Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 94
  1. #76
    Εγγραφή
    12-02-2006
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100▼ 100▲
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι συχνότητες είναι περιορισμένες, αλλά δεν υπάρχει τίποτα που να σε εμποδίζει να κάνεις μικρότερες κυψέλες, οποτε να μοιράζεις το ίδιο bandwidth σε λιγότερους χρήστες. με αυτό τον τρόπο αυξάνεις το διαθέσιμο bandwidth per user.
    Υπάρχει! €€

  2. #77
    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περιοχή
    Νέα Λάμψακος
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55 Mbps/5,5 Mbps
    ISP
    COSMΟΤΕ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι συχνότητες είναι περιορισμένες, αλλά δεν υπάρχει τίποτα που να σε εμποδίζει να κάνεις μικρότερες κυψέλες, οποτε να μοιράζεις το ίδιο bandwidth σε λιγότερους χρήστες. με αυτό τον τρόπο αυξάνεις το διαθέσιμο bandwidth per user.
    Τεχνολογικά έχεις δίκο.
    Αλλά λίγο η έλλειψη νομοθεσίας, λίγο οι δήμοι που ξηλώνουν κεραίες, αντιδράσεις πολιτών κ.τ.λ. ...

  3. #78
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Diagrafeas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεχνολογικά έχεις δίκο.
    Αλλά λίγο η έλλειψη νομοθεσίας, λίγο οι δήμοι που ξηλώνουν κεραίες, αντιδράσεις πολιτών κ.τ.λ. ...
    η έλλειψη νομοθεσίας τελείωσε εδώ και ένα χρόνο ή έξι μήνες.....υπάρχει και αντίστοιχο thread.
    για τους δήμους και τους πολίτες θα μπορουσαν κάλλιστα οι εταιρίες να ασχοληθούν και να τους εξηγήσουν ότι ακόμα και αν υπάρχει κίνδυνος με τις μικρές κεραίες ελαχιστοποιείται, και ταυτόχρονα θα μπορουσαν να αναλάμβαναν και ένα μικρο κοινωνικό έργο όπου έβαζαν κεραία....π.χ. αναστήλωση παιδικής χαράς, μικρά events στην περιοχή κλπ...... τέλος αν όλα αυτά δεν λειτουργούν για εμένα θα μπορούσε η εταιρία να αφήσει την περιοχή δίχως κάλυψη...... και σε ένα μήνα θα επέστρεφαν παρακαλώντας να βάλεις κεραία γιατί το iphone τους δεν δουλεύει....
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  4. #79
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η έλλειψη νομοθεσίας τελείωσε εδώ και ένα χρόνο ή έξι μήνες.....υπάρχει και αντίστοιχο thread.
    για τους δήμους και τους πολίτες θα μπορουσαν κάλλιστα οι εταιρίες να ασχοληθούν και να τους εξηγήσουν ότι ακόμα και αν υπάρχει κίνδυνος με τις μικρές κεραίες ελαχιστοποιείται, και ταυτόχρονα θα μπορουσαν να αναλάμβαναν και ένα μικρο κοινωνικό έργο όπου έβαζαν κεραία....π.χ. αναστήλωση παιδικής χαράς, μικρά events στην περιοχή κλπ...... τέλος αν όλα αυτά δεν λειτουργούν για εμένα θα μπορούσε η εταιρία να αφήσει την περιοχή δίχως κάλυψη...... και σε ένα μήνα θα επέστρεφαν παρακαλώντας να βάλεις κεραία γιατί το iphone τους δεν δουλεύει....
    Σωστός!!!!! Αν και αυτό πρέπει να γίνει πραγματικά με συνεννόηση και των τριών και να μην έχει καμία απο τις εταιρείες κάλυψη στην περιοχή αλλιώς, απλά, θα αλλάξουν πάροχο.
    Subscribe on YouTube @grigsgr
    www.youtube.com/c/grigsgr

  5. #80
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Σήμερα άκουσα ότι viber και iOS και Vodafone δεν αφήνει ούτε μήνυμα να στήλεις ενω μέσω wifi και αλλου παροχου δουλεύει κανονικά.
    Παράθεση Παράθεση Posted from iOS app

  6. #81
    Εγγραφή
    12-12-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.506
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE FTTH
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα άκουσα ότι viber και iOS και Vodafone δεν αφήνει ούτε μήνυμα να στήλεις ενω μέσω wifi και αλλου παροχου δουλεύει κανονικά.
    Μόλίς δοκίμασα με viber iPhone με το καρτοκινητό μου Vodafone και ισχύει!!!

    Whatsapp λειτουργεί ακόμα.

    Έστειλα το παρακάτω email

    Κώδικας:
    ΞΑΦΝΙΚΑ δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το Viber στο iPhone για να στείλω άμεσα γραπτά μηνύματα 
    σε άλλους χρήστες Viber μέσω του internet της καρτοκινητής μου 
    (bonus talk to vodafone με 20ευρώ ανανέωση 60ΜΒ/μήνα).
    
    Μέχρι πρόσφατα μπορούσα κανονικά, και ξαφνικά το κόψατε.
    
    Με άλλον πάροχο (Cosmote και Wind) που δοκίμασα το Viber λειτουργεί κανονικά, καθώς και με WiFi.
    
    Άρα το μπλοκάρετε και θέλω να μάθω τον λόγο ΓΡΑΠΤΩΣ στο email μου.
    
    Ευχαριστώ και περιμένω άμεση ΓΡΑΠΤΗ απάντηση.
    - - - Updated - - -

    Και η απάντηση:

    Κώδικας:
    Αγαπητέ κύριε xxx,
    
     
    Σχετικά με το e-mail που μας αποστείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η 
    χρήση της εφαρμογής Viber μέσω του δικτύου κινητής τηλεφωνίας Vodafone προυποθέτει 
    την ενεργοποίηση των υπηρεσιών Voice over IP στην τηλεφωνικη σύνδεση. 
    Η συγκεκριμένη δυνατότητα παρέχεται μόνο σε συνδέσεις συμβολαίου με ελάχιστο μηνιαίο πάγιο 40 ευρώ.
    
    
    Σε ένδειξη καλής συνεργασίας με την εταιρίας μας  έχει καταχωρηθεί αίτημα
    για την κατ'εξαίρεση παροχή των υπηρεσιών VoIP στο αριθμό σας  694xx με αριθμό αναφοράς:xxx.
    
    Θα ενημερωθείτε εκ νέου μόλις ολοκληρωθεί ο απαραίτητος έλεγχος.
    
    
    Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
    
    Είμαστε κοντά σας κάθε φορά που μας χρειάζεστε.

    Και η δική μου απάντηση:

    Κώδικας:
    Ευχαριστώ για την ενεργοποίηση VOIP αλλα εγώ ρωτούσα για την γραπτή 
    επικοινωνία που παρέχει το Viber και όχι την μετάδοση φωνής.
    Μου είναι γνωστό απο παλαιότερα πως πέφτει κόψιμο στο VOIP γενικώς όχι μόνο στο Viber 
    αλλά και στο Skype, απλώς μέχρι πρότεινος η γραπτή επικοινωνία Viber προς Viber διαμέσου internet GPRS/3G ήταν εφικτή.
    Πολύ απλά η εφαρμογή σταμάτησε να συνδέεται στους servers της υπηρεσίας.
    
    Ευχαριστώ και πάλι για την ενεργοποίηση και του VOIP στο τηλέφωνό μου.
    
    Με εκτίμηση,
    
    xxx

    Απάντηση απο Vodafone:

    Κώδικας:
    Αγαπητέ κύριε xxx,
    
     
    Σχετικά με το τελευταίο e -mail που μας αποστείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως επισήμως
    η εφαρμογή Viber κάνει χρήση των VoIP  services τόσο για την πραγματοποίηση κλήσεων όσο και 
    για την μετάδοση γραπτών μηνυμάτων. Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο σταμάτησε κάποια 
    δεδομένη στιγμή η παροχή και της συγκεκριμένης δυνατότητας μέσω της εφαρμογής.
    
    Θα ενημερωθείτε εκ νέου για την εξέλιξη της κατ’εξαιρεση ενεργοποίησης των υπηρεσιών VoIP 
    μεσω του δικτύου μας συμφωνα με την οποία θα επανέλθει η συνολικη παροχή των δυνατοτήτων της εφαρμογής.
    
    Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
    
    Είμαστε κοντά σας κάθε φορά που μας χρειάζεστε.
    Το οτι θεωρούν τα γραπτά μηνύματα VOIP δεν το ήξερα. Μάλλον απλά μπήκε σε blacklist το IP Block του Viber και το δικαιολογούν έτσι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος hostolis : 06-12-12 στις 20:11.

  7. #82
    Εγγραφή
    19-05-2007
    Περιοχή
    Κιλκις
    Μηνύματα
    108
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Ο μοναδικός λόγος που έκανα σύνδεση data στην cosmote (πρόγραμμα cosmote απεριόριστα 35 και cosmote anyway 2gb), είναι επειδή χρησιμοποιώ το Viber για να μιλάω στο εξωτερικό. Εαν τολμήσουν να θέσουν περιορισμό σε κλήσεις voip, τότε ας γράψουν έναν συνδρομητή συμβολαίου μείον και ας ξεχάσουν τα ~60 ευρουλάκια που έχουν σίγουρα κάθε μήνα. 5 ευρώ καρτούλα κάθε μήνα και χρήση Viber όπου υπάρχουν Wifi hotspots και ξεκλείδωτα δίκτυα (και όπως όλοι γνωρίζουμε είναι πολλαααααα...)

  8. #83
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Μηνύματα
    685
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georginiogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο μοναδικός λόγος που έκανα σύνδεση data στην cosmote (πρόγραμμα cosmote απεριόριστα 35 και cosmote anyway 2gb), είναι επειδή χρησιμοποιώ το Viber για να μιλάω στο εξωτερικό. Εαν τολμήσουν να θέσουν περιορισμό σε κλήσεις voip, τότε ας γράψουν έναν συνδρομητή συμβολαίου μείον και ας ξεχάσουν τα ~60 ευρουλάκια που έχουν σίγουρα κάθε μήνα. 5 ευρώ καρτούλα κάθε μήνα και χρήση Viber όπου υπάρχουν Wifi hotspots και ξεκλείδωτα δίκτυα (και όπως όλοι γνωρίζουμε είναι πολλαααααα...)
    δεν είναι λύση αυτή.

  9. #84
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hostolis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλίς δοκίμασα με viber iPhone με το καρτοκινητό μου Vodafone και ισχύει!!!

    Whatsapp λειτουργεί ακόμα.

    Έστειλα το παρακάτω email

    Κώδικας:
    ΞΑΦΝΙΚΑ δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το Viber στο iPhone για να στείλω άμεσα γραπτά μηνύματα 
    σε άλλους χρήστες Viber μέσω του internet της καρτοκινητής μου 
    (bonus talk to vodafone με 20ευρώ ανανέωση 60ΜΒ/μήνα).
    
    Μέχρι πρόσφατα μπορούσα κανονικά, και ξαφνικά το κόψατε.
    
    Με άλλον πάροχο (Cosmote και Wind) που δοκίμασα το Viber λειτουργεί κανονικά, καθώς και με WiFi.
    
    Άρα το μπλοκάρετε και θέλω να μάθω τον λόγο ΓΡΑΠΤΩΣ στο email μου.
    
    Ευχαριστώ και περιμένω άμεση ΓΡΑΠΤΗ απάντηση.
    - - - Updated - - -

    Και η απάντηση:

    Κώδικας:
    Αγαπητέ κύριε xxx,
    
     
    Σχετικά με το e-mail που μας αποστείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως η 
    χρήση της εφαρμογής Viber μέσω του δικτύου κινητής τηλεφωνίας Vodafone προυποθέτει 
    την ενεργοποίηση των υπηρεσιών Voice over IP στην τηλεφωνικη σύνδεση. 
    Η συγκεκριμένη δυνατότητα παρέχεται μόνο σε συνδέσεις συμβολαίου με ελάχιστο μηνιαίο πάγιο 40 ευρώ.
    
    
    Σε ένδειξη καλής συνεργασίας με την εταιρίας μας  έχει καταχωρηθεί αίτημα
    για την κατ'εξαίρεση παροχή των υπηρεσιών VoIP στο αριθμό σας  694xx με αριθμό αναφοράς:xxx.
    
    Θα ενημερωθείτε εκ νέου μόλις ολοκληρωθεί ο απαραίτητος έλεγχος.
    
    
    Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
    
    Είμαστε κοντά σας κάθε φορά που μας χρειάζεστε.

    Και η δική μου απάντηση:

    Κώδικας:
    Ευχαριστώ για την ενεργοποίηση VOIP αλλα εγώ ρωτούσα για την γραπτή 
    επικοινωνία που παρέχει το Viber και όχι την μετάδοση φωνής.
    Μου είναι γνωστό απο παλαιότερα πως πέφτει κόψιμο στο VOIP γενικώς όχι μόνο στο Viber 
    αλλά και στο Skype, απλώς μέχρι πρότεινος η γραπτή επικοινωνία Viber προς Viber διαμέσου internet GPRS/3G ήταν εφικτή.
    Πολύ απλά η εφαρμογή σταμάτησε να συνδέεται στους servers της υπηρεσίας.
    
    Ευχαριστώ και πάλι για την ενεργοποίηση και του VOIP στο τηλέφωνό μου.
    
    Με εκτίμηση,
    
    xxx

    Απάντηση απο Vodafone:

    Κώδικας:
    Αγαπητέ κύριε xxx,
    
     
    Σχετικά με το τελευταίο e -mail που μας αποστείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως επισήμως
    η εφαρμογή Viber κάνει χρήση των VoIP  services τόσο για την πραγματοποίηση κλήσεων όσο και 
    για την μετάδοση γραπτών μηνυμάτων. Αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο σταμάτησε κάποια 
    δεδομένη στιγμή η παροχή και της συγκεκριμένης δυνατότητας μέσω της εφαρμογής.
    
    Θα ενημερωθείτε εκ νέου για την εξέλιξη της κατ’εξαιρεση ενεργοποίησης των υπηρεσιών VoIP 
    μεσω του δικτύου μας συμφωνα με την οποία θα επανέλθει η συνολικη παροχή των δυνατοτήτων της εφαρμογής.
    
    Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.
    
    Είμαστε κοντά σας κάθε φορά που μας χρειάζεστε.
    Το οτι θεωρούν τα γραπτά μηνύματα VOIP δεν το ήξερα. Μάλλον απλά μπήκε σε blacklist το IP Block του Viber και το δικαιολογούν έτσι.
    σε φιλη μεχρι προτινος λειτουργουσε τωρα κολλαει ολη η εφαρμογη.σε ποιο μειλ εστειλες να στειλω κ γω μπας κ συνεννοηθουμε?αν κ μου εχει λυσει τα χερια το whatsapp που ειναι κ πιο γρηγορο,πολλοι ios κ android χρηστες αρνουνται να δωσουν το ενα ευρω που απαιτειται
    VAMOS ARIS

  10. #85
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    Να σχολιάσω όμως και το εξής. Καλό το VIber αλλά να μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και το Tango με ήχο-βίντεο-μηνύματα το οποίο καλώς ή κακώς λειτουργεί ακόμη σε ΟΛΑ τα δίκτυα. ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3 εταιρείες λειτουργεί κανονικά όπως και σε όλες τις συσκευές. Δοκιμασμένο (απο εμένα) που έχω Xperia S με καρτοκινητή WIND σε φίλο που έχει iPhone 4 με Vodafone. Ας μας το βεβαιώσει και κάποιος άλλος, μην λέω κάτι που δεν ισχύει εντελώς.
    Subscribe on YouTube @grigsgr
    www.youtube.com/c/grigsgr

  11. #86
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.582
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω από που προέρχεται η δημοτικότητα των Viber και Whatsapp. Για IM/texting υπάρχουν ήδη πολλές εφαρμογές που στηρίζονται σε ανοιχτά πρωτόκολλα όπως το SIP και το XMPP. Αυτά τα πρωτόκολλα υποστηρίζουν και κλήσεις. Και το καλύτερο είναι ότι είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιούν όλοι την ίδια εφαρμογή ή και τον ίδιο πάροχο υπηρεσίας. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο κόσμος προτιμά τέτοιες proprietary λύσεις και όχι ανοιχτές. Και φυσικά και το ίδιο γίνεται και στο PC (βλέπε skype, msn, oovo κλπ).
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  12. #87
    Εγγραφή
    14-01-2004
    Περιοχή
    Deutschland
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.199
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250000/42460
    ISP
    Telekom.de
    Router
    Fritz7530/ASUS RT-AC86U
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω από που προέρχεται η δημοτικότητα των Viber και Whatsapp. Για IM/texting υπάρχουν ήδη πολλές εφαρμογές που στηρίζονται σε ανοιχτά πρωτόκολλα όπως το SIP και το XMPP. Αυτά τα πρωτόκολλα υποστηρίζουν και κλήσεις. Και το καλύτερο είναι ότι είναι δωρεάν και δεν χρειάζεται να χρησιμοποιούν όλοι την ίδια εφαρμογή ή και τον ίδιο πάροχο υπηρεσίας. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο κόσμος προτιμά τέτοιες proprietary λύσεις και όχι ανοιχτές. Και φυσικά και το ίδιο γίνεται και στο PC (βλέπε skype, msn, oovo κλπ).
    Να προσπαθήσω να στο εξηγήσω σύμφωνα με την δική μου εμπειρία: το Viber πχ, δεν χρειάζεται πρακτικά κανένα setup. Βρίσκει όλες τις επαφές απο το νούμερο τηλεφώνου που ήδη έχεις στις επαφές σου για τον καθένα. Λύσεις μέσω SIP κλπ απαιτούν να οι επαφές σου να έχουν SIP account κάπου και να ξέρεις το SIP url τους.

    Και πιστέψε με, η πλειοψηφία των χρηστών δε θέλει να ασχολείται με setup λογαριασμών. Απλά.

  13. #88
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    τα εχεις χρησιμοποιησει?εγω προσωπικα σε whatsapp απανταω γρηγοροτερα απο οποιοδηποτε αλλο προγραμμα.με διαφορα και δευτερο το viber.
    VAMOS ARIS

  14. #89
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.582
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    @blade_ σε μένα αναφέρεσαι; Αν ναι, τότε όχι. Περιμένω από μέρα σε μέρα από Κίνα το πρώτο μου android κινητό. Δεν θέλω να τα χρησιμοποιήσω γιατί είναι proprietary, αλλά κατά πάσα πιθανότητα θα αναγκαστώ όπως αναγκάστηκα με το skype και το msn.

    @cca, το υποψιάστηκα ότι κάτι παίζει με την ευχρηστία και ευκολία...
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  15. #90
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.755
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    δοκιμασε τα τοτε και θα καταλαβεις το λογο
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος blade_ : 10-12-12 στις 00:43.
    VAMOS ARIS

Σελ. 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-12, 12:03
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-12, 09:51
  3. Μηνύματα: 256
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-11, 17:10
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-08, 16:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας