Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 91-105 από 112
  1. #91
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mephisto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει προσπαθήσει κανεις να πρόσθεση τα nova sports σε 3 play που εχει ήδη τα novacinema?Οταν ρώτησα μου είπαν οτι δεν γίνεται εκτος αν παω σε full pack...
    Σωστά σου είπαν έτσι γίνεται εφόσον θες να βλέπεις τα nova-cinema και τα nova-sport μαζί

  2. #92
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μπορεις πλεον να προσθετεις πακετα. Δλδ 29,90+15+19,90

  3. #93
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mephisto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει προσπαθήσει κανεις να πρόσθεση τα nova sports σε 3 play που εχει ήδη τα novacinema?Οταν ρώτησα μου είπαν οτι δεν γίνεται εκτος αν παω σε full pack...
    Ισχύει κανονικά και μπορείς να το κάνεις στα 64,80€ έχεις Full Pack, Αστικα-Υπεραστικά, Internet, Ολες τις κλήσεις προς κινητά με αστική χρεωση, 49€ τον PVR -δωρεάν 12μηνες HD/Multiview εάν πληρώσεις με πιστωτική , δωρεάν εγκατάσταση πιάτου, NOVAgo.gr για να βλέπεις σε δυο συσκευές φορητά/tablets εντός ή εκτός σπιτιού τα αγαπημένα σου ταινιες ή αγώνες... ΠΟΙΟΣ δίνει περισσότερα; ποιος τα δίνει φθηνότερα;...

  4. #94
    Εγγραφή
    04-11-2003
    Περιοχή
    NA
    Μηνύματα
    581
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Αφού μπορείς σε 3play + "όλα τα novacinema" να προσθέσεις το "όλα τα novasports" στην τιμή των 19,90 , βάση ποιας λογικής δεν επιτρέπεται να προσθέσεις την προσφορά των ομάδων για 3play στα 149 ευρώ σε 3play που έχεις ενεργοποιήσει και το πακέτο "όλα τα novacinema"; Είχα ολόκληρη περιπέτεια σήμερα με αυτό το θέμα. Ενώ δύο φορές από το τηλεφωνικό κέντρο με διαβεβαίωσαν ότι μπορώ να το κάνω, αφού αγόρασα το πακέτο των 149 ευρώ μου είπαν ότι τελικά δε μπορεί να περαστεί το κουπόνι αν είναι ενεργοποιημένα και το πακέτο "όλα τα novacinema".

    Σε κανένα σημείο πάνω στο πακέτο που αγόρασα από την μπουτίκ της ομάδας του ΠΑΟΚ δεν αναφέρεται πως η προσφορά δε συνδυάζεται με το πακέτο "όλα τα novacinema".
    ---
    mp

  5. #95
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αναφέρεσε σε συνδυασμό προσφοράς με προσφορά, φυσικό είναι να έχεις κάποιο πρόβλημα...

  6. #96
    Εγγραφή
    04-11-2003
    Περιοχή
    NA
    Μηνύματα
    581
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρεσε σε συνδυασμό προσφοράς με προσφορά, φυσικό είναι να έχεις κάποιο πρόβλημα...
    Δεν έχω καμία προσφορά. Έχω Nova 3play + "όλα τα novacinema" με τιμή καταλόγου 44,90 .
    ---
    mp

  7. #97
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το Nova 3PLAY είναι μια νέα υπηρεσία και έχει πολύ συγκεκριμένες προσθήκες που δέχεται, δεν χρειάζεται να τις αναφέρω θα τις βρείς στο Site.
    Η προσφορά των ομάδων αναφέρεται σε κάτι εντελώς διαφορετικό που δεν έχει σχέση με το 3PLAY, το προπληρώνεις φαντάζομαι.
    Το βασικό πρόβλημα στον συνδυασμό που ζητάς είναι η παρακολούθηση σε κάτι που δεν έχει σχεδιαστεί να συνδυάζεται. Είμαι σίγουρος ότι του χρόνου οι προσφορά των ομάδων θα βγει και με συνδυασμό 3Play.

    Y.Γ. H τιμή των πακέτων με Cinema ήταν 49,90€ και επιπλέον το Cinema πριν βγει η νέα προσφορά προσφέρονταν στα 20€ και όχι στα 15€ που πλέον προσφέρεται. Επιπλέον έχει ενσωματωθεί στις τιμές τα απεριόριστα σταθερά. Ας αναγνωρίσουμε μια φορά ότι είμαστε στο σωστό δρόμο.

  8. #98
    Εγγραφή
    04-11-2003
    Περιοχή
    NA
    Μηνύματα
    581
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Μάλλον δε γνωρίζεις πως υπάρχει προσφορά των ομάδων στα 149 ευρώ για 3play, οπότε δεν είναι κάτι που θα βγει του χρόνου, έχει βγει φέτος. Και ενώ πουθενά δεν αναφέρει ότι δε συνδυάζεται με 3play + "όλα τα novacinema" και ενώ δύο (2) υπάλληλοι της τηλεφωνικής υποστήριξης μου ανέφεραν πως συνδυάζεται, όταν το αγόρασα και πήγα να το ενεργοποιήσω μου είπαν "συγνώμη, λάθος". Είναι σοβαρά πράγματα αυτά;

    Από που απορρέει ο περιορισμός του μη συνδυασμού;
    ---
    mp

  9. #99
    Εγγραφή
    26-04-2006
    Περιοχή
    Χαλανδρι.
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.277
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    206/20
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Nokia
    SNR / Attn
    9(dB) / 4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισχύει κανονικά και μπορείς να το κάνεις στα 64,80€ έχεις Full Pack, Αστικα-Υπεραστικά, Internet, Ολες τις κλήσεις προς κινητά με αστική χρεωση, 49€ τον PVR -δωρεάν 12μηνες HD/Multiview εάν πληρώσεις με πιστωτική , δωρεάν εγκατάσταση πιάτου, NOVAgo.gr για να βλέπεις σε δυο συσκευές φορητά/tablets εντός ή εκτός σπιτιού τα αγαπημένα σου ταινιες ή αγώνες... ΠΟΙΟΣ δίνει περισσότερα; ποιος τα δίνει φθηνότερα;...
    Ευχαριστω για την ανάλυση,ειναι πολύ καλη τιμη αλλα δυστυχώς θα χάσω τα απεριόριστα κινητά που χρησιμοποιώ...

  10. #100
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mephisto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω για την ανάλυση,ειναι πολύ καλη τιμη αλλα δυστυχώς θα χάσω τα απεριόριστα κινητά που χρησιμοποιώ...
    Με επιπλέον 5€ τα έχεις και αυτά!

  11. #101
    Εγγραφή
    28-02-2005
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    304
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΓΛΥΚΑΔΑ
    Router
    Sagemcom F@st 1704w
    SNR / Attn
    9,3(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από malakudi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δε γνωρίζεις πως υπάρχει προσφορά των ομάδων στα 149 ευρώ για 3play, οπότε δεν είναι κάτι που θα βγει του χρόνου, έχει βγει φέτος. Και ενώ πουθενά δεν αναφέρει ότι δε συνδυάζεται με 3play + "όλα τα novacinema" και ενώ δύο (2) υπάλληλοι της τηλεφωνικής υποστήριξης μου ανέφεραν πως συνδυάζεται, όταν το αγόρασα και πήγα να το ενεργοποιήσω μου είπαν "συγνώμη, λάθος". Είναι σοβαρά πράγματα αυτά;

    Από που απορρέει ο περιορισμός του μη συνδυασμού;
    Αφού δεν το λέει πουθενά τράβα μια καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και στο ΙΝΚΑ/ΕΚΠΟΙΖΩ και αστους να τρέχουν να αποδείξουν τα αυτονόητα...
    Και μένα μου λέγανε ότι δεν μπορώ να έχω την τηλεόραση σε άλλο χώρο. Είχα κάτσει και είχα διαβάσει ΟΛΟΥΣ τους όρους του συμβολάιου και δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο. Αλλά όταν αγρίεψαν τα πράγματα και κατάλαβαν ότι θα είχαμε τρεχάματα, καθώς δεν με ικανοποιούσε το απλά "δεν γίνεται" χωρίς να μου αιτιολογήσουν ποιός από τους όρους το απαγορεύει, βρέθηκε αμέσως η λύση...

  12. #102
    Εγγραφή
    16-08-2013
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναφέρεσε σε συνδυασμό προσφοράς με προσφορά, φυσικό είναι να έχεις κάποιο πρόβλημα...
    από την στιγμή που δεν μπορώ να συνδυάσω προσφορά με προσφορά τόσο δύσκολο είναι να το γράψουν στα site των ομάδων που διαφημίζουν τα πακέτα (έστω και με μικρά γράμματα κάτω-κάτω) και να ενημερώσουν τους υπαλλήλους στα καταστήματα που το πουλάνε?
    εγώ προσωπικά ξέρω αρκετούς που το αγόρασαν και έστειλαν email διαμαρτυρίας αλλά και έκαναν τηλέφωνα διαμαρτυρίας.
    οπότε ή αδιαφορούν για τους συνδρομητές τους ή τους νοιάζει μόνο να πάρουν το 150αρι....

  13. #103
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dragtor Εμφάνιση μηνυμάτων
    από την στιγμή που δεν μπορώ να συνδυάσω προσφορά με προσφορά τόσο δύσκολο είναι να το γράψουν στα site των ομάδων που διαφημίζουν τα πακέτα (έστω και με μικρά γράμματα κάτω-κάτω) και να ενημερώσουν τους υπαλλήλους στα καταστήματα που το πουλάνε?
    εγώ προσωπικά ξέρω αρκετούς που το αγόρασαν και έστειλαν email διαμαρτυρίας αλλά και έκαναν τηλέφωνα διαμαρτυρίας.
    οπότε ή αδιαφορούν για τους συνδρομητές τους ή τους νοιάζει μόνο να πάρουν το 150αρι....
    Όταν κάνω μια προσφορά, είναι μια προσφορά... π.χ. το Christmas pack ήταν μια προσφορά που έδινε κάτι συγκεκριμένο σε μια τιμή, σε όλους τους άλλους συνδυασμούς... που μπορεί κάποιος να σκεφτεί ισχύει ο κανονικός τιμοκατάλογος. Ειναι μετά θέμα του τμήματος πωλήσεων - marketing να αποφασίσει τι θα κάνει εάν υπάρχει πρόβλημα με κάποιον συνδυασμό. Όχι όμως καταγγελίας... δηλαδή γιατί άλλο θα ακούσω καταγγελία.

  14. #104
    Εγγραφή
    16-08-2013
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν κάνω μια προσφορά, είναι μια προσφορά... π.χ. το Christmas pack ήταν μια προσφορά που έδινε κάτι συγκεκριμένο σε μια τιμή, σε όλους τους άλλους συνδυασμούς... που μπορεί κάποιος να σκεφτεί ισχύει ο κανονικός τιμοκατάλογος. Ειναι μετά θέμα του τμήματος πωλήσεων - marketing να αποφασίσει τι θα κάνει εάν υπάρχει πρόβλημα με κάποιον συνδυασμό. Όχι όμως καταγγελίας... δηλαδή γιατί άλλο θα ακούσω καταγγελία.
    θέμα καταγγελίας και βέβαια είναι από την στιγμή που δεν αναφέρει πουθενά ότι δεν συνδυάζεται με κάποια άλλη προσφορά
    η μοναδική προϋπόθεση είναι να είσαι ή να γίνεις συνδρομητής 3play
    εκτός αν κάνω εγώ λάθος κοίτα : http://www.olympiacos.org/sites/defa...offer_info.pdf

  15. #105
    Εγγραφή
    04-11-2003
    Περιοχή
    NA
    Μηνύματα
    581
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Στο PDF του Ολυμπιακού γράφει:
    "Απαραίτητη προϋπόθεση για τη χρήση της προπληρωμένης συνδρομής όλων των καναλιών Novasports είναι ο ενδιαφερόμενος να γίνει ή να είναι ήδη συνδρομητής Nova 3play (με συνδρομή 29,90€/μήνα)". Αυτή η παρένθεση έχει μπει εκ των υστέρων και κάνει όλη τη διαφορά. Στο πακέτο που έχω πάρει από την μπουτίκ του ΠΑΟΚ δε το γράφει αυτό. Γράφει μόνο για 3play. Είναι προφανές ότι θέλουν να δίνουν την προσφορά μόνο στο πακέτο των 29,90 και είναι θεμιτό αυτό. Από τη στιγμή όμως που στο πακέτο που αγόρασα εγώ δε το γράφει πουθενά αυτό, να κόψουν το λαιμό τους και να με ενεργοποιήσουν - και όποιον άλλον έχει αγοράσει πακέτο από ομάδα που δεν αναγράφεται αυτό στην παρένθεση.
    ---
    mp

Σελ. 7 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 25678 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από amoyda στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 20994
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-24, 16:43
  2. Μηνύματα: 5979
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-04-24, 12:50
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-12, 11:50
  4. Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-12, 16:45

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας