Σελ. 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 151
  1. #31
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    6.427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, ο ΕΣ δεν το επιτρέπει, για λόγους απορρήτου (δεν ξέρω αν είναι για λόγους ασφαλείας ή για άλλους λόγους).
    Υποτίθεται πως ό,τι κάνεις μέσα στην θητεία (ή ο ρόλος σου - αποστολή) δεν βγαίνει πουθενά παραέξω, ό,τι κι αν είναι αυτό.

    Διαφωνώ με το ότι μια εταιρία πρέπει να γνωρίζει το ηθικό ποιόν του υποψήφιου στελέχους. Και σίγουρα όχι κοιτώντυας από την κλειδαρότρυπα.
    Λύση υπάρχει όμως και λέγεται καλύτερο HR.
    Εχεις παρανοησει. Δεν λεω πως καποιος θα σου ζητησει να αναφερεις ειδικο ρολο, αποστολη, ονομα μοναδας, σκοπους κτλ, αλλα μια αναφορα πχ στην θητεια σου στην Κυπρο, ή στο οτι ησουν στο γραφειο Α2 ή στις ειδικες δυναμεις, ή στο οτι χειριζοσουν ειδικο μηχανημα οπως αλυσοπριονο ή και κλαρκ, αυτα οχι μονον δεν ειναι απορρητα αλλα προσθετουν στο βιογραφικο κατα περιπτωση.

    Το ιδιο και κατα τη γνωμη μου χειροτερο, αφαιρει η αναφορα της αποφυγης της θητειας με Ι5 ή με δυσκολο Ι4.

  2. #32
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν το πιστοποιητικό (δεν ξέρω γιατί δεν έχω προσκομίσει ποτέ) αναφέρει απλά ότι έχεις εκπληρώσει τις στρατιωτικές σου υποχρεώσεις και τίποτα άλλο, τότε είναι νόμιμο.
    Αν γράφει μονάδες, σώμα κλπ, αμφιβάλλω αλλά διατηρώ και επιφυλάξεις ότι μπορεί να κάνω λάθος σε αυτό.
    Όλα τα υπόλοιπα (αν αναφέρονται σε κάποιο έγγραφο) δεν επιτρέπονται.

    Τα πιστοποιητικά είναι στάνταρ. Εκδίδονται από τα στρατολογικά γραφεία μέσω μια απλής αίτησης και ηλεκτρονικά. Όπως είπα, ΠΡΕΠΕΙ να αναγράφουν ότι εκπλήρωσες ή ότι απαλλάχθηκες νόμιμα. Από εκεί και πέρα, αν σου ζητηθεί κάτι άλλο κατά τη συνέντευξη, είναι παράνομο.

  3. #33
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manicx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πιστοποιητικά είναι στάνταρ. Εκδίδονται από τα στρατολογικά γραφεία μέσω μια απλής αίτησης και ηλεκτρονικά. Όπως είπα, ΠΡΕΠΕΙ να αναγράφουν ότι εκπλήρωσες ή ότι απαλλάχθηκες νόμιμα. Από εκεί και πέρα, αν σου ζητηθεί κάτι άλλο κατά τη συνέντευξη, είναι παράνομο.
    Εφόσον γράφει μόνο αυτό, τότε είναι νόμιμο.
    (μιλούσα υποθετικά πριν γιατί δεν έχει τύχει να δω το χαρτί αυτό τι γράφει)

    Bασικά τα ίδια πράγματα νομίζω πως λέμε εκτός αν έχω χάσει κάτι.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 29gk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις παρανοησει. Δεν λεω πως καποιος θα σου ζητησει να αναφερεις ειδικο ρολο, αποστολη, ονομα μοναδας, σκοπους κτλ, αλλα μια αναφορα πχ στην θητεια σου στην Κυπρο, ή στο οτι ησουν στο γραφειο Α2 ή στις ειδικες δυναμεις, ή στο οτι χειριζοσουν ειδικο μηχανημα οπως αλυσοπριονο ή και κλαρκ, αυτα οχι μονον δεν ειναι απορρητα αλλα προσθετουν στο βιογραφικο κατα περιπτωση.

    Το ιδιο και κατα τη γνωμη μου χειροτερο, αφαιρει η αναφορα της αποφυγης της θητειας με Ι5 ή με δυσκολο Ι4.
    Κατάλαβα λάθος, ναι, και ζητώ συγνώμη
    Εφόσον εννοείς απλά κάποιες δεξιότητες δεν υπάρχει κάτι μεμπτό.
    Εννοούσα πράγματα που αφορούν τον ΕΣ και μόνο. Και μου ήρθε συνειρμός από διάφορες συνεντεύξεις που έχω περάσει και με έχουν ρωτήσει ό,τι κουλό μπορείς να φανταστείς.

  4. #34
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    η στρατιωτική θητεία είναι σαν τον γάμο:

    η μεγάλη πλειοψηφία δεν θέλει να στρατευτεί/παντρευτεί,
    όταν το κάνει
    η μεγάλη πλειοψηφία της μεγάλης πλειοψηφίας περνά χάλια -με εξαίρεση κάποια μικρα διαλείμματα - κατα τη διάρκεια της θητείας/του γάμου.

    ΠΑΡΑ το γεγονός οτι το χουν σκυλομετανοιώσει , η μεγάλη πλειοψηφία της μεγάλης πλειοψηφίας της μεγάλης πλειοψηφίας θα σου πει: Μα γιατί δεν παντρεύεσαι;/Μα γιατι δεν πας φαντάρος;

    Παρανοϊκό;

    Ενας παντρεμένος οχι στρατευμένος
    "Από την άλλη ακούω: ου δύνασθε Θεώ δουλεύειν και μαμωνά. […]. Οταν ένας πολιτισμός αφήνει το Θεό και βάζει το μαμωνά (παντού το βλέπομε) για ανώτατο αγαθό, summum bonum, καταλαβαίνετε τι πολιτισμός πρέπει να είναι αυτός. Διαλέξαμε, φαίνεται, τον πολιτισμό που μας άξιζε. […]"

    Ζ.Λορεντζάτος,
    COLLECTANEA

  5. #35
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    η στρατιωτική θητεία είναι σαν τον γάμο:

    η μεγάλη πλειοψηφία δεν θέλει να στρατευτεί/παντρευτεί,
    όταν το κάνει
    η μεγάλη πλειοψηφία της μεγάλης πλειοψηφίας περνά χάλια -με εξαίρεση κάποια μικρα διαλείμματα - κατα τη διάρκεια της θητείας/του γάμου.

    ΠΑΡΑ το γεγονός οτι το χουν σκυλομετανοιώσει , η μεγάλη πλειοψηφία της μεγάλης πλειοψηφίας της μεγάλης πλειοψηφίας θα σου πει: Μα γιατί δεν παντρεύεσαι;/Μα γιατι δεν πας φαντάρος;

    Παρανοϊκό;

    Ενας παντρεμένος οχι στρατευμένος
    Άντε και καλός φαντάρος!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι παράνομο αυτό και δεν έχουν κανένα δικαίωμα να τα ζητήσουν.
    (την τελευταία φορά που μου τα είχανε ζητήσει πάντως ενημερώθηκε ο EΣ -έβαλα και δικηγόρο- και δεν ξέρω τι έγινε από εκεί και πέρα μεταξύ τους ή ποιοι άλλοι αναμιχθήκανε αλλά στην δουλειά με πήραν κανονικά και μου ζητήσανε εγγράφως και συγνώμη. Είπαν ότι έγινε καταλάθος, δεν ήταν πολιτική της εταιρίας και απολύσανε την HR -κακώς αυτό γιατί δεν ήταν δική της απόφαση αυτό, anyway-)
    Πως είπες; Ότι θέλω μπορώ να σε ρωτήσω ή να σου ζητήσω σε μια συνεντευξη για δουλειά! Σε καμιά περίπτωση δεν παρανομώ! Και βέβαια είναι στη διακριτική σου ευχέρεια να μου δώσεις ή να μη μου δώσεις απάντηση σε αυτά που ζητάω. Και μετά εγώ μπορώ να κρίνω σύμφωνα με αυτά που (δεν) απάντησες! Προσέξτε τι μεταδίδετε ως de facto αλήθειες!!!
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  6. #36
    Εγγραφή
    21-08-2007
    Περιοχή
    Φάληρο
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Πάντως έναν γνωστό που υπηρέτησε σαν Ι4, γιωτά τον ανεβάζουν γιωτά τον κατεβάζουν στην παρέα.
    (Φαντάσου να είχε βγει Ι5...)

  7. #37
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από elina_77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως έναν γνωστό που υπηρέτησε σαν Ι4, γιωτά τον ανεβάζουν γιωτά τον κατεβάζουν στην παρέα.
    (Φαντάσου να είχε βγει Ι5...)
    Ωριμοτατη η παρεα σου!!!
    Και εμεις πειραζαμε καλοπροαιρετα τα Ι παιδια στο στρατο, αλλα εξω ειναι αλλιως.

  8. #38
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Κατ' αρχάς αν κάποιος υπηρετήσει, είτε με Ι1 είτε με Ι4 το χαρτί του το ίδιο πράγμα λέει, ότι έχει εκπληρώσει τις στρατιωτικές του υποχρέωσεις. Στο Ι5 υποθέτω γράφει ότι έχει απαλλαγεί νόμιμα.

    Διαβάζω τόσες απαντήσεις και διακρίνω ένα θέμα με το "κοινωνικό στίγμα" ( ) του Ι-κάτι. Δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, παιδιά. Η μόνη επιχείρηση η οποία θα είχε κάθε δικαίωμα να σε ρωτήσει τα πάντα για το στρατιωτικό σου θα ήταν...κάποια security ή κάποια που σχετίζεται με σωματοφύλακες.

    Αλλοίμονο εάν αφορά τον κάθε πιθανό εργοδότη το τι έκανε κάποιος στο στρατιωτικό του - εκτός και εάν όντως για παράδειγμα είχε ειδικότητα ή κάτι ανάλογο που θα του ήταν χρήσιμο αργότερα, όπως το να είχε χειριστεί βαριά μηχανήματα ή φορτηγά. Τι λέμε τώρα.

    Πέραν αυτού, το Ι5 ως αιτιολογία (είτε το πήρε κάποιος γιατί έχει καρκίνο, που συνεπάγεται αυτόματο Ι5, είτε για ψυχιατρικούς ή άλλους λόγους) δεν φαίνεται πουθενά. Από κει και πέρα, εάν κάποιος δεν αισθάνεται άνετα με το να απαντήσει στην ερώτηση, κάποιου κάφρου εργοδότη ή κάτι ανάλογο "Βλέπω εδώ ότι έχετε απαλλαγεί νομίμως από το στρατό. Γιατί δεν υπηρετήσατε?", σε βαθμό που -αν δεν θέλει να πει τι συνέβη όντως- να χρησιμοποιήσει μία απάντηση που να τον συμφέρει / βολεύει, είναι δικό του πρόβλημα.

    Αλλά μην γράφουμε και / ή λέμε ότι θέλουμε. Δεν αποτελεί στίγμα ή αίτιο για να πάει στην κόλαση το αν υπηρέτησε, ή όχι, και αν υπηρέτησε, με τι Ι το έκανε. Γνωρίζω και "Ι1" που δεν ακούμπησαν όπλο ποτέ λόγω υπέρμετρου βυσματικού setup, και "Ι4" που έπηξαν σε οτιδήποτε εκτός από αυτό που δεν μπορούσαν να κάνουν - τις βολές με όπλα. Δεν έχει να λέει κάτι.

    Το αν είναι Ι1 ή Ι24 κάποιος δεν τον ανεβάζει ή κατεβάζει σαν άνθρωπο στα μάτια μου. Από κει και πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του και κρίνει αναλόγως.
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  9. #39
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotisdiv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης σκέψου και το ενδεχόμενο να υπάρχει πάντα μέσα σου ενα κενό. Φαντάσου τον εαυτό σου σε μια παρέα μετά απο αρκετά χρόνια να συζητάνε για τις εμπειρίες τους και σκέψου πόσο μειωνεκτικά (ενδεχομένως) να νιώσεις.
    Προσωπικά όλοι οι φίλοι μου έχουν υπηρετήσει, εγώ όχι (και μάλλον δεν πρόκειται).
    Νομίζω αυτοί νιώθουν περισσότερο μειονεκτικά από μένα (κι ας πέρασαν και καλά όσο υπηρετούσαν)
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #40
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    248
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/20
    ISP
    Sunrise comfort
    Router
    Sagemcom F@st 5360
    Το 97 που πηγα φανταρος ηταν απιθανο να βγει καποιος χωρις σοβαρο λογο Ι5. Επρεπε να περασεις απο ποσες επιτροπες ή να εισαι γνωστος τραγουδιστης,ποδοσφαιριστης κλπ.

    Αφου εχει γινει τοσο easy τα τελευταια χρονια να παρει καποιος Ι5 ποιος ο λογος να τρεχει στο στρατο. Χαμενος χρονος και χρημα.

    Μακαρι να μπορουσα κ εγω να ειχα παρει Ι. Θα ειχα κερδισει πολλα.

  11. #41
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Ο στρατος ειναι η κοινωνια μας. Δε κανεις εσυ; Θα τα φορτωθει ο διπλα διοτι δεν ειχε βυσμα. Ακριβως οπως το δημοσιο. Λιγο ο ενας ομως λιγο ο αλλος, η ζωη θα γινει ευκολοτερη.
    Συνελθετε παρακαλω.
    Μια και μοναδικη υποχρεωση εχουμε στη ζωη μας. Ουτε εμενα μ αρεσε το οτι πρεπει να πιασω με γυμνα χερια σκ@τα, αλλα εγινε.

    Χασιμο χρονου ειναι και για τους κατοικους παραμεθοριου το οτι ανα 10 μερες τους πηγαινουν για βολη και το οτι ο καθενας εχει χρεωμενο απο ενα G3 σπιτι του μαζι με τροχιοδεικτικες, αλλα εκεινο το χασιμο χρονου θα δωσει χρονο ή θα σωσει εσενα ή εμενα οταν γινει κανενα πεσιμο, οχι το χασιμο χρονου εκεινων που δεν ειδαν G3 ουτε σε φωτογραφια γιατι τους ποναγε η μεση, το χερι, το φρυδι και ο δεξης καλος στο ποδι.

    Ας κανουμε και λιγο υπομονη. Τι να πουν οι παππουδες και οι πατεραδες μας που υπηρετησαν 2 και 3 χρονια και με συνθηκες που ουτε μας περασαν απ το μυαλο. Εγω μεσα στο δωματιο ειχα ψυγειο, τηλεοραση, a/c, τηλεφωνικο κεντρο, ξυλινο κρεβατι κουκετα. Τα ελεγα στον πατερα μου και με μουτζωνε.
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  12. #42
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aglaisma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο στρατος ειναι η κοινωνια μας. Δε κανεις εσυ; Θα τα φορτωθει ο διπλα διοτι δεν ειχε βυσμα. Ακριβως οπως το δημοσιο. Λιγο ο ενας ομως λιγο ο αλλος, η ζωη θα γινει ευκολοτερη.
    Συνελθετε παρακαλω.
    Μια και μοναδικη υποχρεωση εχουμε στη ζωη μας. Ουτε εμενα μ αρεσε το οτι πρεπει να πιασω με γυμνα χερια σκ@τα, αλλα εγινε.

    Χασιμο χρονου ειναι και για τους κατοικους παραμεθοριου το οτι ανα 10 μερες τους πηγαινουν για βολη και το οτι ο καθενας εχει χρεωμενο απο ενα G3 σπιτι του μαζι με τροχιοδεικτικες, αλλα εκεινο το χασιμο χρονου θα δωσει χρονο ή θα σωσει εσενα ή εμενα οταν γινει κανενα πεσιμο, οχι το χασιμο χρονου εκεινων που δεν ειδαν G3 ουτε σε φωτογραφια γιατι τους ποναγε η μεση, το χερι, το φρυδι και ο δεξης καλος στο ποδι.

    Ας κανουμε και λιγο υπομονη. Τι να πουν οι παππουδες και οι πατεραδες μας που υπηρετησαν 2 και 3 χρονια και με συνθηκες που ουτε μας περασαν απ το μυαλο. Εγω μεσα στο δωματιο ειχα ψυγειο, τηλεοραση, a/c, τηλεφωνικο κεντρο, ξυλινο κρεβατι κουκετα. Τα ελεγα στον πατερα μου και με μουτζωνε.
    Αν θες κάνε μας υποδείξεις για τον παραληλισμό στρατού-κοινωνίας ....
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  13. #43
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Δε θελω να υποδειξω τιποτα και σε κανεναν, τι δεν καταλαβες;
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

  14. #44
    Το avatar του μέλους hemlock
    Το μέλος hemlock δεν είναι συνδεδεμένο Τι εννοείς δεν ξέρεις πως το deadline ειναι ΑΥΡΙΟ?
    Εγγραφή
    13-05-2006
    Περιοχή
    ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΤΤΙΚΗΣ(ΜΕΝΙΔΙ)
    Μηνύματα
    10.044
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/512
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Δεν κατάλαβα το "Ο στρατος ειναι η κοινωνια μας".
    ΚΑΙ 50.000 ΚΡΟΎΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΈΡΑ Κ ΤΙ ΈΓΙΝΕ? ΤΣΆΜΠΑ ΡΑΜΠΙΤ = ΣΟΒΙΕΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ.
    ΑΥΤΟ ΘΈΛΕΤΕ, ΤΟΝ ΣΤΆΛΙΝ? ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΝΗΜΌΝΙΑ, ΖΩΉ ΜΑΓΙΚΉ.
    ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΥΝ ΚΟΥΒΈΝΤΑ ΈΤΣΙ, ΜΟΝΌ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΘ ΛΈΤΕ. ΞΥΔΑΚΙ ΜΑΔΟΥΡΙΑ.

  15. #45
    Εγγραφή
    08-02-2006
    Περιοχή
    χαλανδρι
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    σερνεται
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    δε ξερω
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hemlock Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα το "Ο στρατος ειναι η κοινωνια μας".
    Θελω να πω οτι κουτσους ή στραβους, καλους και κακους ακριβως οπως στην κοινωνια μας, θα τους δεις ολους. Καποιοι ειναι ηρεμοι, καποιοι φωναζουν, καποιοι μιλανε ασχημα, αλλοι ειναι κομπλεξικοι και αλλαζονες.
    Φωτογραφια της κοινωνιας καλυτερα (αποψη μου παντα)
    less than 20Hz
    -2dB right 0dB left

Σελ. 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 123458 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πλαστά προϊόντα στο eBay και PayPal dispute/claim
    Από -21grams στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-05-13, 13:04
  2. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-13, 21:08
  3. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-10-12, 00:11
  4. Nα ανέβω σε 24άρα ή όχι; ΑΠΟΨΕΙΣ
    Από Kossal στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-12, 23:58
  5. τι σύστημα ψύξης επεξεργαστή να παρω?
    Από chris1975 στο φόρουμ Κουτιά, τροφοδοτικά και ψύξη
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-12, 11:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας