 μαζι με μενα θελουν να παραγγειλουν.Δυσβασταχτο πλεον το κοστος

  13. #43
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Rotterdam-Περιστέρι-Στο δρόμο...
    Μηνύματα
    5.138
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Χαμηλή
    ISP
    Όποιος τύχει
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Έχω παραλάβει από αυτούς 2 φορές μέχρι τώρα. Όλα πήγαν καλά, εκτός από δύο ζητηματάκια, το δεύτερο σοβαρό:

    1) Έχει γεμίσει το spam folder με δεκάδες προσφοροsite του εξωτερικού, άρα προωθούν τα mail σε συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.
    2) Ο καπνός που παράγγειλα ήρθε ξεραμένος. Προφανώς η συγκεκριμένη μάρκα δεν έχει κίνηση, αλλά είναι απαράδεκτο να μην υπάρχει ένας ποιοτικός έλεγχος.

    Κατά τα άλλα τιμή, ποσότητες, χρόνος αποστολής, συνεννόηση, όλα άψογα. Όμως δεν ξαναπαραγγέλνω...

  14. #44
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σε ποιον καπνό αναφέρεσαι BigBlack;
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  15. #45
    Εγγραφή
    25-10-2007
    Περιοχή
    Rotterdam-Περιστέρι-Στο δρόμο...
    Μηνύματα
    5.138
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Χαμηλή
    ISP
    Όποιος τύχει
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Van Nelle.

Σελ. 3 από 59 ΠρώτηΠρώτη 1234581323 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Φτηναίνουν τα τσιγάρα!
    Από guzel στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-10, 15:10
  2. Ultralight τσιγάρα
    Από kostakis80 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-10, 18:27
  3. Πόσα τσιγάρα καπνίζετε τη μέρα;
    Από Omega9 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-09, 22:34
  4. Φτηνά τσιγάρα σε eshops!
    Από johnkall69 στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-07, 12:56
  5. Τσιγαρα στο UK!
    Από KLG στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-06-05, 20:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας