Εμφάνιση 1-13 από 13

Θέμα: Cyta & Kotsovolos

  1. #1
    Εγγραφή
    18-05-2008
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    On Telecoms - ΝΙΚΑΙΑ
    Καλησπέρα παίδες, είδα μία διαφήμιση αν κάνεις σύνδεση στα καταστήματα του Κωτσόβολου (2play) παίρνεις δώρο ένα tablet. Επειδή σ'ένα πρόχειρο ψάξιμο που έκανα δε μπόρεσα να βρω κάποια περαιτέρω πληροφορία, έχει πάει κανείς να ρωτήσει να μάθει για ποιό πακέτο cyta αναφέρεται; Ή κάποια άλλη πληροφορία;

    Είδα ότι το τάμπλετ είναι αυτό

  2. #2
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Το tablet αυτο αν το αγορασεις απο Κινα, εχει περιπου 40€ παντως.

  3. #3
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Καλή κίνηση αλλά καλύτερο θα ήταν να έριχναν κι άλλο τις τιμές, προτιμώ να δίνω 15,75 Ευρώ για μία έως 24 MBS γραμμής παρά να πάρω tablet δώρο.

  4. #4
    Εγγραφή
    23-10-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    97
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    14.558/1.020
    ISP
    Cyta Hellas
    Αν κατάλαβα καλά απο φίλο που πήγε σε καταστημα Cyta του έδιναν το tablet δώρο και απο εκεί (ενδιαφερόταν για full πακέτο). Ρίξε μια ματια αν έχεις κατάστημα Cyta κοντά σου.

  5. #5
    Εγγραφή
    01-04-2013
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Το tablet που δίνουν είναι τελείως μπρίκι δεν αξίζει τον κόπο θα σου πρότεινα να επιλέξεις με άλλα κριτήρια...νομίζω ο Gordito έχει δίκιο ότι με 40€ παίρνεις ένα τέτοιο....

  6. #6
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από libero1899 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το tablet που δίνουν είναι τελείως μπρίκι δεν αξίζει τον κόπο θα σου πρότεινα να επιλέξεις με άλλα κριτήρια...νομίζω ο Gordito έχει δίκιο ότι με 40€ παίρνεις ένα τέτοιο....
    Μπρίκι είναι αλλά είναι δωρεάν, επίσης περίμενε μέχρι το καλοκαίρι που θα ανακοινώσει και πακέτα κινητής τηλεφωνίας και μετά επέλεξε σε ποια εταιρία θα πας.

    Αλλά να κάνεις CYTA μόνο για το tablet...εμμμ..όχι.

  7. #7
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Γνωμη μου ειναι αμα ειναι να παρετε tablet επειδη το χρειαζεστε ή σας βολευει, να παρετε ενα καλο. Και δυστυχως, 2-3 ειναι τα Android tablets που αξιζουν, περα βεβαια απο τα ipad που κατα τη γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο υπαρχει σε tablet.
    Παρτε κατι που να αξιζει.

  8. #8
    Εγγραφή
    01-03-2010
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Καλησπέρα. Προς ενημερωση σας, το ταμπλετ το παιρνετε δωρο μονο εαν κανετε συνδεση σε καταστημα Κωτσοβολο.
    Εαν ομως κανετε εκει την συνδεση, δεν παιρνετε καμια απ τις προσφορες της cyta (οπως το δωρεαν τελος ενεργοποιησης, η την προσφορα -30% στους χρονους ομιλιας).
    Οποτε διαλεγετε και παιρνετε!

  9. #9
    Έκανα πριν 5 ημέρες ΝΕΑ σύνδεση στην cyta, 35αρα γραμμή και διαθέσιμη τηλεφωνική γραμμή γιατί αν θέλεις δεν την χρησιμοποιιείς, εάν όμως την χρειάζεσαι μπορείς να επιλέξεις κάποιο από τα πακέτα της ομιλίας.

    1. Δεν με ενδιέφερε το tablet που τελικά θα πάρω ΔΩΡΕΑΝ (ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ η σύνδεση να γίνει μέσω του ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΥ).
    2. Δεν με ενδιέφερε να έχω τηλέφωνο (πορεύω με το f2go μου)

    Απ ότι είδα στο site της cyta είμαι πολύ κοντά στην πόρτα τους (320 μ.) και λογικά θα έχω καλή γραμμή dsl, (όπως προείπα 35άρα)

    Τέλος, το συγκεκριμένο πακέτο ήταν και 6 € φθηνότερο (από 29 σε 23) για 1 χρόνο (μετά τον 1ο χρόνο, πρώτα ο θεός, βλέπουμε πάλι).


    Τα χαρτιά που ζητάνε (ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, και κάποιον ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ (ΔΕΗ, ΟΤΕ κλπ) για επιβεβαίωση της διεύθυνσης που θα δηλώσεις, δικού σου η κάποιου γείτονα)

    Η ενεργοποίηση θα γίνει, όπως μου είπαν σε κανα μήνα.

    Αυτά προς ενημέρωση οποιουδήποτε ενδιαφερόμενου.


    Υ.Γ.: Η ενεργοποίηση νέας σύνδεσης κοστίζει 50€.

  10. #10
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stetsi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα πριν 5 ημέρες ΝΕΑ σύνδεση στην cyta, 35αρα γραμμή και διαθέσιμη τηλεφωνική γραμμή γιατί αν θέλεις δεν την χρησιμοποιιείς, εάν όμως την χρειάζεσαι μπορείς να επιλέξεις κάποιο από τα πακέτα της ομιλίας.

    1. Δεν με ενδιέφερε το tablet που τελικά θα πάρω ΔΩΡΕΑΝ (ΒΑΣΙΚΗ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ η σύνδεση να γίνει μέσω του ΚΟΤΣΟΒΟΛΟΥ).
    2. Δεν με ενδιέφερε να έχω τηλέφωνο (πορεύω με το f2go μου)

    Απ ότι είδα στο site της cyta είμαι πολύ κοντά στην πόρτα τους (320 μ.) και λογικά θα έχω καλή γραμμή dsl, (όπως προείπα 35άρα)

    Τέλος, το συγκεκριμένο πακέτο ήταν και 6 € φθηνότερο (από 29 σε 23) για 1 χρόνο (μετά τον 1ο χρόνο, πρώτα ο θεός, βλέπουμε πάλι).


    Τα χαρτιά που ζητάνε (ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ, ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, και κάποιον ΑΛΛΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ (ΔΕΗ, ΟΤΕ κλπ) για επιβεβαίωση της διεύθυνσης που θα δηλώσεις, δικού σου η κάποιου γείτονα)

    Η ενεργοποίηση θα γίνει, όπως μου είπαν σε κανα μήνα.

    Αυτά προς ενημέρωση οποιουδήποτε ενδιαφερόμενου.


    Υ.Γ.: Η ενεργοποίηση νέας σύνδεσης κοστίζει 50€.
    Άντε καλορίζικος!

    Αν και η ενεργοποίηση νέας σύνδεσης κοστίζει 20 Ευρώ

    http://www.cyta.gr/el/ForHome/2Play

  11. #11
    Εγγραφή
    01-03-2010
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Κοστιζει 20€ αν δεν κανεις την αιτηση μεσω κωτσοβολου.. Γλιτωνεις δηλαδη ενα 30αρι αν δεν σε ενδιαφερει το ταμπλετ!

  12. #12
    Εγγραφή
    23-04-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από InsertCoin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Προς ενημερωση σας, το ταμπλετ το παιρνετε δωρο μονο εαν κανετε συνδεση σε καταστημα Κωτσοβολο.
    Εαν ομως κανετε εκει την συνδεση, δεν παιρνετε καμια απ τις προσφορες της cyta (οπως το δωρεαν τελος ενεργοποιησης, η την προσφορα -30% στους χρονους ομιλιας).
    Οποτε διαλεγετε και παιρνετε!
    δηλαδή το tablet θα το πληρώσω στην τελική. Δεν νομίζω ότι είναι κίνητρο για να πάει κάποιος σε κάτι πιο ακριβό από τον ανταγωνισμό, δεν ανήκω ούτε εγώ στο ποσοστό που δεν μιλάνε καθόλου στο τηλέφωνο και μιλάνε μόνο από το κινητό τους, πληρώνοντας βέβαια κι αυτό.

  13. #13
    Εγγραφή
    01-03-2010
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    60
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Υπο κανονικες συνθηκες, ολοι οι πελατες της cyta πληρωνουν τελη ενεργοποιησης. 30€ για ενεργο, 50€ για ανενεργο.
    Απλα με την παρουσα συγκυρια, τρεχουν ταυτοχρονα και η προσφορα του κωτσοβολου, αλλα και της cyta που κανει δωρο τα τελη ενεργοποιησης (0€ σε ενεργο, 20€ σε ανενεργο).
    Οποτε διαλεγετε και παιρνετε! Δεν γνωριζω ποσο κοστιζει το ταμπλετ στην αγορα, εαν το αγορασουμε σκετο, για να κανουμε και μια καλυτερη συγκριση..

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα Cyta & Openvpn over udp
    Από shownyourtrueself στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-13, 04:08
  2. Netgear N200 & cyta (Sos)
    Από geonet11 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-03-13, 21:08
  3. Dreambox & CYTA
    Από Perarg στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-12, 11:17
  4. cyta & teamviewer
    Από redcom7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-12, 21:56
  5. Cyta & Δωρεάν sms?
    Από snze στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-12, 16:06

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας