Σελ. 2031 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 20112021202620292030203120322033203620412051 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 30.451-30.465 από 78436
  1. #30451
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν θες να μη γραφεις για δικούς σου λόγους καλώς, αλλιώς μην κάνεις κανενός το χατήρι. Αν δε θέλει κάποιος να διαβάζει, ας μη διαβάζει ή ας βάλει και ignore.
    Kαι το λέω για τον καθένα είτε γράφει τα πιο σωστά πράγματα είτε τις μεγαλύτερες βλακείες.
    Κάθε φωνή που σωπαίνει είναι ήττα της δημοκρατίας.
    +1

    @emfragmatron, κι εγώ νομιζω ότι αν δεν έχεις άλλους λόγους, δεν θα ήταν καλό να σταματήσεις να γράφεις.
    Αν καμμιά φορά παρεκτρεπόμαστε, μην το παίρνεις προσωπικά. Θα προσπαθήσω κι εγώ να γράφω πιο ψύχραιμα.
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  2. #30452
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Έχουμε ξεχάσει να διαφωνούμε - και θα μου επιτρέψει ο stel67 να τον αναφέρω ως παράδειγμα. Οι θέσεις του στις γραμμές αυτές δεν θα έλεγα ότι είναι από τις πιο δημοφιλείς*. Παρόλα αυτά δεν κρύβεται, όπως επίσης πολλοί του απαντούν, ενδεχομένως κάποιες φορές ίσως όχι τόσο κόσμια. Προσωπικά την πολύ ευγένεια την βρίσκω αποστειρωμένη. Αν έγραφα κάτι τραβηγμένο και μου έλεγε κάποιος πχ τι λες ρε μπαγλαμα, θα με εκνεύριζε, ασφαλώς, αλλά ταυτόχρονα θα με έκανε να σκεφτώ ότι ενδεχομένως έγραψα λαλακία, σίγουρα θα έδινα λιγότερη σημασία αν μου έλεγαν πόσο έχετε άδικο αγαπητέ Chinga

    * Ιδιαίτερα αν σκεφτούμε ότι πολλές φορές το adsl δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτικό δημογραφικό/δησμοσκοπικό δείγμα.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  3. #30453
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε ξεχάσει να διαφωνούμε - και θα μου επιτρέψει ο stel67 να τον αναφέρω ως παράδειγμα. Οι θέσεις του στις γραμμές αυτές δεν θα έλεγα ότι είναι από τις πιο δημοφιλείς*. Παρόλα αυτά δεν κρύβεται, όπως επίσης πολλοί του απαντούν, ενδεχομένως κάποιες φορές ίσως όχι τόσο κόσμια. Προσωπικά την πολύ ευγένεια την βρίσκω αποστειρωμένη. Αν έγραφα κάτι τραβηγμένο και μου έλεγε κάποιος πχ τι λες ρε μπαγλαμα, θα με εκνεύριζε, ασφαλώς, αλλά ταυτόχρονα θα με έκανε να σκεφτώ ότι ενδεχομένως έγραψα λαλακία, σίγουρα θα έδινα λιγότερη σημασία αν μου έλεγαν πόσο έχετε άδικο αγαπητέ Chinga

    * Ιδιαίτερα αν σκεφτούμε ότι πολλές φορές το adsl δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτικό δημογραφικό/δησμοσκοπικό δείγμα.
    Αγαπητέ Chinga....

    Spoiler:
    Δεν αυτό μέχρι ν'ασπρίσετε;
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #30454
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Ευχή ήταν ή κατάρα;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  5. #30455
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχή ήταν ή κατάρα;
    Αβρότητα
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  6. #30456
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε ξεχάσει να διαφωνούμε - και θα μου επιτρέψει ο stel67 να τον αναφέρω ως παράδειγμα. Οι θέσεις του στις γραμμές αυτές δεν θα έλεγα ότι είναι από τις πιο δημοφιλείς*. Παρόλα αυτά δεν κρύβεται, όπως επίσης πολλοί του απαντούν, ενδεχομένως κάποιες φορές ίσως όχι τόσο κόσμια. Προσωπικά την πολύ ευγένεια την βρίσκω αποστειρωμένη. Αν έγραφα κάτι τραβηγμένο και μου έλεγε κάποιος πχ τι λες ρε μπαγλαμα, θα με εκνεύριζε, ασφαλώς, αλλά ταυτόχρονα θα με έκανε να σκεφτώ ότι ενδεχομένως έγραψα λαλακία, σίγουρα θα έδινα λιγότερη σημασία αν μου έλεγαν πόσο έχετε άδικο αγαπητέ Chinga

    * Ιδιαίτερα αν σκεφτούμε ότι πολλές φορές το adsl δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτικό δημογραφικό/δησμοσκοπικό δείγμα.
    Συγνώμη, αλλά δεν είναι θέμα αν και κατά πόσο έχουμε ξεχάσει να διαφωνούμε. Η όλη κατάσταση περιγράφεται με μια μόνο λέξη: ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ! Γιατί δε μπορώ να διαβάζω για το πόσο μπροστά πήγε η χώρα τα τελευταία 40 χρόνια, ούτε μπορώ να διαβάζω ότι για όλα φταίει ο νάρκισσος Βαρουφάκης (βάλε όποιο πρόσωπο θες εδώ) ή το παραλάβαμε καμμένη γη από τους προηγούμενους και να κουνάνε το δάχτυλο λες και δεν κυβέρνησαν ποτέ ή τα κάνουν όλα τέλεια. Δηλαδή ΕΛΕΟΣ!! Μιλάνε με ύφος 1000 καρδιναλίων αυτοί που χρεοκόπησαν τη χώρα και που υπόγραψαν με χέρια και με πόδια την παράδοσή της σε ξένα συμφέροντα και όταν τους τα χώνεις τάχα μου θίγονται. Προσωπικά εξοργίζομαι με αυτή την υποκρισία και δεν ανέχομαι να υποτιμά τη νοημοσύνη μου όλος αυτός ο κομματικός συρφετός. Βρε ουστ!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  7. #30457
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε ξεχάσει να διαφωνούμε - και θα μου επιτρέψει ο stel67 να τον αναφέρω ως παράδειγμα. Οι θέσεις του στις γραμμές αυτές δεν θα έλεγα ότι είναι από τις πιο δημοφιλείς*. Παρόλα αυτά δεν κρύβεται, όπως επίσης πολλοί του απαντούν, ενδεχομένως κάποιες φορές ίσως όχι τόσο κόσμια. Προσωπικά την πολύ ευγένεια την βρίσκω αποστειρωμένη. Αν έγραφα κάτι τραβηγμένο και μου έλεγε κάποιος πχ τι λες ρε μπαγλαμα, θα με εκνεύριζε, ασφαλώς, αλλά ταυτόχρονα θα με έκανε να σκεφτώ ότι ενδεχομένως έγραψα λαλακία, σίγουρα θα έδινα λιγότερη σημασία αν μου έλεγαν πόσο έχετε άδικο αγαπητέ Chinga

    * Ιδιαίτερα αν σκεφτούμε ότι πολλές φορές το adsl δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτικό δημογραφικό/δησμοσκοπικό δείγμα.
    Αν κάτσω να μετρήσω τις προσωπικές σου επιθέσεις σε εμένα, θα χρειαστώ 2-3 απογεύματα. Και αν
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  8. #30458
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παίδες δεν μου λέτε, όλοι μαζί και αριστεροδέξιοι και ανάποδα, η ατάκα «θα κάνουμε ό,τι χρειαστεί για να μην κάνουμε ό,τι χρειαστεί» τη στιγμή που παίζετε ίσως το χειρότερο παιχνίδι όσο αφορά τη χώρα με τους Τούρκους μετά τα Ίμια, εννοεί να πάρουμε στρατιωτικό ελικόπτερο να πάμε Επίδαυρο?

    Πως λέγαμε παλιά "πάμε πλατεία" ένα πράγμα.

    Το αστείο είναι πως ρωτάει η αντιπολίτευση αν ο Μωυσής χρησιμοποίησε στρατιωτικό ελικόπτερο για να πάει από Πάρο στην Επίδαυρο και ο εκπρόσωπος της ΝΔ να λέει
    «Στον πρωθυπουργό διατίθενται από την πολιτεία τα μέσα που χρειάζονται για να επιτελεί τα καθήκοντά του και να μετακινείται όπου χρειάζεται. Η χρήση των μέσων αυτών κρίνει και την εκπροσώπηση του θεσμού και τον τρόπο με τον οποίο τα χρησιμοποιεί κάθε φορά ο ένοικος του Μεγάρου Μαξίμου με βάση την ψήφο των πολιτών»

    Καμία ελπίδα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #30459
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν κάτσω να μετρήσω τις προσωπικές σου επιθέσεις σε εμένα, θα χρειαστώ 2-3 απογεύματα. Και αν
    Σκέψου σε ποιό μοναδικό νήμα σχολιάζω τί γράφεις. Μετά σκέψου πόσο συχνά γράφεις. Το σύνολο των προσωπικών επιθέσεων, όπως χαριτωμένα γράφεις, μπορούν να συνοψιστούν σε μια μόνο λέξη: υποκρισία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Chingachgook : 27-07-20 στις 18:16.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  10. #30460
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Όχι ένα αλλά τρία ελικόπτερα χρησιμοποιήθηκαν για το ταξίδι του πρωθυπουργού στην Αντίπαρο!

    https://www.militaire.gr/ochi-ena-al...stin-antiparo/


    Μέχρι πριν λίγο νόμιζα πως πήραν 1 από Πάρο για Επίδαυρο, τελικά έχουμε υπηρεσία ταξί ελικοπτέρων μάλλον και όχι τίποτα άλλο, αν αρρωστήσει κάνας στο νησί (Άνδρος) παρακαλούμε να έρθει το ελικόπτερο να τον παραλάβει.

    Έχω μείνει άναυδος.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #30461
    Εγγραφή
    29-10-2005
    Μηνύματα
    450
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Οταν γραφει καποιος για "ατακες απο το Δελφιναριο" κτλ
    κραταει μια αξιοπρεπη σταση κατα την γνωμη μου.

    Απο αυτο μεχρι το "σας εχει σιχαθει η ψυχη μου κομματοσκυλα" υπαρχει ενας ολοκληρος κοσμος αποσταση.

    Ειλικρινα δεν εχω τιποτα να χωρισω με τον megahead13, ισα ισα μου ειναι και συμπαθης, ακομα και τωρα
    και νομιζω οτι δεν εχει κακη προθεση. (παρεπιπτοντως megahead13 καμια ταμπελα δεν ηθελα να σου βαλω και ουτε φυσικα του ισαποστακια).
    Πιστευω εχει γινει καποιο μπερδεμα.
    Μαλιστα πιστευω οτι κατα πασα πιθανοτητα αν γνωριζομασταν και μιλουσαμε απο κοντα θα συμφωνουσαμε,
    απλως προερχομαι απο μια εποχη που υπηρχαν κανονες στο φορουμ,
    και ο χρονος δεν περισσευει να χαλιομαστε για τις αποψεις των αλλων (εξαιρουνται οι φασιστικες-ναζιστικες).

    Ηδη χαραμίστηκαν 2 σελιδες, νομιζω αρκετα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος emfragmatron : 27-07-20 στις 18:23.

  12. #30462
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι ένα αλλά τρία ελικόπτερα χρησιμοποιήθηκαν για το ταξίδι του πρωθυπουργού στην Αντίπαρο!

    https://www.militaire.gr/ochi-ena-al...stin-antiparo/


    Μέχρι πριν λίγο νόμιζα πως πήραν 1 από Πάρο για Επίδαυρο, τελικά έχουμε υπηρεσία ταξί ελικοπτέρων μάλλον και όχι τίποτα άλλο, αν αρρωστήσει κάνας στο νησί (Άνδρος) παρακαλούμε να έρθει το ελικόπτερο να τον παραλάβει.

    Έχω μείνει άναυδος.
    Τι είναι ο μητσοτάκης για να χρησιμοποιηθεί μόνο ένα ελκόπτερο κάνας τυχαίος? Και τρία λίγα ήταν
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  13. #30463
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.188
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι είναι ο μητσοτάκης για να χρησιμοποιηθεί μόνο ένα ελκόπτερο κάνας τυχαίος? Και τρία λίγα ήταν
    Δίκιο έχεις, το ένα ήταν Backup του άλλου.. μη χάσει την παράσταση μάλλον... μάζευε λεφτά κάνα χρόνο για να πάει χαχαχαχαχαχα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  14. #30464
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Συριζα πήγε ο Μητσοτάκης με ελικόπτερο, ΝΔ ναι πήγε, μάλλον θα περιμένανε να το αρνηθεί
    Συριζα με πόσα ελικόπτερα πήγε; και γιατί αυτά τα ελικόπτερα δεν ήταν στον πόλεμο;

    Συγνώμη αλλά ούτε σε πόλεμο είμαστε, ούτε όλα τα μέσα έχουν φύγει απο τα στρατόπεδα τους για να πάνε στην περιοχή της Navtex

    Προφανώς αντίποινα γιατί κάποια στιγμή τους την είχανε πει απο την ΝΔ που κάνανε χρήση των αεροπορικών μέσων για δικιά τους μεταφορά.

  15. #30465
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.093
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πόλεμο να είχαμε ίσως να σηκώνονταν λιγότερα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

Σελ. 2031 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 20112021202620292030203120322033203620412051 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας