Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 94
  1. #31
    Εγγραφή
    12-12-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.501
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grigsgr
    Η WIND - για όσους γνωρίζουν - δεν έχει κανέναν περιορισμό σε κανένα από όλους τους τρόπους επικοινωνίας. Αυτό σημαίνει ότι, Skype, Viber, WhatsApp, Tango και συναφή, δουλεύουν ΟΟΟΟΛΑ Απρόσκοπτα και χωρίς περιορισμούς. Οπότε και το ότι δεν απάντησε η WIND δεν έγινε και τίποτα. Απλά βρήκατε ευκαιρία να κράξετε χωρίς να ξέρετε.
    Η wind κόβει το voip στο skype και στο viber. Δοκιμασμένο με iPhones.

    Viber με WiFi-----Viber με WiFi.................. ΟΚ

    Viber με WiFi-----Viber με Wind 3G............. Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο
    Viber με Wind 3G-----Viber με Wind 3G........ Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο

    Viber με WiFi-----Viber με Voda 3G............. Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο
    Viber με Voda 3G-----Viber με Voda 3G........ Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο

    Viber με WiFi----Viber με COTE 3G.............. OK
    Viber με COTE 3G-----Viber με COTE 3G....... OK

  2. #32
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nm96027 Εμφάνιση μηνυμάτων
    3. Μήπως το μπλοκάρισμα διαδικτυακών υπηρεσιών δεν είναι ρυθμιστικά αποδεκτό; Λέω εγώ τώρα....
    από τη στιγμή που πουλάνε internet θα έπρεπε νομικά να θεωρούντο ISP...... δεν με ενδιαφέρει αν το κανάλι - μέσο της σύνδεσης είναι χαλκός, οπτική ίνα, μικροκυματικό, sub space, hyperspace, photon entanglement ή what ever. το προϊόν είναι πρόσβαση στο διαδίκτυο και το μπλοκάρισμα θα έπρεπε να θωρείτε για εμένα λογοκρισία.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  3. #33
    Εγγραφή
    08-01-2009
    Περιοχή
    Πελοπόννησος
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    949
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Οι απαντήσεις του αποτελούν την έμπρακτη απόδειξη ότι ενδιαφέρονται μόνο για κέρδη και μας βλέπουν ως πορτοφόλι χωρίς δικαιώματα...

  4. #34
    Εγγραφή
    13-07-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    577
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    H300s
    Path Level
    Interleaved
    @hammered Δεν ξέρω αν στο έχουν απαντήσει ήδη.Εγώ που έχω WIND και χρησιμοποιώ SIP λειτουργεί κανονικά.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hostolis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η wind κόβει το voip στο skype και στο viber. Δοκιμασμένο με iPhones.

    Viber με WiFi-----Viber με WiFi.................. ΟΚ

    Viber με WiFi-----Viber με Wind 3G............. Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο
    Viber με Wind 3G-----Viber με Wind 3G........ Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο

    Viber με WiFi-----Viber με Voda 3G............. Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο
    Viber με Voda 3G-----Viber με Voda 3G........ Χτυπάει μόνο αλλα δεν ακούς τον άλλο

    Viber με WiFi----Viber με COTE 3G.............. OK
    Viber με COTE 3G-----Viber με COTE 3G....... OK
    Εγώ με το Xperia S και WIND λειτουργώ κανονικότατα το Viber. Α! Έχω καρτοκινητό.

  5. #35
    Εγγραφή
    07-07-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    481
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
    Router
    FritzBox Fon WLAN 7050
    SNR / Attn
    7.5(dB) / 56.8(dB)
    Ένας λόγος που έφυγα από Vodafone και πήγα σε Cosmote

    Αν και αυτοί κλέβουν απ' αλλού - Στην ιστοσελίδα τους λέει Τελική Τιμή (με ΦΠΑ) αλλά δεν βάζουν μέσα στην τιμή τον φόρο κινητής τηλεφωνίας. Τελική σου λένε μετά...

  6. #36
    Εγγραφή
    13-01-2004
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    520
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από grigsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    @hammered Δεν ξέρω αν στο έχουν απαντήσει ήδη.Εγώ που έχω WIND και χρησιμοποιώ SIP λειτουργεί κανονικά.

    Εγώ με το Xperia S και WIND λειτουργώ κανονικότατα το Viber. Α! Έχω καρτοκινητό.
    Τελικά τι συμβαίνει με wind ;
    Δυο αντικρουόμενες εμπειρίες χρηστών και αδιαφορία για απάντηση στην ξεκάθαρη ερώτηση από το adslgr

    Ας βοηθήσει να το ξεκαθαρίσουμε και κανένας άλλος που εχει δοκιμάσει ή χρησιμοποιεί VOIP μέσω WIND.
    Και ήμουν έτοιμος να πάω στην Wind από vodafone μέχρι το τέλος του χρόνου!!


  7. #37
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    A, νταξει, αν την χρησιμοποιησες 2 ολοκληρες βδομαδες, τοτε νταξει. Εισαι ο εξυπνος εσυ.
    Εσυ πόσες μέρες τη χρησιμοποίησες; Επειδή δείχνεις να έχεις μεγαλύτερη πείρα...


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  8. #38
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Αθήνα/Αγ.Δημήτριος
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Υπάρχει μια απόφαση δικαστηρίου (εδώ) που αναφέρει σαφώς ότι είναι παράνομοι τέτοιοι περιορισμοί (αναφέρεται κυρίως σε p2p γιατί αυτό ενδιέφερε το δικαστήριο, αλλά δε βλέπω γιατί να μην ισχύει και για voip)

    Spoiler:
    Τεχνολογικές παρεμβάσεις στην κοινωνία της πληροφορίας όπου πάροχοι πρόσβασης διακόπτουν ή υποβαθμίζουν σημαντικά την παροχή υπηρεσιών μεσω των δικτύων τους, οι οποίες στηρίζονται σε τεχνολογίες ρ2ρ αποστερώντας τους τελικούς χρήστες του διαδικτύου από την πρόσβαση σε αυτές, ασχέτως του αν ανάγονται σε ιδιωτική πρωτοβουλία των παρόχων πρόσβασης ή ασκούνται κατ’ εφαρμογή δικαστικών αποφάσεων ή νομοθετικών διατάξεων, θα πρέπει να κρίνονται συλλήβδην ως ασύμβατες με την ελληνική έννομη τάξη, καθώς αντίκεινται στο άρθρο 5α παρ. 2 του Συντάγματος, που θεμελιώνει το δικαίωμα συμμετοχής στην κοινωνία της πληροφορίας, όπως αυτό εφαρμόζεται σε συνδυασμό με τα άρθρα 5 παρ. 1, 5α παρ. 1, 14 παρ. 1 και 16 παρ. 1 του Συντάγματος και ερμηνεύεται με βάση το άρθρο 10 της ΕΣΔΑ, το άρθρο 19 παρ. 2 του Διεθνούς Συμφώνου των Ατομικών και Πολιτικών Δικαιωμάτων, καθώς και τα άρθρα 11 και 36 του Χάρτη Θεμελιωδών Δικαιωμάτων της Ευρωπαϊκής Ένωσης (με τους περιορισμούς του άρθρου 52 παρ. 3 ιδίου Χάρτη). Το συνταγματικό αυτό δικαίωμα περιλαμβάνει μεταξύ άλλων και την αξίωση πρόσβασης στην υλικοτεχνική υποδομή της κοινωνίας της πληροφορίας, η οποία αξίωση στις σχέσεις παρόχων - χρηστών έχει οριζόντιο αποτέλεσμα και συνεπώς αναπτύσσει άμεση τριτενέργεια και μπορεί να γίνει αντικείμενο απευθείας επίκλησης από τους χρήστες χωρίς περαιτέρω νομοθετική εξειδίκευση. Στοιχείο της υλικότεχνικής υποδομής της κοινωνίας της πληροφορίας είναι συνεπώς και οι τεχνολογίες p2p(peer to peer), οι οποίες συνιστούν ιδιαίτερα πρωτόκολλα επικοινωνίας και λειτουργούν σε συνάρτηση με τα γενικά πρωτόκολλα επικοινωνίας του διαδικτύου (tcp/ip). Οι τεχνολογίες δε αυτές αποτελούν τον πιο εξελιγμένο αυτά τη στιγμή τρόπο για τη διαμετακομιδή πληροφορίας εντός του διαδικτύου και χρησιμοποιούνται μεταξύ άλλων και, για απολύτους νόμιμες χρήσεις. Συνεπώς, η υποβάθμιση ή η διακοπή πρόσβασης στις εν λόγω υπηρεσίες με σκοπό τον προστασία των δικαιωμάτων πνευματικής ιδιοκτησίας θα είχε ως αποτέλεσμα την καταστολή και τέτοιων απολύτως νόμιμων χρήσεων και επομένως την ανεπίτρεπτη περιστολή του δικαιώματος συμμετοχής στην κοινωνία της πληροφορίας και των λοιπών ελευθεριών στα πλαίσια του πληροφοριακού συντάγματος. Αναλόγως, παράνομοι και καταχρηστικοί σύμφωνα με το άρθρο 2 Ν 2251/1994, όπως αυτό ερμηνεύεται από τα ανωτέρω άρθρα του Συντάγματος, τα·^, οποία έτσι τριτενεργούν έμμεσα, θα πρέπει να κρίνονται και τυχόν γενικοί όροι συναλλαγών στις συμβάσεις παροχών- χρηστών, που δίνουν το δικαίωμα στους παρόχους να προβαίνουν σε τέτοιες περικοπές πρόσβασης στον κοινωνία της πληροφορίας.

  9. #39
    Εγγραφή
    21-11-2002
    Περιοχή
    Britannia
    Μηνύματα
    1.267
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Shared
    Ταχύτητα
    21600/508
    ISP
    Forthnet
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσυ πόσες μέρες τη χρησιμοποίησες; Επειδή δείχνεις να έχεις μεγαλύτερη πείρα...
    Ψιλά γράμματα φίλε μου το ότι μιλούσα σχεδόν μια ώρα κάθε μέρα με το σταθερό του γραφείου μου στην Ελλάδα τσάμπα και ταυτόχρονα λάμβανα και έστελνα όλα μου τα emails...
    Η Cosmote που πρόσφερε με μόλις 2,5 ευρώ κάθε κλήση που έκανα ή δεχόμουν και επίσης μου πρόσφερε το κάθε sms κοντά στο μηδαμινό ποσό του μισού ευρώ.
    Για internet δεν το συζητώ , οι χρεώσεις είναι επίτηδες πανάκριβες ώστε να συμφέρει καλύτερα να ξοδεύω τα χρήματά μου σε ψώνια για να τονώνω την Αμερικάνικη οικονομία...

    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
    Are you with Us?

  10. #40
    Εγγραφή
    12-02-2006
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100▼ 100▲
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7530
    Καλησπέρα κι από μένα.

    Είμαι κάτοχος καρτοκινητού CU εδώ και λίγο καιρό. Χτες βράδυ απέστειλα γραπτώς παράπονα στην Vodafone πως δεν μου λειτουργούν οι υπηρεσίες Skype-Viber-κτλ. Σήμερα επικοινώνησαν μαζί μου για να μου ζητήσουν ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ώστε "να μου δώσουν τις διευκρινίσεις που θέλω". Έτσι κι έγινε..
    Στο τηλέφωνο ένας ευγενικός υπάλληλος από το τμήμα ίντερνετ με ενημέρωσε προφορικά ότι για τους πελάτες που έχουν συμβόλαιο κάτω από 40€/μήνα αποκλείεται η πρόσβαση σε τέτοιες υπηρεσίες. Μάλιστα αναφέρθηκε σε συγκεκριμένη υποπαράγραφο των όρων χρήσης που παραθέτω εδώ:
    2.4. Με σκοπό την αποφυγή συμφόρησης του δικτύου της και την προστασία της ποιότητας των παρεχομένων υπηρεσιών στους Συνδρομητές της, η VODAFONE διατηρεί το δικαίωμα να περιορίζει τη χρήση υπηρεσιών φωνής μέσω διαδικτύου/πρωτοκόλλου IP (π.χ υπηρεσίες VoIP) που προσφέρονται με χρήση του δικτύου κινητών τηλεπικοινωνιών της VODAFONE. Σε κάθε περίπτωση η VODAFONE θα παρέχει την επιλογή εγγραφής σε συγκεκριμένα ειδικά προγράμματα, στα οποία θα προβλέπεται η χρήση των εν λόγω υπηρεσιών.
    Και ρωτάω:
    1. Γιατί δεν απάντησε γραπτώς παρά έβαλε τον υπάλληλό της να μου τηλεφωνήσει;
    2. Εγώ που επιθυμώ να χρησιμοποιώ τα Viber-Skype για να στέλνω μηνύματα ποιον όρο του συμβολαίου παραβαίνω και μου έχουν κλειδώσει την πρόσβαση;
    3. Τέλος, από που και πως μου παρέχεται η επιλογή εγγραφής σε συγκεκριμένα ειδικά προγράμματα, στα οποία θα προβλέπεται η χρήση των εν λόγω υπηρεσιών;




    Υ/Γ: Ήμουν απ΄ αυτούς που επικροτούσαν τις νέες προσφορές της Vodafone όπου έβγαινε μπροστά απ΄τον ανταγωνισμό αλλά πλέον νοιώθω τουλάχιστον ανόητος... Μα είναι πρακτικές αυτές!;

  11. #41
    Εγγραφή
    09-02-2010
    Μηνύματα
    713
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΡΟΣΤΑΝ
    Έπρεπε στη γραπτή επιστολή που έστειλες να έλεγες "παρακαλώ όπως έχω την έγγραφη ενυπόγραφη απάντησή σας εντός ευλόγου χρονικού διαστήματος". Η πολιτική της vodafone είναι εμετική πάντως, δεν το συζητάμε.

  12. #42
    Εγγραφή
    11-01-2008
    Περιοχή
    Μπουγατσούπολη
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    24άρα
    ISP
    Forthnet
    Router
    Pirelli Ανελαστι
    Path Level
    Interleaved
    Την πάτησαν κατα κάποιο τρόπο αρκετοί φοιτητές που τρεξαν στην Corio....ε Vodafone.
    Πίσω είχε η αχλάδα την ουρά.


    Ξέρουμε όλοι, ότι viber-skype είναι κατ εξοχήν νεανικά εργαλεία και η αρθή λειτουργία τους επηρεάζει σε συντριπτικά μεγαλύτερο ποσοστό την εμπειρία χρήστη και το συνολικό κόστος χρήσης κινητού όταν του απαγορεύονται. Στην γιαγιά μου και στον θείο μου θα περάσει απαρατήρητο...

  13. #43
    Εγγραφή
    12-02-2006
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100▼ 100▲
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από almounia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπρεπε στη γραπτή επιστολή που έστειλες να έλεγες "παρακαλώ όπως έχω την έγγραφη ενυπόγραφη απάντησή σας εντός ευλόγου χρονικού διαστήματος". Η πολιτική της vodafone είναι εμετική πάντως, δεν το συζητάμε.
    Τους τόνισα στο τηλέφωνο πως επιθυμώ γραπτή απάντηση. Με πληροφόρησαν πως θα την έχω μέσα σε 5 εργάσιμες. Είδωμεν..

  14. #44
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από almounia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως λίγο ντροπή για τη wind να μην μπει καν στον κόπο να απαντήσει. Η VODAFONE από την άλλη πρέπει να πάρει ένα καλό μάθημα από τους καταναλωτές με αυτές τις ιδέες που έχει. Η COSMOTE τέλος να μην διανοηθεί να τολμήσει να περιορίσει τους χρήστες. Φτάνουν πια οι εταιρίες-νταβατζήδες.
    ε ναι... Κατα χιλιαδες φευγουν οι συνδρομητες της....

    Ουπς... ποσοι κανουν χρηση voip? Ελαχιστοι??????
    Ε και.... Ας κανιβαλισουν το δικτυο και εγω που πληρωνω 40αρια για internet για τη δουλεια μου δεν πειραζει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από HELL_pegaSOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την πάτησαν κατα κάποιο τρόπο αρκετοί φοιτητές που τρεξαν στην Corio....ε Vodafone.
    Πίσω είχε η αχλάδα την ουρά.


    Ξέρουμε όλοι, ότι viber-skype είναι κατ εξοχήν νεανικά εργαλεία και η αρθή λειτουργία τους επηρεάζει σε συντριπτικά μεγαλύτερο ποσοστό την εμπειρία χρήστη και το συνολικό κόστος χρήσης κινητού όταν του απαγορεύονται. Στην γιαγιά μου και στον θείο μου θα περάσει απαρατήρητο...
    Τι κριμα ομως που στα φοιτητικα cu το voip ειναι ανοικτο....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dragonfighter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένας λόγος που έφυγα από Vodafone και πήγα σε Cosmote

    Αν και αυτοί κλέβουν απ' αλλού - Στην ιστοσελίδα τους λέει Τελική Τιμή (με ΦΠΑ) αλλά δεν βάζουν μέσα στην τιμή τον φόρο κινητής τηλεφωνίας. Τελική σου λένε μετά...
    Αν μπορεσεις να υπολογισεις φορο ο οποιος εξαρταται απο το τελικο ποσο πληρωμης... Ε τι να πω... Εισαι αστερι.
    mac rulez

  15. #45
    Εγγραφή
    12-02-2006
    Μηνύματα
    94
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    100▼ 100▲
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG
    Τι κριμα ομως που στα φοιτητικα cu το voip ειναι ανοικτο....
    Το δικό μου πάντως δεν είναι. Όπως αναφέρω και στο παραπάνω post μου η Vodafone θεωρεί -και μάλιστα χωρίς να ενημερώσει κανέναν επίσημα- πως αν πληρώνεις κάτω από 40€/μήνα δεν δικαιούσαι υπηρεσίες Voip ακόμη κι αν αυτές περιλαμβάνονται στα MΒ που ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ! Τώρα πως παρέχει την επιλογή εγγραφής σε συγκεκριμένα ειδικά προγράμματα, στα οποία θα προβλέπεται η χρήση των εν λόγω υπηρεσιών δεν έχω ακόμη καταλάβει... Ούτε τι γίνετε στην περίπτωση που δεν θέλω να χρησιμοποιήσω τις εν λόγω εφαρμογές για υπηρεσίες φωνής αλλά για υπηρεσίες σύντομων μηνυμάτων (chat)...

    Υ/Γ για τους όρους χρήσης της καρτοκινητής CU -όπου περιλαμβάνει και τα φοιτητικά CU- αναλυτικά οι όροι χρήσης βρίσκονται εδώ. Εκεί περιλαμβάνεται και η υποπαράγραφος 2.4 που γίνεται λόγος για τις υπηρεσίες Voip.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cokarajohn : 27-11-12 στις 22:10.

Σελ. 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-12, 12:03
  2. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-12, 09:51
  3. Μηνύματα: 256
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-11, 17:10
  4. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-08-08, 16:58

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας