Σελ. 297 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 277287292295296297298299302307317 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.441-4.455 από 5944
  1. #4441
    Εγγραφή
    02-12-2009
    Μηνύματα
    74
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από -21grams Εμφάνιση μηνυμάτων
    +∞
    Αυτό ακριβώς. Και να φροντίσεις να περιγράψεις όσο το δυνατόν πληρέστερα την απόπειρα εξαπάτησης όταν αφήσεις negative feedback.
    Ναι φυσικά, και εκτός από αυτό έκανα και αρνητικό review στο item.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    ή ότι έχει η συσκευή πρόβλημα και δεν αναγνωρίζεται σωστά, δεν σημαίνει ότι δεν είναι usb 2.0 όπως πολύ σωστά λες.

    Οπότε φίλε nbdlvsnn δεν είναι σίγουρο ότι προσπάθησε να σε κοροϊδέψει.
    1. Δοκίμασα την συσκευή σε 3 διαφορετικά pc και έβγαζε το ίδιο μήνυμα και λειτουργούσε κανονικά με ταχύτητες usb1 όμως τις οποίες και μέτρησα.
    2. Δοκίμασα άλλο usb1.0 hub που έχω στα ίδια pc και έβγαζε το ίδιο μήνυμα και είχε τις ίδιες ταχύτητες.
    3. Η τιμή του ήταν όσο οι τιμές των usb1.0 hubs.
    4. Ο πωλητής δεν αρνήθηκε ότι είναι usb1.0 ούτε έδειξε να ξαφνιάζεται ούτε καν ζήτησε κάποια απόδειξη πως λέω αλήθεια, απλά πρότεινε άμεσα μερικό refund.


    Χρειάζεσαι κάτι ακόμη για να πειστείς πως πρόκεiται για απατεώνα που πουλάει usb1.0 για usb2.0?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slow Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το ζητούμενο τώρα, για μένα κακώς ασχολείσαι. Όταν αγοράζεις ένα κινέζικο αντικείμενο ευτελούς αξίας (και με δωρεάν μεταφορικά μάλιστα) υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να είναι χαλασμένο ή να χαλάσει μέσα στις επόμενες μέρες. Έχοντας στο νου αυτό αποφασίζεις αν αξίζει να το "διακινδυνεύσεις".
    Ξαναλέω δεν σημαίνει ότι σε κοροιδεψε δεν τα φτιάχνει μόνος του από κάπου τα αγόρασε και αυτός.
    Δεν κατάλαβα γιατί κακώς ασχολούμαι.

    • Καταρχάς δεν είναι χαλασμένο αλλά δουλεύει άριστα ως usb1.0, δηλαδή με εξαπάτησε.
    • Επειδή ήταν φθηνό δεν σημαίνει πως πρέπει να αποδεχθώ πως δεν πειράζει να στείλει κάτι άλλο σε σχέση με αυτό που λέει πως πουλάει.
    • Επειδή ήταν φθηνό δεν σημαίνει πως πρέπει να αποδεχθώ να λάβω κάτι χαλασμένο και να μην πω τίποτα.
    • Αν κι αυτός το αγόρασε από κάπου και δεν με κορόιδεψε να διαμαρτυρηθεί κι αυτός στο κάπου ή να προσέχει από που και τι αγοράζει ή να δοκιμάζει αυτά που αγοράζει. Έτσι είναι αυτές οι δουλειές.
    • Η νοοτροπία σου αυτή είναι τελείως λάθος. Σήμερα την πάτησα εγώ και αν δεν κάνω κάτι αύριο θα την πατήσεις εσύ και μάλιστα ίσως για πιο ακριβό προϊόν. Αν κινούμασταν όλοι με βάση την νοοτροπία που προωθείς, αυτού του είδους οι πωλητές θα πολλαπλασιάζονταν και δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε με ασφάλεια κανένα από αυτά τα φθηνά προϊόντα που λες και που αποτελούν μεγάλο μέρος των αγορών μέσω ebay. Κάτι που εδώ κάνει 5-10 ευρώ εκεί το βρίσκεις με 1-2. Αυτό τι σημαίνει πως θα πρέπει να μας στέλνουν σαβούρα? Ελπίζω οι περισσότεροι καταναλωτές να κινούνται με βάση το δικό μου τρόπο σκέψης και όχι τον δικό σου γιατί αλλιώς καήκαμε...

  2. #4442
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα την συσκευή σε 3 διαφορετικά pc και έβγαζε το ίδιο μήνυμα και λειτουργούσε κανονικά με ταχύτητες usb1 όμως τις οποίες και μέτρησα.
    Δοκίμασα άλλο usb1.0 hub που έχω στα ίδια pc και έβγαζε το ίδιο μήνυμα και είχε τις ίδιες ταχύτητες.
    Η τιμή του ήταν όσο οι τιμές των usb1.0 hubs.
    Ο πωλητής δεν αρνήθηκε ότι είναι usb1.0 ούτε έδειξε να ξαφνιάζεται ούτε καν ζήτησε κάποια απόδειξη πως λέω αλήθεια, απλά πρότεινε άμεσα μερικό refund.
    Χρειάζεσαι κάτι ακόμη για να πειστείς πως πρόκεiται για απατεώνα που πουλάει usb1.0 για usb2.0?
    Η ένσταση μου είναι για την ευκολία που χαρακτηρίζεις κάποιον απατεώνα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν κατάλαβα γιατί κακώς ασχολούμαι.
    Γιατί ασχολείσαι και χάνεις την ηρεμία σου για πενταροδεκάρες
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς δεν είναι χαλασμένο αλλά δουλεύει άριστα ως usb1.0, δηλαδή με εξαπάτησε.
    Είσαι σίγουρος πως πρόκειται για απάτη? εγώ το μόνο που βλέπω είναι ότι απλός πρόκειται για κινέζικη σαβούρα των 10-20 cent ή οποία είναι θαύμα και μόνο που δουλεύει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ήταν φθηνό δεν σημαίνει πως πρέπει να αποδεχθώ πως δεν πειράζει να στείλει κάτι άλλο σε σχέση με αυτό που λέει πως πουλάει.
    Απ' ότι βλέπω (στο link που έβαλες) ο κινέζος έχει πουλήσει ~450 κομμάτια και το μόνο αρνητικό feedback που αναφέρει εδώ και 12 μήνες ότι είναι usb 1.0 και όχι 2.0 είναι το δικό σου και ενός άλλου. Όλοι οι άλλοι που έχουν πρόβλημα αναφέρουν ότι απλά είναι χαλασμένο ή δεν το παρέλαβαν τα οποία είναι επίσης πολύ λίγα σχετικά με τα 450 που έχει δώσει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ήταν φθηνό δεν σημαίνει πως πρέπει να αποδεχθώ να λάβω κάτι χαλασμένο και να μην πω τίποτα.
    Αν κι αυτός το αγόρασε από κάπου και δεν με κορόιδεψε να διαμαρτυρηθεί κι αυτός στο κάπου ή να προσέχει από που και τι αγοράζει ή να δοκιμάζει αυτά που αγοράζει. Έτσι είναι αυτές οι δουλειές.
    Η νοοτροπία σου αυτή είναι τελείως λάθος. Σήμερα την πάτησα εγώ και αν δεν κάνω κάτι αύριο θα την πατήσεις εσύ και μάλιστα ίσως για πιο ακριβό προϊόν. Αν κινούμασταν όλοι με βάση την νοοτροπία που προωθείς, αυτού του είδους οι πωλητές θα πολλαπλασιάζονταν και δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε με ασφάλεια κανένα από αυτά τα φθηνά προϊόντα που λες και που αποτελούν μεγάλο μέρος των αγορών μέσω ebay. Κάτι που εδώ κάνει 5-10 ευρώ εκεί το βρίσκεις με 1-2. Αυτό τι σημαίνει πως θα πρέπει να μας στέλνουν σαβούρα? Ελπίζω οι περισσότεροι καταναλωτές να κινούνται με βάση το δικό μου τρόπο σκέψης και όχι τον δικό σου γιατί αλλιώς καήκαμε...
    Φίλε μου απλά προσβάλλεις την νοημοσύνη σου έτσι και για να στο εξηγήσω...
    Αγοράζεις κάτι το οποίο κάνει 0,99€ στο οποίο αν βγάλεις το κέρδος του εργοστασίου-βιοτεχνίας που το έφτιαξε, το κέρδος του κινέζου που το αγόρασε από εκεί για να το πουλήσει, το ποσοστό στο ebay που έδωσε ο κινέζος για την πώληση και τα ταχυδρομικά για Ελλάδα δεν μπορεί να στοιχίζει πάνω από 0,10-0,15€. Τι άλλο περιμένεις να είναι δηλαδή εκτός από σαβούρα?
    Μόνος σου έγραψες σε παραπάνω post
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nbdlvsnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά όπως αναμενόταν ήταν usb1.0 και απλά compartible με usb2.0
    άρα το περίμενες ότι είναι σαβούρα, αφού ήταν αναμενόμενο γιατί το πήρες, γιατί άφησες τον κινέζο να σε "κοροϊδέψει"?
    Όπως καταλαβαίνεις δεν είναι θέμα νοοτροπίας αλλά απλής λογικής όταν πληρώνεις για σαβούρα θα πάρεις σαβούρα και το ξέρεις. Τί ψάχνεις μετά δικαίωση?

  3. #4443
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.634
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    δεν ειναι το θεμα των πενταροδεκαρων , ειναι το θεμα της αξιοπιστιας αλλα και των κανονων που κανουν την αξιοπιστια ισχυρη ωστε να ψωνιζουμε απο αγνωστους πωλητες .

    και το οτι ασχολειται με πενταροδεκαρες, τον πρεοτοιμαζει και για αλλες περιπτωσεις που δεν θα ειναι πενταροδεκαρες , να μην βρεθει μετεωρος και παραδομενος στο χασιμο , αλλα να εχει εκπαιδευσει τον εαυτο του να βρισκει διεξοδους .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #4444
    Εγγραφή
    03-05-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    986
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑΣ
    Router
    Speedport Plus
    Δεν διαφωνώ φίλε μου, και καλά έκανε και έβαλε bad feedback και επίσης πολύ καλά έκανε και έβαλε κακή κριτική στο προιόν και καλός επικοινώνησε με τον πωλητή για να διαμαρτυρηθεί.
    Από εκεί και πέρα ο nbdlvsnn περίμενε ότι με αυτά που έδωσε δεν θα ήταν σαβούρα αυτό που πήρε...
    Όμως αυτό σημαίνει αυτομάτως, ότι ο πωλητής είναι απατεώνας? Ή έχεις μεγάλες προσδοκίες και θα κάτσεις να σκάσεις για κάτι τόσο φτηνό (που το ποιο πιθανό -και το ξέρεις όταν το αγοράζεις- είναι να μην δουλεύει)? Γι αυτό είπα μην ασχολείσαι παραπέρα.
    Ίσως να μην έγινα κατανοητός εξ αρχής
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος slow : 16-01-16 στις 13:58.

  5. #4445
    Εγγραφή
    16-06-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ας ρίξω κι εγώ τη "σοφία μου":

    1) Το hub σου δεν είναι σίγουρο ότι είναι USB 1 (αμφιβάλλω αν μπορείς να βρεις controller USB1 πλέον). Απλά ή έχει βλάβη, ή τραβάει αρκετό ρεύμα και δεν του αρκεί (δοκίμασε σε ΠΙΣΩ θύρα σταθερού για να είσαι σίγουρος). Εγώ προσωπικά έχω ψωνίσει αρκετές κινεζιές χωρίς πρόβλημα, μεταξύ των άλλων και ένα USB HUB, το οποίο φρόντισα να είναι powered (με μετασχηματιστή), ώστε να σηκώνει και τις συσκευές σωστά (σε non powered θα έχεις ζητήματα με συσκευές που τροφοδοτούνται από το USB).
    2) Για αγορές με paypal/ebay μάλλον τελικά το πιο συμφέρον είναι η Revolut (τη φορτίζεις με έμβασμα ελληνικής τράπεζας με έξοδα 1 ευρώ), διότι είναι πολλαπλών νομισμάτων και με φοβερά συμφέρουσα ισοτιμία ανταλλαγής νομισμάτων (και χωρίς να κρατάει προμήθειες).

    Υ.Γ. Μην υποτιμάτε τις "πενταροδεκάρες". Υπάρχουν πολλά πραγματάκια που κοστίζουν πενταροδεκάρες στο ebay και λειτουργούν άψογα και για μεγάλο διάστημα. Το ζήτημα είναι το ότι συνήθως τις "πενταροδεκάρες" τις πληρώνουμε "χρυσάφι" όταν πάνω τους μπει ένα λογότυπο...

  6. #4446
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    1 ευρώ σας έφαγε μπαμπέσικα (αν σας έφαγε) ο κινέζος, κι εσείς έχετε σπαταλήσει 5 εργατοώρες μίνιμουμ για να το αναλύσετε.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  7. #4447
    Εγγραφή
    04-05-2008
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.379
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    Router
    NetFaster WLAN 3
    SNR / Attn
    12(dB) / 11(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 ευρώ σας έφαγε μπαμπέσικα (αν σας έφαγε) ο κινέζος, κι εσείς έχετε σπαταλήσει 5 εργατοώρες μίνιμουμ για να το αναλύσετε.
    Γιατί μέσα από την όλη ανάλυση προκύπτει επιπλέον γνώση κι έπι του παρόντος και γενικότερη κι ως γνωστόν η γνώση είναι ανεκτίμητη, δεν περιορίζεται στο 1€

  8. #4448
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16000/850
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
    Router
    Technicolor TD5130
    SNR / Attn
    6,1(dB) / 18,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γραψε στο feedback οτι ειναι USB 1.0 με κεφαλαια γραμματα για να το δουν επομενοι υποψηφιοι αγοραστες.

  9. #4449
    Εγγραφή
    03-07-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.418
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tι στην ευχη γινεται στο ebay?
    Παραγγελιες απο 20 Νοεμβρη, που δεν εχουν ερθει ακομη, και για τις οποια αποφασισα και ανοιξα case, πλεον μου τα 'εξαφανισε' απο το summary!
    Μονο απο resolution center αν παω μπορω να δω τα επιμαχα αντικειμενα, ή ομοιως απο τα email που ηρθαν οταν ανοιξα τα cases!
    Που ειναι οι παραγγελιες μου, γιατι σταματησαν ξαφνικα να εμφανιζονται;
    Ουτε με hidden που επαιξα, ουτε με επιλογη '2015', με την καμία!!!
    Γιατι ρε παιδια; Τι συμβαινει;
    Το ίδιο παθαίνω κι εγώ με κάθε αντικείμενο που ανοίγω case. Πρέπει να μπω μέσα στο resolution center για να το δω.
    Επίσης έχω παραγγείλει κάτι από Χονγκ Κονγκ στις 13/11/2015. 09/01/2016 άνοιξα υπόθεση και μου απάντησε ο πωλητής αν μπορώ να περιμένω λίγο ακόμη. Δεν το βιάζομαι το αντικείμενο, μέχρι πότε θα μπορώ να κλείσω την υπόθεση αν δεν έχω λάβει το αντικείμενο;

  10. #4450
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    343
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Εχω παραγγειλει ενα δεματακι το οποιο το τρακινκ λεει οτι εφτασε ελλαδα στις 2 Ιανουαριου,ακομα δεν το εχω παραλαβει.
    Το κουφο ειναι οτι απο το 17track.net δειχνει οτι εφτασε ελλαδα οπως ειπα αλλα στο site των ελτα δεν εμφανιζει τιποτα..
    Εχει ξανα συμβει σε κανεναν αυτο??

  11. #4451
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Μήπως λέει ότι έφυγε για Ελλάδα;;;
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  12. #4452
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    343
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Οχι..
    Latest Event -- 2016-01-02 11:20 Greece, Item Arrived at Greece

  13. #4453
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ (και πολλοί άλλοι, αν δεις το ανταγωνιστικό φόρουμ) είχαμε αυτό ακριβώς το θέμα αρχές Δεκέμβρη. Είχαν φτάσει πολλοί σάκοι και είχαν μείνει στιβαγμένοι στο αεροδρόμιο χωρίς να τα ανοίξουν τα ΕΛΤΑ. Κάποια στιγμή θα το ανοίξει ένας ευλογημένος υπάλληλος και θα προχωρήσει το tracking.
    hnesne

  14. #4454
    Εγγραφή
    08-07-2012
    Περιοχή
    Σπάρτη
    Μηνύματα
    1.403
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΙΛΙΑ
    Router
    D-LINK DSL-2640B
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Giwrgos_M Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω παραγγειλει ενα δεματακι το οποιο το τρακινκ λεει οτι εφτασε ελλαδα στις 2 Ιανουαριου,ακομα δεν το εχω παραλαβει.
    Το κουφο ειναι οτι απο το 17track.net δειχνει οτι εφτασε ελλαδα οπως ειπα αλλα στο site των ελτα δεν εμφανιζει τιποτα..
    Εχει ξανα συμβει σε κανεναν αυτο??
    Καθαρά θέμα των ΕΛΤΑ είναι η καθυστέρηση παράδοσης.Απλά υπομονή.
    PC
    CPU; Amd Ryzen 5 2400G CPU Cooling HYPER H411R , GPU : Onboard Vega 11 2Gb , PSU : CoolerMaster MasterWatt 450W , RAM:HyperX Predator 3000 MHz 2x4Gb , SSD : Intel 535 120 Gb +HDD WD Blue 1TB ,

  15. #4455
    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    389
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    oxygen&TimeCapsule
    Διάβασα και τα προηγούμενα με τον "Κινέζο" και επειδή το ebay τα τελευταία δύο χρόνια κατά τη προσωπική μου πάντα άποψη έπεσε πάρα πολύ για ασφαλής πωλητές
    θα ήθελα την γνώμη σας επειδή λόγο των περιορισμών υπάρχει μεγαλύτερο πρόβλημα στις αγορές από εκεί οπότε Θέλω να αγοράσω ένα apple care αλλά λόγο των μέτρων δεν το δοκιμάζω καν διότι έχω φάει πόρτα για 5 ευρώ πόσο μάλλον για 200 που κάνει με τα μεταφορικά.
    Η ερώτηση είναι εάν παρακάμψω την αγορά με paypal απευθείας με την χρεωστική ή την debit αν χρειασθεί αλλάζει κάτι προχωράει η αγορά διότι στο amazon μπορώ και αγοράζω έτσι.
    Τέλος με τον τρόπο μεταφοράς χρημάτων από paypal σε paypal που αναφέρετε πλέον ως ένας από τους τρόπους παράκαμψης είναι ιδανικός για την αγορά στο ebay
    και αν τελικά συμφέρει διότι κράτα λεφτά από την αγορά με paypal κράτα λεφτά από τη μεταφορά νομίζω ότι έχουμε γυρίσει στην εποχή του Ανατολικού μπλοκ
    ευχαριστώ για τις όποιες απαντήσεις

Σελ. 297 από 397 ΠρώτηΠρώτη ... 277287292295296297298299302307317 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Online αγορές & εκτελωνισμός (δεν παραγγέλνουμε με courier εκτός Ε.Ε.)
    Από Deimos στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 10690
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-04-24, 22:55
  2. PRB: Πώς κάνουμε EJECT το CD εκτός OsX;
    Από YiannisM στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-08, 16:32
  3. Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ DELIVERY!
    Από k_koulos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-08, 18:44
  4. Δεν εχω αλλη υπομονη
    Από vgeorgeg7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 22:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας