Σελ. 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 177
  1. #16
    Εγγραφή
    25-01-2008
    Περιοχή
    #skg
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    18.723
    Downloads
    0
    Uploads
    1
    Ταχύτητα
    220/22 Mbps
    ISP
    Fiber 200
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Nokia/Speedport Plus
    πανακριβη η νοβα..καλη η προσφορα,αλλα πετσοκομμενο το πακετο,ουτε νοβασινεμα δεν εχει...
    VAMOS ARIS

  2. #17
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Start Pack + Novasports 1. Τεράστια μούφα καθώς είναι μόνο για νέους συνδρομητές. Έτσι, κανένας ήδη συνδρομητής δεν θα ανανεώσει με δέσμευση ενός έτους αν έχει ήδη sports ή full pack. Κλασσική Forthnet/Nova. Οι ήδη συνδρομητές είναι μια ζωή ξεχασμένοι. 15 χρόνια συνδρομητής και να σου πουν 'πάρε ρε χριστιανέ για ένα χρόνο δωρεάν τα HD, τόσα φράγκα έχεις σκάσει', ούτε για αστείο. Ντροπή.
    παρε και ζητα το. αμα αρνηθουν ζητα διακοπη. επισης στειλε μαιλ και ανεφερε οτι εισαι εοι χρονια πιστος συνδρομητης και οτι θες εκπτωση η τα hd κλπ αλλιως θα επιλεξεις το ανατγωνιστικο πακετο κλπ...

    - - - Updated - - -

    πρεπει να βγαλουν μια προσφορα με full pack+hd+dp eco στα 59,90. αυτη θα ειναι καλη προσφορα.

  3. #18
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    +1 manicx
    Μια από τα ίδια....
    Ενημερωτικά για τους παλιούς συνδρομητές -με start pack τουλάχιστον-άνοιξαν το novasports 1 μόνο για τον Δεκέμβριο

  4. #19
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    1.849
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Start Pack + Novasports 1. Τεράστια μούφα καθώς είναι μόνο για νέους συνδρομητές. Έτσι, κανένας ήδη συνδρομητής δεν θα ανανεώσει με δέσμευση ενός έτους αν έχει ήδη sports ή full pack. Κλασσική Forthnet/Nova. Οι ήδη συνδρομητές είναι μια ζωή ξεχασμένοι. 15 χρόνια συνδρομητής και να σου πουν 'πάρε ρε χριστιανέ για ένα χρόνο δωρεάν τα HD, τόσα φράγκα έχεις σκάσει', ούτε για αστείο. Ντροπή.
    Εδω εισαι τοσα χρονια και αργει να ερθει ο λογαριασμος απο το γ$#%&@# το ταχυδρομειο 1 ΦΟΡΑ....και σου κοβουν το σημα....ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑ!!!

    Αλλα ο ελληνας μονο να φωναζει ξερει,και μετα απο 5-10 λεπτα που θα του περασουν τα νευρα,παει να πληρωσει....

  5. #20
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεις να πας στην προσφορα 29,90 και να γλυτωσεις 5 ευρω και να εχεις και nova. (απλα να μην ειχες nova παλια)
    Ακριβώς... Οι παλιοί πελάτες είμαστε τα μεγάλα κορόιδα.
    Ουσιαστικά επιδοτούμε τις μειωμένες τιμές των νέων πελατών...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anasazi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω εισαι τοσα χρονια και αργει να ερθει ο λογαριασμος απο το γ$#%&@# το ταχυδρομειο 1 ΦΟΡΑ....και σου κοβουν το σημα....ΚΑΙ ΣΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑ!!!
    Αυτό έπαθα για 1η φορά στα χρονικά, αφού δεν ήρθε ποτέ ο λογαριασμός στο σπίτι και μετά από 20 μέρες από την ημ/νια πληρωμής χωρίς καμία προειδοποίηση, τηλ. και internet κομμένα! Ευτυχώς δεν μου ζήτησαν να πληρώσω για επανασύνδεση. Πάντως αν είχα τότε Nova και πάθαινα το ίδιο σίγουρα θα ζητούσαν τα 10 ευρώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Anasazi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλα ο ελληνας μονο να φωναζει ξερει,και μετα απο 5-10 λεπτα που θα του περασουν τα νευρα,παει να πληρωσει....
    Έτσι είναι αγαπητέ Anasazi, κι αυτό συμβαίνει σε όλα τα επίπεδα (βλέπε χαράτσια παντώς τύπου)...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TuRRiCaN : 28-11-12 στις 04:57.

  6. #21
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Start Pack + Novasports 1. Τεράστια μούφα καθώς είναι μόνο για νέους συνδρομητές. Έτσι, κανένας ήδη συνδρομητής δεν θα ανανεώσει με δέσμευση ενός έτους αν έχει ήδη sports ή full pack. Κλασσική Forthnet/Nova. Οι ήδη συνδρομητές είναι μια ζωή ξεχασμένοι. 15 χρόνια συνδρομητής και να σου πουν 'πάρε ρε χριστιανέ για ένα χρόνο δωρεάν τα HD, τόσα φράγκα έχεις σκάσει', ούτε για αστείο. Ντροπή.
    ούτε καν αυτό, σαν πολλά χρονια συνδρομητής είναι απαράδεκτο να μην έχεις πρόσβαση στις ίδιες προσφορές που έχει ο νέος..... ήμουν συνδρομητής της από την αρχή του internet στην Ελλάδα, και σιχτίρισα πριν 2 χρονια για αυτό το λόγω και απλά δεν ξαναδίνω φράγκο στην συγκεκριμένη εταιρία. Είναι η λογική μας ενδιαφέρουν μόνο οι νέοι συνδρομητές γιατί μόνο αυτό το στατιστικό βάζουμε στο powerpoint προς τους μετόχους.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  7. #22
    Εγγραφή
    15-07-2010
    Μηνύματα
    705
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    παιδιά οι προσφορές είναι πάντα προσφορές και οι απαιτητικοί θα είμαστε πάντα απαιτητικοί. Και τσάμπα να το δίνανε εμείς θα λέγαμε γιατί δε δίνουν κ μια τυρόπιτα δώρο. Προσωπικά εγώ λέω να αλλάξω και να το κάνω γιατί τώρα στον ΟΤΕ πληρώνω τόσο χωρίς να έχω ΤV.
    Ελπίζω στο μέλλον...

  8. #23
    Εγγραφή
    08-06-2012
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    77
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TuRRiCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς... Οι παλιοί πελάτες είμαστε τα μεγάλα κορόιδα.
    Ουσιαστικά επιδοτούμε τις μειωμένες τιμές των νέων πελατών...



    Αυτό έπαθα για 1η φορά στα χρονικά, αφού δεν ήρθε ποτέ ο λογαριασμός στο σπίτι και μετά από 20 μέρες από την ημ/νια πληρωμής χωρίς καμία προειδοποίηση, τηλ. και internet κομμένα! Ευτυχώς δεν μου ζήτησαν να πληρώσω για επανασύνδεση. Πάντως αν είχα τότε Nova και πάθαινα το ίδιο σίγουρα θα ζητούσαν τα 10 ευρώ.


    Έτσι είναι αγαπητέ Anasazi, κι αυτό συμβαίνει σε όλα τα επίπεδα (βλέπε χαράτσια παντώς τύπου)...
    πανω σαυτο , 3 χρονια συνδρομητης και την 3 που εχει λιξει ο λογαριασμος κοβουν το σημα και ζητανε 10 ευρω
    ντροπή για εμας που τους στιριζουεμ ακομη

  9. #24
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε καν αυτό, σαν πολλά χρονια συνδρομητής είναι απαράδεκτο να μην έχεις πρόσβαση στις ίδιες προσφορές που έχει ο νέος..... ήμουν συνδρομητής της από την αρχή του internet στην Ελλάδα, και σιχτίρισα πριν 2 χρονια για αυτό το λόγω και απλά δεν ξαναδίνω φράγκο στην συγκεκριμένη εταιρία. Είναι η λογική μας ενδιαφέρουν μόνο οι νέοι συνδρομητές γιατί μόνο αυτό το στατιστικό βάζουμε στο powerpoint προς τους μετόχους.
    Έτσι είναι... Από την εποχή του dial-up παίρνουν την επιδότηση μας, που καλύπτει τη χασούρα από τους νέους πελάτες για να «κουνιόνται» στην πιάτσα ότι έχουν μεγάλο αριθμό συνδρομητών. Αφού μέχρι σήμερα περνάει αυτή η λογική γιατί να αλλάξουν; Πρώτα απ' όλα εμείς οι ίδιοι φταίμε...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnsruro Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά οι προσφορές είναι πάντα προσφορές και οι απαιτητικοί θα είμαστε πάντα απαιτητικοί. Και τσάμπα να το δίνανε εμείς θα λέγαμε γιατί δε δίνουν κ μια τυρόπιτα δώρο. Προσωπικά εγώ λέω να αλλάξω και να το κάνω γιατί τώρα στον ΟΤΕ πληρώνω τόσο χωρίς να έχω ΤV.
    Από πότε ο σεβασμός μιας εταιρίας προς τον πελάτη λέγεται απαίτηση;
    Όταν πληρώνεις για κάτι (ακριβότερα!) και βλέπεις 2 μέτρα και 2 σταθμά στις τιμές και στην αντιμετώπιση σου ως πελάτη το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι να έχεις απαιτήσεις. Αναγκάζεται να το παίξεις Chuck Norris απειλώντας ότι θα φύγεις και τότε να δεις πως παρουσιάζονται τα «ατομικά πακέτα» προσφορών από το πουθενά προσπαθώντας να σε κρατήσουν με νύχια και με δόντια... (Το τελευταίο δεν συμβαίνει μόνο στη Forthnet για να είμαι δίκαιος).

  10. #25
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.515
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε και ζητα το. αμα αρνηθουν ζητα διακοπη. επισης στειλε μαιλ και ανεφερε οτι εισαι εοι χρονια πιστος συνδρομητης και οτι θες εκπτωση η τα hd κλπ αλλιως θα επιλεξεις το ανατγωνιστικο πακετο κλπ...
    Τους έχω πάρει και το έχω ζητήσει. 2 φορές. Και με γείωσαν και τις 2. Αυτή τη στιγμή έχω και OTE TV και Nova. Τη δεύτερη δυστυχώς για τα ποδόσφαιρα και το History Channel (sports pack). Αλλά πλέον 1 Ιουνίου μέχρι τέλη Αυγούστου διακόπτω. Παλαιά δεν το έκανα. 146 ευρώ (βγάζω την επανασύνδεση) είναι αυτά. Η πολιτική τους στους ήδη συνδρομητές είναι καθαρά αυτής της 'καβάτζας'.

    Επί του θέματος, θα πω ότι πάλι κοιτάνε να δεσμεύσουν κόσμο. Η προσφορά είναι start+NS1. Στο τέλος του χρόνου, θα πάρουν τηλέφωνο, και θα σου πουν "Μια προσφορά με 52 ευρώ sports + τηλέφωνα". Οπότε καλώς ήλθατε στον κόσμο της καβάτζας. Μετά οι προσφορές τέλος καθώς θα έχουν καπακώσει πελάτες.

  11. #26
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Μηνύματα
    672
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostthem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους υπαλλήλους σκέφτομαι που (ήδη) πληρώνουν το πολύ κακό management....
    δηλαδή;

  12. #27
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.281
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Επειδή θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα για την προσφορά, αντί για το 18345 που αναφέρουν, υπάρχει κάποιο σταθερό;
    hnesne

  13. #28
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έχω πάρει και το έχω ζητήσει. 2 φορές. Και με γείωσαν και τις 2.
    Εμ... Chuck Norris είπαμε, όχι Steven Seagal

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tzitziloni Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή;
    Δηλαδή αυτό που συμβαίνει όταν μια εταιρία παίρνει την κάτω βόλτα. Ποιοι την πληρώνουν πρώτα; Οι εργαζόμενοι φυσικά!

  14. #29
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Μηνύματα
    613
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    εμένα μου φαίνεται πολύ καλή η προσφορά.
    με βλέπω να το βάζω στου πατέρα μου που είναι φανατίλας γαύρος και η μάνα μου να αποφύγει τα τούρκια (μπας και δει κανένα ντοκυμαντερ)

  15. #30
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή θέλω να ρωτήσω κάποια πράγματα για την προσφορά, αντί για το 18345 που αναφέρουν, υπάρχει κάποιο σταθερό;
    2106602000

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τους έχω πάρει και το έχω ζητήσει. 2 φορές. Και με γείωσαν και τις 2. Αυτή τη στιγμή έχω και OTE TV και Nova. Τη δεύτερη δυστυχώς για τα ποδόσφαιρα και το History Channel (sports pack). Αλλά πλέον 1 Ιουνίου μέχρι τέλη Αυγούστου διακόπτω. Παλαιά δεν το έκανα. 146 ευρώ (βγάζω την επανασύνδεση) είναι αυτά. Η πολιτική τους στους ήδη συνδρομητές είναι καθαρά αυτής της 'καβάτζας'.

    Επί του θέματος, θα πω ότι πάλι κοιτάνε να δεσμεύσουν κόσμο. Η προσφορά είναι start+NS1. Στο τέλος του χρόνου, θα πάρουν τηλέφωνο, και θα σου πουν "Μια προσφορά με 52 ευρώ sports + τηλέφωνα". Οπότε καλώς ήλθατε στον κόσμο της καβάτζας. Μετά οι προσφορές τέλος καθώς θα έχουν καπακώσει πελάτες.
    Μαλλον ετσι θα γινει αλλα γιατι υποτιμας την προσφορα 53,90 ειναι παρα πολυ καλη εχει και forthnet και το sports pack.

Σελ. 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-11, 13:49
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-11, 15:20
  3. Μηνύματα: 118
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-09, 13:08
  4. Net One: Προσφορά για νέους συνδρομητές
    Από Sovjohn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-07, 19:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας