Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    10-09-2009
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το διαμερισμα μου αποτελειτε απο 2 χωρους και εχει 1 συρωμενη μπαλκονοπορτα
    Θελω να φυλαξω 1 μπαλκονοπορτα και την πορτα. στης πορτες θελω σιγουρα με μαγνητικη επαφη και για τον κυριως χωρο 1 αισθητηρα κινησεις.
    Θελω κατι πολυ οικονομικο κατω απο 50-60 ευρω. φοιτιτης ειμαι δεν μπορω να δωσω παραπανω.
    εχω βρει αυτο http://www.emimikos.gr/shop/product.php?productid=24424
    θα ηθελα την γνωμη σας και για το συγκεκριμενο αλλα γενικως θελω καποιες προτασεις σε αυτα τα χρηματα ή και πιο οικονομικα.

    ακομα θελω να ρωτησω σε περιπτωση δικοπης ρευματος ή αν ο διαρρηκτης ξυλωσει το κεντρικο συστημα του συναγερμου τι λυσεις υπαρχουν για προστασια απο κατι τετοιο?

    και την εγκατασταση θελω να την κανω μονος δεν θελω να απαιτει ρυθμισεις απο τεχνικο.
    ευχαριστω.
    Μολις σημερα εκλεψαν τον απο πανω μου μερα μεσημερι και με παει 3 & 1.. τωρα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ioannk8 : 17-01-13 στις 20:03.

  2. #2
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Οτι και να βαλεις, φροντισε να χρειαζεται βαβουρα για να ανοιξει. Αν δεν ειναι βλακαμας ο αλλος, δε θα πλησιασει.

    Για οσο εισαι μεσα, η απλη λυση ειναι εξτρα κλειδαριες. Μονο με σπασιμο/κατεδαφιση μπαινεις.

    Για οταν λειπεις, ο Θεος μαζι σου.
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  3. #3
    Εγγραφή
    10-09-2009
    Μηνύματα
    33
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    παραγειλα αυτο (AGW-99 Ασύρματο ΚΙΤ συναγερμού) που παρεθεσα και παραπανω στο λινκ. οταν το παρω και το χρησιμοποιησω θα γραψω εντυπωσεις.
    Παντως το βρηκα και στο ebay ακριβως στα μισα χρηματα. αλλα δεν θελω να παριμενω 20 μερες να μου ερθει απο χονκ κονγκ και επειδη ειναι προιον ΟΕΜ(αμφηβολου ποιοτητας) στην ελλαδα το φερνει η ΤΕLE και απο ελληνικο καταστημα (θελω να πηστεβω) οτι θα εχω καποια υποστηριξη σε περιπτωση ελατωματικου ή σε καποιο αλλο προβλημα .
    Σκεφτομαι βεβαια και κατι αλλο τωρα. οτι επειδη ειναι ασυρματο θα μου "καουν τα μηνίγγια" με τοσα σηματα πανω απ το κεφαλι μου. οποτε λεω να το βαζω μονο οταν λειπω απ το σπιτι. λετε να εχει καμια παρεμβολη με το wifi τουλαχιστον το δικο μου που ειναι κοντα λεω να το κλεισω και να εχω μονο ενσυρματο με utp καλωδια..

    σε ενα manual διαβασα! Συχνότητα Ασύρµατης Επικοινωνίας: 315MHz πολυ,λιγο? τι γνωμη εχετε? παιζει να εχω προβλημα με wrong alarms απο αλλα ασυρματα μαραφετεια? και στο τελος αντι να διωξω τους κλεφτες να με διωξουν εμενα απο την πολυκατοικια ?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ioannk8 : 18-01-13 στις 21:27.

Παρόμοια Θέματα

  1. Βοήθεια για επιλογή συναγερμού για το σπίτι...
    Από Green Dragon στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-15, 12:21
  2. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-12-12, 21:21
  3. Βοήθεια για ρύθμιση συναγερμού
    Από kostas852456 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-12, 12:57
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-12, 14:33
  5. Ενεργειακό πιστοποιητικό για διαμέρισμα
    Από elina_77 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-01-12, 19:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας