Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 177
  1. #31
    Εγγραφή
    27-03-2012
    Μηνύματα
    695
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    kanena
    Είναι τιμή τιμοκαταλόγου τα 30 ευρώ? ΟΧΙ....
    Οι προσφορές δεν μου λένε τίποτα, είναι για λίγο καιρό.
    Πόσο κάνει το full pack της Nova με τα HD κανάλια?
    65?
    Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα. Η προσφορά εφόσον την δεχτείς ισχύει για πάντα οπότε πάλι κέρδος έχεις.

  2. #32
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.239
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Συγνώμη αλλά τι ακριβώς συζητάμε; Οταν βλέπω σε αυτό το thread ανθρώπους που δικαιολογούν την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ στάση της Nova και ΚΑΘΕ nova πραγματικά καταλαβαίνω τι εστι ραγιαδισμός και γιατί τελικά υποφέρουμε ότι υποφέρουμε 3 χρόνια τώρα.

    Θέλετε παράδειγμα σωστής εταιρίας ; Πάρτε τη Giganews που είμαι μέλος από το 2004. Εχω το premium πακέτο της, και ακριβως επειδή ειμαι συνδρομητής της τόσα χρόνια, εδω και κάτι χρόνια με έχει σε προνομιακό τιμολόγιο (κοινώς πληρώνω λιγότερα από ότι θα έπρεπε) και με τη προϋποθεση ότι δεν θα σταματήσω την υπηρεσία (κάτι που δεν σκοπεύω) αυτή η τιμή δεν πρόκειται να αλλάξω. Mind you, δεν το ζητησα, απλά IT HAPPENED.

    Στην ελλάδα, για αντιδιαστολή, απλά τον παλαιό πελάτη τον ξεσκίζουν. Τον έχουν γραμμένο στα παλαιότερα των υποδημάτων τους και προσπαθούν να κάνουν προωθητικές ενέργειες προς ΝΕΟΥΣ πελάτες. Τελείως λάθος πρακτική.

    Και όχι, δεν ειναι σωστή η συμπεριφορά των πελατών να παίρνουν τηλέφωνο και να απειλούν ότι θα φυγουν. Το σωστό ειναι ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ και να ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ. Ελεος παλικάρια, 2012 εχουμε και δεν έχουμε ακόμα μάθει βασικά client tactics. Καλά λοιπόν μας κάνουν. Ετσι.

    ΥΓ. Για να μην είμαι τελείως άδικος. Η μόνη εταιρεία που έχω δει να σέβεται τους ΠΑΛΑΙΟΥΣ πελάτες της ειναι η ON-Vivodi που είχε ως vivodi δώσει το γνωστό telephone+ (ή όπως το λέει) service (double play) στα 21και κάτι ψιλά ευρώ (αν δεν κάνω λάθος με τον ΦΠΑ βγαίνει , αντε κατι παραπάνω), και τόσα χρόνια και μετά την συγχώνευση με την On ακόμα ανανεώνεται. Μπράβο τους που δεν το καταργήσαν.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #33
    Εγγραφή
    03-10-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Fritz 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 11(dB)
    Προσοχή στα ψιλά γράμματα:

    -2 μήνες δωρεάν η υπηρεσία Nova HD (δλδ αργότερα + 5€ το μήνα)
    - Τέλος ενεργοποίησης για ενεργή τηλεφωνική γραμμή: 34,90€
    - Αφορά νέους συνδρομητές Nova με 12μηνη σύμβαση και ισχύει μέχρι 31/12/2012 ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων ( έχει ήδη αναφερθεί)
    - Κόστος εξοπλισμού 49€ (περιλαμβάνει αποκωδικοποιητή NovaBox HD 831 και κάτοπτρο 60cm)
    - ΔΩΡΟ η εγκατάσταση!

    αυτιά

  4. #34
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά τι ακριβώς συζητάμε; Οταν βλέπω σε αυτό το thread ανθρώπους που δικαιολογούν την ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ στάση της Nova και ΚΑΘΕ nova πραγματικά καταλαβαίνω τι εστι ραγιαδισμός και γιατί τελικά υποφέρουμε ότι υποφέρουμε 3 χρόνια τώρα.
    Τελευταία στιγμή τα έσβησα αυτά ακριβώς που γράφεις τώρα aroutis! Δεν ήθελα να το μετατρέψουμε το νήμα σε flame, αλλά καλύτερα ας τα βλέπουνε μερικοί μπας και αλλάξουν νοοτροπία (δύσκολο), γιατί έχει πιάσει πάτο η κατάσταση όχι τα τελευταία 3 χρόνια... αλλά σκάβαμε το λάκκο μας εδώ και δεκαετίες...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλετε παράδειγμα σωστής εταιρίας ; Πάρτε τη Giganews που είμαι μέλος από το 2004. Εχω το premium πακέτο της, και ακριβως επειδή ειμαι συνδρομητής της τόσα χρόνια, εδω και κάτι χρόνια με έχει σε προνομιακό τιμολόγιο (κοινώς πληρώνω λιγότερα από ότι θα έπρεπε) και με τη προϋποθεση ότι δεν θα σταματήσω την υπηρεσία (κάτι που δεν σκοπεύω) αυτή η τιμή δεν πρόκειται να αλλάξω. Mind you, δεν το ζητησα, απλά IT HAPPENED.
    Ακριβώς, αυτή είναι η αυτονόητη συμπεριφορά μιας εταιρίας που σέβεται τον πελάτη πρώτα απ' όλα και μετά τον «εαυτό» της.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ελλάδα, για αντιδιαστολή, απλά τον παλαιό πελάτη τον ξεσκίζουν. Τον έχουν γραμμένο στα παλαιότερα των υποδημάτων τους και προσπαθούν να κάνουν προωθητικές ενέργειες προς ΝΕΟΥΣ πελάτες. Τελείως λάθος πρακτική.
    Δεν έχουμε μάθει να διεκδικούμε τα δικαιώματα μας ως καταναλωτές και γενικότερα ως πολίτες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και όχι, δεν ειναι σωστή η συμπεριφορά των πελατών να παίρνουν τηλέφωνο και να απειλούν ότι θα φυγουν. Το σωστό ειναι ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ και να ΑΠΟΧΩΡΟΥΝ. Ελεος παλικάρια, 2012 εχουμε και δεν έχουμε ακόμα μάθει βασικά client tactics. Καλά λοιπόν μας κάνουν. Ετσι.
    Ε ναι ειρωνικά αναφέρθηκα σε αυτό, (Chuck Norris - Steven Seagal κτλ). Οργάνωση υπάρχει ήδη και λέγεται ΙΝΚΑ, αλλά ο περισσότερος κόσμος δεν γνωρίζει ή όσοι γνωρίζουν λένε το κλασσικό "δεν βαριέσαι...". Βέβαια για να κάνω και το συνήγορο του διαβόλου, στη μπανανία που ζούμε υπάρχουν ελάχιστες αξιόλογες επιλογές για να σηκωθεί κανείς και να φύγει εύκολα από μια εταιρία για να πάει σε κάποια άλλη.

    Μερικά παραδείγματα που έχω ζήσει από «πρώτο χέρι»: ΟΤΕ στην εποχή πριν από τους εναλλακτικούς με τους φουσκωμένους λογαριασμούς και τις περίεργες χρεώσεις από το πουθενά - Tellas/Wind με τις παράνομες ενεργοποιήσεις προεπιλογής φορέα χωρίς να έχει ιδέα ο κάτοχος του τηλεφώνου (έτρεχα τότε με το ΙΝΚΑ και βρήκα άμεση λύση) - Κυνηγοί κεφαλών της HOL, κάτι παλικαράκια/κοπελίτσες που λένε τα απίστευτα ψέματα για να καπαρώσουν πελάτες (π.χ. η forthnet έχει ασύρματες συνδέσεις και έχουν ακτινοβολία που κάνει κακό στο παιδί σας, ενώ εμείς έχουμε οπτικές ίνες!) <--- το τελευταίο ειπώθηκε πρόσφατα σε μια φίλη και με πήρε τηλ. κατατρομαγμένη νομίζοντας ότι σκοτώνει το παιδί της... κ.α. πολλά που θα γράφαμε βιβλίο... Μια λέξη χαρακτηρίζει με ακρίβεια αυτό που συνέβαινε και συμβαίνει στην πιάτσα: Μπου....έλο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Για να μην είμαι τελείως άδικος. Η μόνη εταιρεία που έχω δει να σέβεται τους ΠΑΛΑΙΟΥΣ πελάτες της ειναι η ON-Vivodi που είχε ως vivodi δώσει το γνωστό telephone+ (ή όπως το λέει) service (double play) στα 21και κάτι ψιλά ευρώ (αν δεν κάνω λάθος με τον ΦΠΑ βγαίνει , αντε κατι παραπάνω), και τόσα χρόνια και μετά την συγχώνευση με την On ακόμα ανανεώνεται. Μπράβο τους που δεν το καταργήσαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TuRRiCaN : 28-11-12 στις 17:56.

  5. #35
    Εγγραφή
    03-03-2012
    Μηνύματα
    672
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TuRRiCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή αυτό που συμβαίνει όταν μια εταιρία παίρνει την κάτω βόλτα. Ποιοι την πληρώνουν πρώτα; Οι εργαζόμενοι φυσικά!
    Πότε πήρε την κάτω βόλτα η forthnet ρε παιδιά;

  6. #36
    Εγγραφή
    20-01-2007
    Μηνύματα
    272
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    x
    Ισχύει ότι οι υπάλληλοι της forthnet στον Ταύρο αρνούνται να δουλέψουν επειδή τους δώσανε να υπογράψουν καινούργια σύμβαση εργασίας με τις μειώσεις τους;

  7. #37
    Εγγραφή
    27-02-2006
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    229
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΑΥΠΛΙΟ
    Ήρθε και η επίσημη ανακοίνωση της προσφοράς λοιπόν. Καταρχάς να πω, πως ότι προσφορά να βγάλει αυτή η εταιρία, ακόμα και τζάμπα προγράμματα να βγάλει, κάποιοι εδώ μέσα έχουν τέτοιο κόμπλεξ που θα συνεχίσουν να την κατηγορούν και να λένε πόσο ακριβή είναι.
    Σαν προσφορά το πακέτο που έχει βγάλει είναι πολύ καλό. Πάρα πολύ καλό. Η τακτική αυτή να είναι μόνο για τους νέους συνδρομητές είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!! Εμείς δλδ οι παλιοί θα συνεχίσουμε να πληρώνουμε 41,24€ και χωρίς novasports1, με μόνο έξτρα τα 60΄προς κινητά! Μια τσιμπημένη τιμή μπορώ να την ανεχτώ, την κοροϊδία όμως όχι. Αντί να φτιάξει μια μειωμένη τιμή για όλους, ας μην είναι στα 30€ αν δεν το αντέχει η εταιρία, ας ήταν στα 35€, πάλι καλά θα ήταν για αυτό το πακέτο. Όχι όμως να μας κοροϊδεύει έτσι, όλους τους παλιούς συνδρομητές κατάμουτρα.
    Μόλις λήξει το πακέτο που έχω αυτή τη στιγμή, και παρόλο που όλο το πακέτο με ικανοποιεί ιδιαίτερα, θα την κάνω για αλλού.

  8. #38
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tzitziloni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε πήρε την κάτω βόλτα η forthnet ρε παιδιά;
    Γενικά μιλάω όχι συγκεκριμένα για τη Forthnet.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Big Lebowski Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήρθε και η επίσημη ανακοίνωση της προσφοράς λοιπόν. Καταρχάς να πω, πως ότι προσφορά να βγάλει αυτή η εταιρία, ακόμα και τζάμπα προγράμματα να βγάλει, κάποιοι εδώ μέσα έχουν τέτοιο κόμπλεξ που θα συνεχίσουν να την κατηγορούν και να λένε πόσο ακριβή είναι.
    Ναι όπως τα λες, η Forthnet είναι ο σάκος του μποξ κι εμείς ξεσπάμε. Κατά τα άλλα το timing δεν έχει καμία σημασία...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Big Lebowski Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν προσφορά το πακέτο που έχει βγάλει είναι πολύ καλό. Πάρα πολύ καλό. Η τακτική αυτή να είναι μόνο για τους νέους συνδρομητές είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!!
    Έλα σοβαρά; Μη γίνεσαι κι εσύ κομπλεξικός τώρα... δεν κάνει τζιζ!

  9. #39
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    194
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    On Telecoms - ΑΘΗΝΑ
    Router
    CCR
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TuRRiCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυνηγοί κεφαλών της HOL, κάτι παλικαράκια/κοπελίτσες που λένε τα απίστευτα ψέματα για να καπαρώσουν πελάτες (π.χ. η forthnet έχει ασύρματες συνδέσεις και έχουν ακτινοβολία που κάνει κακό στο παιδί σας, ενώ εμείς έχουμε οπτικές ίνες!) <--- το τελευταίο ειπώθηκε πρόσφατα σε μια φίλη και με πήρε τηλ. κατατρομαγμένη νομίζοντας ότι σκοτώνει το παιδί της... κ.α. πολλά που θα γράφαμε βιβλίο... Μια λέξη χαρακτηρίζει με ακρίβεια αυτό που συνέβαινε και συμβαίνει στην πιάτσα: Μπου....έλο


    Οι χειρότεροι παραμυθάδες από όλους! Όχι το router του τάδε παρόχου έχει ραδιενέργεια , έμεις έχουμε οπτικές ίνες παντού...
    Που είναι ρε παιδιά σκάψατε στο σπίτι μου και δε το ξέρω -Ναι τα έχουμε περάσει όταν σκάβανε για το φυσικό αέριο!!!
    Άσε που λένε ότι είναι από τον ΟΤΕ για να τους ανοίξεις!


  10. #40
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από _stargazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι χειρότεροι παραμυθάδες από όλους! Όχι το router του τάδε παρόχου έχει ραδιενέργεια , έμεις έχουμε οπτικές ίνες παντού...
    Που είναι ρε παιδιά σκάψατε στο σπίτι μου και δε το ξέρω -Ναι τα έχουμε περάσει όταν σκάβανε για το φυσικό αέριο!!!
    Άσε που λένε ότι είναι από τον ΟΤΕ για να τους ανοίξεις!
    Άστα να πάνε...
    Όταν ανοίγουμε το στοματάκι και λέμε αλήθειες μας αποκαλούν κομπλεξικούς.
    Δεν πειράζει εδώ που φτάσαμε τα έχω δει/ακούσει όλα...

  11. #41
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Μηνύματα
    613
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spiderPan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσοχή στα ψιλά γράμματα:

    -2 μήνες δωρεάν η υπηρεσία Nova HD (δλδ αργότερα + 5€ το μήνα)
    - Τέλος ενεργοποίησης για ενεργή τηλεφωνική γραμμή: 34,90€
    - Αφορά νέους συνδρομητές Nova με 12μηνη σύμβαση και ισχύει μέχρι 31/12/2012 ή μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων ( έχει ήδη αναφερθεί)
    - Κόστος εξοπλισμού 49€ (περιλαμβάνει αποκωδικοποιητή NovaBox HD 831 και κάτοπτρο 60cm)
    - ΔΩΡΟ η εγκατάσταση!

    αυτιά
    δεν μου φαίνεται και κάτι φοβερό για ψιλά γράμματα, αντιθέτως με δώρο την εγκατάσταση και το πιάτο στα 50€ είναι κομπλέ.

  12. #42
    Εγγραφή
    27-02-2006
    Περιοχή
    Ναύπλιο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    229
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΑΥΠΛΙΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TuRRiCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι όπως τα λες, η Forthnet είναι ο σάκος του μποξ κι εμείς ξεσπάμε. Κατά τα άλλα το timing δεν έχει καμία σημασία...

    Έλα σοβαρά; Μη γίνεσαι κι εσύ κομπλεξικός τώρα... δεν κάνει τζιζ!
    Όταν μιλάω γενικά -για την κακή διάθεση που έχουν πολλοί εδώ μέσα κατά της forthnet-nova, μου το γυρνάς ειδικά, στο συγκεκριμένο πακέτο. Έχω διαβάσει πολλά θέματα που αφορούν την εν λόγω εταιρία, τις απαντήσεις των συμφορουμιτών που φτάνουν τα όρια της υπερβολής πολλές φορές, και έχω βγάλει αυτό το συμπέρασμα.
    Μιλάω μετά ειδικά για το συγκεκριμένο πακέτο, το γυρίζεις στο γενικό...
    Καλά κρασιά.

  13. #43
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Big Lebowski Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν μιλάω γενικά -για την κακή διάθεση που έχουν πολλοί εδώ μέσα κατά της forthnet-nova, μου το γυρνάς ειδικά, στο συγκεκριμένο πακέτο. Έχω διαβάσει πολλά θέματα που αφορούν την εν λόγω εταιρία, τις απαντήσεις των συμφορουμιτών που φτάνουν τα όρια της υπερβολής πολλές φορές, και έχω βγάλει αυτό το συμπέρασμα.
    Μιλάω μετά ειδικά για το συγκεκριμένο πακέτο, το γυρίζεις στο γενικό...
    Καλά κρασιά.
    Νομίζω πως συζητάμε σε συγκεκριμένο νήμα και για συγκεκριμένο πακέτο.
    Να κάνεις αυτή τη διευκρίνηση πρώτα, γιατί έτσι όπως το είπες φάνηκε στοχευμένο...
    Καλά κρασιά για όλους μας, έρχονται και γιορτές!

  14. #44
    Εγγραφή
    28-04-2011
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    683
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pat122 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν μου φαίνεται και κάτι φοβερό για ψιλά γράμματα, αντιθέτως με δώρο την εγκατάσταση και το πιάτο στα 50€ είναι κομπλέ.
    Δεν έχει κάτι τραγικό στα μικρά γράμματα πράγματι , το μόνο που μπορεί να παίξει είναι
    καμιά εξάντληση των αποθεμάτων αφού ξέρω αρκετό κόσμο που περίμενε για προσφορά.

  15. #45
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thomNikolaou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει κάτι τραγικό στα μικρά γράμματα πράγματι , το μόνο που μπορεί να παίξει είναι
    καμιά εξάντληση των αποθεμάτων αφού ξέρω αρκετό κόσμο που περίμενε για προσφορά.
    Η προσφορές δηλ, είναι στοιβαγμένες σε κάποια αποθήκη και υπάρχει κίνδυνος να εξαντληθούν;
    Κλασσικό κόλπο είναι «η εξάντληση αποθεμάτων» για να σε κάνει να βιαστείς και να ενδώσεις

Σελ. 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-11, 13:49
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-11, 15:20
  3. Μηνύματα: 118
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-09, 13:08
  4. Net One: Προσφορά για νέους συνδρομητές
    Από Sovjohn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-07, 19:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας