Σελ. 1 από 12 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 177
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.688
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    FORTHNET
    Δελτίο Τύπου:
    Φέτος τα Χριστούγεννα η Nova προσφέρει δωρεάν τηλέφωνο και internet για πάντα! Με μόνο 29,90€ το μήνα κάθε οικογένεια μπορεί να απολαύσει το πλούσιο αθλητικό πρόγραμμα του Novasports 1 με όλα τα derby και 4 από τους 8 αγώνες κάθε αγωνιστικής της Superleague, βραβευμένες ξένες σειρές, τα καλύτερα ντοκιμαντέρ, φανταστικά παιδικά, κανάλια μόδας, μουσικής και lifestyle, όλα τα μεγάλα ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης και για μια ζωή απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις & γρήγορο internet έως 24Mbps από τη Forthnet.

    Αυτά τα Χριστούγεννα, η μαγεία θα κρατήσει για πάντα!
    Το NOVA Christmas Offer 2012 αναλυτικά περιλαμβάνει:
    • Το πλούσιο αθλητικό πρόγραμμα του Novasports1 (με όλα τα derby & 4 από τους 8 αγώνες κάθε αγωνιστικής της Superleague ΟΠΑΠ, επιλεγμένους αγώνες από την Premier League, αναμετρήσεις από τις κορυφαίες διασυλλογικές αναμετρήσεις UEFA Champions League & UEFA Europa League και μεγάλες αθλητικές διοργανώσεις από όλα τα sport), και το Novasports Highlights, το Eurosport, το Eurosport2 και το Motors TV.
    • Τις διασημότερες ξένες σειρές σε νέους κύκλους επεισοδίων σε Α’ τηλεοπτική προβολή από το Fox και το Fox Life.
    • Τα καλύτερα ντοκιμαντέρ από τα: Discovery, Animal Planet, National Geographic, History, Travel, Nat Geo Wild.
    • Καταπληκτικά παιδικά από τα διεθνούς φήμης κανάλια Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, Boomerang και Nickelodeon.
    • Όλη η μουσική από τα MAD TV, Nova MAD Greekζ, MTV, VH1, Mezzo, Nova Mad music (hits), Nova Mad music (Ελληνικά αγαπημένα) και Nova Mad music (My Rock).
    • Μόδα και ψυχαγωγία από τα Fashion TV, World Fashion, TV 5 Europe και E! Entertainment.
    • Όλα τα μεγάλα Ελληνικά κανάλια ελεύθερης λήψης.
    • Και για μια ζωή απεριόριστες αστικές και υπεραστικές κλήσεις & γρήγορο internet έως 24Mbps από τη Forthnet δωρεάν.


    Η νέα εκπληκτική προσφορά του Ομίλου Forthnet ισχύει μέχρι τις 31/12/2012 και μόνο για νέους συνδρομητές Νova. Η εγκατάσταση (αξίας 50€) καθώς και ο εξοπλισμός Forthnet παρέχονται δωρεάν, ενώ ο εξοπλισμός Nova (δορυφορικός δέκτης HD και δορυφορική κεραία) προσφέρεται στην τιμή των 49€ μόνο.

    Για περισσότερες πληροφορίες, επισκεφτείτε ένα από τα Καταστήματα Forthnet σε όλη την Ελλάδα ή το δίκτυο εμπορικών συνεργατών Forthnet & Nova ή καλέστε 18345 με αστική χρέωση ή επισκεφθείτε το www.forthnetgroup.gr

    Νοva Christmas Offer 2012. H προσφορά της χρονιάς θα κρατήσει για λίγο αλλά το θέαμα Nova & το δωρεάν τηλέφωνο και internet για πάντα!

    Δ.Τ. Forthnetgroup

  2. #2
    Το avatar του μέλους kostthem
    kostthem Guest
    Άργησαν πολύ και ακόμα έχουν πανάκριβη τιμολόγηση. Οι προσφορές δεν αρκούν, ο κόσμος θέλει σταθερά χαμηλές τιμές. Τους υπαλλήλους σκέφτομαι που (ήδη) πληρώνουν το πολύ κακό management....

  3. #3
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostthem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άργησαν πολύ και ακόμα έχουν πανάκριβη τιμολόγηση. Οι προσφορές δεν αρκούν, ο κόσμος θέλει σταθερά χαμηλές τιμές. Τους υπαλλήλους σκέφτομαι που (ήδη) πληρώνουν το πολύ κακό management....
    ε οχι και πανακριβα!! ιντερνετ και απεριοειστες κλησεις και νοβα με 30 ευρω??? αλλου 25 ευρω εχει μονο το ιντερνετ

  4. #4
    Εγγραφή
    15-04-2007
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ/ΝΕΑ ΧΩΡΑ
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99976/9998 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    ZTE ZXHN H267N
    Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα υπάρχει η forthnet+nova μαζί ακόμα μ' αυτά που διαβάζω σε άλλα site....

  5. #5
    Εγγραφή
    30-03-2012
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά Αργοστόλι
    Μηνύματα
    1.569
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    21287 kbps /1020 kbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
    Router
    TP-LINK TD-W9970 V1
    SNR / Attn
    6.2(dB) / 12.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλό!!???

  6. #6
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    1.849
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostthem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άργησαν πολύ και ακόμα έχουν πανάκριβη τιμολόγηση. Οι προσφορές δεν αρκούν, ο κόσμος θέλει σταθερά χαμηλές τιμές. Τους υπαλλήλους σκέφτομαι που (ήδη) πληρώνουν το πολύ κακό management....
    Επειδη ειμαι πρωην υπαλληλος...ας μη το ανοιξω καλυτερα....!

    Υ.Γ. Παραιτηθηκα,δε με εδιωξαν. Δε βγαζω χολη.

  7. #7
    Το avatar του μέλους kostthem
    kostthem Guest
    Είναι τιμή τιμοκαταλόγου τα 30 ευρώ? ΟΧΙ....
    Οι προσφορές δεν μου λένε τίποτα, είναι για λίγο καιρό.
    Πόσο κάνει το full pack της Nova με τα HD κανάλια?
    65?

  8. #8
    Εγγραφή
    17-05-2004
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/300000
    ISP
    HCN
    Path Level
    Fastpath
    Δεν ξερω τι λετε ... εμενα με ενδιαφερει με 29.90+10vdsl 39.90(ναι συνδιαζεται) τον μηνα εως τωρα με την cyta ειχα 23 ευρω + καποια τηλεφωνακια περιπου 25 ευρω για 15mbps + Nov@ απο το καλο 10 ευρω 35 συνολο. το nov@ χρησιμευει μονο για Τα καλύτερα ντοκιμαντέρ από τα: Discovery, Animal Planet, National Geographic, History, Travel, Nat Geo Wild. οποτε με 5 ευρω παραπανω θα εχω vdsl νομιζω ειναι καλη προσφορα

  9. #9
    Εγγραφή
    20-08-2007
    Μηνύματα
    490
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19/1
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΛΑΜΙΑ
    Router
    Thomson TG585v7
    SNR / Attn
    6(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εντάξει..είπαμε παιδιά να τους κράζουμε αλλά όχι και έτσι....

    Αν πληρώνεις 25 ευρώ για double play.. δεν νομίζω να χαλάσει κανέναν +5 ευρώ για nova

    θεωρώ οτι η προσφορά είναι αρκετά καλή.

  10. #10
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    κι εγώ την έχω κράξει αρκετά τη Nova για τη συμπεριφορά τους ως εταιρία (και έφυγα από αυτή πριν λίγους μήνες ενώ ήμουν κάτι χρόνια πελάτης..) αλλά ΑΝ κατάλαβα καλά, έχει στην προσφορά δηλαδή και "μέρος" από το Sports Pack μέσα (τα Novasports) κανάλια, και λέει εφ'όρου ζωής τιμή τέτοια.. είναι όντως καλή προσφορά..
    Το μόνο κακό είναι ότι είναι λίγο αργά πια.. Όταν με τα καραγκιοζιλίκια τους κι εμένα και άλλους μας κάναν να φύγουμε, τώρα (πέρα από το γαμώτο και το φόβο ότι μην ξανακάνουν τρελίτσες κτλ) και να θέλουμε ακόμη , έχουμε πλέον συμβόλαια σε άλλες εταιρίες, οπότε..τρέχα γύρευε!

  11. #11
    Εγγραφή
    26-07-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    28
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Θα βγώ λίγο off topic αλλά έχει έμμεση σχέση.

    Είμαι παλιός συνδρομητής στο Forthnet 2 Play Economy με 34.90 το μήνα, ωστόσο βλέπω πως για το 12μηνο έχουν την τιμή στα 24.90 ευρώ.
    Αυτή η τιμή υποθέτω πως είναι για νέους συνδρομητές ή μπορεί και ο παλιός να δεσμευτεί για 1 χρόνο με τη χαμηλότερη τιμή;
    Αν ισχύει το 2ο τότε δεν με συμφέρει η Nova κι ας είναι +5 ευρώ παραπάνω (+60 ευρώ το χρόνο).
    Αν ισχύει το 1ο και μέσω της Nova (ως νέος συνδρομητής) καταφέρω να το κλειδώσω στα 29.90 εννοείται πως είναι τέλεια τιμή και θα έχω τη Nova σαν
    bonus από το πουθενά!

    Αν γνωρίζει κανείς παρακαλώ να με διαφωτίσει

  12. #12
    Εγγραφή
    20-08-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostthem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι τιμή τιμοκαταλόγου τα 30 ευρώ? ΟΧΙ....
    Οι προσφορές δεν μου λένε τίποτα, είναι για λίγο καιρό.
    Πόσο κάνει το full pack της Nova με τα HD κανάλια?
    65?
    ως πακετακι παντως ειναι καλό κ η συγκεκριμενη τιμη τα 29,90 για το πακετο ειναι για ΠΑΝΤΑ

  13. #13
    Εγγραφή
    31-12-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20130/991
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    NETGEAR DG834G V4
    SNR / Attn
    6(dB) / 22(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Komistis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βγώ λίγο off topic αλλά έχει έμμεση σχέση.

    Είμαι παλιός συνδρομητής στο Forthnet 2 Play Economy με 34.90 το μήνα, ωστόσο βλέπω πως για το 12μηνο έχουν την τιμή στα 24.90 ευρώ.
    Αυτή η τιμή υποθέτω πως είναι για νέους συνδρομητές ή μπορεί και ο παλιός να δεσμευτεί για 1 χρόνο με τη χαμηλότερη τιμή;
    Αν ισχύει το 2ο τότε δεν με συμφέρει η Nova κι ας είναι +5 ευρώ παραπάνω (+60 ευρώ το χρόνο).
    Αν ισχύει το 1ο και μέσω της Nova (ως νέος συνδρομητής) καταφέρω να το κλειδώσω στα 29.90 εννοείται πως είναι τέλεια τιμή και θα έχω τη Nova σαν
    bonus από το πουθενά!

    Αν γνωρίζει κανείς παρακαλώ να με διαφωτίσει
    Αν δεν είχες ποτέ nova, μπορείς να βάλεις την προσφορά.

  14. #14
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Komistis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βγώ λίγο off topic αλλά έχει έμμεση σχέση.

    Είμαι παλιός συνδρομητής στο Forthnet 2 Play Economy με 34.90 το μήνα, ωστόσο βλέπω πως για το 12μηνο έχουν την τιμή στα 24.90 ευρώ.
    Αυτή η τιμή υποθέτω πως είναι για νέους συνδρομητές ή μπορεί και ο παλιός να δεσμευτεί για 1 χρόνο με τη χαμηλότερη τιμή;
    Αν ισχύει το 2ο τότε δεν με συμφέρει η Nova κι ας είναι +5 ευρώ παραπάνω (+60 ευρώ το χρόνο).
    Αν ισχύει το 1ο και μέσω της Nova (ως νέος συνδρομητής) καταφέρω να το κλειδώσω στα 29.90 εννοείται πως είναι τέλεια τιμή και θα έχω τη Nova σαν
    bonus από το πουθενά!

    Αν γνωρίζει κανείς παρακαλώ να με διαφωτίσει
    μπορεις να πας στην προσφορα 29,90 και να γλυτωσεις 5 ευρω και να εχεις και nova. (απλα να μην ειχες nova παλια)

  15. #15
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.515
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Start Pack + Novasports 1. Τεράστια μούφα καθώς είναι μόνο για νέους συνδρομητές. Έτσι, κανένας ήδη συνδρομητής δεν θα ανανεώσει με δέσμευση ενός έτους αν έχει ήδη sports ή full pack. Κλασσική Forthnet/Nova. Οι ήδη συνδρομητές είναι μια ζωή ξεχασμένοι. 15 χρόνια συνδρομητής και να σου πουν 'πάρε ρε χριστιανέ για ένα χρόνο δωρεάν τα HD, τόσα φράγκα έχεις σκάσει', ούτε για αστείο. Ντροπή.

Σελ. 1 από 12 123611 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-11, 13:49
  2. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-11, 15:20
  3. Μηνύματα: 118
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-09, 13:08
  4. Net One: Προσφορά για νέους συνδρομητές
    Από Sovjohn στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 61
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-07, 19:17

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας