Σελ. 957 από 957 ΠρώτηΠρώτη ... 937947952955956957
Εμφάνιση 14.341-14.347 από 14347
  1. #14341
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lefterisTs Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.tinydeal.com
    Τα περασμένα Χριστούγεννα τόλμησα και έκανα αγορά για 2 κινέζικα τηλέφωνα ULEFONE POWER 5.5" FHD MTK6753 Octa-core 64-bit Android 5.1 4G Phone 13MP SONY 3GB RAM 6050mAh Gorilla Glass 3 P02-POWER
    http://www.tinydeal.com/ulefone-powe...-p-157811.html
    11 μήνες τώρα δουλεύουν άψογα και τα 2 και το τρελό ήταν η μπαταρία που τα συνόδευε SONY 6050mAh Battery η οποία με αρκετή χρήση βγάζει σχεδόν εβδομάδα. Και το νταλαβέρι με την Tinydeal έγινε σωστά και δέχτηκαν πληρωμή με Paypal από Prepaid κάρτα και η αποστολή έγινε στην όρα τους με Tracking number.
    Ευχαριστούμε για το Spam σου (έχει και TD πόντους δώρο?), αλλά θα πάρουμε από εκεί, μόνο αν τα δίνουν τζάμπα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 07-11-16 στις 18:40.

  2. #14342
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.374
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από raspoutiv Εμφάνιση μηνυμάτων


    μιας που παρανοείς πολλά πράγματα αρκετές φορές κι έχεις έρθει σε αντιπαράθεση με τα μισά μέλη του νήματος, κι επειδή είμαι άκρως καλόπιστος και πιστεύω πως απλά δεν καταλαβαίνεις, θα σε βοηθήσω να τα ξεδυαλύνεις στο μυαλό σου

    1 το μήνυμα του καθενός εδώ μέσα εκφράζει προσωπικές του απόψεις
    2 ρώτησες αν έχω ίδια παραδείγματα, σου απάντησα καταφατικά, και μετά έρχεσαι να αναιρέσεις τον εαυτό σου λέγοντας πως δεν έχει σημασία!
    3 έχεις ξανακάνει ολόκληρη μανούρα για τα ταχυδρομεία, που επέμενες πως το SG Post είναι για τα μπάζα ενώ το NL είναι τέλειο. σκέφτηκες ποτέ πως η γνώμη σου μπορεί να ναι σωστή για τη Μάλτα αλλά όχι για την Ελλάδα;
    4 αν διαβάσεις τα μηνύματα κι άλλων μελών θα δεις πως συνήθως δεν είναι η γνώμη απέναντι σε αυτή 1 άλλου, αλλά απέναντι σε πολλούς
    5 δεν είναι ο σκοπός του forum να κάνουμε κόντρα για την κόντρα. έγινε το νήμα της xiaomi να ηρεμήσεις λίγο και να ελαττωθεί το flame και τώρα ψάχνεσαι για banggood vs gearbest. δεν εξυπηρετεί κανέναν αυτό που κάνεις ούτε θα διαβάζουν οι χρήστες ένα θέμα με ανούσια flame. απλά θα πάνε σε άλλο forum.
    6 υπάρχουν fora που στηρίζουν την επισκεψιμότητά τους στο flame. γιατί δε ρίχνεις μια ματιά κι εκεί, ενώ εδώ συνέχισε να γράφεις μόνο τις απόψεις σου.
    7 καλό θα ναι να πάρεις το παρόν μήνυμα καλόπιστα κι εσύ, όπως πήρα κι εγώ το δικό σου, και να προσπαθήσεις στα επόμενα μηνύματά σου να βοηθήσεις τους συμφορουμίτες σου κι όχι να μανουριάζεσαι με όποιον διαφωνείς

    αυτά τα ολίγα, άκρως φιλικά και καλόπιστα
    Ειπε το εμπαθη ατομο που τα μισα του ποστ εκραζαν μια συγκεκριμενη εταιρεια.
    Κοιτα την καμπουρα σου πρωτα, μαθε να ξεχωριζεις ποτε εκφραζεσαι προσωπικα και μετα τα ξαναλεμε.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #14343
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lefterisTs Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.tinydeal.com
    Τα περασμένα Χριστούγεννα τόλμησα και έκανα αγορά για 2 κινέζικα τηλέφωνα ULEFONE POWER 5.5" FHD MTK6753 Octa-core 64-bit Android 5.1 4G Phone 13MP SONY 3GB RAM 6050mAh Gorilla Glass 3 P02-POWER
    http://www.tinydeal.com/ulefone-powe...-p-157811.html
    11 μήνες τώρα δουλεύουν άψογα και τα 2 και το τρελό ήταν η μπαταρία που τα συνόδευε SONY 6050mAh Battery η οποία με αρκετή χρήση βγάζει σχεδόν εβδομάδα. Και το νταλαβέρι με την Tinydeal έγινε σωστά και δέχτηκαν πληρωμή με Paypal από Prepaid κάρτα και η αποστολή έγινε στην όρα τους με Tracking number.
    Σιγά μη κρατάει και μήνα
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  4. #14344
    Εγγραφή
    20-11-2007
    Περιοχή
    filopappou
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά μη κρατάει και μήνα
    Εδώ μέσα παράθεσα την προσωπική μου άποψη για το κινητό που αγόρασα, μιας και μιλάμε για κινέζικα προϊόντα. Το site μου το πρότεινε φιλαράκι και την αγορά την έκανα με ενδιασμούς αρχικά αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι βγήκε καλό! Και ναι κρατάει 1 εβδομάδα, αν θες μην το αποδέχεσαι! Την προσωπική μου άποψη την έγραψα πολύ καιρό μετά για να δώ αν αντέχει το κινητό και ναι 10 μήνες μετά κρατάει εβδομάδα. Έχεις δει πολλά κινητά με 6050mAh χωριτηκότητα. Και είσαι και expert member! Δεν πουλάω κάτι εδω μέσα, απλά παράθεσα την προσωπική μου εμπειρία. Όποιος δεν την γουστάρει ή την υποτιμά απλά προσπέρασέ την και διάβασε παρακάτω!!!!

  5. #14345
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.404
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ πολλές αντιπαραθέσεις και αντεγκλήσεις σε επίπεδο οριακά ευγενικό. Φιλικά το λέω, δεν υπάρχει λόγος. Ας διατυπώνει ο καθένας τις απόψεις του και τις κρίσεις του. Δεν υπάρχει λόγος να παίρνουμε κάτι προσωπικά, ούτε να αναλωνόμαστε σε χαρακτηρισμούς και προσωπικές αντιπαραθέσεις. Δε βοηθούν κανέναν, αντίθετα, μειώνουν πολύ τη χρησιμότητα και το επίπεδο επικοινωνίας όλων μας μέσα εδώ.

    Και δεν το λέω λόγω του τελευταίου μηνύματος, αλλά με αφορμή αυτό. Έχουν υπάρξει πολλά και πολύ χειρότερα τον τελευταίο καιρό.
    Ψυχραιμία και καλή διάθεση
    Συγνώμη για το off topic!

  6. #14346
    Εγγραφή
    20-11-2007
    Περιοχή
    filopappou
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστούμε για το Spam σου (έχει και TD πόντους δώρο?), αλλά θα πάρουμε από εκεί, μόνο αν τα δίνουν τζάμπα...
    Ναι, Ναι είμαι πωλητής της TinyDeals στην Ελλάδα και με πληρώνουν χοντρά οι κινέζοι !!!! Πως βλέπεις Spam την προσωπική μου εμπειρία μόνο εσύ ξέρεις!!! Την καλημέρα μου.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ πολλές αντιπαραθέσεις και αντεγκλήσεις σε επίπεδο οριακά ευγενικό. Φιλικά το λέω, δεν υπάρχει λόγος. Ας διατυπώνει ο καθένας τις απόψεις του και τις κρίσεις του. Δεν υπάρχει λόγος να παίρνουμε κάτι προσωπικά, ούτε να αναλωνόμαστε σε χαρακτηρισμούς και προσωπικές αντιπαραθέσεις. Δε βοηθούν κανέναν, αντίθετα, μειώνουν πολύ τη χρησιμότητα και το επίπεδο επικοινωνίας όλων μας μέσα εδώ.

    Και δεν το λέω λόγω του τελευταίου μηνύματος, αλλά με αφορμή αυτό. Έχουν υπάρξει πολλά και πολύ χειρότερα τον τελευταίο καιρό.
    Ψυχραιμία και καλή διάθεση
    Συγνώμη για το off topic!
    Πέστα ρε φίλε!!!! Σεβόμαστε το forum και τις γνώσεις και τις εμπειρίες όλων των παιδιών, οι οποίες εμένα με έχουν βοηθήσει πολλές φορές στο τι μπορώ να επιλέξω ή να βρω έξυπνη λύση για πολλά θέματα.

  7. #14347
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Επειδή το νήμα είναι απο το 2012 και έχει γίνει τεράστιο,
    Πιστεύω πως θα είναι ποιο βολικό ενα που να φρεσκάρει κάθε χρόνια

Σελ. 957 από 957 ΠρώτηΠρώτη ... 937947952955956957

Παρόμοια Θέματα

  1. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΚΙΝΗΤΟ
    Από ΣΤΕΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-15, 16:24
  2. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-14, 21:07
  3. Κατάστημα με φιγούρες από ταινίες, comics κ.α.
    Από hellenicsun στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-06-14, 19:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας