Σελ. 1969 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19491959196419671968196919701971197419791989 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 29.521-29.535 από 78436
  1. #29521
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ναι βρε παιδί μου, τόσους τουρίστες δεν έχω δει τα τελευταία 40 χρόνια! Πολύ πετυχημένη πορεία φέτος, αλλά όταν έχεις γκαντέμη πρωθυπουργό...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  2. #29522
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Θέλω να ρωτήσω κάτι τα παιδιά εδώ,
    Η ΗΠΑ κέρδισαν 340 εκατομμύρια και καλά έκαναν με τους ψευδομάρτυρες, τους κουκουλοφόρους; Αυτούς που δεν δεχόταν ο Άδωνις και η ΝΔ; Αυτούς που έλεγαν στο Σκάι ότι πρέπει να δείξουν πρόσωπα και ότι δεν έχει καμία βαρύτητα η άποψη / γνώμη/ απολογία τούς; Τι έγινε γατάκια;

  3. #29523
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Είδες τι χαζή που είναι η Novartis, να τρέξει να συμβιβαστεί πληρώνοντας 340 εκατομμύρια, με μαρτυρίες κουκουλοφόρων-ψευδομαρτύρων! Και δεν φώναζε τον μέγα ποινικολόγο, Άδωνις Κατσαπλιάς, να τους ξεπετάξει, και να κάνει και τους σκευωρούς ΗΠΑνούς να πληρώσουν κι από πάνω για τις συκοφαντίες αυτές... Τσ, τσ, χαζή...
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  4. #29524
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    οσο δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα περισσοτερο απο το να συζηταμε ανημποροι , στα παπαγια τους .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  5. #29525
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    οσο δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα περισσοτερο απο το να συζηταμε ανημποροι , στα παπαγια τους .
    Έτσι είναι.

  6. #29526
    Εγγραφή
    05-11-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    457
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    55000/5500
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    Wind - ΤΟΛΟ
    Router
    Fritz.box 7140
    SNR / Attn
    8(dB) / 16(dB)
    Με την τροπή που πήρε η υπόθεση (αν και ήταν σίγουρο ότι έτσι θα κατέληγε) θα έπρεπε πολλά στελέχη της ΝΔ να είχαν παραιτηθεί ή στην χειρότερη να έκαναν να βγουν από το σπίτι κάνα μήνα. Αντίθετα είναι όλη την ώρα στα κανάλια και δικαιολογούν τα αδικαιολόγητα...
    Και κανένας δεν τους λέει τίποτα...
    Αυτοί είμαστε... Αυτούς θέλουμε και έχουμε...

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  EbdlKpZXkAE-yaR.jpeg 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  118,3 KB 
ID: 216416

    Άλλοι δεν έχουν να φάνε και άλλοι φτιάχνουν ζαρτινιερες από χρυσό!!! Ωραίος ο ανηψιος
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pskouras : 26-06-20 στις 23:47.

  7. #29527
    Εγγραφή
    11-09-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    458
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παπαχριστόπουλος ο ορισμός του ΟΦΑ (όπου φυσάει ο άνεμος): ΝουΔου μέχρι το 2013, μετά με Ανεξάρτητους Έλληνες, σήμερα με ΣΥΡΙΖΑ. Ρε κόρακας κοράκου μάτι βγάζει;; Αλλά εμείς οι ηλίθιοι φταίμε που τους ανεχόμαστε και δεν τους σαπίζουμε στο ξύλο. Όπα, φάουλ εδώ: Καταδικάζουμε τη βία απ' όπου κι αν προέρχεται!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κσι καλά κάνουμε. Προτιμάς λαικά δικαστήρια να λυντσάρουν τους κατηγορούμενους ή δίκες με το Καζάκο στο ρόλο του δικαστή ?
    Ο Παπαχριστόπουλος έχει κάθε δικαίωμα να αλλάζει πολιτική προτίμηση όποτε θέλει. Λογαριασμό δίνει μόνο στους ψηφοφόρους του. Τι πρόβλημα έχεις ?
    Το ξέρω ότι θα το φάει η μαρμάγκα το ποστ μου μέσα στα εκατοντάδες μηνύματα που έχουν γραφτεί εδώ, απλά θα ήθελα να παραθέσω την προσωπική μου άποψη για τον Παπαχριστόπουλο καθώς τον γνωρίζω, όχι από πολύ κοντά, αλλά τον γνωρίζω. Καταρχάς να πω ότι ήταν γιατρός δερματολόγος στον Ευαγγελισμό. Μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά ο Παπαχριστόπουλος τα χρόνια πριν γίνει πολιτικός έτρεχε σε Αφρική και σε Ασία, σε εμπόλεμες περιοχές, με τους γιατρούς του κόσμου φροντίζοντας παιδιά και αρρώστους. Εδώ στην Ελλάδα συμμετέχει σε κοινωνικό ιατρείο ενώ όταν κατέβαινε στην πόλη του κάθε μήνα εξέταζε τους συγχωριανούς του χωρίς αμοιβή. Την εποχή που ήταν βουλευτής το ελάττωσε. Όταν δε δεν βγήκε συνέχισε το ίδιο τροπάριο πηγαίνοντας πάλι με τους γιατρούς του κόσμου στο εξωτερικό και όσο ήταν εδώ εξετάζοντας πέραν του ωραρίου του στον Ευαγγελισμό τσιγγάνους και άπορους. Είμαι σχεδόν σίγουρος πως τη βουλευτική του αποζημίωση τη δίνει σε φτωχούς και άπορους και ζει με κανά χιλιοπεντακοσάρι το πολύ το μήνα ίσα ίσα για να ζει και να βάζει βενζίνη στη μηχανή του. Χαρακτηριστικό του πολύ λιτού βίου του είναι πως κοιμόταν σε ένα στρώμα στο πάτωμα, χωρίς κρεβάτι, αυτό το έχω δει εγώ ο ίδιος.
    Τέλος, ο άνθρωπος αυτός ήταν πάντα αριστερά του πασόκ και θεωρώ ότι το πέρασμα στον σύριζα ήταν απλά φυσιολογική εξέλιξη. Το πώς πήγε αρχικά με τη ΝΔ και κατόπιν με τον Καμμένο πραγματικά μου κάνει τεράστια εντύπωση καθώς ακόμα και στο ζήτημα της θρησκείας είναι κάτι παραπάνω από ανεκτικός. Αυτά τα ολίγα.

  8. #29528
    Εγγραφή
    29-10-2005
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Ευχαριστα αυτα.
    Εγω σε πιστευω. Φαινεται οτι ειναι περιπτωση. Φαινεται να χει καταλαβει οτι παιρνουμε ολοι στο τελος το ιδιο.

    τον εχω πετυχει σε χωρους που υποτιθεται δεν θα επρεπε να βρισκεται και ο περιγυρος τον ενσωμάτωνε αβιαστα

    επισης ειναι και λουμπεν στοιχειο

  9. #29529
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    @homo_digital. +1
    Με παρακολουθούσε κι εμένα ο Παπαχριστόπουλος στα εξωτερικά του Ευαγγελισμού για 1 χρόνο. Σαν γιατρός ήταν εξαιρετικός και σαν άνθρωπος πολύ συμπαθής. Μου έλυσε ένα δερματικό πρόβλημα που με ταλαιπωρούσε χρόνια.
    Μου έκανε εντύπωση ότι σαν άνθρωπος έβγαζε μια φυσική καλοσύνη που δεν τη έχω συναντήσει πολλές φορές στη ζωή μου. Είναι λίγο ροκ σαν άνθρωπος, με την καλή έννοια της λέξης. Δεν "μασάει".

  10. #29530
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Mπορει να είναι καλός γιατρός αλλά σαν πολιτικός κρίνεται . Μεγαλώνοντας βαρέθηκε την ιδεολογία και έπιασε το λαϊκισμό ?

  11. #29531
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι πρέπει, αλλά καλό θα είναι να αφήσουμε τα έγραφα του fbi ή το γιατί πληρώνει η novartis στην Αμερική, δεν έχει να κάνει με τους πολίτικους μας.

    Θα πρέπει να μείνουμε στο ότι τόσα χρόνια (4,5) που ήταν και πρώτο θέμα δεν μπορέσανε να βρούνε κάτι εδώ στην Ελλάδα για πολίτικους. Μπορεί να έγινε αυτό γιατί προσπαθήσανε να το φορτώσουνε σε λάθος άτομα που πραγματικά δεν είχανε σχέση.


    Ακόμα αφού έπιασες τα περί χρηματισμού, συνήθως ακούμε για ΔΥ που έχουν κάποια καλή θέση και όχι για κάποιον υπουργό
    Ναι γιατί τα μεγάλα νταλαβέρια με τις πολυεθνικές επιπέδου Novartis γίνονται συνήθως (sic) από απλούς ΔΥ που έχουν κάποια καλή θέση (sic δις), όχι από κάτι Άκηδες, κάτι Γιάννους, κάτι Τσουκάτους, κτλ, κτλ. Τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν; Και τέλος πάντων γιατί τόσο μεγάλη ζέση για το αν το foreign official αφορά πολιτικό πρόσωπο σε οποιαδήποτε θέση (υπουργό, υψηλόβαθμο στέλεχος υπουργείου ή κόμματος) ή διοικητή νοσοκομείου ή άλλον δημόσιο αξιωματούχο;; Θέλουμε να μάθουμε πού πάνε οι φόροι μας ναί ή ου;; Γιατί δε μπορεί να κοπανιέστε για τον (αχώνευτο) Παπά του κακού Τσύριζα που κατά τα λεγόμενά σου «ορίστε μέσα σ' ένα χρόνο άπλωσαν τα πλοκάμια τους παντού, ενώ τους άλλους τους πήρε 40 χρόνια» και για τους διάφορους Αδώνηδες, Σαμαράδες, κλπ να σφυρίζετε αδιάφορα και σήμερα απλώς είναι ημέρα Παρασκευή, πάμε για ΣουΚου. Δε θα μας τρελάνετε δηλαδή, δύο μέτρα και δύο σταθμά συνεχώς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από homo_digital Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω ότι θα το φάει η μαρμάγκα το ποστ μου μέσα στα εκατοντάδες μηνύματα που έχουν γραφτεί εδώ, απλά θα ήθελα να παραθέσω την προσωπική μου άποψη για τον Παπαχριστόπουλο καθώς τον γνωρίζω, όχι από πολύ κοντά, αλλά τον γνωρίζω. Καταρχάς να πω ότι ήταν γιατρός δερματολόγος στον Ευαγγελισμό. Μπορεί να ακούγεται κάπως αλλά ο Παπαχριστόπουλος τα χρόνια πριν γίνει πολιτικός έτρεχε σε Αφρική και σε Ασία, σε εμπόλεμες περιοχές, με τους γιατρούς του κόσμου φροντίζοντας παιδιά και αρρώστους. Εδώ στην Ελλάδα συμμετέχει σε κοινωνικό ιατρείο ενώ όταν κατέβαινε στην πόλη του κάθε μήνα εξέταζε τους συγχωριανούς του χωρίς αμοιβή. Την εποχή που ήταν βουλευτής το ελάττωσε. Όταν δε δεν βγήκε συνέχισε το ίδιο τροπάριο πηγαίνοντας πάλι με τους γιατρούς του κόσμου στο εξωτερικό και όσο ήταν εδώ εξετάζοντας πέραν του ωραρίου του στον Ευαγγελισμό τσιγγάνους και άπορους. Είμαι σχεδόν σίγουρος πως τη βουλευτική του αποζημίωση τη δίνει σε φτωχούς και άπορους και ζει με κανά χιλιοπεντακοσάρι το πολύ το μήνα ίσα ίσα για να ζει και να βάζει βενζίνη στη μηχανή του. Χαρακτηριστικό του πολύ λιτού βίου του είναι πως κοιμόταν σε ένα στρώμα στο πάτωμα, χωρίς κρεβάτι, αυτό το έχω δει εγώ ο ίδιος.
    Τέλος, ο άνθρωπος αυτός ήταν πάντα αριστερά του πασόκ και θεωρώ ότι το πέρασμα στον σύριζα ήταν απλά φυσιολογική εξέλιξη. Το πώς πήγε αρχικά με τη ΝΔ και κατόπιν με τον Καμμένο πραγματικά μου κάνει τεράστια εντύπωση καθώς ακόμα και στο ζήτημα της θρησκείας είναι κάτι παραπάνω από ανεκτικός. Αυτά τα ολίγα.
    Μπράβο στον άνθρωπο/γιατρό Παπαχριστόπουλο. Ειλικρινά αν όντως είναι έτσι 1000 μπράβο. Αλλά αυτά τα ΟΦΑ, τα αριστεροδεξιά, τα κωλοτουμπιάσματα, τα συχαρίκια στους Παπάδες για την εντιμότητα/αυτοκριτική τους (την ποιά;; ) δε συνάδουν με αυτά που λες για το άτομο/άνθρωπο/γιατρό Παπαχριστόπουλο. Και τα έχουμε δει πολλές φορές στον πολιτικό βίο αυτής της χώρας. Δε γεννηθήκαμε χθες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος megahead13 : 27-06-20 στις 00:24.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  12. #29532
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι γιατί τα μεγάλα νταλαβέρια με τις πολυεθνικές επιπέδου Novartis γίνονται συνήθως (sic) από απλούς ΔΥ που έχουν κάποια καλή θέση (sic δις), όχι από κάτι Άκηδες, κάτι Γιάννους, κάτι Τσουκάτους, κτλ, κτλ. Τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν; Και τέλος πάντων γιατί τόσο μεγάλη ζέση για το αν το foreign official αφορά πολιτικό πρόσωπο σε οποιαδήποτε θέση (υπουργό, υψηλόβαθμο στέλεχος υπουργείου ή κόμματος) ή διοικητή νοσοκομείου ή άλλον δημόσιο αξιωματούχο;; Θέλουμε να μάθουμε πού πάνε οι φόροι μας ναί ή ου;; Γιατί δε μπορεί να κοπανιέστε για τον (αχώνευτο) Παπά του κακού Τσύριζα που κατά τα λεγόμενά σου «ορίστε μέσα σ' ένα χρόνο άπλωσαν τα πλοκάμια τους παντού, ενώ τους άλλους τους πήρε 40 χρόνια» και για τους διάφορους Αδώνηδες, Σαμαράδες, κλπ να σφυρίζετε αδιάφορα και σήμερα απλώς είναι ημέρα Παρασκευή, πάμε για ΣουΚου. Δε θα μας τρελάνετε δηλαδή, δύο μέτρα και δύο σταθμά συνεχώς


    Μπράβο στον άνθρωπο/γιατρό Παπαχριστόπουλο. Ειλικρινά αν όντως είναι έτσι 1000 μπράβο. Αλλά αυτά τα ΟΦΑ, τα αριστεροδεξιά, τα κωλοτουμπιάσματα, τα συχαρίκια στους Παπάδες για την εντιμότητα/αυτοκριτική τους (την ποιά;; ) δε συνάδουν με αυτά που λες για το άτομο/άνθρωπο/γιατρό Παπαχριστόπουλο. Και τα έχουμε δει πολλές φορές στον πολιτικό βίο αυτής της χώρας. Δε γεννηθήκαμε χθες.
    Κοίτα να δεις, όταν έχεις το κατηγορητήριο επίσημα να μην αναφέρεται σε πολίτικους, κάπου εκεί τελειώνει και όλο το παραμύθι.
    Ναι έχουν βγει στην δημοσιότητα πολλές παραπάνω περιπτώσεις χρηματισμού και αναλογικά αλλά και σε χρήματα απο απλούς υπαλλήλους, αλλά ξέρω ο Ακης!

    Τα thumbs σου κράτα για τον εαυτο σου,
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 27-06-20 στις 01:42.

  13. #29533
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα να δεις, όταν έχεις το κατηγορητήριο επίσημα να μην αναφέρεται σε πολίτικους, κάπου εκεί τελειώνει και όλο το παραμύθι.
    Ναι έχουν βγει στην δημοσιότητα πολλές παραπάνω περιπτώσεις χρηματισμού και αναλογικά αλλά και σε χρήματα απο απλούς υπαλλήλους, αλλά ξέρω ο Ακης!
    Το ότι κάνατε μετάφραση του foreign officials όπως σας συμφέρει δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν αναμεμιγμένοι και πολιτικοί. Σου έδωσαν το εδάφιο του Αμερικάνικου νόμου που εξηγεί ποιοι ακριβώς είναι οι foreign officials, αλλά το έκανες γαργάρα. Και επιτέλους γιατί τέτοια κάψα να τους βγάλεις λάδι, ιδιαίτερα δε όπως λες τους σημερινούς της ΝουΔου δεν τους ψήφισες; Αθώες περιστερές οι πολιτικοί μας έτσι; Μόνο οι κακοί ΔΥ φταίνε που αναλογικά έχουν φάει περισσότερα απ' όσα έχουν φάει με Siemens, εξοπλιστικά, δημόσια έργα, Ολυμπιακούς Αγώνες, κτλ, κτλ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα thumbs σου κράτα για τον εαυτο σου, κάθε φορά τα ίδια για όλα φταίνε οι άλλοι, ποτέ εσύ
    Στο ξανάπα τα μαθήματα ήθους και Δημοκρατίας και τις τσάμπα μαγκιές αλλού. Ιδιαίτερα όταν συνεχώς πετάς τη μπάλα στην εξέδρα και είσαι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Νομίζεις ότι απευθύνεσαι σε κρετίνους και υποβαθμίζεις συνεχώς τη νοημοσύνη μας
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  14. #29534
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι κάνατε μετάφραση του foreign officials όπως σας συμφέρει δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν αναμεμιγμένοι και πολιτικοί. Σου έδωσαν το εδάφιο του Αμερικάνικου νόμου που εξηγεί ποιοι ακριβώς είναι οι foreign officials, αλλά το έκανες γαργάρα. Και επιτέλους γιατί τέτοια κάψα να τους βγάλεις λάδι, ιδιαίτερα δε όπως λες τους σημερινούς της ΝουΔου δεν τους ψήφισες; Αθώες περιστερές οι πολιτικοί μας έτσι; Μόνο οι κακοί ΔΥ φταίνε που αναλογικά έχουν φάει περισσότερα απ' όσα έχουν φάει με Siemens, εξοπλιστικά, δημόσια έργα, Ολυμπιακούς Αγώνες, κτλ, κτλ


    Στο ξανάπα τα μαθήματα ήθους και Δημοκρατίας και τις τσάμπα μαγκιές αλλού. Ιδιαίτερα όταν συνεχώς πετάς τη μπάλα στην εξέδρα και είσαι δύο μέτρα και δύο σταθμά. Νομίζεις ότι απευθύνεσαι σε κρετίνους και υποβαθμίζεις συνεχώς τη νοημοσύνη μας
    Διαβάστε επιτέλους το κατηγορητήριο, εξηγεί σε τι δίνει τον όρο foreign official για το συγκεκριμένο κατηγορητήριο. Αγγλικά ξέρεις στην πρώτη σελίδα είναι.

    Άλλος είναι αυτό που κάνει μαθήματα ήθους και τζάμπα μαγκιές συνεχώς, οχι εγώ.

  15. #29535
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Εντάξει «Όλα καλά, όλα ανθηρά» που έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Βουτσάς. Αυτό το κράτος έχουμε, αυτό μας αξίζει. Δεν τρέχει κάστανο, άλλωστε προσωπικά ζω στο εξωτερικό τα τελευταία ~13 χρόνια, γιατί μιλάω και κυρίως γιατί κάθομαι και σκάω; Σωστά; Σωστά Καλό ΣουΚου
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 1969 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 19491959196419671968196919701971197419791989 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας