Σελ. 62 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 4252576061626364677282 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 916-930 από 1703
  1. #916
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Για τα πρακτικά της ιστορίας, έχω επικοινωνήσει γραπτώς μαζί τους και περιμένω απάντηση. Λένε στο σάιτ ότι συνήθως απαντούν σε 1 μέρα, σε εμένα έχει περάσει 1,5 μέρα, αλλά ΟΚ, θα δούμε.

    Για τα υπόλοιπα που λέτε, κανόνισα από βδομάδα με ηλεκτρολόγο, αλλά ήδη από το τηλέφωνο μου είπε ο άνθρωπος ότι δύσκολα θα βρω άκρη και ότι αυτό με το «χτυπάει τάση» είναι κλασική ατάκα των παρόχων για να δικαιολογήσουν προβλήματα. Δεν ξέρω, θα δούμε κι εδώ...

    Το θέμα, όπως το καταλαβαίνω, είναι αυτό που λέει ο @mike_871 και αυτό είναι που με έχει απογοητεύσει/εκνευρίσει, ότι με βάλανε στο ΑΚ για οικονομία. Θα το προσπαθήσω όσο μπορώ, είτε να με πάνε σε καμπίνα είτε κάποια καλύτερη προσφορά, αλλά γενικώς το χω αποφασίσει: Στο τέλος του συμβολαίου μου το καλοκαίρι, αν δεν έχει αλλάξει κάτι, ψάχνω νέο πάροχο.

  2. #917
    Εγγραφή
    28-09-2010
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Απ'οτι βλεπω η wind το εχει συστημα να κοροιδευει τον κοσμο παρεχοντας Vdsl απο αστικο κεντρο ενω οι κατοικιες ειναι μακρυα για να εχει μεγαλυτερο κερδος.αν δεν τους ειναι κερδοφορο τοτε να μην κανουν προσφορες για να μαζεψουν πελατες.ακουστε την δικη μου ιστορια.στι ιδιο κτιριο που μενω εχουμε δυο γραμμες στην αγαπητη wind.καναμε αιτηση την ιδια μερα και για τις δυο γραμμες να ενεργοποιησουμε vdsl.λοιπον,οι κυριοι τι εκαναν?την μια γραμμη την συνεδεσαν σε καμπινα οτε που ειναι διπλα στο σπιτι και κλειδωσαμε 50ρι και την αλλη γραμμη οι τυποι την συνεδεσαν στο αστικο κεντρο που ειναι γυρω στο χιλιομετρο απο το σπιτι.η γραμμη αυτη δεν ηταν ποτε σταθερη ξεκινησε απο 41 στην αρχη και ανεβοκατεβαινε μετα απο 28 μεχρι 33.επαιρνα τηλ στο 1212 ταχα μου το ρυθμιζαν αλλα τιποτα.σε καθε τηλ στο 1212 ο καθε υπαλληλος μου ελεγε τα δικα του,αλλος υποστηριζε οτι ειναι μια χαρα η γραμμη στα 32,ματου λεω το ελαχιστο πρεπει να ειναι 35 για να ειναι αποδεκτο και αυτος μου ελεγε οτι ειναι 30.του λεω λαθος κανεις κτλ.αλλος υπαλληλος μου ελεγε οτι ειναι 35 το ελαχιστο κ οτι εχω δικιο κτλ.τελικα μετα απο πιεση και αφου τους ειπα οτι υπαρχει και αλλη γραμμη στο ιδιο κτιριο που ειναι συνδεδεμενη σε καμπινα το δηλωσαν βλαβη.ηρθε ενας ποκυ πονηρος τεχνικος της wind τον οποιο εφτασα στο αμην να τον ξυλοφορτωσω.αφου ηρθε και τσεκαρε την γραμμη σπιτι βρηκε οντως χαμηλο συγχρονισμο στα 33 και μου λεει οτι θα κανει συνδυαστικο ραντεβου με τον οτε.αφου ηρθε ο ιδιος τεχνικος της wind Μαζι με τεχνικο του ΟΤΕ,δοκιμασανε 4 διαφορετικα ζευγη στο αστικο κετρο και η μεγιστη ταχυτητα που κλειδωνε ηταν στα 32.ηρθε ο τεχνικος του οτε και μου εξηγει οτι δεν μπορει να παει παραπανω η γραμμη γιατι ειναι απο αστικο κεντρο και ειναι μακρυα και να ζητησω απο την wind να με μεταφερουν σε καμπινα.τοτε ο τεχνικος της wind νευριασε που ο ανθρωπος μου ειπε την αληθεια και γυρναει και του λεει να μην μιλαει στον πελατη γιατι δεν ειναι δικος τους πελατης.μετα απ οαυτο τι κανει ο πονηρουλης τεχνικος της wind?υπογραφει στο κοινο συνδυαστικο εντυπο των τεχνικων οτι διαφωνει με τον τεχνικο του οτε,ο οποιος ελεγε οτι η μεγιστη ταχυτητα απο αστικο κεντρο ειναι 32 και οτι θα πρεπει να μεταφερθει η γραμμη σε καμπινα οτε ενω ο τεχνικος της wind εριχνε την ευθυνη στον οτε,οτι αυτος φταιει που δεν συγχρονιζει παραπανω η γραμμη.και τι κανει ο πονηρουλης κλεινει την βλαβη οτι και καλα επιλυθηκε και μου σκαει μηνυμα στο καπακι οτι η βλανη επιλυθηκε.του λεω γιατι εκλεισες την βλαβη?σε καλεσα για χαμηλο συγχρονισμο στα 33 και συ μου βρισκεις οτι το μεγιστο ειναι στα 32 και επιλυθηκε η βλαβη?και τοτε μου αρχισε να μου λεει κατι κουλα οτι ειναι διαφορα πακετα που εχει η wind και πρεπει να πληρωσεις παραπανω για να πας σε καμπινα οτε και διαφορες αρλουμπες.του λεω μεγαλε οταν μας πηρατε τηλ για την προσφορα vdsl Μας ειπατε οτι πουλατε 50 γραμμη.τι ειναι αυτα που λες?και τοτε για να με αποφυγει μου λεει να επικοινωνησω με το εμπορικο τμημα.φυσικα και δεν υπαγραψα το δελτιο επισκεψης του πονηρουλη και σηκωθηκε εφυγε.αμεσως στο καπακι παιρνω το 1212 και τους εξηγω τι εγινε και αρχισε το παιχνιδι μετα ο ενας να με στελνει στο 13800 και ο αλλος στο 1212 και αν με κοροιδευουν και να μου λενε οτι θα με παρουν τηλ για να λυθει το θεμα,πραγμα που δεν επαιρναν.τοτε αναγκαστηκα και επικοικοινωνησα μεσω Fb οπου τους ειπα τι συμβαινει και οτι θα αλλαξουμε παροχο χωρις να πληρωσουμε τον λογαριασμο και οτι θα κανω καταγγελια στην ΕΕΤΤ.δεν απαντουσαν καθολου στο fb.ωσπυ μετα απο δυο μερες απαντησαν στο fb οτι θα επικοινωνησει καποιος μαζι μου.τελικα μετα κοπων και βασανων επικοινωνησε καποια απο το τεχνικο τμημα και μου ειπε οτι θα σας μεταφερουμε τελικα σε καμπινα οτε χωρις χρεωση.αλλα αυτο θα παρει 15 μερες.τελικα μας μετεφεραν προχθες.το κερασακι στην τουρτα σας το αφησα για το τελος.ενω γινοντουσαν ολα αυτα στο ενδιαμεσο χαλαει και το ρουτερ με αποτελεσμα να μεινουμε χωρις ιντερνετ για 5 μερες μεχρι να ερθει αλλος τεχνικος να διαπιστωσει οτι το ρουτερ χαλασε και να δωσει εντολη να στειλουν αλλο.γι'αυτο οσοι κανουν αιτηση για vdsl στην wind να ζητανε ρητα οτι η γραμμη τους θα ειναι μεσω καμπινας οτε εφοσον ειναι μακρυα απο το αστικο κεντρο.

  3. #918
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gustom2008 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γι'αυτο οσοι κανουν αιτηση για vdsl στην wind να ζητανε ρητα οτι η γραμμη τους θα ειναι μεσω καμπινας οτε εφοσον ειναι μακρυα απο το αστικο κεντρο.
    Πες καλύτερα να ζητάνε πάντα από καμπίνα εφόσον αυτή υπάρχει/υποστηρίζει

  4. #919
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Μια ερώτηση από εμένα.
    έχω κάνει αίτηση για φορητότητα στη wind.
    Σε λίγες ημέρες που θα γίνει η μετάβαση της γραμμής και θα ολοκληρωθεί η φορητότητα, θα έρθει τεχνικός να κάνει κάποια ενέργεια στον κατανεμητή της πολυκατοικίας μου ? Μετράνε κάτι ? (γιατί μου είπαν ότι θα πρέπει να τους εξασφαλίσω πρόσβαση).
    Φορητότητα ειναι, όχι νέα σύνδεση.

    Γνωρίζει κανείς να μου πει ?

    Επίσης τα στατιστικά μου με την ADSL είναι τα ακόλουθα.
    Από το αστικό κέντρο τι ταχύτητα πιστεύετε ότι θα πιάσει η VDSL ?

    =========================================================================
    ADSL Training Status: Showtime
    Mode: ADSL2+ Annex A
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 2 days: 13 hours: 44 minutes
    ============================================================================
    ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.916 Mbps 16.594 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.884 Mbps 16.566 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 9.5 dB 9.4 dB
    Actual Delay: 8 ms 7 ms
    Transmit Power: 12.6 dBm 20.9 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 1.5 symbols 1.0 symbols
    Attainable Net Data Rate: 1.048 Mbps 18.224 Mbps

    Ευχαριστώ !

  5. #920
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    346
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gustom2008 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απ'οτι βλεπω η wind το εχει συστημα να κοροιδευει τον κοσμο παρεχοντας Vdsl απο αστικο κεντρο ενω οι κατοικιες ειναι μακρυα για να εχει μεγαλυτερο κερδος.
    Δυστυχώς, πλέον μου είναι ξεκάθαρο ότι αυτό ακριβώς συμβαίνει.

    Σε μένα ήρθε ο ηλεκτρολόγος, μου άλλαξε για καλό και για κακό την τηλεφωνική πρίζα (που ήταν όντως παλιά, αλλά δεν είχε πάθει τίποτα), μέτρησε την τάση και τα βρήκε όλα ΟΚ. Μάλιστα την ώρα που ήταν ο ηλεκτρολόγος σπίτι με πήρανε τηλέφωνο από τη Wind ως ανταπόκριση στο γραπτό μου αίτημα. Τους έβαλα να μιλήσουν μεταξύ τους και έλεγαν τα ίδια και στον ηλεκτρολόγο, ότι χτυπάει τάση.

    Το οποίο δεν στέκει με τίποτα. Πέρα από το ότι μέτρησε ο ηλεκτρολόγος, το ρούτερ μου συγχρονίζει όσο συγχρονίζει και ο κατανεμητής μου κάτω στην πολυκατοικία, οπότε δεν υπάρχει θέμα κάτι να χάνεται μέσα στην καλωδίωση της πολυκατοικίας. Το πρόβλημα είναι απλό, η Wind πολύ απλά με έβαλε στο ΑΚ ξέροντας ότι είμαι σε οριακή απόσταση - υποθέτω ότι από τις δέκα περιπτώσεις σαν τη δικιά μου οι οχτώ δεν θα το παίρνουν καν χαμπάρι και όλα καλά....

    Επειδή κουράστηκα, κι επειδή το ίντερνετ είναι μέσο δουλειάς για μένα και ήδη έχω χάσει πάρα πολύ χρόνο, δεν τους έχω πάρει τηλέφωνο χθες-σήμερα. Από βδομάδα όμως θα τους "ενοχλήσω" ξανά, μπας και φιλοτιμηθούν και με αλλάξουν σε καμπίνα. Που κρίνοντας από τη μέχρι τώρα συμπεριφορά τους δεν το βλέπω, γιατί μέχρι τώρα μου λένε κάτι γενικά ότι οι καμπίνες δεν είναι ενεργές (ό,τι να ναι, οι καμπίνες είναι ενεργότατες) ή ότι δεν έχουν θέσεις κτλ κτλ.

    Αλλά θα το ξαναπώ. Αυτοί θα χάσουν με αυτή την πολιτική. Εμένα μου φάγανε 6Χ5 ευρώ, συν τα 20 της ενεργοποίησης, χάρισμά τους λοιπόν το 50ρικο, ας πρόσεχα... Αλλά μετά από το εξάμηνο γεια σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος angel_n : 20-02-16 στις 12:52.

  6. #921
    Εγγραφή
    28-09-2010
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    αν πεσουν μαζικες καταγγελιες στην ΕΕΤΤ θα στρωσει χαρακτηρα αμεσως.

  7. #922
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Καλησπέρα.

    Γνωρίζει κανείς να μου απαντήσει αν θα έρθει τεχνικός γιατί αν είναι έτσι πρέπει να πάρω άδεια.
    Σας παρακαλώ απαντήστε μου

    Ευχαριστώ.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apodem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερώτηση από εμένα.
    έχω κάνει αίτηση για φορητότητα στη wind.
    Σε λίγες ημέρες που θα γίνει η μετάβαση της γραμμής και θα ολοκληρωθεί η φορητότητα, θα έρθει τεχνικός να κάνει κάποια ενέργεια στον κατανεμητή της πολυκατοικίας μου ? Μετράνε κάτι ? (γιατί μου είπαν ότι θα πρέπει να τους εξασφαλίσω πρόσβαση).
    Φορητότητα ειναι, όχι νέα σύνδεση.

    Γνωρίζει κανείς να μου πει ?

    Επίσης τα στατιστικά μου με την ADSL είναι τα ακόλουθα.
    Από το αστικό κέντρο τι ταχύτητα πιστεύετε ότι θα πιάσει η VDSL ?

    =========================================================================
    ADSL Training Status: Showtime
    Mode: ADSL2+ Annex A
    Traffic Type: ATM Mode
    Link Uptime: 2 days: 13 hours: 44 minutes
    ============================================================================
    ADSL Port Details Upstream Downstream
    Line Rate: 0.916 Mbps 16.594 Mbps
    Actual Net Data Rate: 0.884 Mbps 16.566 Mbps
    Trellis Coding: ON ON
    SNR Margin: 9.5 dB 9.4 dB
    Actual Delay: 8 ms 7 ms
    Transmit Power: 12.6 dBm 20.9 dBm
    Receive Power: 4.7 dBm 4.7 dBm
    Actual INP: 1.5 symbols 1.0 symbols
    Attainable Net Data Rate: 1.048 Mbps 18.224 Mbps

    Ευχαριστώ !

  8. #923
    Εγγραφή
    10-06-2007
    Περιοχή
    ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.694
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10999/109998 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    ZTE H1600
    Αν η φορητότητα είναι στην ίδια διεύθυνση ΟΧΙ δεν θα ρθει τεχικός.
    Θα γίνει αλλαγή μικτονόμησης μέσα στον Γενικό Κατανεμητή και ειναι αρμοδιότητα ΟΤΕ .

  9. #924
    Εγγραφή
    17-11-2005
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    Huawei HG8145V5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsorbi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν η φορητότητα είναι στην ίδια διεύθυνση ΟΧΙ δεν θα ρθει τεχικός.
    Θα γίνει αλλαγή μικτονόμησης μέσα στον Γενικό Κατανεμητή και ειναι αρμοδιότητα ΟΤΕ .
    Αυτό που λές είναι το λογικό.
    Πάλι καλά... γιατί από την εξυπηρέτηση πελατών λένε ότι να ναι ...κι ας τους εξηγώ ότι δεν είναι νέα γραμμή... φορητότητα είναι.
    Απλά έλεγα μην έρθουν και μετράνε ταχύτητα συγχρονισμού στον κατανεμητή κλπ.

    Σε ευχαριστώ.

  10. #925
    Εγγραφή
    02-09-2003
    Μηνύματα
    1.322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Παιδιά τα φώτα σας...
    Έχω μια γραμμή ADSL στη Forthnet.
    Θέλω να την μεταφέρω στη WIND με VDSL. Η Wind, όταν της δίνω τον αριθμό βρόχου της συγκεκριμένης γραμμής, μου λέει ότι δεν μπορεί να δώσει VDSL (αν και στο site της βάζοντας τη διεύθυνσή μου δείχνει διαθεσιμότητα VDSL).
    Αν, όμως, κάνω αίτηση για νέα γραμμή στη WIND για VDSL στην ίδια διεύθυνση, στο ίδιο σπίτι που έχω και την υπάρχουσα γραμμή Forthnet, η WIND μου δίνει κανονικά VDSL (από καμπίνα, όπως και ο ΟΤΕ).
    Να διευκρινίσω ότι τώρα το ADSL το παίρνω από το ΑΚ, ενώ το VDSL θα πρέπει να το πάρω από καμπίνα.
    Τί μπορώ να κάνω, για να πετύχω τελικά την φορητότητα;

  11. #926
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Έχει κανείς WIND VDSL από Αστικό Κέντρο μέσω του ΟΤΕ??

  12. #927
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει κανείς WIND VDSL από Αστικό Κέντρο μέσω του ΟΤΕ??
    Εγώ. Μπορείς να δεις και τον συγχρονισμό μου.

  13. #928
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nanas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τα φώτα σας...
    Έχω μια γραμμή ADSL στη Forthnet.
    Θέλω να την μεταφέρω στη WIND με VDSL. Η Wind, όταν της δίνω τον αριθμό βρόχου της συγκεκριμένης γραμμής, μου λέει ότι δεν μπορεί να δώσει VDSL (αν και στο site της βάζοντας τη διεύθυνσή μου δείχνει διαθεσιμότητα VDSL).
    Αν, όμως, κάνω αίτηση για νέα γραμμή στη WIND για VDSL στην ίδια διεύθυνση, στο ίδιο σπίτι που έχω και την υπάρχουσα γραμμή Forthnet, η WIND μου δίνει κανονικά VDSL (από καμπίνα, όπως και ο ΟΤΕ).
    Να διευκρινίσω ότι τώρα το ADSL το παίρνω από το ΑΚ, ενώ το VDSL θα πρέπει να το πάρω από καμπίνα.
    Τί μπορώ να κάνω, για να πετύχω τελικά την φορητότητα;
    Σε ποιο νούμερο παίρνεις και τους λες τον αριθμό βρόγχου και σου λένε αν υπάρχει δυνατότητα για vdsl? Είχα πάρει στο 13800 και δεν είχαν τη δυνατότητα να μου πουν.

  14. #929
    Εγγραφή
    08-04-2008
    Μηνύματα
    1.645
    Downloads
    31
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19688/1021
    ISP
    Wind
    Router
    Linksys wag54g2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ανανεωσα σημερα το συμβολαιο μου και εκανα την αλλαγη απο adsl σε vdsl. Επειδη η επικοινωνια ηταν καπως προβληματικη δωστε μου τα φωτα σας οσοι κανατε αλλαγη πακετου
    1. Σε ποσες μερες ερχεται το ρουτερ;
    2. Σε ποσες μερες γινεται η μετατροπη σε vdsl;

    Επειδη θα παιρνω vdsl απο το αστικο κεντρο αλλα ειμαι πολυ κοντα του, εχω attenuation 7.5, θελω να πιστευω πως θα συνδεομαι σε υψηλη ταχυτητα

  15. #930
    Εγγραφή
    11-05-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    340
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/9999 kbps
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΩΝ/ΠΟΛΕΩΣ
    Router
    ZTE ZXHN H168N 3.1.
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 13.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Λογικά θα είσαι 49999/4999.

Σελ. 62 από 114 ΠρώτηΠρώτη ... 4252576061626364677282 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 96
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-10, 13:16
  2. Μηνύματα: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 02:43
  3. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-08, 08:15
  4. 2play - χρόνος ενεργοποίησης & ταχύτητες
    Από proGRessive στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-07, 16:59
  5. Μηνύματα: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-07, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας