Σελ. 16 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 226-240 από 331
  1. #226
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.749
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Επίσης φρόντισε τα δάκτυλα σου να είναι απολύτως στεγνά σκουπίζοντας τα σε μια πετσέτα
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  2. #227
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΕΝΩ ΕΧΩ 44 ΜΒ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΙ 3 GB ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Η ΘΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

  3. #228
    Εγγραφή
    15-09-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    770
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...%BF-MLS-iQTalk


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΩΡΟΣ ΕΝΩ ΕΧΩ 44 ΜΒ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΚΑΙ 3 GB ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ Η ΘΑ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
    Μπορείς να συμμετέχεις και εσύ πολύ εύκολα στην ερευνά/αντιμετώπιση διάφορων ασθενιών, δωρίζοντας υπολογιστικούς πόρους του υπολογιστή σου:


    (κλικ στην εικόνα)


  4. #229
    Εγγραφή
    26-03-2012
    Μηνύματα
    24
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    γνωρίζει κανείς το code για να αποκτήσουμε πρόσβαση στο test/service/engineering menu ή όπως λέγεται; Τα γνωστά codes δεν λειτουργούν...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από villager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τη συμβαίνει αλλά έχω βρει μια λύση. Αν μεταφέρεις στην SD το MLS Talk&Call, το πρόβλημα διορθώνεται. Βέβαια μετά το widget του Talk&Call δεν θα λειτουργεί, αλλά μπορείς να το εγκαταστήσεις ξανά.

  5. #230
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikolahs Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωρίζει κανείς το code για να αποκτήσουμε πρόσβαση στο test/service/engineering menu ή όπως λέγεται; Τα γνωστά codes δεν λειτουργούν...

    Δεν ξέρω τη συμβαίνει αλλά έχω βρει μια λύση. Αν μεταφέρεις στην SD το MLS Talk&Call, το πρόβλημα διορθώνεται. Βέβαια μετά το widget του Talk&Call δεν θα λειτουργεί, αλλά μπορείς να το εγκαταστήσεις ξανά.
    *#*#3646633#*#*

    Για το 2ο, ο λόγος είναι το ότι τα apk είναι επί της ουσίας zip αρχεία. Οπότε αν ένα update είναι π.χ. 20MB χρειάζεται πάνω από 40MB για να αποσυμπιεθεί και να εγκατασταθεί. Το νήμα που παρατίθεται πάντως λύνει δια παντός τους περιορισμούς χώρου όπως και τα προβλήματα με χαμένα widgets (όλα, όχι μόνο του Talk&Call).
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #231
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ EMAIL.ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΙ ΕΧΩ 1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΙL ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ.ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΕΙ?ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΜΑΙL,TO GΜΑΙL ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ.

  7. #232
    Εγγραφή
    15-09-2009
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    770
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300s
    SNR / Attn
    9(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο θέμα των 2 sim θα σου πως παίζει άψογα, αρκεί να ξεκολήσεις το αυτοκόλητο που καλύπτει την 2η υποδοχή.
    Υπόψη για όσους το χρησιμοποιούν με 2 SIM, πως πρέπει η επιλογή Ρυθμίσεις Ασύρματου& Δικτύου>Προτίμηση GPRS να είναι ενεργή, χωρίς αυτή νομίζω πως όταν έχω apn internet ενεργή στην πρώτη κάρτα δεν δέχομαι κλήσεις από την δεύτερη sim.
    Μπορείς να συμμετέχεις και εσύ πολύ εύκολα στην ερευνά/αντιμετώπιση διάφορων ασθενιών, δωρίζοντας υπολογιστικούς πόρους του υπολογιστή σου:


    (κλικ στην εικόνα)


  8. #233
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ EMAIL.ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΟΤΙ ΕΧΩ 1 ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΙL ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΥΝΗΜΑ.ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΕΙ?ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΜΑΙL,TO GΜΑΙL ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ.
    Μπες στο Gmail από τον υπολογιστή και τσέκαρε αν έχεις κάποιο αδιάβαστο. Εναλλακτικά μπορείς να το βάλεις να μη συγχρονίζει email, μόνο ημερολόγιο και επαφές.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  9. #234
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΤΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΜΛΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΗΝ ANDROID ΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΟΛΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΗΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ TALK&CALL ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΝΑΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΕ,ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ.ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ROOT ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΛΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

  10. #235
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΤΟ ΤΗΛ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΜΛΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΗΝ ANDROID ΣΒΗΝΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΟΛΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΗΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟ TALK&CALL ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΠΑΝΑΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΨΕ,ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΚΙΝΗΣΗ ΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ.ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 10 ΛΕΠΤΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ROOT ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΛΙΣ 2 ΜΗΝΕΣ.ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.
    Bγάλε την καρτούλα SD και:
    1. Κάντην ένα chkdsk /f από κονσόλα
    2. Σβήσε τον φάκελο .Android_Secure (δεν θα χάσεις κάτι).
    Ξαναδοκίμασε και πες μας

    <edit>
    Προφανώς χρειάζεσαι έναν card reader και έναν Η/Υ. Sorry... μου διέφυγε αυτή η λεπτομέρεια. Πάντως και χωρίς αυτά δες αν θα μπουτάρει χωρίς την SD.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #236
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΦΙΛΕ YIAPAP ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ

  12. #237
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΙΛΕ YIAPAP ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΕΙΧΗΡΗΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ
    Aν διορθωθεί με το Android_Secure κάποια εφαρμογή έκανε το Android κορδελάκια. Συμβαίνει καμιά φορά.
    Αν το chkdsk σου εμφανίσει προβλήματα και ξανασυμβεί τότε πας για αντικατάσταση της SD. Μίλα με την Τεχνική Υποστήριξη της MLS στο 2310 989838.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  13. #238
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΤΖΙΦΟΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ Android_Secure ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ Η ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

  14. #239
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GIORGOS2217 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΖΙΦΟΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΟ Android_Secure ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ.ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΩ Η ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
    chkdsk έκανες; Σου εμφάνισε προβλήματα στην κάρτα;
    Μπορείς να το λειτουργήσεις αλλά δεν θα παίζουν οι εφαρμογές (Talk&Drive, Talk&Call κτλ.)

    <edit>
    Προσοχή chkdsk από κονσόλα (command prompt), όχι από τα Windows.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  15. #240
    Εγγραφή
    29-01-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    ΔΗΛΑΔΗ?ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ.ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΒΟΛΗ ΑΡΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΕΓΡΨΑ
    ΤΟ chkdsk ΑΠΟ ΚΟΝΣΟΛΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΣΚΩ?

Σελ. 16 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προγραμμα φωνητικων εντολων
    Από DJman στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-12, 10:32
  2. Μηνύματα: 159
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-12, 21:18
  3. Μη αναγνώριση εντολών στο DOS
    Από paradeisos στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-08, 09:31

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας