Σελ. 131 από 329 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131132133136141151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.951-1.965 από 4925
  1. #1951
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα, απλα βλακειες της wind.....μη δινεις σημασια, 99% λαθος του συστηματος! εγινε και με αλλους και με wind και με forthnet!
    Εγω θα έλεγα απο προσωπική εμπερία οτι υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα όντως να υπάρχει διαθεσιμότητα απο την Wind με την μοναδική προυπόθεση να δίνει διαθεσιμότητα ο Οτε στην καμπίνα μας.
    Ακόμα και σήμερα που αναβαθμίστηκε η γραμμή μου σε Vdsl η Forthnet - Vodafone μέσω των ιστοσελίδων τους δείχνουν οτι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για την διευθυνση μου!
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

    Ralph Ellison

  2. #1952
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.125
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα, δε νομιζω οτι μπορει να δινει εναλλακτικος χωρις να δινει ο ΟΤΕ! αφου μονος σου ειπες οτι προυποθεση ειναι να δινει διαθεσιμοτητα ο ΟΤΕ στην καμπινα μας! αρα?

  3. #1953
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Καλημέρα! Τα ίδια λέμε απλά δεν διάβασες όλο το μήνυμα μου! Εννοείται οτι πρέπει να δίνει ο Οτε διαθεσιμότητα για να μπορέσουν να δώσουν και οι εναλλακτικοί!

    Το θέμα είναι οτι ακόμα και να υπάρχει διαθεσιμότητα απο τους εναλλακτικούς όπως στην Wind στην δική μου περίπτωση, οι υπόλοιποι εναλλακτικοί μέσω της αναζήτησης στις ιστοσελίδες ακόμα και τώρα δεν δίνουν διαθεσιμότητα!!!
    Αν θές μπορείς να μου το εξηγήσεις πως γίνεται αυτό?
    Αρα ποιον απο τους 2 να πιστέψω? Την Wind ή τους άλλους???
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

    Ralph Ellison

  4. #1954
    Εγγραφή
    13-03-2013
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    72
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/640
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    εγω δεν το ρισκαρω να κανω αιτησεις οσο δε δινει διαθεσιμοτητα ο ΟΤΕ. ακομα λεει : "Ιουνιος 2016"

  5. #1955
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stilskin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα! Τα ίδια λέμε απλά δεν διάβασες όλο το μήνυμα μου! Εννοείται οτι πρέπει να δίνει ο Οτε διαθεσιμότητα για να μπορέσουν να δώσουν και οι εναλλακτικοί!

    Το θέμα είναι οτι ακόμα και να υπάρχει διαθεσιμότητα απο τους εναλλακτικούς όπως στην Wind στην δική μου περίπτωση, οι υπόλοιποι εναλλακτικοί μέσω της αναζήτησης στις ιστοσελίδες ακόμα και τώρα δεν δίνουν διαθεσιμότητα!!!
    Αν θές μπορείς να μου το εξηγήσεις πως γίνεται αυτό?
    Αρα ποιον απο τους 2 να πιστέψω? Την Wind ή τους άλλους???
    Σου είναι δύσκολο να καταλάβεις ότι σε κοροϊδεύουν γιατί αυτό γίνεται στην ουσία. Άλλο τι μπορεί να δείχνει και άλλο τι μπορεί να κάνει στην πραγματικότητα. Θα νομίζεις ότι δίνει πχ η Wind γιατί έτσι δείχνει το site θα πας να κάνεις αίτηση και θα μείνεις με την .....αίτηση στο χέρι. Αυτό στο χωριό μου λέγεται απατεωνιά.

    Στις ΗΠΑ κλείνουν ολόκληρες εταιρίες αν διαπιστωθεί κάτι τέτοιο. Στα μπαχαλο-βαλκάνια όμως βρίσκεις ανυποψίαστους καταναλωτές με το τσουβάλι και ένεκα της ανυπαρξίας ουσιαστικής προστασίας παρατηρούνται φαινόμενα σαν αυτό που περιγράφεται σε αυτό το forum σε αρκετά σημεία. Τουλάχιστον η Cosmote δεν σε κοροϊδεύει στο θέμα της διαθεσιμότητας.

    Η αρχή του τέλος της "προβατοποίηση" του εαυτού μας ξεκινάει πρώτα από εμάς τους ίδιους. Καλά κάνουν λοιπόν και αναρωτιούνται αρκετοί εδώ τι συμβαίνει, αλλά παιδιά πρέπει να το καταλάβετε ότι αν ήρθατε εδώ να λύσετε τις απορίες σας και δεν δέχεστε με τίποτα τι σας λέει ο άλλος και αν δεν διαθέτετε κριτική σκέψη, μην περιμένετε απαντήσεις στις απορίες σας, όχι μόνον εδώ αλλά και πουθενά. Δώστε και λίγο χρόνο και διαβάστε όσο μπορείτε παλιά μυνήματα μερικές σελίδες πίσω για να καταλάβετε τι τρέχει και να ψυλλιαστείτε και λίγο.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  6. #1956
    Εγγραφή
    02-08-2012
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    278
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    99995/10000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
    Router
    Speedport W 724V
    SNR / Attn
    9(dB) / 6,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου είναι δύσκολο να καταλάβεις ότι σε κοροϊδεύουν γιατί αυτό γίνεται στην ουσία. Άλλο τι μπορεί να δείχνει και άλλο τι μπορεί να κάνει στην πραγματικότητα. Θα νομίζεις ότι δίνει πχ η Wind γιατί έτσι δείχνει το site θα πας να κάνεις αίτηση και θα μείνεις με την .....αίτηση στο χέρι. Αυτό στο χωριό μου λέγεται απατεωνιά.

    Στις ΗΠΑ κλείνουν ολόκληρες εταιρίες αν διαπιστωθεί κάτι τέτοιο. Στα μπαχαλο-βαλκάνια όμως βρίσκεις ανυποψίαστους καταναλωτές με το τσουβάλι και ένεκα της ανυπαρξίας ουσιαστικής προστασίας παρατηρούνται φαινόμενα σαν αυτό που περιγράφεται σε αυτό το forum σε αρκετά σημεία. Τουλάχιστον η Cosmote δεν σε κοροϊδεύει στο θέμα της διαθεσιμότητας.

    Η αρχή του τέλος της "προβατοποίηση" του εαυτού μας ξεκινάει πρώτα από εμάς τους ίδιους. Καλά κάνουν λοιπόν και αναρωτιούνται αρκετοί εδώ τι συμβαίνει, αλλά παιδιά πρέπει να το καταλάβετε ότι αν ήρθατε εδώ να λύσετε τις απορίες σας και δεν δέχεστε με τίποτα τι σας λέει ο άλλος και αν δεν διαθέτετε κριτική σκέψη, μην περιμένετε απαντήσεις στις απορίες σας, όχι μόνον εδώ αλλά και πουθενά. Δώστε και λίγο χρόνο και διαβάστε όσο μπορείτε παλιά μυνήματα μερικές σελίδες πίσω για να καταλάβετε τι τρέχει και να ψυλλιαστείτε και λίγο.
    Οι περισσοτεροι δεν διαθετουν ΠΑΙΔΕΙΑ ποσο μαλλον καταναλωτικη ΠΑΙΔΕΙΑ

  7. #1957
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου είναι δύσκολο να καταλάβεις ότι σε κοροϊδεύουν γιατί αυτό γίνεται στην ουσία. Άλλο τι μπορεί να δείχνει και άλλο τι μπορεί να κάνει στην πραγματικότητα. Θα νομίζεις ότι δίνει πχ η Wind γιατί έτσι δείχνει το site θα πας να κάνεις αίτηση και θα μείνεις με την .....αίτηση στο χέρι. Αυτό στο χωριό μου λέγεται απατεωνιά.
    Νομίζω ότι κατάλαβες λάθος.
    Στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα, αναφέρει ότι ήδη έχει αναβαθμισθεί σε VDSL από καμπίνα και απορεί γιατί οι άλλοι 2 πάροχοι δεν δίνουν διαθεσιμότητα.
    Ακόμα και σήμερα που αναβαθμίστηκε η γραμμή μου σε Vdsl η Forthnet - Vodafone μέσω των ιστοσελίδων τους δείχνουν οτι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για την διευθυνση μου!
    Το γιατί δεν δίνουν οι άλλοι είναι καθαρά δικό τους θέμα. Μπορεί να μην είναι έτοιμοι ή να μην έχουν έλθει σε συμφωνία με τον ΟΤΕ ή κάτι άλλο. Αυτοί χάνουν έσοδα.

  8. #1958
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι κατάλαβες λάθος.
    Στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα, αναφέρει ότι ήδη έχει αναβαθμισθεί σε VDSL από καμπίνα και απορεί γιατί οι άλλοι 2 πάροχοι δεν δίνουν διαθεσιμότητα.


    Το γιατί δεν δίνουν οι άλλοι είναι καθαρά δικό τους θέμα. Μπορεί να μην είναι έτοιμοι ή να μην έχουν έλθει σε συμφωνία με τον ΟΤΕ ή κάτι άλλο. Αυτοί χάνουν έσοδα.
    Σε αυτόν άμεσα απευθύνομαι στην πρώτη πρόταση μόνον. Στη συνέχεια (από το "θα νομίζεις..." κλπ) χρησιμοποιώ το πρώτο πρόσωπο χάριν του παραδείγματος. Έχει και ένα "π.χ." στην ίδια πρόταση και δεν σημαίνει προ Χριστού, το χ είναι με μικρό επίτηδες. Δεν αναφέρομαι απευθείας στον ίδιο.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  9. #1959
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου είναι δύσκολο να καταλάβεις ότι σε κοροϊδεύουν γιατί αυτό γίνεται στην ουσία. Άλλο τι μπορεί να δείχνει και άλλο τι μπορεί να κάνει στην πραγματικότητα. Θα νομίζεις ότι δίνει πχ η Wind γιατί έτσι δείχνει το site θα πας να κάνεις αίτηση και θα μείνεις με την .....αίτηση στο χέρι. Αυτό στο χωριό μου λέγεται απατεωνιά.
    Ευχαριστώ την Wind που με την κοροϊδία της κατάφερα να αλλάξω ταχύτητα στο προφίλ μου. Η πλάκα ήταν οτι ποτέ δεν κράτησα αίτηση στα χέρια μου. Ολα έγιναν μέσω internet και τηλεφωνικής επικοινωνίας.
    Πάντως στο δικό μου χωριό η Wind έκανε σωστά την δουλειά της ενώ οι υπόλοιποι υποθέτω οτι ξεκίνησαν νωρίτερα τις καλοκαιρινές διακοπές.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτόν άμεσα απευθύνομαι στην πρώτη πρόταση μόνον. Στη συνέχεια (από το "θα νομίζεις..." κλπ) χρησιμοποιώ το πρώτο πρόσωπο χάριν του παραδείγματος. Έχει και ένα "π.χ." στην ίδια πρόταση και δεν σημαίνει προ Χριστού, το χ είναι με μικρό επίτηδες. Δεν αναφέρομαι απευθείας στον ίδιο.
    Εχασα ενα λεπτό για να διαβάσω το εκτός τόπου και χρόνου μύνημα σου καθώς και να σου απαντήσω. Επειδή πιστευω το σωστό είναι να κάνουμε καλύτερη διαχείριση του χρόνου μας, θα σου πρότεινα να κάνεις και εσυ το ίδιο πρίν απαντήσεις στα σχόλια του κάθε συγγραφέα.
    Ετσι για το σωστό της υπόθεσης, και για να μην γράφουμε σεντόνια δίχως ουσία.

    - - - Updated - - -
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

    Ralph Ellison

  10. #1960
    Εγγραφή
    09-09-2006
    Περιοχή
    Αθηνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.486
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    Γείτονας
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Stilskin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ την Wind που με την κοροϊδία της κατάφερα να αλλάξω ταχύτητα στο προφίλ μου. Η πλάκα ήταν οτι ποτέ δεν κράτησα αίτηση στα χέρια μου. Ολα έγιναν μέσω internet και τηλεφωνικής επικοινωνίας.
    Πάντως στο δικό μου χωριό η Wind έκανε σωστά την δουλειά της ενώ οι υπόλοιποι υποθέτω οτι ξεκίνησαν νωρίτερα τις καλοκαιρινές διακοπές.




    Εχασα ενα λεπτό για να διαβάσω το εκτός τόπου και χρόνου μύνημα σου καθώς και να σου απαντήσω. Επειδή πιστευω το σωστό είναι να κάνουμε καλύτερη διαχείριση του χρόνου μας, θα σου πρότεινα να κάνεις και εσυ το ίδιο πρίν απαντήσεις στα σχόλια του κάθε συγγραφέα.
    Ετσι για το σωστό της υπόθεσης, και για να μην γράφουμε σεντόνια δίχως ουσία.

    - - - Updated - - -
    Είσαι και εσύ της υπόθεσης και αδυνατείς να κατανοήσεις παίρνοντας τα τοις μετρητοίς. Ποιος σου είπε ότι στο παράδειγμα "φωτογραφίζω" εσένα. Το φαινόμενο κάποιων παρόχων για διαθεσιμότητα VDSL σε αντίθεση με την πραγματικότητα περιέγραφα. Στο κάτω κάτω να μην ρώταγες "......Το θέμα είναι οτι ακόμα και να υπάρχει διαθεσιμότητα απο τους εναλλακτικούς όπως στην Wind στην δική μου περίπτωση, οι υπόλοιποι εναλλακτικοί μέσω της αναζήτησης στις ιστοσελίδες ακόμα και τώρα δεν δίνουν διαθεσιμότητα!!!Αν θές μπορείς να μου το εξηγήσεις πως γίνεται αυτό?Αρα ποιον απο τους 2 να πιστέψω? Την Wind ή τους άλλους???............"

    Αν παρακολουθούσες το thread θα διαπίστωνες ότι σε αρκετές περιπτώσεις και η Wind δείχνει διαθεσιμότητα δίχως να την παρέχει, τη στιγμή που ούτε η Cosmote διέθετε. Συμπέρασμα : Οι databases διαθεσιμότητας στις ιστοσελίδες των παρόχων ΔΕΝ είναι αξιόπιστες Το ότι η περίπτωσή σου ήταν διαφορετική δεν είναι και ο κανόνας.

    Το έχω ξαναπεί ότι μερικοί εδώ καταλαβαίνετε ότι διαβάζετε και μερικοί διαβάζετε ότι καταλαβαίνετε. Δεν πειράζει δικαίωμα στη ζωή έχουμε όλοι.
    "If you pay peanuts you get monkeys"
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Άλλοι καταλαβαίνουν ότι διαβάζουν και άλλοι διαβάζουν ότι καταλαβαίνουν
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Η αλήθεια που δεν σας λένε, i7 2600K vs i7 8700K σημειώσατε Χ

  11. #1961
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mirmidon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι και εσύ της υπόθεσης και αδυνατείς να κατανοήσεις παίρνοντας τα τοις μετρητοίς. Ποιος σου είπε ότι στο παράδειγμα "φωτογραφίζω" εσένα. Το φαινόμενο κάποιων παρόχων για διαθεσιμότητα VDSL σε αντίθεση με την πραγματικότητα περιέγραφα. Στο κάτω κάτω να μην ρώταγες "......Το θέμα είναι οτι ακόμα και να υπάρχει διαθεσιμότητα απο τους εναλλακτικούς όπως στην Wind στην δική μου περίπτωση, οι υπόλοιποι εναλλακτικοί μέσω της αναζήτησης στις ιστοσελίδες ακόμα και τώρα δεν δίνουν διαθεσιμότητα!!!Αν θές μπορείς να μου το εξηγήσεις πως γίνεται αυτό?Αρα ποιον απο τους 2 να πιστέψω? Την Wind ή τους άλλους???............"

    Αν παρακολουθούσες το thread θα διαπίστωνες ότι σε αρκετές περιπτώσεις και η Wind δείχνει διαθεσιμότητα δίχως να την παρέχει, τη στιγμή που ούτε η Cosmote διέθετε. Συμπέρασμα : Οι databases διαθεσιμότητας στις ιστοσελίδες των παρόχων ΔΕΝ είναι αξιόπιστες Το ότι η περίπτωσή σου ήταν διαφορετική δεν είναι και ο κανόνας.

    Το έχω ξαναπεί ότι μερικοί εδώ καταλαβαίνετε ότι διαβάζετε και μερικοί διαβάζετε ότι καταλαβαίνετε. Δεν πειράζει δικαίωμα στη ζωή έχουμε όλοι.
    Ρητορικής σημασίας ήταν η ερώτηση μου αλλά προφανώς δεν έγινε κατανοητό. Δεν πειράζει.
    Εκτός απο τον άμεσα "θιγόμενο" αφού δικό μου κείμενο παρέθεσες και πάνω σε αυτό εξαπέλυσες την επίθεση, μπορείς να διαπιστώσεις οτι και άλλος χρήστης κατάλαβε οτι τα λεγόμενα σου φωτογραφίζουν άμεσα εμένα.

    Αρα καλό είναι να προσέχεις εσυ ο ίδιος τι γράφεις γιατί φαίνεται οτι η τελευταία πρόταση σου ισχύει ακριβώς και για σένα.

    Οσον αφορά τώρα την διαθεσιμότητα θα καταντήσω κουραστικός λέγοντας για άλλη μια φορά "Cosmote πρώτα και μετά οι υπόλοιποι."
    Για την εγκυρότητα στις ιστοσελίδες τους ακόμα και τηλεφωνικά να ρωτήσεις το ίδιο θα σου πούν. Οτι βλέπουν στο σύστημα τους, αντίστοιχα αποτελέσματα δίνει και η σελίδα του εκάστοτε παρόχου. Τουλάχιστον έτσι έγινε στην δική μου περίπτωση στην Wind καθώς και σε άλλες 3 περιπτώσεις γνωστών που προσπάθησαν να μάθουν διαθεσιμότητα μέσω της εξυπηρέτησης πελατών.
    Μετοχές δεν έχω πάντως στην Wind. Αλλά δεν μπορώ να αφήσω ασχολίαστο το γεγονός οτι και οι άλλοι πάροχοι σε μερικές περιπτώσεις δεν είναι ενημερωμένοι.

    Για μένα η όλη υπόθεση έληξε ιδανικά. Τωρα απλά απολαμβάνω την αναβαθμισμένη σύνδεση μου.
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

    Ralph Ellison

  12. #1962
    Εγγραφή
    28-01-2012
    Περιοχή
    peristeri
    Μηνύματα
    2.071
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    Nova
    Router
    tplink archer vr900
    SNR / Attn
    30(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ειναι στο χερι του καθε παροχου αν θελει να δωσει υπηρεσιες απο τις καινουριες καμπινες, εχει δυνατοτητα να δωσει μετα απο 10 μερες απ'οταν δωσει υπηρεσιες ο οτε,
    σε καποιες καμπινες μπορει και να μην δωσει καθολου υπηρεσιες (εναλλακτικος παροχος).

  13. #1963
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Η Wind ακομα δινει διαθεσιμοτητα στην περιοχη της Ανθουπολης.

  14. #1964
    Εγγραφή
    03-06-2003
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    864
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Router
    Zyxel VMG1312-B10D
    Σε ορισμένες καμπίνες που είναι ενεργοποιημένες όντως υπάρχει διαθεσιμότητα απο την Wind. Μια απο αυτές είναι και η 463 στην οποία υπάγομαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Stilskin : 14-05-16 στις 11:09.
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

    Ralph Ellison

  15. #1965
    Εγγραφή
    06-11-2014
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    21999/219999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Speedport Plus & Mikrotik
    Path Level
    Interleaved
    Χίλιες φορές είπαμε..... Αν ΟΤΕ δίνει διαθεσιμότητα, τότε υπάρχει διαθεσιμότητα, αν όχι, όχι. Τι δεν καταλάβετε..

Σελ. 131 από 329 ΠρώτηΠρώτη ... 111121126129130131132133136141151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL στο Μαρκόπουλο Μεσογαίας
    Από 2048dsl στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 440
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-21, 10:42
  2. Μηνύματα: 753
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-13, 01:03
  3. vdsl και περιστερι
    Από cinder στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-12-12, 20:23
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-12, 22:26
  5. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-07-12, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας