Σελ. 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 148
  1. #46
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάλι ανυπομονώ να βάλω 8. Θα περιμένω να βγουν τον Οκτώβριο.
    Πρέπει να είστε 2 όλοι και όλοι εδώ μέσα..

  2. #47
    Εγγραφή
    13-10-2007
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.208
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49998/4996
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    13.1(dB) / 7.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να είστε 2 όλοι και όλοι εδώ μέσα..
    Τι εννοείς; Εγώ δεν ανυπομονώ, απλά 30-40 ευρώ είναι καλή τιμή Αν και όταν θα βγουν επισήμως, μπορώ πλέον να ελευθερώσω ένα δίσκο, γιατί τώρα ο ένας έχει τα 7 και ο άλλος τα 8, οπότε καλό θα είναι.

  3. #48
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mirtiano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου θυμιζει την ιστορια με τον Καποδιστρια και τις δωρεαν (πρωτοεμφανιζομενες τοτε στην χωρα μας) πατατες στο Ναυπλιο,που δεν τις ηθελε ο κοσμος (τσαμπα πραμα,σιγουρα πανε να μας δωσουνε τα σκαρτα,κοροιδα μας περνανε; ) και δεν τις επερναν,πραγμα που αλλαξε οταν εβαλαν χωροφυλακες ταχα να τις φυλανε μην τις κλεψουν (ααα,για να τις φυλανε χωροφυλακες ειναι αξιας πραματα...).Οταν ξημερωσε δεν υπηρχαν πατατες...
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mitsos185 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την αποκατασταση της ελληνικης ιστοριας αυτο συνεβη στη Αιγινα την πρωτη πρωτευουσα του συγχρονου ελληνικου κρατους. Στο ναυπλιο μεταφερθηκε μετα οπου και δολοφονηθηκε ο Καποδιστριας.
    Για την αποκατάσταση της αλήθειας πάλι αυτή η ιστορία είναι μάλλον ανεκδοτολογική και δεν επιβεβαιώνεται από κάποια πηγή....το πιθανότερο είναι μύθος.
    Όχι ότι αλλάζει την προσπάθεια του μέγα Καποδίστρια αλλά είναι σχεδόν απίθανο ένας πληθυσμός που λιμοκτονεί να το παίζει και δύσκολος σε δωρεάν φαγητό.


    Στα του θέματος αν δεν γίνει κάτι με το μέτρο ή το ησαπ ή όπως το πούνε προβλέπεται μεγάλη αποτυχία στα desktops τουλάχιστον.

    Τώρα στο αν η διαρροή ήταν ηθελημένη ή όχι δεν νομίζω να έχει σημασία. Ακόμα και να μην ήθελε η MS σιγά μην δεν διέρρεε από τους ΟΕΜ. Μην ψάχνουμε παντού συνωμοσίες.


  4. #49
    Εγγραφή
    16-03-2006
    Περιοχή
    Γκορυτσά, Ασπρόπυργος
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    2.497
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ISDN
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΡΙΑΣΙΟ
    Router
    Draytek 2850Vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από senkradvii Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να είστε 2 όλοι και όλοι εδώ μέσα..
    Εδώ μέσα μπορεί, αλλά δεν θεωρώ το κοινό του φόρουμ αντιπροσωπευτικό σε αυτά τα πράγματα.
    Θα βγω εκτός θέματος, αλλά εδώ είμαστε αψυχολόγητοι. Υπάρχει μια ροπή προς το λίνουξ, αλλά από την άλλη δεν έχω λάβει και βοήθεια σε ερωτήσεις που έκανα περί λίνουξ. Που να μας κατατάξω;

    Από την άλλη, η θέση μου είναι ξεκάθαρη. Θεωρώ τα windows το καλύτερο λειτουργικό (με διαφορά από οτιδήποτε άλλο) για προσωπικούς υπολογιστές, καθώς είναι πραγματικό διαμάντι σε θέματα συμβατότητας και χρήσης. Και ας είμαι χρήστης λίνουξ από το redhat 4, και OS X από to Leopard. Δεν θεωρώ ότι πρέπει να ακολουθώ την "μόδα" του τσάμπα και καλύτερο.

    Οπότε σαν θιασώτης του λειτουργικού, περιμένω να βάλω την επόμενη έκδοση. Ασχολήθηκα με μια προέκδοση, δεν τρελάθηκα κιόλας, αλλά θέλω να δώσω στο λειτουργικό μια ευκαιρία με το τελικό προϊόν. Εδώ η εταιρία προσπαθεί να καινοτομήσει, και είναι φυσικό να δέχεται πυρά από ομάδες που θεωρούν ότι θα ξεβολευτούν από ότι είχαν συνηθίσει. Φυσιολογικό το βλέπω.
    Και φαντάζομαι θα επαναληφθεί το σκηνικό των βίστα - θάψιμο δίχως λόγο και λατρεία για το επόμενο - πάλι χωρίς λόγο.

  5. #50
    Εγγραφή
    11-11-2008
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50 VDSL Cosmote
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    απο την στιγμή που η Microsoft εχει αρχίσει να γυρνάει σε hardware...φυσικα και την συμφέρει να έχουν όλοι το λειτουργικό της..όπως και να το έχουν, γιατί αυτό σημαίνει οτι κάποια στιγμή θα αγοράσουν το hardware της..
    I admit to the possibility of the impossible.
    What i am having trouble is accepting the probability of the possibility.

  6. #51
    Εγγραφή
    21-03-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    85
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Έχει διαφορές από την Release Preview; Η μοναδική που ξέρω είναι ότι εγκαταλείπουν το Aero glass στο desktop...
    Dropbox - Δημιούργησε λογαριασμό Dropbox με 500MB επιπλέον bonus χώρο (και 500ΜΒ εγώ :P)

  7. #52
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βγω εκτός θέματος, αλλά εδώ είμαστε αψυχολόγητοι. Υπάρχει μια ροπή προς το λίνουξ, αλλά από την άλλη δεν έχω λάβει και βοήθεια σε ερωτήσεις που έκανα περί λίνουξ.
    Όπως;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και φαντάζομαι θα επαναληφθεί το σκηνικό των βίστα - θάψιμο δίχως λόγο και λατρεία για το επόμενο - πάλι χωρίς λόγο.
    Ε, όχι και χωρίς λόγο...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ep103855 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο την στιγμή που η Microsoft εχει αρχίσει να γυρνάει σε hardware...φυσικα και την συμφέρει να έχουν όλοι το λειτουργικό της..όπως και να το έχουν, γιατί αυτό σημαίνει οτι κάποια στιγμή θα αγοράσουν το hardware της..
    Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές: Η Microsoft πάει να γίνει σαν την Apple. Πρώτα κλειδώνει το λογισμικό της και κατόπιν θα κάνει το ίδιο για το hardware (βλέπε tablets) που θα παράγει.

  8. #53
    Εγγραφή
    18-08-2009
    Περιοχή
    Ν.Ψυχικό
    Ηλικία
    30
    Μηνύματα
    368
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    COSMOTE
    Router
    TP-LINK DECO X60
    καλησπερα τωρα ειμαι στα windows 8 κατι που δεν προσεξα πριν ειναι οτι οταν μπαινεις απο το metro π.χ. στον chrome εισαι μονο στον chrome σε πληρη μεγιστοποιηση χωρις παραθυρο αν μπεις απο το desktop μπαινει οπως το ξερουμε

  9. #54
    Εγγραφή
    16-03-2006
    Περιοχή
    Γκορυτσά, Ασπρόπυργος
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    2.497
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ISDN
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΘΡΙΑΣΙΟ
    Router
    Draytek 2850Vn
    SNR / Attn
    8(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως;
    Έχω ρωτήσει διάφορα κατά καιρούς - το ποιο πρόσφατο ήταν για απογοητευτικές επιδόσεις του virt VM στο φεντόρα.
    Ουσιαστικές απαντήσεις δεν πήρα, αν και πήρα προτροπές να αλλάξω διανομή. Τελικά απάντησα μόνος μου την ερώτησή μου (μήπως την χρειαστεί και κάποιος άλλος).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, όχι και χωρίς λόγο...
    Για πες ένα λόγο; Εγώ δεν είδα διαφορά από vista σε 7. Είναι πολύ παραπλήσια λειτουργικά. Έχω διαβάσει αναφορές ότι είναι λίγο πιο ελαφριά, αλλά τι νόημα έχει σε σημερινό υλικό;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Helix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές: Η Microsoft πάει να γίνει σαν την Apple. Πρώτα κλειδώνει το λογισμικό της και κατόπιν θα κάνει το ίδιο για το hardware (βλέπε tablets) που θα παράγει.
    Υποθέσεις για το τι θα κάνει στο μέλλον δεν θέλω να κάνω. Τα windows 8 θα είναι περισσότερο κλειδωμένα από τα windows 7;
    Δεν έχω καταλάβει κάτι τέτοιο. Επίσης, δεν έχω καταλάβει ότι το OS X είναι κλειδωμένο.

    Αν αναφέρεσαι αποκλειστικά στα τηλέφωνα (ή και στις ταμπλέτες που είναι περισσότερο σαν τηλέφωνα παρά σαν υπολογιστές), εκεί θα σου πω ότι αυτό το επιχειρηματικό μοντέλο το επέβαλε το αγοραστικό κοινό, επιλέγοντας τα προϊόντα της apple, και οδηγώντας την σε απίστευτα κέρδη. Λογικό είναι να το μιμηθούν και οι υπόλοιπες εταιρίες. Αλλά εγώ δεν έχω τηλέφωνο με iOS, android, WP7. Οπότε, δεν το προκάλεσα εγώ αυτό το κακό. Ίσα ίσα που πιστεύω ότι αυτό το μοντέλο σκοτώνει τις σοβαρές εφαρμογές.
    Αλλά δεν μου φταίει η apple και η microsoft για αυτό. Ο κόσμος επιλέγει.

  10. #55
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    Ρε γαμώτο,κάθομαι και χρησιμοποιώ Windows 8 και Metro ή όπως θα το ονομάσει τέλος πάντων
    Βλέπω ως τώρα:
    1.Καλύτερη απόδοση γενικά,ταχύτητα κτλ σε ίδιο hardware απο τα Windows 7
    2.Καλύτερα default apps
    3.Καλύτερο search
    4.Καλύτερο virtualization
    5.ΠΟΛΥ καλύτερο network management
    6.Πολύ καλύτερο user account management
    7.Refresh,backup κτλ,format χωρίς format ουσιαστικά
    8.Το metro

    και μετά διαβάζω forum ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ
    Και ασχολείται ΜΟΝΟ με το metro,και το αστείο είναι ότι κάποιοι απο αυτούς είναι Linux users,που πήγανε απο GNOME 2 σε GNOME 3 ή Unity,ακόμα πιο παλιά απο KDE 3 σε KDE 4,σε κάτι εντελώς άλλο και διαφορετικό δλδ,που για να κάνουν κάτι να δουλέψει ανοίγουν sed και γράφουν 15 γραμμές σε κάθε αρχείο που χρειάζεται,που φτιάχνουν τα dependencies κάθε τρεις και λίγο αν είναι σε rolling να λένε ότι είναι δύσκολο να κάνεις κλικ στο desktop app και να πας να δουλέψεις έτσι όπως είχες μάθει τόσα χρόνια.Ή άβολο να πετάγεται η Start screen για να ανοίξεις απλά ένα πρόγραμμα,όταν
    1.Στο Unity το dash απο default πιάνει όλη την οθόνη
    2.Στο GNOME 3 τα ίδια ή παρόμοια(έχω καιρό να το δω,αν και fan του)
    3.Στο Mac OS το ίδιο με εκείνη την βλακεία για launcher
    Ααααα ναι,οι ρυθμίσεις όμως;Δλδ ρε ντουγάνι δεν μπορείς να μάθεις 3 πράγματα για το πως συμπεριφέρεται η Start screen αλλά ήσουν άσσος και πείραζες μέρα-νύχτα το Control Panel των XP,Vista,7.
    ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ!

    Θα μπορούσαν πολλά να διορθωθούν στα 8,νέο OS είναι,με νέο interface(τουλάχιστον αρχικά) και ρυθμίσεις,και σίγουρα θα πάρει κάποιον καιρό να συνηθίσεις να δουλεύεις με κάπως διαφορετικό τρόπο(3 μέρες ας πούμε) και σίγουρα θα αντιμετωπίσεις προβλήματα καθώς είπαμε,πρόκειται για κάτι εντελώς καινούριο.
    Αν τα 8 δεν είχαν το metro για μένα προσωπικά θα ήταν καλύτερα,αλλά δεν θα το απορρίψω επειδή πρέπει να κάνω ένα κλικ παραπάνω ενώ έχει άλλα τόσα νέα features που αν και τεχνολογικό forum κανείς δεν τα έδωσε σημασία.
    Έτσι κι αλλιώς οι περισσότεροι που κράζουν ή τα έχουν δει στο YouTube ή τα έβαλαν για 2 μέρες ή είχαν ήδη την προδιάθεση να τα απορρίψουν.
    Ανάλογα με την τιμή,θα σκεφτώ για αναβάθμιση,καλύτερα είναι σίγουρα,το θέμα είναι με τι αντίτιμο.

  11. #56
    Εγγραφή
    10-08-2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.218
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    13760/848
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΙΚΕΡΜΙΟ
    Router
    Netgear DGN2200v4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    που για να κάνουν κάτι να δουλέψει ανοίγουν sed και γράφουν 15 γραμμές σε κάθε αρχείο που χρειάζεται,που φτιάχνουν τα dependencies κάθε τρεις και λίγο αν είναι σε rolling να λένε ότι είναι δύσκολο να κάνεις κλικ στο desktop app και να πας να δουλέψεις έτσι όπως είχες μάθει τόσα χρόνια.
    Keep F.U.D..

  12. #57
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και φαντάζομαι θα επαναληφθεί το σκηνικό των βίστα - θάψιμο δίχως λόγο και λατρεία για το επόμενο - πάλι χωρίς λόγο.
    Καταλαβαίνεις ότι αυτό δεν στέκει λογικά έτσι; Δεν υπάρχει το "χωρίς λόγο" και σίγουρα δεν ενισχύει τα επιχειρήματα σου.


  13. #58
    Εγγραφή
    24-07-2006
    Περιοχή
    Pennsylvania
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    25600/5120
    ISP
    Comcast
    Router
    Technicolor
    Under the hood τα windows 8 είναι τα καλύτερα windows που έχουν βγει ποτέ hands down.

    Για το UI, εφόσον μένεις σε desktop mode, είσαι σαν το σπίτι σου win7 και μπορείς να δεις την νεα start screen σαν έναν όμορφο app launcher με widgets.

    Από κει και πέρα οι νέες Metro εφαρμογές, καθώς και το switching μεταξύ αυτών είναι εντελώς GTP για desktop (non touch screen) χρήση. Ακόμα και σε tablet θεωρώ ανεπαρκές το management και το switching μεταξύ των Metro εφαρμογών. Δεν έχεις εποπτεία, ποια εφαρμογή ειναι ανοιχτή, ποια τρέχει στο backround κλπ. Και όχι το να μπαίνεις στον task manager για να το διαπιστώσεις δεν είναι σοβαρή λύση.
    Οι Κ.κ του ΛΑ.Ο.Σ παρακαλούνται να σκουπίζουν τα σάλια τους όταν εισέρχεται στο κοινοβούλιο η μέλλουσα σύντροφός μου Εύα Καϊλή, γιατί λερώνονται τα έδρανα και το πάτωμα,με αποτέλεσμα να φωνάζει η καθαρίστρια. Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας.

    Μας γλωσσόφαγαν κάτι κογιότ και ακυρώθηκε το πάρτυ της Εύας

  14. #59
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Vodafone
    Router
    DECO X50
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petasis Εμφάνιση μηνυμάτων
    <Και φαντάζομαι θα επαναληφθεί το σκηνικό των βίστα - θάψιμο δίχως λόγο και λατρεία για το επόμενο - πάλι χωρίς λόγο.
    Θα διαφωνίσω μαζί σου, τα Vista από την αρχή της κυκλοφορίας τους ήταν προβληματικά.
    USB Transfer slow
    Network Transfer Slow
    Unzip Files Slow
    Move downloaded files slow ... και τόσα άλλα ακόμα.

  15. #60
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Under the hood τα windows 8 είναι τα καλύτερα windows που έχουν βγει ποτέ hands down.

    Για το UI, εφόσον μένεις σε desktop mode, είσαι σαν το σπίτι σου win7 και μπορείς να δεις την νεα start screen σαν έναν όμορφο app launcher με widgets.

    Από κει και πέρα οι νέες Metro εφαρμογές, καθώς και το switching μεταξύ αυτών είναι εντελώς GTP για desktop (non touch screen) χρήση. Ακόμα και σε tablet θεωρώ ανεπαρκές το management και το switching μεταξύ των Metro εφαρμογών. Δεν έχεις εποπτεία, ποια εφαρμογή ειναι ανοιχτή, ποια τρέχει στο backround κλπ. Και όχι το να μπαίνεις στον task manager για να το διαπιστώσεις δεν είναι σοβαρή λύση.
    Επειδή αυτό το ακούω συχνά και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω (προσωπικά το μέτρο με ενόχλησε τόσο που η δοκιμή των 8 κράτησε μερικές μόνο ημέρες) θα είναι κρίμα η MS να καταστρέψει ένα λειτουργικό με δυνατότητες λόγω της εμμονής της να "εκπαιδεύσει" το κοινό σε ένα νέο UI που εμφανώς δημιουργεί προβλήματα στο τωρινό setup ενός desktop υπολογιστή.


Σελ. 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Vigor 2710e και πρόβλημα διαμοιρασμού αρχείων.
    Από skolics στο φόρουμ Draytek ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-06-12, 11:01
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-09-11, 13:35
  3. Μηνύματα: 97
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-11, 03:33
  4. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-07-09, 22:36
  5. Μηνύματα: 47
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-09, 20:57

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας