Σελ. 323 από 396 ΠρώτηΠρώτη ... 303313318321322323324325328333343 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.831-4.845 από 5936
  1. #4831
    Εγγραφή
    10-10-2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.631
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    20Mb/4Mb
    ISP
    GR Telecom
    Router
    PowerBeam M5-300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsavman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήθως ο κάθε πωλητής βάζει κάποιο αναγνωριστικό στο πακέτο του, ή μπορείς και να το δεις από το μούφα τράκινγκ που δίνουν, μου έχει τύχει να είναι γραμμένο επάνω στον φάκελο σε αυτοκόλλητο.
    Εγώ με το όνομα μου το παίρνω πάντα..

    __________________________________________________



    Έκανα παραγγελιά όχι απο ebay άλλα απο μια αποθήκη στην Ιαπωνία με JPE και το κόστος είναι μαζί με μεταφορικά 85$
    άλλα έχει μια σημείωση στην μεταφορά

    MEGAZIP IS NOT RESPONSIBLE FOR ANY IMPORT DUTIES OR TAXES IN THE COUNTRY OF DESTINATION.
    ALL ORDERS ARE SENT UNDER DDU INCOTERMS (2000).
    IF YOUR COUNTRY HAS LOW LIMIT TAXES - ASK YOUR MANAGER HOW TO DECREASE THE PARCEL COST.
    Που σημαίνει οτι θα περάσει τελωνείο ? και πόσο να πάει αυτό


    Υ.Γ. 4η φορά κάνω παραγγελιά αφού στην ΕΕ είναι άσχετοι ιδικά η Γερμανοί 3 φορές παρήγγειλα και 3 φορές το ακύρωσαν ειδικά η προηγούμενη περίμενα 15 μέρες ενώ είναι 5-10 μέρες μεταφορά από γερμάνια και μου κάνει refund και δεν λέει τίποτα και όταν ζήτησα λόγο λέει τελείωσε και είχα μιλήσει πριν αν είναι διαθέσιμο και είπε ναι

    Y.Γ. Τελικά και 5η φορά μου το έκαναν θα τρελαθώ ....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος button : 20-02-17 στις 16:38. Αιτία: akuro!!!@$@%$

  2. #4832
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Χρειάζομαι τα φώτα σας και την εμπειρία σας, για ένα θεμα που αντιμετωπιζω με το ebay σας παρακαλώ.
    Στις αρχές Δεκεμβρίου παρήγγειλα απο ενα πωλητή 3 παντελόνια Jean Levis το κόστος των οποίων μαζί με τα μεταφορικά ήταν 160 ευρώ. Η πληρωμή έγινε μέσω PayPal.

    Μόλις παρέλαβα τα παντελόνια διαπίστωσα οτι δεν ήταν γνήσια. Επικοινωνήσα με τον πωλητή ο οποίος αρνήθηκε να παραδεχθεί οτι δεν ηταν γνησια. Ανοιξα παράπονο στο support του ebay και με τη δική τους παρέμβαση ο πωλητης δεχθηκε να τα επιστρεψω.

    Απο το ebay μου είπαν οτι για την επιστροφή τα έξοδα καλύπτονται απο τον πωλητη και θα έπρεπε να μου στείλει ενα "sticker' το οποίο θα τύπωνα και θα κολλούσα στο δεμα επιστροφής για να μην πληρώσω ΄ταχυδρομικά έξοδα. Ο πωλητής όμως περνούσε ο καιρός και δεν μου έστελνε το σχετικό "sticker".

    Ετσι αναγκάστικα να τα ταχυδρομήσω πληρώνοντας 45 ευρώ ταχυδρομικά έξοδα.

    Τωρα τα παρέλαβε ο πωλητής και μου έκανε επιστροφή μόνο τα 160 ευρώ της παραγγελίας. Σε επικοινωνία με το customer support του ebay μου έιπαν οτι επρεπε να απαιτησω απο τον πωλητη το sticker για τη δωρεαν επιστροφή και τωρα δεν μπορουν να κανουν τίποτα.

    Επειδη τα 45 ευρώ δεν ειναι κάποιο μικρό ποσό , έχω κάποια άλλη δυνατότητα να κινηθώ δεδομένου οτι η πληρωμή δεν έγινε με PayPal ώστε να ανοιγα εκει καποιο παραπονο??

    Ευχαριστω πολυ κ συγνωμη για την εκταση του κειμένου.
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  3. #4833
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάζομαι τα φώτα σας και την εμπειρία σας, για ένα θεμα που αντιμετωπιζω με το ebay σας παρακαλώ.
    Στις αρχές Δεκεμβρίου παρήγγειλα απο ενα πωλητή 3 παντελόνια Jean Levis το κόστος των οποίων μαζί με τα μεταφορικά ήταν 160 ευρώ. Η πληρωμή έγινε μέσω PayPal.
    ................
    γνώμη μου είναι πως κακός πήρες την πρωτοβουλία και πλήρωσες μεταφορικά, τώρα μόνο αν μιλήσεις με τον πωλητή και σου δώσει τα χρήματα αλλά πράγμα δύσκολο να στα δώσει.
    άλλο τρόπο δεν ξέρω καθώς δεν σε καλύπτει κάποια υπηρεσία οπως ebay,paypal...
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  4. #4834
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Πώς το κατάλαβες ότι δεν ήταν γνήσια; Έχω αναφερθεί περί γνησιότητας σε άλλο νήμα ιδίως προϊόντων αυτής της μάρκας.
    Δες λίγο εδώ. Αν έχεις σχόλια ανάρτησέ τα!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 23-02-17 στις 17:48.

  5. #4835
    Εγγραφή
    28-07-2007
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    943
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE ΚΑΜΠΙΝΑ
    Router
    Speedport Εntry+Cisco881
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rookie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάζομαι τα φώτα σας και την εμπειρία σας, για ένα θεμα που αντιμετωπιζω με το ebay σας παρακαλώ.
    Στις αρχές Δεκεμβρίου παρήγγειλα απο ενα πωλητή 3 παντελόνια Jean Levis το κόστος των οποίων μαζί με τα μεταφορικά ήταν 160 ευρώ. Η πληρωμή έγινε μέσω PayPal.

    Μόλις παρέλαβα τα παντελόνια διαπίστωσα οτι δεν ήταν γνήσια. Επικοινωνήσα με τον πωλητή ο οποίος αρνήθηκε να παραδεχθεί οτι δεν ηταν γνησια. Ανοιξα παράπονο στο support του ebay και με τη δική τους παρέμβαση ο πωλητης δεχθηκε να τα επιστρεψω.

    Απο το ebay μου είπαν οτι για την επιστροφή τα έξοδα καλύπτονται απο τον πωλητη και θα έπρεπε να μου στείλει ενα "sticker' το οποίο θα τύπωνα και θα κολλούσα στο δεμα επιστροφής για να μην πληρώσω ΄ταχυδρομικά έξοδα. Ο πωλητής όμως περνούσε ο καιρός και δεν μου έστελνε το σχετικό "sticker".

    Ετσι αναγκάστικα να τα ταχυδρομήσω πληρώνοντας 45 ευρώ ταχυδρομικά έξοδα.

    Τωρα τα παρέλαβε ο πωλητής και μου έκανε επιστροφή μόνο τα 160 ευρώ της παραγγελίας. Σε επικοινωνία με το customer support του ebay μου έιπαν οτι επρεπε να απαιτησω απο τον πωλητη το sticker για τη δωρεαν επιστροφή και τωρα δεν μπορουν να κανουν τίποτα.

    Επειδη τα 45 ευρώ δεν ειναι κάποιο μικρό ποσό , έχω κάποια άλλη δυνατότητα να κινηθώ δεδομένου οτι η πληρωμή δεν έγινε με PayPal ώστε να ανοιγα εκει καποιο παραπονο??

    Ευχαριστω πολυ κ συγνωμη για την εκταση του κειμένου.
    Στην αρχικη σελιδα του paypal, πριν ακομα γραψεις τα στοιχεια σου, υπαρχει μια υπηρεσια που σου επιστρεφει τα εξοδα αποστολης σε περιπτωση επιστροφης προιοντος! TELLUS INTERNATIONAL λεγετε!!!
    Κανε την σχετικη αιτηση, γραψε προσεκτικα οτι σε ρωταει, και στειλε σκαναρισμενη την αποδειξη αποστολης!
    Σε πεντε εργασιμες θα πρεπει να σου εχουν απαντησει αν θα γινει δεκτη η αιτηση σου! Αν δε σου απαντησουν, τοτε την 7η εργασιμη στειλε εμαιλ και ρωτα τους αν τελικα εγινε δεκτη η αιτηση σου!
    Κατα 99% θα γινει δεκτη και θα παρεις πισω 29e. Τοσο ειναι το max που καλυπτουν!
    Κατι ειναι και αυτο! ΓΙΑΤΙ : ΑΠΤΟ ΟΛΟΤΕΛΑ, ΚΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΕΝΑ!!!!!

    **** ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΟ ΓΕΡΜΑΝΟ! (ΣΠΑΝΙΟ ΠΑΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ, ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΙ!!!). ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ NAS ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΙ, ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΧΟΥΝΕΡΙ, ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ! ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΧΡΕΩΣΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ! ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ! ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ , ΤΟΥ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΓΕ!!!!!****
    ΙΑΤΡΙΚΗ, ΕΦΗΜΕΡΙΕΣ, LAN, WLAN, WAN, VOIP, FAST ETHERNET, ΑΣΥΡΜΑΤΕΣ ΖΕΥΞΕΙΣ.

  6. #4836
    Εγγραφή
    02-02-2010
    Μηνύματα
    704
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17234/1024
    ISP
    ΟΤΕnet
    μα ο άνθρωπος λέει ότι ΔΕΝ παράγγειλε με paypal !!

  7. #4837
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Τη μία λέει πλήρωσε με paypal, λίγες γραμμές παρακάτω γράφει το αντίθετο. Πολύ φοβάμαι ότι όλη η συζήτηση γίνεται after the fact.
    hnesne

  8. #4838
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη μία λέει πλήρωσε με paypal, λίγες γραμμές παρακάτω γράφει το αντίθετο. Πολύ φοβάμαι ότι όλη η συζήτηση γίνεται after the fact.
    Την συναλλαγή την έκανε μεσω paypal, τα μεταφορικά που έδωσε όμως μετά όχι

  9. #4839
    Εγγραφή
    24-04-2010
    Περιοχή
    Λιλιπούπολη
    Μηνύματα
    527
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την συναλλαγή την έκανε μεσω paypal, τα μεταφορικά που έδωσε όμως μετά όχι
    Ακριβώς όπως το λές έγινε.
    Την αξία τηε παραγγελίας συμπεριλαμβανομένων των μεταφορικών απο US to GR τα πλήρωσα μέσα απο το ebay me PayPal.
    Το κόστος επιστροφής της παραγγελίας απο GR to US μέσα απο ΕΛΤΑ την πλήρωσα με μετρητά.
    Η απάντηση που μου έδωσαν απο το Pay Pal είναι οτι δεν με καλύπτουν σε αυτή την περίπτωση και απο το ebay μου είπαν οτι έπρεπε να ζητήσω να μου στείλει "αυτοκόλλλητο" ταχυδρομικό ο πωλητής ώστε να αναλαμβάνει αυτός τη χρέωση των μεταφορικών της επιστροφής.
    Τωρα πια έχουν κλείσει την υπόθεση και εγω δεν πρόκειται να πάρω απο πουθενα τα 37 ευρώ με τον απατεώνα που έμπλεξα....
    Σας ευχαριστώ πολύ πάντως για την καθοδηγηση for next time
    Timeo Danaos et dona ferrentes

  10. #4840
    Εγγραφή
    09-12-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.730
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    εμένα σε αντιστοιχη περίπτωση, μου ειχε πει ο πωλητης μεσω των μηνυματων του ebay, οτι θα καλύψει τα μεταφορικά της επιστροφής. Εστειλα το συστημένο στην Αμερική, γυρω στα 45€, του εστειλα και την αποδειξη και μου εστειλε μεσω paypal το ποσό...
    Case:Nemesis NZXT PSU: HEC WinPower 550UB Mobo: ASUS P5K PREMIUM WiFi/AP CPU: C2D E6750 2.66Ghz RAM: 4x1GB DDR2 @ 1066Mhz GPU: ALBATRON ATi RADEON HD4870 1GB [PCI-E] HDD: 1x320GB WD3200YS 2x640GB WD6400AAKS 1x750GB Seagate ST3750330AS 2x1TB SAMSUNG HD103UJ 1x2TB Seagate ST32000542AS Other: Logitech X-530 Sound

  11. #4841
    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    oxygen&TimeCapsule
    Καλησπέρα
    Πούλησα ένα ρολόι επιτραπέζιο αξίας 200 ευρώ σε αγοραστή στις ΗΠΑ ebay/paypa
    Τι πρέπει να προσέξω έτσι ώστε να πάει με απλό ταχυδρομείο και να έχει αριθμό αποστολής.
    Πρίν καιρό έστειλα σε Ε.Ε αλλά τα ΕλΤΑ για tracking έδιναν μόνο την γρήγορη αποστολή που ήταν πανάκριβη έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο;

  12. #4842
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.019
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Δεν είναι απλή η γρήγορη. Είναι συστημένο και απλό φίλε μου..... Απλά πληρώνεις το tracking. Τα υπόλοιπα είναι ίδια
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  13. #4843
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.767
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Θυμάται κάποιος με σχετική ασφάλεια, αν τα EMS τα χειρίζονται τα ΕΛΤΑ, οπότε και να τα πιάσει τελωνείο, γλυτώνω τις υπέρογκες χρεώσεις των κούριερ;
    Ή δεν ισχύει πια αυτό;
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  14. #4844
    Εγγραφή
    06-01-2007
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    386
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    4096/640
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
    Router
    oxygen&TimeCapsule
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι απλή η γρήγορη. Είναι συστημένο και απλό φίλε μου..... Απλά πληρώνεις το tracking. Τα υπόλοιπα είναι ίδια
    ευχαριστώ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από qwertyuiop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμάται κάποιος με σχετική ασφάλεια, αν τα EMS τα χειρίζονται τα ΕΛΤΑ, οπότε και να τα πιάσει τελωνείο, γλυτώνω τις υπέρογκες χρεώσεις των κούριερ;
    Ή δεν ισχύει πια αυτό;
    Τα ΕΛΤΑ έχουν ακόμη τη διαχείριση https://www.elta-courier.gr/ems
    Την αναζήτηση από την εφαρμογή που υπάρχει στα ΕΛΤΑ ακόμη την κάνεις

  15. #4845
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μικρο πακετακι με αντικειμενο αξιας, απο κινα,....2ευρω, ειναι εδω και ενα μηνα στο αεροδρομιο!

    Και τι να λεει αν εσταλησαν απο τον seller, και αν εφτασαν μεχρι αεροδρομιο?
    Εγω δεν παρελαβα αυτο που παρηγγειλα, και ας ειναι και τοσο φτηνο!
    Μπορει καποιος να το βουτηξε στο αεροδρομιο, ή να χαθηκε εκτοτε! Εγω παντως, απλα δεν παρελαβα!
    Και τυχαινει που εχει και tracking και βλεπω οτι βλεπω. Για τοσο φτηνα συνηθως δεν βαζουν tracking οι κινεζοι.
    Αλλα ειτε εχει ειτε δεν εχει, η ουσια ειναι οτι δεν εφτασε ποτε σε μενα, κι ας φαινεται οτι εφτασε ως Ελλαδα.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Καταγραφή.JPG 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  22,2 KB 
ID: 180976

    Σκεφτομαι να ανοιξω case...

Σελ. 323 από 396 ΠρώτηΠρώτη ... 303313318321322323324325328333343 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Online αγορές & εκτελωνισμός (δεν παραγγέλνουμε με courier εκτός Ε.Ε.)
    Από Deimos στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 10657
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-03-24, 22:05
  2. PRB: Πώς κάνουμε EJECT το CD εκτός OsX;
    Από YiannisM στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-08, 16:32
  3. Παρασκευή 21 Δεκεμβρίου ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΟΥΜΕ DELIVERY!
    Από k_koulos στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 70
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-01-08, 18:44
  4. Δεν εχω αλλη υπομονη
    Από vgeorgeg7 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-07, 22:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας