Σελ. 4 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 177
  1. #46
    Εγγραφή
    20-01-2010
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19300/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ZYXEL P-660HW-Τ3
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εγω οσο εχω παρακολουθησει nova εχω παρατηρησει οτι στο novasport1 δεν βαζουν derbi η παιχνιδια μεγαλης σημασιας.Οσοι εχετε μονιμα nova μπορειτε να επιβεβαιωσετε.Αν ειναι ετσι οπως τα λεω σημαινει ,φακα με το starter pack πακετο που δεν ενδιαφερει και κανεναν

  2. #47
    Εγγραφή
    24-05-2010
    Μηνύματα
    546
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Big Lebowski Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήρθε και η επίσημη ανακοίνωση της προσφοράς λοιπόν. Καταρχάς να πω, πως ότι προσφορά να βγάλει αυτή η εταιρία, ακόμα και τζάμπα προγράμματα να βγάλει, κάποιοι εδώ μέσα έχουν τέτοιο κόμπλεξ που θα συνεχίσουν να την κατηγορούν και να λένε πόσο ακριβή είναι.
    Σαν προσφορά το πακέτο που έχει βγάλει είναι πολύ καλό. Πάρα πολύ καλό. Η τακτική αυτή να είναι μόνο για τους νέους συνδρομητές είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ και ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΗ!!! Εμείς δλδ οι παλιοί θα συνεχίσουμε να πληρώνουμε 41,24€ και χωρίς novasports1, με μόνο έξτρα τα 60΄προς κινητά! Μια τσιμπημένη τιμή μπορώ να την ανεχτώ, την κοροϊδία όμως όχι. Αντί να φτιάξει μια μειωμένη τιμή για όλους, ας μην είναι στα 30€ αν δεν το αντέχει η εταιρία, ας ήταν στα 35€, πάλι καλά θα ήταν για αυτό το πακέτο. Όχι όμως να μας κοροϊδεύει έτσι, όλους τους παλιούς συνδρομητές κατάμουτρα.
    Μόλις λήξει το πακέτο που έχω αυτή τη στιγμή, και παρόλο που όλο το πακέτο με ικανοποιεί ιδιαίτερα, θα την κάνω για αλλού.
    συμφωνώ με τον φίλο από εδώ. Επίσης αν εγώ πω πως το πακέτο είναι καλό θα κατηγορηθώ για διάφορα πράγματα. Τέλος πάντων.
    Εγώ που έχω πάρει ένα πακετάκι του 2play economy από τα παραπολιτικά με 19,9 έχω να πώ ότι δεν υπάρχει καλύτερη προσφορά σε τηλ και νετ. για μένα θα μου έρθει 10 ευρώ παραπάνω αν το βάλω. Τα 5 ευρώ για το hd αμα θέλω δε τα δίνω μετά τους 2 μήνες και το τέλος ενεργοποίησης υπαρχει μόνο αν δεν είσαι πελάτη ούτε forthnet, μάλλον. To πιάτο και ο αποκωδικοποιητής στα 50 νομίζω ότι είναι καλά! Αν πάλι δεν αρέσει σε κάποιους έχουν τα δίκια τους γιατί ο καθένα κρίνει με τα δικά του κριτήρια και καλά κάνει. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι εγώ που έχω άλλη άποψη είμαι ραγιάς κτλ. Μισθωτός που έχω φάει μείωση εδώ και πολύ καιρό (δεν ειναι κάτι νέο αυτό που γίνεται σε υπαλλήλους της forthnet και της κάθε forthnet) και κάνω της στάθμιση μου και επημερίζω τα έξοδα μου όπως εμένα και μόνο εμένα με βολεύει. Είναι όλα θέμα προτεραιότήτων!

  3. #48
    Εγγραφή
    15-07-2010
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    xmmm,
    με 30 ευρώ το μήνα τηλέφωνο, ιντερνετ και νόβα όχι το φουλ αλλά τουλάχιστον έχει ns1, αν το θεωρείς ακριβό τότε μάλλον παίζει προκατάληψη. ντάξ' γούστα είναι αυτά!

  4. #49
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lapetr Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνώ με τον φίλο από εδώ. Επίσης αν εγώ πω πως το πακέτο είναι καλό θα κατηγορηθώ για διάφορα πράγματα.
    Θα κατηγορηθείς ότι τα παίρνεις

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikosam Εμφάνιση μηνυμάτων
    xmmm,
    με 30 ευρώ το μήνα τηλέφωνο, ιντερνετ και νόβα όχι το φουλ αλλά τουλάχιστον έχει ns1, αν το θεωρείς ακριβό τότε μάλλον παίζει προκατάληψη. ντάξ' γούστα είναι αυτά!
    Συμφωνώ απολύτως η τιμή είναι super! Για τα ελληνικά δεδομένα δεν νομίζω αυτή τη στιγμή να υπάρχει καλύτερο συνδυαστικό πακέτο (αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με).

    Η ένστασή μου αφορά εμάς τους παλιούς συνδρομητές που για μια ακόμη φορά μας έχουν μεσχένους (σε άπταιστα μνημονιακά ) και τη χρονική στιγμή που έγινε (έπρεπε να είχε συμβεί πολύ νωρίτερα). Πιστεύω πως γι' αυτό υπάρχουν οι αντιδράσεις, άλλωστε τόσα χρόνια που είχαν το μονοπώλιο δεν ήταν και τα «καλύτερα παιδιά» έτσι δεν είναι; Γι' αυτό δεν νομίζω πως είναι δίκαιο να μιλάμε για προκατάληψη στη συγκεκριμένη περίπτωση.

    Βάλτε μέσα στο «καλάθι» και την φυγή πρώην συνδρομητών της NOVA προς OTE TV αγανακτισμένους από την τιμολογιακή πολιτική ή άλλους λόγους, οπότε πλέον δεν γνωρίζω πόσο αργά είναι, μόνο ο χρόνος θα δείξει...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orelink Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω οσο εχω παρακολουθησει nova εχω παρατηρησει οτι στο novasport1 δεν βαζουν derbi η παιχνιδια μεγαλης σημασιας.Οσοι εχετε μονιμα nova μπορειτε να επιβεβαιωσετε.Αν ειναι ετσι οπως τα λεω σημαινει ,φακα με το starter pack πακετο που δεν ενδιαφερει και κανεναν
    Ε ναι αυτός είναι ο λόγος, κράχτης πακέτο είναι ουσιαστικά όπως και τα παλιότερα συνδυαστικά με Forthnet και NOVA, μόνο που αυτή τη φορά η τιμή είναι η καλύτερη που έχει γίνει ως τώρα! Εντάξει νομίζω ότι υπερβάλλεις λέγοντας ότι δεν ενδιαφέρει κανέναν. Υπάρχει και κόσμος που δεν βλέπει μόνο μπάλα ή τουλάχιστον βλέπει περιστασιακά κάποιο ματσάκι για να περάσει η ώρα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TuRRiCaN : 28-11-12 στις 23:00.

  5. #50
    Εγγραφή
    20-01-2010
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19300/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ZYXEL P-660HW-Τ3
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TuRRiCaN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κατηγορηθείς ότι τα παίρνεις



    Συμφωνώ απολύτως η τιμή είναι super! Για τα ελληνικά δεδομένα δεν νομίζω αυτή τη στιγμή να υπάρχει καλύτερο συνδυαστικό πακέτο (αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με).

    Η ένστασή μου αφορά εμάς τους παλιούς συνδρομητές που για μια ακόμη φορά μας έχουν μεσχένους (σε άπταιστα μνημονιακά ) και τη χρονική στιγμή που έγινε (έπρεπε να είχε συμβεί πολύ νωρίτερα). Πιστεύω πως γι' αυτό υπάρχουν οι αντιδράσεις, άλλωστε τόσα χρόνια που είχαν το μονοπώλιο δεν ήταν και τα «καλύτερα παιδιά» έτσι δεν είναι; Γι' αυτό δεν νομίζω πως είναι δίκαιο να μιλάμε για προκατάληψη στη συγκεκριμένη περίπτωση.

    Βάλτε μέσα στο «καλάθι» και την φυγή πρώην συνδρομητών της NOVA προς OTE TV αγανακτισμένους από την τιμολογιακή πολιτική ή άλλους λόγους, οπότε πλέον δεν γνωρίζω πόσο αργά είναι, μόνο ο χρόνος θα δείξει...



    Ε ναι αυτός είναι ο λόγος, κράχτης πακέτο είναι ουσιαστικά όπως και τα παλιότερα συνδυαστικά με Forthnet και NOVA, μόνο που αυτή τη φορά η τιμή είναι η καλύτερη που έχει γίνει ως τώρα! Εντάξει νομίζω ότι υπερβάλλεις λέγοντας ότι δεν ενδιαφέρει κανέναν. Υπάρχει και κόσμος που δεν βλέπει μόνο μπάλα ή τουλάχιστον βλέπει περιστασιακά κάποιο ματσάκι για να περάσει η ώρα
    To δεν ενδιαφερει κανεναν το ειπα για το πακετο starter pack.Απλα απο οσο γνωριζω στο novasport1 δεν μπαινει πχ το Παο-Ολυμπιακος η καποιο αλλο μεγαλου ενδιαφεροντος match,για εμενα εκει ειναι η φακα.Τωρα αν καποιος θελει Internet-τηλ στο σπιτι και καναλια digea με τα αλλα ανουσια που εχει για το χωριο παω πασο.

  6. #51
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orelink Εμφάνιση μηνυμάτων
    To δεν ενδιαφερει κανεναν το ειπα για το πακετο starter pack.Απλα απο οσο γνωριζω στο novasport1 δεν μπαινει πχ το Παο-Ολυμπιακος η καποιο αλλο μεγαλου ενδιαφεροντος match,για εμενα εκει ειναι η φακα.Τωρα αν καποιος θελει Internet-τηλ στο σπιτι και καναλια digea με τα αλλα ανουσια που εχει για το χωριο παω πασο.
    το ns1 δειχνει το σαββατο premier league (ενω το ns2 super league) και την κυριακη super league (ενω το ns2 premier) χονδρικα αυτο ισχυει. μετα βεβεαι στο ns1 παιζονται σε μαγνητοσκοπηση.

  7. #52
    Εγγραφή
    20-01-2010
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19300/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ZYXEL P-660HW-Τ3
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ns1 δειχνει το σαββατο premier league (ενω το ns2 super league) και την κυριακη super league (ενω το ns2 premier) χονδρικα αυτο ισχυει. μετα βεβεαι στο ns1 παιζονται σε μαγνητοσκοπηση.
    οκ καταλαβα.Παντως χαιρομαι που εχουμε δυο πλατφορμες και σιγα σιγα θα σκιζονται για πελατες

  8. #53
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orelink Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ καταλαβα.Παντως χαιρομαι που εχουμε δυο πλατφορμες και σιγα σιγα θα σκιζονται για πελατες
    περα απο αυτο θα πρεπει να αναβαθμιζουν περιεχομενο καναλια κλπ... τομεας που η νοβα τα εχει παρατησει καπως...

  9. #54
    Εγγραφή
    09-12-2011
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    πολύ καλή μου φαίνεται η προσφορά

    ξέρουμε αν μας μένει ο εξοπλισμός ?

  10. #55
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλή μου φαίνεται η προσφορά

    ξέρουμε αν μας μένει ο εξοπλισμός ?
    σου μενει... (αν και μονο με τη nova λεει)

  11. #56
    Εγγραφή
    09-12-2011
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sakels Εμφάνιση μηνυμάτων
    σου μενει... (αν και μονο με τη nova λεει)
    δηλαδη?

    χωρις nova δε δουλεύει ο αποκωδικοποιητής ?

  12. #57
    Εγγραφή
    20-01-2010
    Μηνύματα
    294
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19300/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    ZYXEL P-660HW-Τ3
    SNR / Attn
    8(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη?

    χωρις nova δε δουλεύει ο αποκωδικοποιητής ?
    δουλευει .Αλλα θα βλεπεις μονο τα free καναλια

  13. #58
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orelink Εμφάνιση μηνυμάτων
    δουλευει .Αλλα θα βλεπεις μονο τα free καναλια
    τα free που αποθηκευει προσ το παρον μονος του ο δεκτης.

    εχει πολυ βολικο τηλεχειριστηριο παντως και ωραιο epg κατα τη γνωμη μου.

  14. #59
    Το avatar του μέλους TuRRiCaN
    Το μέλος TuRRiCaN δεν είναι συνδεδεμένο Αούγκιγκι αούγκιγκι μπάγκαλα γκάουγκα γκα aDSLgr Honouree
    Εγγραφή
    08-05-2002
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    754
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Draytek Vigor 2700VG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από orelink Εμφάνιση μηνυμάτων
    To δεν ενδιαφερει κανεναν το ειπα για το πακετο starter pack.Απλα απο οσο γνωριζω στο novasport1 δεν μπαινει πχ το Παο-Ολυμπιακος η καποιο αλλο μεγαλου ενδιαφεροντος match,για εμενα εκει ειναι η φακα.Τωρα αν καποιος θελει Internet-τηλ στο σπιτι και καναλια digea με τα αλλα ανουσια που εχει για το χωριο παω πασο.
    Κι εγώ για το Start Pack το είπα Π.χ. υπάρχει κόσμος φανατικός του ντοκιμαντέρ (Discovery, Animal Planet, National Geographic κτλ)

  15. #60
    Εγγραφή
    29-11-2012
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Η προσφορα λεει δωρεαν απεριοριστα αστικα - υπεραστικα στο ιδιοκτητο δικτυο forthnet. τι σημαινει αυτο?
    εαν η κληση δεν ειναι εντος του δικτυου forthnet θα χρεωνεται?πολυ υποπτο αυτο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος countg73 : 29-11-12 στις 06:52.

Σελ. 4 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 234569 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-11, 13:49
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-11, 15:20
  3. Μηνύματα: 118
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-09, 13:08
  4. Net One: Προσφορά για νέους συνδρομητές
    Από Sovjohn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-07, 19:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας