Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 18
  1. #1
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα!
    Πάει καιρός που είχα να αναφέρω κάποιο πρόβλημα! () αλλα τελικά τα προβληματα με τον ΟΤΕ δεν
    έχουν τέλος στην περιοχή της Αλσούπολης.
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε κάποιον/α μόλις πάει να ανοίξει μια σελίδα απ τον browser να
    πέφτει το νετ! Τι θέλω να πω...Στην περιοχή μου η κατάσταση είναι τραγική και τα προβλήματα δεν έχουν τέλος εδω και τρια χρόνια. Όσο δεν χρησιμοποιώ το internet όλα στην γραμμή είναι μια χαρα!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  02.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  22,1 KB 
ID: 125903

    Μόλις πάω να μπώ σε μια σελίδα αμέσως το snr πεφτει...πέφτει τραγικά! Απ'τα 17db στα 5-6 και
    μετα στα -2...! Ο θόρυβος κέρδισε το σήμα!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  23,0 KB 
ID: 125902

    Δεν τολμάω να 'σερφάρω' πανω απο 3 λεπτά και πρεπει να ανοιγοκλεινω το router μπας και συγχρονίσει στα 1,9 έως 2 Mbps. Τις περισσότερες φορές η γραμμή συγχρονίζει στα 300Κbps!Έχω αλλάζει τα πάντα στο σπιτι! Καλώδια, πρίζες... τα πάντα! Επίσης, έχω γίνει 'φιλαράκι' με τους τηλεφωνητές του 121.

    Τέλος, λυπάμαι πολύ για μια μερίδα τεχνίκων, μιλάω για όσους έχουν έρθει απ το σπιτι μου και οχι για
    ολους, που δηλώνουν αδυναμία να κάνουν το ό,τι και η καλύτερη των συμβουλων ηταν να ΚΛΕΨΩ internet
    απο κάποιο γείτονα!

    Τι αλλο μπορεί να συμβαίνει με την γραμμή?!?!?! ¨(

    Ευχαριστώ!

  2. #2
    Εγγραφή
    05-10-2005
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    468
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220.000/22.000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Fastpath
    το tp link το έχεις αλλάξει για δοκιμή?

  3. #3
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ναι! Μετά το κλασικό baudtek του ΟΤΕ δοκίμασα Linksys, USRobotics και τώρα το Tplink

  4. #4
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από showishere Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα!
    Πάει καιρός που είχα να αναφέρω κάποιο πρόβλημα! () αλλα τελικά τα προβληματα με τον ΟΤΕ δεν
    έχουν τέλος στην περιοχή της Αλσούπολης.
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει συμβεί σε κάποιον/α μόλις πάει να ανοίξει μια σελίδα απ τον browser να
    πέφτει το νετ! Τι θέλω να πω...Στην περιοχή μου η κατάσταση είναι τραγική και τα προβλήματα δεν έχουν τέλος εδω και τρια χρόνια. Όσο δεν χρησιμοποιώ το internet όλα στην γραμμή είναι μια χαρα!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  02.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  22,1 KB 
ID: 125903

    Μόλις πάω να μπώ σε μια σελίδα αμέσως το snr πεφτει...πέφτει τραγικά! Απ'τα 17db στα 5-6 και
    μετα στα -2...! Ο θόρυβος κέρδισε το σήμα!!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  1.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  23,0 KB 
ID: 125902

    Δεν τολμάω να 'σερφάρω' πανω απο 3 λεπτά και πρεπει να ανοιγοκλεινω το router μπας και συγχρονίσει στα 1,9 έως 2 Mbps. Τις περισσότερες φορές η γραμμή συγχρονίζει στα 300Κbps!Έχω αλλάζει τα πάντα στο σπιτι! Καλώδια, πρίζες... τα πάντα! Επίσης, έχω γίνει 'φιλαράκι' με τους τηλεφωνητές του 121.

    Τέλος, λυπάμαι πολύ για μια μερίδα τεχνίκων, μιλάω για όσους έχουν έρθει απ το σπιτι μου και οχι για
    ολους, που δηλώνουν αδυναμία να κάνουν το ό,τι και η καλύτερη των συμβουλων ηταν να ΚΛΕΨΩ internet
    απο κάποιο γείτονα!

    Τι αλλο μπορεί να συμβαίνει με την γραμμή?!?!?! ¨(

    Ευχαριστώ!


    Πολλά μπορεί να είναι ... Αφού λες ότι έχεις θόρυβο έχεις βάλει φίλτρο.... Από για την γραμμή μιλάμε PSTN ? Τι απόσταση έχεις από το DSLAM ?

  5. #5
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    DVader, ευχαριστώ γα την γρήγορη απάντηση!

    Οπτικά η απόσταση είναι 2.5 km .... όσο για το καλώδιο πρέπει να είναι πάνω από 3km. To router το έχω συνδέσει και με φίλτρο αλλά και χωρίς και το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο.

  6. #6
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από showishere Εμφάνιση μηνυμάτων
    DVader, ευχαριστώ γα την γρήγορη απάντηση!

    Οπτικά η απόσταση είναι 2.5 km .... όσο για το καλώδιο πρέπει να είναι πάνω από 3km. To router το έχω συνδέσει και με φίλτρο αλλά και χωρίς και το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο.
    Το οπτικά δεν έχει καμία απολύτως σημασία ! Το πόσο είναι πραγματικά έχει σημασία.... Αν είναι πάνω από 5-7km τότε κλάφτα...

    Τσέκαρέτο όμως με τους τεχνικούς αύριο και τα λέμε ! Έχει σημασία ! Είναι πολλά που παίζουν ...ακόμα !

  7. #7
    Εγγραφή
    16-11-2005
    Περιοχή
    Zωγράφου
    Μηνύματα
    1.192
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999 / 4995 kbps
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZXDSL 931VII
    SNR / Attn
    29db(dB) / 2db(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Βασικά ρε φίλε, αλλαγή απερχόμενου ζεύγους πρέπει να σου κάνουν αν με το όργανό τους έχουν τις ίδιες μετρήσεις στην είσοδο της πολυκατοικίας σου.

    Εγώ θεωρώ πως έστω και στα 3χλμ. τα 2mbit τα πιάνεις άνετα καρφωμένα. Επίσης ο θόρυβος που σου παίζει τόσο πολύ , είναι πιθανότατα πρόβλημα στον χαλκό. Η απάντηση από τα συνεργεία είναι ποια ακριβώς ; Ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο ζευγάρι να σε αλλάξουν; ότι υπάρχει γενικευμένη βλάβη κύριου δικτύου;

  8. #8
    Εγγραφή
    15-11-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΚΥΡΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    26.1(dB) / 5.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    σε βλεπω οτι ησε σε προφιλ G.DMT δοκημασε να το αλλαξης σε ITU G.992.3(ADSL2) μεσα απο το μοντεμ μηπος σου διορθωθει η κατασταση

  9. #9
    Εγγραφή
    12-09-2010
    Μηνύματα
    37
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το ίδιο ακριβώς είχε πάθει ο πατέρας μου με τον ΟΤΕ! Οι τεχνικοί είχαν σηκώσει τα χέρια ψηλά, και τελικά μας άφησαν να φύγουμε πρίν την δέσμευση λόγω "αδυναμίας παροχής υπηρεσίας". Με το που αλλάξαμε πάροχο, αμέσως όλα δούλευαν κανονικά! :Ρ

  10. #10
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μίλησα με τους τεχνικούς και μου είπαν πως η καλωδιακή απόσταση ανέρχεται σε 3.5km

    - - - Updated - - -

    Καλημέρα φίλε xrist1983!
    Σε adsl / adsl+ ο θόρυβος φτάνει τα 57.6dB!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  adsl2.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  23,4 KB 
ID: 126108

    - - - Updated - - -

    Καλημέρα φίλε AssVass!

    Το ίδιο ακριβώς θέλω να πιστεύω και εγώ!
    Όσες φορές έχει έρθει συνεργείο στο σπίτι η γραμμή είναι μια χαρά και αυτό που προσπαθώ να τους εξηγήσω είναι πως όσο η σύνδεση είναι αδρανής όλα είναι μια χαρά. Η απάντηση που πήρα ήταν πως υπάρχει πρόβλημα στην καλωδίωση του σπιτιού!!!! Τραβάω τα μαλλιά μου με την ασχετοσύνη που τους διακατέχει!!!! Τα καλώδια αλλάχτηκαν πριν απο μισό χρόνο σε cat5, πράγμα που δεν μπορούν ή δεν θέλουν να καταλάβουν και συνεχίζουν να επιμένουν...

    Όσο αναφορά για το ζεύγος δεν έχω μιλήσει. Θα πάρω σήμερα ένα τηλέφωνο να το ζητήσω.
    Για το δίκτυο δεν έχει αναφερθεί καμία βλάβη γενικά.

    - - - Updated - - -

    Φίλε kostasdj_2,
    Πάνε τρία χρόνια που έχω connx και πραγματικά σου μιλάω πως παρόλα τα προβλήματα που έχω με την γραμμή, τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με όσα τράβηξα με την Tellas!
    Ένα θα σου πω.. Με τον ΟΤΕ - τουλάχιστον- έχω σταθερό τηλέφωνο να μιλάω!!!

  11. #11
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.448
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από showishere Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μίλησα με τους τεχνικούς και μου είπαν πως η καλωδιακή απόσταση ανέρχεται σε 3.5km

    - - - Updated - - -

    Καλημέρα φίλε xrist1983!
    Σε adsl / adsl+ ο θόρυβος φτάνει τα 57.6dB!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  adsl2.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  23,4 KB 
ID: 126108

    - - - Updated - - -

    Καλημέρα φίλε AssVass!

    Το ίδιο ακριβώς θέλω να πιστεύω και εγώ!
    Όσες φορές έχει έρθει συνεργείο στο σπίτι η γραμμή είναι μια χαρά και αυτό που προσπαθώ να τους εξηγήσω είναι πως όσο η σύνδεση είναι αδρανής όλα είναι μια χαρά. Η απάντηση που πήρα ήταν πως υπάρχει πρόβλημα στην καλωδίωση του σπιτιού!!!! Τραβάω τα μαλλιά μου με την ασχετοσύνη που τους διακατέχει!!!! Τα καλώδια αλλάχτηκαν πριν απο μισό χρόνο σε cat5, πράγμα που δεν μπορούν ή δεν θέλουν να καταλάβουν και συνεχίζουν να επιμένουν...

    Όσο αναφορά για το ζεύγος δεν έχω μιλήσει. Θα πάρω σήμερα ένα τηλέφωνο να το ζητήσω.
    Για το δίκτυο δεν έχει αναφερθεί καμία βλάβη γενικά.

    - - - Updated - - -

    Φίλε kostasdj_2,
    Πάνε τρία χρόνια που έχω connx και πραγματικά σου μιλάω πως παρόλα τα προβλήματα που έχω με την γραμμή, τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με όσα τράβηξα με την Tellas!
    Ένα θα σου πω.. Με τον ΟΤΕ - τουλάχιστον- έχω σταθερό τηλέφωνο να μιλάω!!!


    ΤΟ ίδιο και με μένα !

    Εγώ θα πώ το εξης:

    Πως δικαιολογούν ότι φταίει η καλωδίωση στο σπίτι ....Έκαναν μετρήσεις και βγάλανε ? Όταν μου λέγανε τέτοια εμένα τους έβαλα τον Router πάνω στην ρεκλέτα και τραβάγανε τα μαλλιά τους γιατί οι μετρήσεις ήταν ίδιες οπότε δεν έφταιγε το σπίτι ! Τι σου λένε ?

  12. #12
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΚΑΝΕΝΑΣ απ τους τεχνικούς δεν έχει αξιωθεί να πάρει μια σκάλα και να ανέβει στο box να μετρήσει! Πρόσφατα ήρθαν δύο παλικάρια πρωί- πρωί με ένα laptop στα χέρια και μου χτύπησαν το κουδούνι. Μόλις τους άνοιξα μου είπε ο ένας πως αυτή την στιγμή μετράμε την σύνδεσή σας!!! (Ασύρματος τρόπος μέτρησης της ποιότητας της γραμμής μου και παράλληλη μέτρηση του θορύβου που μπορεί να προέρχεται απ το καφάο ή απ τον κατανεμητή ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!! ΟΥΑΑΑΟΥ!! ) Πως έχω μείνει τόσο πίσω εγώ τελικά! Σπουδάζω ηλεκτρονικός στο ΤΕΙ Αθήνας και τέτοια πράγματα δεν μας τα έχουν διδάξει!!
    ----- ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ------
    ΔΕΝ ανέβηκαν ποτέ να μετρήσουν στην ρακλέτα και μάλιστα φάνηκαν ενοχλημένοι που ήρθαν μέχρι το σπίτι μου (λες και τους υποχρέωσα να έρθουν) ... και τώρα το καλύτερο, μου είπαν πως υπάρχει πιθανότητα επειδή έχω δηλώσει πολλές φορές την βλάβη και δεν έχει βρεθεί πρόβλημα να ΜE ΧΡΕΩΣΟΥΝ 50 EURO!!! Το λιγότερο που μπόρεσα να κάνω εκείνη την στιγμή ήταν να τους δείξω την έξοδο του σπιτιού!!
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  oriste.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  23,3 KB 
ID: 126111 Ορίστε η ποιότητα της γραμμής που θέλουν και λεφτά!

  13. #13
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δυστυχώς η περιοχή μας είναι απο τις πλεον προβληματικες. Παρόμοια ιστορία εχω ακούσει και απο φίλη που μένει στη Μακρυγιάννη. Αυτή τελικά μονο οταν πηγε Forthnet, βρηκε λυση στο θέμα της και εκτοτε δεν το κουνάει απο κει. Να δούμε ποτε και αν ο ΟΤΕ θα ελλεήσει να κανει κατι με το δίκτυο της περιοχής....αν υπαρχει προβλημα με τις καλωδιωσεις του σπιτιου, εχουν ελεγξει στον πινακα τις τιμες που ερχονται κατα την εισοδο και πώς συμπεριφερεται γενικα; Πώς ετσι αυθαιρετα το συμπεραίνουν;; Νομιζω οτι ο ΟΤΕ της περιοχης απο δικτυο και στελεχη είναι αστα να πανε, αστα....

  14. #14
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    55
    Downloads
    29
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    TP-link
    SNR / Attn
    14(dB) / 45,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά έχει πλάκα το όλο θέμα! Σήμερα η γραμμή μου έφτασε τα 55-60dB attenuation!!
    Μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών του ΟΤΕ και απ' το κέντρο βλέπει πως έχω 13dB!!!!

    .....!

    Το καλό είναι πως δίνουν δωρεάν router και αύριο το πρωί θα πάω να πάρω ένα superDuper router (το μαμίσιο ) μπας και αλλάξει κάτι! τουλάχιστον το πρόβλημα να έχει και την υπογραφή του Baudtec!!
    (Ελπίζω να δώσουν κανά Thomson)!

    ΑΑααΑΑ!! Κάτι τελευταίο..
    Μήπως ξέρει κανείς τι router δίνει ο ΟΤΕ αυτό τον καιρό;

  15. #15
    Εγγραφή
    25-10-2010
    Μηνύματα
    635
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5494
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    18,7(dB) / 16(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από showishere Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά έχει πλάκα το όλο θέμα! Σήμερα η γραμμή μου έφτασε τα 55-60dB attenuation!!
    Μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών του ΟΤΕ και απ' το κέντρο βλέπει πως έχω 13dB!!!!

    .....!

    Το καλό είναι πως δίνουν δωρεάν router και αύριο το πρωί θα πάω να πάρω ένα superDuper router (το μαμίσιο ) μπας και αλλάξει κάτι! τουλάχιστον το πρόβλημα να έχει και την υπογραφή του Baudtec!!
    (Ελπίζω να δώσουν κανά Thomson)!

    ΑΑααΑΑ!! Κάτι τελευταίο..
    Μήπως ξέρει κανείς τι router δίνει ο ΟΤΕ αυτό τον καιρό;

    Η zte θα σου δωσουν η huawei ,η κανα sagem,τα thomson εχουν σταματησει καιρο να τα δινουν.
    Εχεις ψαχτεί μηπως εχει προβλημα η καρτα δικτυου του υπολογιστη σου ? να βαλεις επανω στο ρουτερ καποιον αλλο υπολογιστη μηπως το προβλημα ειναι απο την καρτα δικτυου ?

    Μηπως το ρουτερ που εχεις εχει προβλημα ? και λεει αλλα νταλλων απο att κ.τ.λ

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. OTE και χάλια ping
    Από Virkos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-13, 16:54
  2. OTE και ταχύτητα ADSL
    Από paolo75gr στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-01-13, 20:53
  3. Forthnet και Ote και τα νευρα τεντα.
    Από stamatinho στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-12, 03:46
  4. [Other] Ρυθμίσεις modem/router forthnet Thomsom TG585 V8 και συναφή προβλήματα
    Από michigeo στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-12, 01:41
  5. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-12, 09:09

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας