Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Καλησπέρα παιδιά!
    έχω ένα πρόβλημα με την web camera στο skype και χρειάζομαι την βοήθεια σας.
    Όταν ξεκινάω να κάνω κλήση η κάμερα λειτουργεί κανονικά αλλά μετά από 1 με 2 λεπτά παγώνει και μου βγαίνει μήνυμα ότι η κάμερα δεν λειτουργεί και μάλλον χρησιμοποιείται από άλλο πρόγραμμα ενώ τίποτα άλλο δεν την χρησιμοποιεί. Κάποιες φορές κολλάει κι όλο το laptop.
    Έχετε καμιά ιδέα τι κάνω;
    ευχαριστώ πολύ

  2. #2
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Φοίνικα Καλαμαριά Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    631
    Downloads
    117
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    3288/663
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
    Router
    ZTE ZXHN H108L
    SNR / Attn
    14.5(dB) / 41.5(dB)
    Καλησπέρα, το driver τις κάμερας έκανες εγκατάσταση, από το cd.

  3. #3
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    τρεχουν προγραμματα που θα μπορουσαν να την απασχολουν οπως yahoo messenger, live messenger κτλ?
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  4. #4
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimfarma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, το driver τις κάμερας έκανες εγκατάσταση, από το cd.
    εκανα ξανα σημερα.Βρηκα απο την acer και και το ξαναεγκατεστησα αλλα ξανα τα ιδια.
    στον πινακα ελεγχου μου λεει οτι λειτουργει κανονικα η συσκευη και ειναι και ενημερωμενη.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρεχουν προγραμματα που θα μπορουσαν να την απασχολουν οπως yahoo messenger, live messenger κτλ?
    οχι τιποτα απολυτως.δεν εχω αλλα προγραμματα τετοιου ειδους.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgiakov : 09-09-12 στις 00:14.

  5. #5
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    χρησιμοποιησε το hijackthis για να δεις ποια προγραμματα τρεχουν στον υπολογιστη σου και ψαξε μετα ποιο απο αυτα πιθανον να χρησιμοποιει τη καμερα σου ή κανε μια κοπυπασταδα εδω για να το δει και καποιος άλλος
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  6. #6
    αυτα μου εβαλε το hijack this.βλεπεις κατι;γιατι εγω ειμαι ψιλο ασχετη



    Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
    Scan saved at 11:48:01 πμ, on 9/9/2012
    Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
    MSIE: Internet Explorer v9.00 (9.00.8112.16448)
    Boot mode: Normal

    Running processes:
    C:\PROGRAM FILES (X86)\PANDA SECURITY\PANDA ANTIVIRUS PRO 2012\WebProxy.exe
    C:\Windows\PLFSetI.exe
    C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\ApVxdWin.exe
    C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe
    C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe
    C:\Users\beast\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
    C:\Users\beast\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
    C:\Users\beast\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
    C:\Users\beast\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe
    C:\Users\beast\Downloads\HijackThis.exe

    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.claro-search.com/?affID=1...0000242c0cd66d
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page = C:\Windows\SysWOW64\blank.htm
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
    F2 - REG:system.ini: UserInit=userinit.exe
    O2 - BHO: HP Print Enhancer - {0347C33E-8762-4905-BF09-768834316C61} - C:\Program Files (x86)\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_printenhancer.dll
    O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
    O2 - BHO: Java(tm) Plug-In SSV Helper - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\ssv.dll
    O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files (x86)\Java\jre7\bin\jp2ssv.dll
    O2 - BHO: HP Smart BHO Class - {FFFFFFFF-CF4E-4F2B-BDC2-0E72E116A856} - C:\Program Files (x86)\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll
    O4 - HKLM\..\Run: [APVXDWIN] "C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\APVXDWIN.EXE" /s
    O4 - HKLM\..\Run: [SCANINICIO] "C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\Inicio.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [Adobe ARM] "C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe"
    O4 - HKCU\..\Run: [Google Update] "C:\Users\beast\AppData\Local\Google\Update\GoogleUpdate.exe" /c
    O4 - HKCU\..\Run: [UpdateMyDrivers] C:\Program Files (x86)\SmartTweak Software\UpdateMyDrivers\UpdateMyDrivers.exe /ot /as /ss
    O4 - HKCU\..\Run: [uTorrent] "C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe" /MINIMIZED
    O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'LOCAL SERVICE')
    O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'LOCAL SERVICE')
    O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun (User 'NETWORK SERVICE')
    O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [mctadmin] C:\Windows\System32\mctadmin.exe (User 'NETWORK SERVICE')
    O8 - Extra context menu item: E&ξαγωγή στο Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\EXCEL.EXE/3000
    O9 - Extra button: Αποστολή στο OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\ONBttnIE.dll
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Α&ποστολή στο OneNote - {2670000A-7350-4f3c-8081-5663EE0C6C49} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\ONBttnIE.dll
    O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~2\MICROS~1\Office12\REFIEBAR.DLL
    O9 - Extra button: Εμφάνιση ή απόκρυψη του HP Smart Web Printing - {DDE87865-83C5-48c4-8357-2F5B1AA84522} - C:\Program Files (x86)\HP\Digital Imaging\Smart Web Printing\hpswp_BHO.dll
    O11 - Options group: [ACCELERATED_GRAPHICS] Accelerated graphics
    O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - https://fpdownload.macromedia.com/ge...sh/swflash.cab
    O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~2\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL
    O23 - Service: Adobe Acrobat Update Service (AdobeARMservice) - Adobe Systems Incorporated - C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\armsvc.exe
    O23 - Service: Adobe Flash Player Update Service (AdobeFlashPlayerUpdateSvc) - Adobe Systems Incorporated - C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\FlashPlayerUpdateService.exe
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\Alg.exe,-112 (ALG) - Unknown owner - C:\Windows\System32\alg.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\efssvc.dll,-100 (EFS) - Unknown owner - C:\Windows\System32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\fxsresm.dll,-118 (Fax) - Unknown owner - C:\Windows\system32\fxssvc.exe (file missing)
    O23 - Service: @keyiso.dll,-100 (KeyIso) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: @comres.dll,-2797 (MSDTC) - Unknown owner - C:\Windows\System32\msdtc.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\System32\netlogon.dll,-102 (Netlogon) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (nvsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\nvvsvc.exe (file missing)
    O23 - Service: Panda Software Controller - Panda Security, S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\PsCtrls.exe
    O23 - Service: Panda Function Service (PAVFNSVR) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\PavFnSvr.exe
    O23 - Service: Panda Process Protection Service (PavPrSrv) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Common Files\Panda Security\PavShld\pavprsrv.exe
    O23 - Service: Panda On-Access Anti-Malware Service (PAVSRV) - Panda Security, S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\pavsrvx86.exe
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\psbase.dll,-300 (ProtectedStorage) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: Panda Host Service (PSHost) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\Firewall\PSHOST.EXE
    O23 - Service: Panda IManager Service (PSIMSVC) - Panda Security S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\PsImSvc.exe
    O23 - Service: Panda PSK service (PskSvcRetail) - Panda Security, S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\PskSvc.exe
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\Locator.exe,-2 (RpcLocator) - Unknown owner - C:\Windows\system32\locator.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\samsrv.dll,-1 (SamSs) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: Skype Updater (SkypeUpdate) - Skype Technologies - C:\Program Files (x86)\Skype\Updater\Updater.exe
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\snmptrap.exe,-3 (SNMPTRAP) - Unknown owner - C:\Windows\System32\snmptrap.exe (file missing)
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\spoolsv.exe,-1 (Spooler) - Unknown owner - C:\Windows\System32\spoolsv.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\sppsvc.exe,-101 (sppsvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\sppsvc.exe (file missing)
    O23 - Service: Panda TPSrv (TPSrv) - Panda Security, S.L. - C:\Program Files (x86)\Panda Security\Panda Antivirus Pro 2012\TPSrvWow.exe
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\ui0detect.exe,-101 (UI0Detect) - Unknown owner - C:\Windows\system32\UI0Detect.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vaultsvc.dll,-1003 (VaultSvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\lsass.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\vds.exe,-100 (vds) - Unknown owner - C:\Windows\System32\vds.exe (file missing)
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\vssvc.exe,-102 (VSS) - Unknown owner - C:\Windows\system32\vssvc.exe (file missing)
    O23 - Service: @%SystemRoot%\system32\Wat\WatUX.exe,-601 (WatAdminSvc) - Unknown owner - C:\Windows\system32\Wat\WatAdminSvc.exe (file missing)
    O23 - Service: @%systemroot%\system32\wbengine.exe,-104 (wbengine) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbengine.exe (file missing)
    O23 - Service: @%Systemroot%\system32\wbem\wmiapsrv.exe,-110 (wmiApSrv) - Unknown owner - C:\Windows\system32\wbem\WmiApSrv.exe (file missing)
    O23 - Service: @%PROGRAMFILES%\Windows Media Player\wmpnetwk.exe,-101 (WMPNetworkSvc) - Unknown owner - C:\Program Files (x86)\Windows Media Player\wmpnetwk.exe (file missing)

    --
    End of file - 9189 bytes

  7. #7
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    δοκιμασε να "σκοτωσεις" αυτο
    C:\Windows\PLFSetI.exe απο τον task manager και δοκιμασε το σκαιπ,
    αν δεν εχεις προβλημα απεγκατεστησε το
    αν η καμερα δεν σου δουλευει κανε επανεκκινηση
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  8. #8
    το τερματισα ,ανοιξα την καμερα στο skype και μετα απο δευτερολεπτα δεν παγωσε απλα η καμερα αλλα ολο το pc.
    πλεον οταν κανω κληση με την καμερα ανοιχτη πολλες φορες μου παγωνει και το pc.αν κανω χωρις την καμερα μονο ηχο ειναι ολα καλα.

  9. #9
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    συγνωμη για την αναστατωση εχεις acer λαπτοπ;
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  10. #10
    καμια αναστατωση.εγω σ'ευχαριστω που ασχολεισαι να με βοηθησεις.τις τελευταιες δυο ημερες το κολλημα συμβαινει συχνα οταν κανω βιντεοκληση.
    καποιες φορες κολλαει μονο η καμερα καποιες ολο το συστημα.
    acer το laptop ναι.

  11. #11
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    http://support.acer.com/us/en/default.aspx

    βρες το μοντελο και δες εαν εχεις τους τελευταιους drivers
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  12. #12
    το εκανα αυτο εχθες.τους τελευταιους εβαλα για windows 7.
    πριν ειχe τα vista απο τον κατασκευαστη και παλι τοτε ειχα το προβλημα με την καμερα.
    ηλπιζα με το format και τα 7 θα εφτιαχνε αλλα τιποτα.

  13. #13
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    δεν ξερω τι να πω.
    δοκιμασε να εγκαταστησεις το manycam και βαλε το σκαιπ να τραβαει την εικονα απο εκει.
    εγω το εχω εγκατεστημενο αλλα για να χρησιμοποιουν την καμερα περισσότερα προγραμματα ταυτόχρονα
    διαλεξε την custom εγκατασταση και απενεργοποιησε την επιλογη για εγκατασταση του weather κατι που ερχεται μαζι εαν δεν το θελεις.
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  14. #14
    το εγκατεστησα,εβαλα το skype να τραβαει εικονα απο το manycam και παλι μου κολλησε το laptop.
    αν αγορασω αλλη καμερα εξωτερικη λες να μου κανει τα ιδια;

  15. #15
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    τι να σου πω πραγματικα δεν ξερω.
    πηγαινε Πίνακας Ελέγχου\Όλα τα στοιχεία του Πίνακα Ελέγχου\Εργαλεία διαχείρισης
    προβολη συμβαντων ==> αρχεια καταγραφης windows και ψαξε να δεις για το μηνυμα λάθους που σχετιζεται με το κρασαρισμα
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. skype & messenger πρόβλημα με camera lenovo g550
    Από ritakom στο φόρουμ Skype, Betamax, Sip Providers
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-11, 12:09
  2. Πρόβλημα με web camera στο msn
    Από tkama στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-10, 00:26
  3. προβλημα με web camera
    Από χαφ στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-10, 09:50
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-08, 01:03
  5. Πως να μετατρεψω την web camera μου σε IP camera?
    Από spokoen στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-02-08, 16:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας