Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: τελικος euro2004

Ψήφισαν
83. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΛΛΑΔΑ

    73 87,95%
  • ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

    10 12,05%
Σελ. 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 179
  1. #151
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    81
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
    Router
    USR 9105
    Δεν θέλω να το παραδεκτό αλλά και τα 2 που ακουσα είναι απολύτως σώστα.Απ την μία DrWho έχεις δίκιο ο έλληνας δεν έχει ποδοσφαιρική παιδεία γιατί όμως έχει παιδεία γενικότερα όπως το εννοείς.Η μείωση του αντιπάλου είναι μια πρακτική που αποτελεί γνώρισμα της φυλής μας.Είναι ένας τρόπος να κάνεις τον άλλον ψυχολογικά ευκολότερο να τον νικήσεις και να εκφοβίσεις τους πιθανους αντιπάλους(είναι βλεπεται το πολεμοχαρές του έθνους που μας βγαίνει).Και έμενα οι υπερφίαλες δήλωσεις με ενοχλούν και η σιγουριά που εμφανίζουμε για την επικράτηση.Με αυτο την πρακτική σε περίπτωση ήττας φέρνουμε την καταστροφή και όπως λεει και ο Οττο είμαστε έτοιμοι να βουτήξουμε στη θάλασσα.Από την άλλη όμως όταν ο άλλος πανηγυρίζει άστονα να πει και καμιά βλακεία δεν έιναι τόσο κακό .Δεν χρειάζεσαι να γίνεσαι φλεγματικός.Και στην τελίκη επείδη δεν είδες κάτι δεν σημαίνει οτι δεν έγινε.Ένα άλλο μειονέκτημα της φυλής έιναι οτι ορισμένες φορές βλέπουμε μόνο τα δικά μας τα σκατά και επειδή δεν βλέπουμε των άλλων νομίζουμε οτι δεν υπάρχουν.Έλεος πια

  2. #152
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από moralas
    ΡΕ ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ???? ΠΕΣ ΚΑΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑ Η ΣΚΑΣΕ! ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!
    Θα σε παρακαλούσα αν μπορούσες να μην ξαναμιλήσεις έτσι σε άτομο, γιατί είναι απρεπές, ότι και να έκανε.
    Αν δεν μπορείς να συγκρατηθείς, ακολούθα καλύτερα την συμβουλή που έδωσες εσύ και μην λες τίποτα..

  3. #153
    Το avatar του μέλους DrWho
    DrWho Guest
    Η μείωση του αντιπάλου είναι μια πρακτική που αποτελεί γνώρισμα της φυλής μας.Είναι ένας τρόπος να κάνεις τον άλλον ψυχολογικά ευκολότερο να τον νικήσεις και να εκφοβίσεις τους πιθανους αντιπάλους(είναι βλεπεται το πολεμοχαρές του έθνους που μας βγαίνει).
    Η μείωση και η προσβολή του αντιπάλου ΑΦΟΥ τον νικήσεις είναι απλά δείγμα απίστευτης συμπλεγματικότητας και κατωτερότητας. Πολύ περισσότερο αν δεν έχεις τίποτα να χωρίσεις με τον αντίπαλο ( δεν σε έχει προσβάλει ή μειώσει στο παρελθόν) και απλά μιλάμε για μπάλα. Όχι για πόλεμο...
    Take it or leave it

  4. #154
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    DrWho, Μου φαίνεσαι εντελώς θεωρητικός.
    Δεν θα βρέθηκες ποτέ στη θέση ( και είμαι σίγουρος με αυτό), να ηρεμήσεις έναν μεθυσμένο. Γιατί αν το είχες κάνει, θα ήξερες ότι εκείνη την ώρα, δεν μπορείς να του δώσεις να καταλάβει το σωστό.
    Είσαι παντελώς εκτος timing.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DrWho
    Θες να με κάνεις ; Είσαι ευπρόσδεκτος , όποτε αισθάνεσαι έτοιμος.
    λυπάμαι, γιατί είσαι και μορφωμένος άνθρωπος.


    moralas, σε θερμοπαρακαλώ και μόνο αν πραγματικά το θέλεις, σβήσε το ποστ «ΡΕ ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ…» και στην θέση του γράψε ένα σύνθημα για την μεγάλη επιτυχία της Ελλαδάρας μας φίλε; δεν έχω κάποιο επιχείρημα για να σε πείσω, απλά ελπίζω να το κάνεις!!!
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  5. #155
    Το avatar του μέλους DrWho
    DrWho Guest
    Θες να με κάνεις ; Είσαι ευπρόσδεκτος , όποτε αισθάνεσαι έτοιμος.
    λυπάμαι, γιατί είσαι και μορφωμένος άνθρωπος.
    Φίλε opimis κι άλλοι μέθυσαν, και στο μεθύσι τους απάνω πίστεψαν πως είναι θεοι , πως είναι αθάνατοι , οι βασιλιάδες του κόσμου και οι κυρίαρχοι του σύμπαντος. Δεν σκυλόβρισαν , γά..σαν ή προσέβαλαν κανέναν. U get my point.
    Μην αφήνεις τον ενθουσιασμό ή το μεθύσι να δικαιολογεί την κακοήθεια ή την ασέβεια.
    Ξέρεις στο μεθύσι ,λένε, δείχνεις τι άνθρωπος πραγματικά είσαι. Και εμένα δεν μού αρέσει αυτό που βλέπω, Εσένα ;

    Οσο για το επεισόδιο με το moralas , όπως έγραψα και σε προηγούμενο ποστ η αδιαφορία κάποιων εδώ μεσα ( ελπίζω να θυμάσαι ποιους εννοώ) έχουν επιτρέψει σε ανθρώπους σαν το morala να αλωνίζουν. Δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό , και εφόσον συνεχίζουν κάποιοι να σφυρίζουν αδιάφορα , δεν έχω παρά να υπερασπιστώ τον εαυτό του και θα το κάνω , αν χρειαστει. Όσο για τον τρόπο μου να σαί σίγουρος πως είναι ότι πιο αποτελεσματικό all things considered.
    Απέναντι σε σένα ή σε οποιονδήποτε διαφωνούσε μαζί μου , προφανώς και δε θα απαντούσα έτσι.

  6. #156
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Βρε DrWho , το κύπελλο τους πήραμε, δεν τους φτάσαμε σε ποδοσφαιρική παιδία - σοβαρότητα και δεν ξέρω και εγώ τι.
    Άσε που ήμασταν 14οι σε πιθανότητες να το πάρουμε, με απόδοση 140 στην αρχή, και μέχρι το τέλος outsider ήμασταν ... πως να μην τρελαίνεσαι!

    Εξάλλου , όλοι ξέρουμε πως οι Πορτογάλοι ήταν άψογοι, και εμείς στην χώρα τους σωστά φερθήκαμε... αυτά που λέγονται τώρα είναι στο πνεύμα του "χιούμορ" και της υπερβολής, μην τα παίρνεις στα σοβαρά .

    ΥΓ
    ε ε εεεε , ο ο οοοοο δεν πέρασα ούτε μάθημα μα πάμε τελικό ...

    ooo, εεε,
    Όλη η Ευρώπη ,
    απ το καναπέ....

    Δεν βάλατε μυαλό,
    Δεν βάλατε μυαλό,
    Μια στην πρεμιέρα
    Και άλλη μια στον τελικό.

    Και όλο κλαίνε … τα γαλάκια…
    Στου dragao στου dragao τα σκαλάκια…

    Είναι καύλα το γαμημένο,
    τώρα που,
    τώρα που 'ναι σηκωμένο!!!!!!

  7. #157
    Το avatar του μέλους DrWho
    DrWho Guest
    Δεν αναφέρομαι σε αυτά τα συνθήματα που παραθέτεις. Αυτά φυσικά ανήκουν στα πλαίσια πειράγματος μεταξύ οπαδών.

  8. #158
    Το avatar του μέλους blizard
    blizard Guest
    Ναι , αλλά ούτε και εγώ αναφέρομαι σε αυτά... και τα άλλα μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά μωρέ.

    Μας είχαν σχεδόν για πλάκα μέχρι το τέλος... και ίσως είμαστε κάπου υπερβολικοί, αλλά τελικά νομίζω πως αντικειμενικά... τους ΞΕΣΚΙΣΑΜΕ

    ΥΓ
    Από σημερινή εφημερίδα:
    ΕΧΥΣΕ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ....
    Δάκρια χαράς

  9. #159
    Εγγραφή
    26-04-2003
    Περιοχή
    ΝΕΑΠΟΛΗ-Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    400
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    8192/512
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΛΑΤ.ΔΗΜΟΚΡΑΤ.
    Router
    speedtouch 536i v6
    Θα το θέσω διαφορετικά.
    Κατ΄ αρχάς με ότι έχεις γράψει για το φίλαθλο πνεύμα, δεν διαφωνώ.(δεν θα κουραστώ να το γράφω)
    Διαφώνησα (και επιμένω σε αυτό) με το timing.
    Αφού έχεις την ευαισθησία αυτή, του φίλαθλου πνεύματος, ας άνοιγες αύριο μεθαύριο ένα thread με το θέμα αυτό. Εκεί μέσα να αναπτύξεις τις σκέψεις σου και να γίνει ανταλλαγή απόψεων.
    Αυτήν όμως τι στιγμή που κατέθεσες την άποψη σου, περισσότερο εριστικός ήσουν, στο άτομο που ήρθε από τους πανηγυρισμούς και ήθελε να φωνάξει και μέσα στο φόρουμ για την νίκη της εθνικής, παρά ότι θα του μετέδιδες φίλαθλο πνεύμα. Κατά συνέπεια δέχτηκες την φραστική επίθεση.
    Επίθεση όμως που την καταλογίζω στο λάθος timing.
    Παρόλο που δεν συμφωνώ με τέτοιου είδους φραστικές επιθέσεις, έπρεπε να την περιμένεις.
    Εγώ προσωπικά το περίμενα και επειδή πιστεύω ότι κι εσύ το είχες στο μυαλό σου, μου περνάει μια τρελή σκέψη! Μήπως είναι εσκεμμένα μερικές φορές τα άκαιρα ποστ σου;
    Δεν είναι η πρώτη φορά, στο επισήμανα αμέσως μόλις είδα στο ποστ!






    Ας γιορτάσουμε κι ας χαρούμε την μεγάλη επιτυχία της εθνικής μας … και μην ξεχάσετε (λέμε τώρα) να υποδεχτείτε τους κυπελλούχους Ευρώπης 2004 και να τους αποθεώσετε!!!
    Και όπως λέει στη διαφήμιση : α ρε τυχερή, θα τους δείτε από κοντά κι εμείς από την τηλεόραση…. ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ !!!

    ΣΣ: από συνήθεια θα έγραφα «καλή επιτυχία στην εθνική…» πόσο καλύτερη δηλαδή;;;;
    http://www.adslgr.com/forum/signaturepics/sigpic1246_12.gif

  10. #160
    Το avatar του μέλους DrWho
    DrWho Guest
    Κατ΄ αρχάς με ότι έχεις γράψει για το φίλαθλο πνεύμα
    Κατ'αρχας δε θεωρώ πως ό,τι εξέφρασα έχει να κάνει μόνο με το φίλαθλο πνεύμα. Περισσότερο έχει να κάνει με στοιχειώδη παιδέια, πολιτισμό και ωριμότητα.
    Είναι σαν να έχεις κερδίσει το Τζόκερ και αντί να πανηγυρίζεις μέχρι θανάτου που σου έτυχε κάτι τόσο σπάνιο , κάθεσαι και χυδαιολογείς ή μειώνεις το γείτονα σου που δεν το κέρδισε γιατί σε κάνει να καβλwει1ς!!! Δε χαίρεσαι που έχεις την ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΗ ΚΟΥΠΑ στα χέρια σου αλλα που δεν την έχει ο άλλος και του τη στέρησες εσυ.Mου θυμίζει τον Cartman απο south park. Είναι απλά άρρωστο και συμπλεγματικο.!!

    Μπορεί και να χεις δίκιο για το timin, μπορεί και όχι . Εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν σκόπιμο να πω ό,τι έχω να πω τώρα, που εκφράζονται τα συνθήματα και γενικότερα αυτή η συμπεριφορά , και όχι μια μέρα μετά που ολα θα έχουν ξεχαστεί και δε θα θυμόμαστε καν με ποιον παίξαμε στον τελικό ή στους 4 και στους 8. Όπως σου είπα και πριν ο ενθουσιασμος και το "μεθύσι" δεν αποτελούν καμία δικαιολογία για απρεπή και ασεβή συμπεριφορά απέναντι σε αντίπαλο που ποτέ δεν έδειξε ασέβεια. Ίσα ίσα σε τέτοιες στιγμές βλέπεις το αληθινό ποιον του ανθρώπου. Αν δηλαδή δείχνει class ή lameness σαν νικητής.

    Ήθελα να κάνω σαφές σε όλους ότι πέρα απο το " Που..α πάλι , Πορτογάλοι" υπάρχει και το " ooo, εεε,
    Όλη η Ευρώπη ,
    απ το καναπέ.... " ή το " Ελλαδάρα ομαδάρα" . Αυτό το σύνθημα τιμα και εξυψώνει την Ελλάδα
    και όχι το αν οι πορτογάλοι πήραν πούτ.α ή αν το γαμ1σ1 του αιώνα έγινε στη Λισαβώνα.

  11. #161
    Εγγραφή
    20-11-2002
    Περιοχή
    Greece,Salonica
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.095
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Koίτα DrWho και οι υπόλοιποι.Είναι αλήθεια οτι κάποια συνθήματα είναι όντως ολιγον τι υβριστικά,αλλα πιστεύεις οτι βγήκαν τυχαία; Όταν οι περισσότερες χώρες μας υποτιμούσαν και μας θεωρούσαν άχρηστους,και οτι δεν πρόκειται να προκριθούμε,αυτά δηλαδη που τα βάζεις.Οκ ίσως η Πορτογαλλία να ήταν σε πιο χαλαρούς τόνους αλλά όλες οι υπόλοιπες χώρες μας είχαν για άχρηστους.Και δεν ξέρεις επίσης τι συνθήματα λέγαν οι άλλοι για εμας επειδή δεν ξέρεις την γλώσσα τους.Μόνο οι Γάλλοι αν έβλεπες,απο παίκτες μέχρι και δημοσιογράφους μας είχαν του πεταμού παρόλο που είχαμε κάνει αξιοπρεπή εμφάνιση στην πρώτη φάση.Ε μετά όταν τους νικήσαμε λογικό ήταν να τους πούμε και ένα συνθηματάκι παραπάνω και δεν είναι τυχαίο οτι αρκετά συνθήματα βγήκαν για τους παίκτες της Γαλλίας.Το ζητούσε το κ*λαράκι τους νομίζω.Και καλά κάναν και πήγαν σπίτι όπως τους άξιζε τέτοιοι που ήταν.Όταν μάθουν να σέβονται και να υπολογίζουν τις άλλες ομάδες τότε τα ξαναλέμε.

    Εξάλλου να σας πω και στο κάτω αν οι υπόλοιπες χώρες είναι κρυόκωλες και δεν φωνάζουν τόσο για τις ομάδες τους,με γεια τους και με χαρά τους.Εμεις είμαστε πιο εκδηλωτικός λαός,βράζει περισσότερο το άιμα μας,και πανηγυρίζουμε περισσότερο.Όταν ξυπνήσουν και οι άλλες χώρες και μάθουν πως είναι να πανηγυρίζεις τότε να δουμε τι συνθηματάκια θα βγαίνουν.Και προς Θεού και εγω δεν υποστηρίζω τις βρισιές και τα υβριστικά συνθήματα προς τις άλλες χώρες αλλα όταν μια μικρή ομαδίτσα απο το πουθενά,φτάνει τόσο ψηλά και κατακτάει τέτοιο τίτλο,πιστεύω οτι είμαστε απόλυτα δικαιολογημένοι να πανηγυρίζουμε με τόσο πάθος και ας ξεφεύγει και μια κουβέντα παραπάνω στα συνθήματα.Αυτά τα πράγματα είναι ιστορικά και γίνονται μια στο τόσο.

    Όσο να ναι οι περισσότερες χώρες είτε έχουν κατακτήσει τον ευρωπαικό τίτλο,είτε έχουν φτάσει αρκετά ψηλά και έχουν κάνει αξιοπρεπείς εμφανίσεις.Οσο να ναι είναι πιο "συνηθισμένοι" σε τέτοιες εκδηλώσεις.Διότι και η Γαλλία ήταν πρωταθλήτρια κόσμου το 2000 και Ευρώπης το 2002,και η Τσεχία επίσης είχε φτάσει σε τελικό νομίζω.Οσο για την Πορτογαλία μπορει να μην έφτασε τόσο ψηλά αλλα και αυτή είχε κάνει αξιοπρεπείς εμφανίσεις στο παρελθόν.Δηλαδή ολες μα όλες οι ομάδες της διοργάνωσης,πριν την διοργάνωση, θεωρούνταν καλύτερες απο εμάς.

    Με όλα αυτά αυτό που θέλω να πω,είναι οτι εμείς καταφέραμε να κάνουμε κάτι το σχεδόν ακατόρθωτο για τα δικα μας χρονικά.Απο το μηδέν να γίνεσαι πρωταθλητής Ευρώπης σε μια διοργάνωση και να βγάζεις τόσες ομάδες νοκ αουτ δεν ειναι και λίγο.Οπότε και τα συνθήματα που βγήκαν είναι ανάλογα αυτού του κλίματος,και εντάξει τα υβριστικά μυνήματα δεν ήταν δα και τόσο πολλά,μην τα παραλέμε.Εγώ πιστεύω ήταν εντός ορίων και απολύτως δικαιολογημένα κάποια.

  12. #162
    Εγγραφή
    23-10-2003
    Περιοχή
    athina
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    774
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    13975 / 985
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    SAGEM 2404
    SNR / Attn
    9.2(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DrWho
    ΡΕ ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ???? ΠΕΣ ΚΑΝΑ ΣΥΝΘΗΜΑ Η ΣΚΑΣΕ! ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!
    Θες να με κάνεις ; Είσαι ευπρόσδεκτος , όποτε αισθάνεσαι έτοιμος.
    Σαν πολύ θάρρος δεν πήρες εεε;
    Πολυ καλη σου μερα Dr Who!!!!! Λοιπον για να μην σκοτωνομαστε μεταξυ μας και επειδη ειμαι ενας απο αυτους που εγραψαν υβριστικα συνθηματα, και να εισαι σιγουρος οτι θα ξαναγραψω, απλα μαλλον δεν εχεις καταλαβει οτι το συνθημα το λες για να ξεκαβλωσεις. Δεν το λες για κανεναν αλλο λογο. Μπορει να βριζω τους Πορτογαλους, τους Γαλλους ή οποιονδηποτε αλλο αλλα αν μου δωθει η ευκαιρια θα κατσω να πιω και ενα καφε ή ενα ποτο μαζι τους. Δεν εκφραζω με καποιο συνθημα που λεω, την εχθρα μου απεναντι τους. Απλα ειναι ενας τροπος να πανηγυρισω, να τους "πειραξω" κατα καποιο τροπο που τους κερδισαμε(εστω και αν δεν με ακουει κανενας τους, εστω και αν δεν καταλαβαινουν λεξη απ' αυτα που λεω). Προφανως οταν επαιζες πιτσιρικας οταν κερδιζες δεν "πειραζες" ποτε τους "ηττημενους" φιλους σου. Εγω παλι οταν κερδιζα τους την "ελεγα" αλλα παραμεναμε φιλοι και πηγαιναμε μετα για νερο και αναψυκτικα (κερασμενα απο τους ηττημενους φυσικα!!) αγκαλλιασμενοι. Και βεβαια οταν χαναμε, το τι ακουγαμε δεν λεγεται. Αλλα τι εγινε??? Τιποτα. Αυτα τα....ολιγα Dr. Who Δεν υπαρχει κανενα μισος για Γαλλους, Πορτογαλους ή Τσεχους. Απλα γιορταζουμε τις νικες μας. Τι να κανουμε αφου εχουμε καλο εμπορευμα, και μας προτειμουν οι πελατες μας τι να κανουμε???
    Ελα ρε ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    Εριξες μια πουτσ@ τελευταιαααααααα
    Χαριστεα
    Χαριστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεαααααααααααααααααααα
    Χαιρετισμους σε ολους τους ΕΛΛΗΝΕΣ

  13. #163
    Εγγραφή
    19-02-2004
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    14755/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    ZXDSL931VII
    SNR / Attn
    9.3(dB) / (dB)
    Δεν είμαστε οι μόνοι που "πικάρουμε" .......
    Οι χειρότεροι στο euro για μένα (μέσα στο γήπεδο) ήταν οι Ισπανοί.
    Οι τύποι γιουχάριζαν (και ήταν οι μόνοι που το έκαναν στο euro) κατά την διάρκεια που ακουγοταν ο Ελληνικός ύμνος καθώς είχαν απωθημένα από τους προκριματικούς.....

  14. #164
    Το avatar του μέλους xxxxx
    xxxxx Guest
    Ρε παιδιά,

    ΕΙΠΑΜΕ, ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕΤΕ ΤΗ ΧΑΡΗ (DrWho,
    wantilles κλπ) να χαλούν την ενότητα αυτή.
    Όλη αυτή η χαρά θα μείνει αποτυπωμένη στην
    ιστοσελίδα και θα μπορούμε να ανατρέχουμε μετά
    από χρόνια, και αντί για λόγια χαράς θα ΒΛΕΠΟΥΜΕ
    ΠΩΣ Ο DRWHO, O WANTILLES μας κολλούσαν.

    ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΥΣ.

    Δηλαδή ρε DrWho, τώρα που πήραμε το Euro
    σε έπιασε μια επιθυμία να μας δώσεις μαθήματα
    καθωσπρεπεισμού και αθυροστομίας; ΤΩΡΑ; *ΤΩ*Ρ*Α*;
    Είσαι σοβαρός;

    Όλοι οι οπαδοί σε όλο τον κόσμο βρίζουν και εσένα
    ΤΩΡΑ που κερδίσαμε *Τ*Ω*Ρ*Α σε ενοχλούν το βρισίδια;
    Όλα τα μέσα μαζικής ενημέρωσης δείχνουν και προβάλλουν
    χωρίς beep τα γνωστά μηνύματα και συ ΡΕ ερχεσαι να μας
    δώσεις μαθήματα ΤΩΡΑ;

    Ή μήπως έχεις την εντύπωση ότι με το να ΜΗΝ βρίζουμε
    γινόμαστε καλά παιδιά; Να τα χεsω τα καλά παιδιά.
    Προτιμώ να είμαι άνθρωπος και όχι ψευτοθεωρητικός,
    κατσούφης και κομπλεξικός.

    Βρίστε παιδιά ελεύθερα, ξεσπάστε. Εμείς δεν είμαστε
    σαν τους άλλους φλώρους τους ευρωπαίους που κάθονται
    σαν μαμούχαλα στο γήπεδο. Δεν μπορεί ΚΑΝΕΝΑΣ να μας
    στερήσεις αυτή τη χαρά.

    ΤΟΥΣ Γ@ΜΗΣ@ΜΕ όλους.

  15. #165
    μερικοι απλα δεν αξιζουν τη χαρα αυτη και τα πανιγυρια , και το ξερουν , και το δειχνουν οτι το ξερουν!

    εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεοοεοεοεοοεοεοοοοοοοοοο
    εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεοεοεοεοεοεοεοεοεοεο

    θα ακολουθησει υλικο απο ομονοια!

Σελ. 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 69101112 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Τελικος Mundial
    Από maik στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 244
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-07-06, 21:32
  2. Τηλεπικοινωνιακή βόμβα στην Πορτογαλία
    Από aesir στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-06, 23:27
  3. ο οτε, η Forthnet και ο τελικός αποδέκτης
    Από thanos_1979 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-06, 03:32
  4. Αν γινόταν τώρα ο Τελικός....
    Από vasper στο φόρουμ Aθλητικά θέματα και γεγονότα
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-04, 12:40
  5. ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
    Από MetalHeart στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-07-04, 06:09

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας