Εμφάνιση 1-7 από 7
  1. #1
    Εγγραφή
    18-05-2005
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Exclamation
    Γνωρίζει κανείς πως μπορεί να κάνει κάποιος ανάκτηση δεδομένων σε κινητό τηλέφωνο με internal memory σε android version 4.2.2 ? ? Η συσκευή είναι LG Nexus 4.
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kserafeim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κανείς πως μπορεί να κάνει κάποιος ανάκτηση δεδομένων σε κινητό τηλέφωνο με internal memory σε android version 4.2.2 ? ? Η συσκευή είναι LG Nexus 4.
    Ευχαριστώ
    Μετά από τι είδους σφάλμα?

  3. #3
    Εγγραφή
    18-05-2005
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Κανένα σφάλμα...Εσβησα κάποια αρχεία photos από το κινητό και προσπάθησα να τα κάνω restore με τα κλασικά προγράμματα που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο αλλά δεν αναγνωρίζετε σαν usb-σκληρός δίσκος λόγω ότι το κινητό έχει internal memory.
    Υπάρχει κάποιο restore πρόγραμμα που μπορεί να διαβάζει την internal memory,να το βλέπει δηλαδή σα σκληρό δίσκο δίνοντας drive letter?

  4. #4
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kserafeim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα σφάλμα...Εσβησα κάποια αρχεία photos από το κινητό και προσπάθησα να τα κάνω restore με τα κλασικά προγράμματα που κυκλοφορούν στο διαδίκτυο αλλά δεν αναγνωρίζετε σαν usb-σκληρός δίσκος λόγω ότι το κινητό έχει internal memory.
    Υπάρχει κάποιο restore πρόγραμμα που μπορεί να διαβάζει την internal memory,να το βλέπει δηλαδή σα σκληρό δίσκο δίνοντας drive letter?
    http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1994705

  5. #5
    Εγγραφή
    18-05-2005
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δυστυχώς το έχω διαβάσει αλλά μου φαίνονται κινέζικα όλα αυτά και εκτός αυτού δε θα ήθελα να κάνω root το κινητό μου διότι φοβάμαι μη κάνω ζημιά...όπότε μάλλον δεν υπάρχει πιο απλός τρόπος από τι φαίνεται ή κάποιο πρόγραμμα να το υποστηρίζει....

  6. #6
    Το avatar του μέλους DSLaManiaC
    DSLaManiaC Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Kserafeim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς το έχω διαβάσει αλλά μου φαίνονται κινέζικα όλα αυτά και εκτός αυτού δε θα ήθελα να κάνω root το κινητό μου διότι φοβάμαι μη κάνω ζημιά...όπότε μάλλον δεν υπάρχει πιο απλός τρόπος από τι φαίνεται ή κάποιο πρόγραμμα να το υποστηρίζει....
    Ουσιαστικά κάνει dump όλη την εσωτερική μνήμη σε αρχείο το οποίο μετά κάνεις εικονικό δίσκο και με το αγαπημένο σου πρόγραμμα κάνεις recovery.

    Δεν μπορείς να κάνεις άμεσα την εσωτερική mount στο USB απ όσο γνωρίζω.

  7. #7
    Εγγραφή
    18-05-2005
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δυστυχώς ναι.. από τι έχω καταλάβει από τα λίγα που έχω διαβάσει σε άλλα ξένα forum με ένα root το κινητό και με ένα πρόγραμμα από το playstore το disk digger κάνεις δουλειά όχι 100% αλλά κάτι κάνεις.. βέβαια δεν θέλω σε καμία περίπτωση να κάνω root και γιαυτό postαρα μήπως γνώριζε κάνείς κάποιο άλλο πρόγραμμα...

Παρόμοια Θέματα

  1. Google Nexus 4 (By LG)
    Από blade_ στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2106
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-16, 10:17
  2. Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-13, 11:48
  3. LG Google Nexus 4 [16GB]
    Από blackjim στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-13, 03:39
  4. Ανακτηση δεδομενων εντός εγγυησης
    Από maxmad στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-12, 00:28

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας