Σελ. 1 από 10 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 148

Θέμα: Bioshock Infinite

  1. #1
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Eίμαι σε φάση που στον ελεύθερο χρόνο μου νιώθω αρκετά αντικοινωνικός και αγοράζω / παίζω παιχνίδια με τη σέσουλα.

    Το λοιπόν, πήρα το Bioshock Infinite περισσότερο γιατί ήθελα μετά από χρόνια να πιάσω ένα FPS (και ΤΟ παιχνίδι δεν με καλύπτει καθώς το multi δεν μου λέει και η καμπάνια του δεν έλεγε και τπτ) και με ιντρίγκαραν αυτά που διάβασα. Ετυμηγορία:

    ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

    Πραγματικά χαραμίζεται αυτό το καταπληκτικό universe που έφτιαξαν μόνο σε FPS γιατί φτάνω να αποφεύγω να σκοτώνω και να μπαίνω σε δράση μόνο και μόνο για να κάνω explore και να απολαμβάνω αυτό το μοναδικό περιβάλλον που έχουν φτιάξει

    Αλλά και η ιστορία του είναι μοναδική - αυτό το κράμα parallel history με στοιχεία scifi - τα σοβαρότατα και πολύ ώριμα θέματα που εγείρει για τον ρόλο της θρησκείας είναι πραγματικά καταπληκτικά. Μια όαση σε μια ξεραΐλα που παίζει στα παιχνίδια σήμερα αναφορικά με την τόλμη να θέσουν τέτοια θέματα, έστω και σε ένα fps.

    Ως fps δεν θα το έλεγα εύκολο γιατί έχει πάρα πολύ καλό ΑΙ και με τα bosses φτύνει κανείς αίμα (βέβαια το παίζω σε normal και δεν είμαι και ο πλέον φτασμένος fps παίκτης - τρόλλαρε Σταλίνα )

    Μοναδικό από όλες τις απόψεις, μην το χάσετε!
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  2. #2
    Εγγραφή
    17-08-2006
    Περιοχή
    Amsterdam
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    7.526
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Ταχύτητα
    100/100Mbps
    ISP
    KPN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eίμαι σε φάση που στον ελεύθερο χρόνο μου νιώθω αρκετά αντικοινωνικός και αγοράζω / παίζω παιχνίδια με τη σέσουλα.

    Το λοιπόν, πήρα το Bioshock Infinite περισσότερο γιατί ήθελα μετά από χρόνια να πιάσω ένα FPS (και ΤΟ παιχνίδι δεν με καλύπτει καθώς το multi δεν μου λέει και η καμπάνια του δεν έλεγε και τπτ) και με ιντρίγκαραν αυτά που διάβασα. Ετυμηγορία:

    ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

    Πραγματικά χαραμίζεται αυτό το καταπληκτικό universe που έφτιαξαν μόνο σε FPS γιατί φτάνω να αποφεύγω να σκοτώνω και να μπαίνω σε δράση μόνο και μόνο για να κάνω explore και να απολαμβάνω αυτό το μοναδικό περιβάλλον που έχουν φτιάξει

    Αλλά και η ιστορία του είναι μοναδική - αυτό το κράμα parallel history με στοιχεία scifi - τα σοβαρότατα και πολύ ώριμα θέματα που εγείρει για τον ρόλο της θρησκείας είναι πραγματικά καταπληκτικά. Μια όαση σε μια ξεραΐλα που παίζει στα παιχνίδια σήμερα αναφορικά με την τόλμη να θέσουν τέτοια θέματα, έστω και σε ένα fps.

    Ως fps δεν θα το έλεγα εύκολο γιατί έχει πάρα πολύ καλό ΑΙ και με τα bosses φτύνει κανείς αίμα (βέβαια το παίζω σε normal και δεν είμαι και ο πλέον φτασμένος fps παίκτης - τρόλλαρε Σταλίνα )

    Μοναδικό από όλες τις απόψεις, μην το χάσετε!
    εχει multi?
    Intel 2500k @ 4.4GHz w Arctic Freezer i30 | AsRock Z77 Extreme 4 | 2x4GB Crucial Ballistix DDR3 @1600 RAM | EVGA GTX 970 SC | OCZ Vertex2 60GB SSD | San Disc SATA3 128GB SSD | WD Caviar Black 500GB HDD | Fortron Raider 750W | Asus Xonar DX | Tt Element T | Acer 24" LED 120Hz 3D Vision Monitor | CM Storm Quickfire Ultimate Cherry MX Brown KB | Logitech G502 Mouse

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.018
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eίμαι σε φάση που στον ελεύθερο χρόνο μου νιώθω αρκετά αντικοινωνικός και αγοράζω / παίζω παιχνίδια με τη σέσουλα.

    Το λοιπόν, πήρα το Bioshock Infinite περισσότερο γιατί ήθελα μετά από χρόνια να πιάσω ένα FPS (και ΤΟ παιχνίδι δεν με καλύπτει καθώς το multi δεν μου λέει και η καμπάνια του δεν έλεγε και τπτ) και με ιντρίγκαραν αυτά που διάβασα. Ετυμηγορία:

    ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

    Πραγματικά χαραμίζεται αυτό το καταπληκτικό universe που έφτιαξαν μόνο σε FPS γιατί φτάνω να αποφεύγω να σκοτώνω και να μπαίνω σε δράση μόνο και μόνο για να κάνω explore και να απολαμβάνω αυτό το μοναδικό περιβάλλον που έχουν φτιάξει

    Αλλά και η ιστορία του είναι μοναδική - αυτό το κράμα parallel history με στοιχεία scifi - τα σοβαρότατα και πολύ ώριμα θέματα που εγείρει για τον ρόλο της θρησκείας είναι πραγματικά καταπληκτικά. Μια όαση σε μια ξεραΐλα που παίζει στα παιχνίδια σήμερα αναφορικά με την τόλμη να θέσουν τέτοια θέματα, έστω και σε ένα fps.

    Ως fps δεν θα το έλεγα εύκολο γιατί έχει πάρα πολύ καλό ΑΙ και με τα bosses φτύνει κανείς αίμα (βέβαια το παίζω σε normal και δεν είμαι και ο πλέον φτασμένος fps παίκτης - τρόλλαρε Σταλίνα )

    Μοναδικό από όλες τις απόψεις, μην το χάσετε!
    Έπρεπε να γίνουν Gaming Evolved τα παιχνίδια για να δούμε παιχνιδάρες της προκοπής το ένα μετά το άλλο (Crysis 3, Tomb Raider, Bioshock Infinite, Battlefield 4 κα)

    Όχι σαν το TWIWMTBP που ήξερε μόνο να πετάει λασπωμένα shader paths για να μη τρέχει καλά ο αντίπαλος.


    5, 4, 3, 2, 1....

    Spoiler:

    ░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░
    ░░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
    ░░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█░░░
    ░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█░░
    ░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█░
    █░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒░█
    █░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█
    ░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█░
    ░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█░░
    ░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█░░░
    ░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████░█░░
    ░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█░░
    ░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░█░
    ░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░█░
    ░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█░░
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  4. #4
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπρεπε να γίνουν Gaming Evolved τα παιχνίδια για να δούμε παιχνιδάρες της προκοπής το ένα μετά το άλλο (Crysis 3, Tomb Raider, Bioshock Infinite, Battlefield 4 κα)

    Όχι σαν το TWIWMTBP που ήξερε μόνο να πετάει λασπωμένα shader paths για να μη τρέχει καλά ο αντίπαλος.


    5, 4, 3, 2, 1....

    Spoiler:

    ░░░░░▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄░░░░░░░
    ░░░░░█░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░▀▀▄░░░░
    ░░░░█░░░▒▒▒▒▒▒░░░░░░░░▒▒▒░░█░░░
    ░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░░░█░░
    ░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░░░░█░
    █░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒▒▒▒░█
    █░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀▀▀▄▒█
    ░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░█░░█░
    ░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀██░█░░
    ░░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░█░░░
    ░░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████░█░░
    ░░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░░█░░
    ░░░░░░░▀▄▄░▒▒▒▒░░░░░░░░░░▒░░░█░
    ░░░░░░░░░░▀▀▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░█░
    ░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄░░░░░░░░█░░

  5. #5
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Δεν τσιμπώ, δεν είναι μόνο τα γραφικά (Nvidia kicks arse ) αν και ομολογουμένως σε μία ΑΤΙ 5970 στο ελληνικό μου PC (έχω το βελγικό για τα βαριά) σε 1900Χ1080 HD και very high και το πάει μια χαρά

    Είναι το καταπληκτικό immersion σε ένα παλαβό παράλληλο αμερικανικό σύμπαν όπου παράλληλα υπάρχει αυτή η πόλη στα σύννεφα η Columbia (όπου ενδεικτικά ο Booth θεωρείται προφήτης γιατί δολοφόνησε τον Lincoln που ήταν ο σατανάς μιας και ήθελε να απελευθερώσει σκλάβους ) με ένα εξαιρετικό story telling... Μακάρι να ήταν κανένα RPG γμτ μου μόνο
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #6
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Eίμαι σε φάση που στον ελεύθερο χρόνο μου νιώθω αρκετά αντικοινωνικός και αγοράζω / παίζω παιχνίδια με τη σέσουλα.

    Το λοιπόν, πήρα το Bioshock Infinite περισσότερο γιατί ήθελα μετά από χρόνια να πιάσω ένα FPS (και ΤΟ παιχνίδι δεν με καλύπτει καθώς το multi δεν μου λέει και η καμπάνια του δεν έλεγε και τπτ) και με ιντρίγκαραν αυτά που διάβασα. Ετυμηγορία:

    ΤΕΛΕΙΟ!!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!

    Πραγματικά χαραμίζεται αυτό το καταπληκτικό universe που έφτιαξαν μόνο σε FPS γιατί φτάνω να αποφεύγω να σκοτώνω και να μπαίνω σε δράση μόνο και μόνο για να κάνω explore και να απολαμβάνω αυτό το μοναδικό περιβάλλον που έχουν φτιάξει

    Αλλά και η ιστορία του είναι μοναδική - αυτό το κράμα parallel history με στοιχεία scifi - τα σοβαρότατα και πολύ ώριμα θέματα που εγείρει για τον ρόλο της θρησκείας είναι πραγματικά καταπληκτικά. Μια όαση σε μια ξεραΐλα που παίζει στα παιχνίδια σήμερα αναφορικά με την τόλμη να θέσουν τέτοια θέματα, έστω και σε ένα fps.

    Ως fps δεν θα το έλεγα εύκολο γιατί έχει πάρα πολύ καλό ΑΙ και με τα bosses φτύνει κανείς αίμα (βέβαια το παίζω σε normal και δεν είμαι και ο πλέον φτασμένος fps παίκτης - τρόλλαρε Σταλίνα )

    Μοναδικό από όλες τις απόψεις, μην το χάσετε!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Δεν τσιμπώ, δεν είναι μόνο τα γραφικά (Nvidia kicks arse ) αν και ομολογουμένως σε μία ΑΤΙ 5970 στο ελληνικό μου PC (έχω το βελγικό για τα βαριά) σε 1900Χ1080 HD και very high και το πάει μια χαρά

    Είναι το καταπληκτικό immersion σε ένα παλαβό παράλληλο αμερικανικό σύμπαν όπου παράλληλα υπάρχει αυτή η πόλη στα σύννεφα η Columbia (όπου ενδεικτικά ο Booth θεωρείται προφήτης γιατί δολοφόνησε τον Lincoln που ήταν ο σατανάς μιας και ήθελε να απελευθερώσει σκλάβους ) με ένα εξαιρετικό story telling... Μακάρι να ήταν κανένα RPG γμτ μου μόνο
    το παιχνιδι ειναι απλα φανταστικο, ο κοσμος ειναι μοναδικα τελειο, εχω παιξει ηδη κανα 10αρι ωρεs και σταματαω για σημερα γιατι με βλεπω να ξημερωνωμαι.
    αυτο που μου με ενοχλει ειναι οτι
    Spoiler:
    αυτο που μου με ενοχλει ειναι οτι μπορεις να εχεις μονο 2 οπλα
    αλλα
    προσοχη mega spoiler
    Spoiler:
    Spoiler:
    βασικα χρειαζεσαι μονο τα
    Spoiler:
    rpg και sniper rifle, ειδικα μολις τους κανεις τις αναβαθμισεις



    παντως εγω θεωρω οτι δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολο,
    Spoiler:
    παιζω στο "δυσκολο", εχω πεθανει κανα 15αρι φορες κυριως ομως γιατι το παιζω "ραμπο" ενω πρακτικα θελει και λιγη στρατηγικη αλλα και να χρησιμοποεις τη κοπελια καταλληλα.


  7. #7
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Χρειάζεται να έχουμε παίξει το πρώτο Biosock πρώτα;
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #8
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    οχι, ουτε το πρωτο ουτε το δευτερο.

    αυτο εχει εντελως νεο δικο του κοσμο, δικη του ιστορια.

    ανετα GOTY.

    tip, αν και φανταζομαι το κανετε ηδη, οταν τελειωνεται μια μαχη, εξερευνηστε τους χωρους, γυριστε ακομα και πισω και πηγαινετε σε καθε γωνια που μπορειται να πατε.

    εν το μεταξυ νομιζω οτι η κοπελια θα αποχτησει fun club...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panoc : 29-03-13 στις 00:51.


  9. #9
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάζεται να έχουμε παίξει το πρώτο Biosock πρώτα;
    Όχι, ζωντανή (μέχρι στιγμής ) απόδειξη moi meme που ούτε καν που είχα ακούσει τον τίτλο πριν...

    Επιμένω, must παιχνίδι και δεν πολυγουστάρω τα FPS, αλλά εδώ Skyhook και πάμε βόλτα ftw!!!
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #10
    Εγγραφή
    12-07-2005
    Περιοχή
    Αργυρούπολη, Αθήνα
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    5.635
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    εν το μεταξυ νομιζω οτι η κοπελια θα αποχτησει fun club...
    Ήταν ήδη γνωστή, πριν το Bioshock.

    Πάντως η Elizabeth, πιο generic φάτσα δεν έχω δει σε videogame.
    1. i5-750 @ 3.33 GHz Gigabyte GA-P55M-UD2 16GB DDR3 1666MHz MSI Radeon HD 7870 Gigabyte Radeon HD 5750 NZXT Hush Dell U2412m Sony Bravia KDL-40S2530
    2. Pentium G645 2.9GHz MSI B75MA-P45 8GB DDR3 1333MHz Gigabyte Nvidia GTX 950 Thermaltake ArmorJr. VC3000
    3. Xiaomi Redmi Note 4X crDroid Android 11 2022-02-20 GCam MGC_8.1.101_A9_GV1zfix_ENG by BSG

  11. #11
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Erebos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήταν ήδη γνωστή, πριν το Bioshock.

    Πάντως η Elizabeth, πιο generic φάτσα δεν έχω δει σε videogame.
    εγω δεν την ηξερα

    εχεις δικιο για το generic αλλα νομιζω ταιριαζει απολυτα στο περιβαλλον/γραφικα.

    edit

    tip: στις επιλογες γραφικων μεγαλωστε το view field
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panoc : 29-03-13 στις 09:59.


  12. #12
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    μολις τελειωσα το Infinite.... ενα εχω να πω WOW

    το τελος μοναδικο, ανατρεπτικο, συγκινητικο, το ολο concept μπορει να γινει ανετα ταινια !

    τι ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ηταν αυτη.

    Spoiler:

    για οποιον δυσκολευτει για το τι γινεται στο τελος, το επικο αυτο τελος ->\
    Spoiler:

    προσοχη mega spoiler
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος panoc : 29-03-13 στις 13:45.


  13. #13
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Ξεκινησα κι εγω εδω και 2 μερες το Bioshock Infinite.

    Απλα προχωράω και είμαι μονίμως με "wtf" εκφραση, απίστευτο περιβάλλον, τρελή φαντασία, έργο τέχνης.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  14. #14
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Μηνύματα
    613
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    θέλω και εγώ να το ξεκινήσω το bioshock αλλά επειδή δεν έχω παίξει κανένα της σειράς λέω να ξεκινήσω με το πρώτοσ το ps3. αξίζει ή να πάω κατευθείαν στο infinite?

  15. #15
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.059
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pat122 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θέλω και εγώ να το ξεκινήσω το bioshock αλλά επειδή δεν έχω παίξει κανένα της σειράς λέω να ξεκινήσω με το πρώτοσ το ps3. αξίζει ή να πάω κατευθείαν στο infinite?
    Η ιστορία του bioshock 1 αξίζει και μόνο για να το παίξεις. Γενικώς εγώ το είχα
    στο easy, γιατί θέλει καλό συγχρονισμό πυροβολήματος / χρήσης plasmids.

    Αυτός ο παλιομοδίτικος σχεδιασμός, τα νερά, οι φωνές και φυσικά η αγωνία το έκαναν
    αυτό που είναι (ήταν).

    Το bioshock 2 αν και καλό, ήταν ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ και πολύ λίγο αναβαθμισμένο σε σχέση
    με το πρώτο, έμοιαζε σαν "αρπαχτή" παρά την αξιοπρεπή ιστορία.
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

Σελ. 1 από 10 1236 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας