Σελ. 28 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 818232627282930333848 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 406-420 από 1167

Θέμα: NovaGO

  1. #406
    Εγγραφή
    02-02-2010
    Μηνύματα
    704
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17234/1024
    ISP
    ΟΤΕnet
    σα νέος συνδρομητής δεν έχω λάβει ακόμα λογαριασμό.Που θα βρώ τον απαραίτητο,για την ενεργοποίηση,κωδικό συνδρομητή;

  2. #407
    Εγγραφή
    21-03-2013
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Μπορούν να στον πουν τηλεφωνικά στην εξυπηρέτηση πελατών και να μην περιμένεις λογαριασμό
    Aerocool Strike-X One Midi Black - ASROCK Z97 EXTREME3 RETAIL - INTEL CORE I5-4690K 3.50GHZ - Radeon R9 390 XFX Double Dissipation 8GB Black Edition - SEASONIC M12II-620 BRONZE 620W- 3Χ4G KINGSTON KVR1333D3N9 - KINGSTON V300 SSD 120GB SATA3 - 5TB Hard Drives

  3. #408
    Εγγραφή
    13-01-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6,5(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Κι εγω μια απο τα ιδια, με Huawei Ascend G750 και εκδοση 4.2.2 παιζει τελεια.
    Bow wow wow...

  4. #409
    Εγγραφή
    02-03-2008
    Περιοχή
    Καλλιθεα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    107
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    15360/1536
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    Technicolor TD5136v2
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    εμενα ορισμενες φορες μου πεταει σφαλμα λογο φορτου δικτυου μου λεει

  5. #410
    Εγγραφή
    08-09-2005
    Περιοχή
    Ζωγράφου, Αθήνα
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    2.158
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbit/s
    ISP
    INALAN
    Router
    ZTE ZXHN F670L FTTH
    Post
    Διαπίστωσα πως έχει προστεθεί κάποιου τύπου watermark στη ροή του video, μπορείτε να το επιβεβαιώσετε;
    Παρακολουθώντας το Κυριακάτικο ντέρμπι των απαταιωνίων, παρατήρησα πως ανά τακτά χρονικά διαστήματα (30″ ή 1′) εμφανιζόταν το Username* μου σε τυχαία σημεία της οθόνης.
    Ως μέσο αποτροπής καταγραφής του αγώνα φαντάζομαι, αφού πλέον θα μπορεί να ταυτοποιηθεί η *πηγή* σε περίπτωση που ο χρήστης ανεβάσει κάπου αποσπάσματα ή ακόμα και την αναμέτρηση στο σύνολο της.
    Δεν με ενοχλεί η τακτική καθαυτή, αλλά η εφαρμογή της. Λόγω του ότι δεν βρίσκεται σε ένα σταθερό σημείο, αποσπά την προσοχή του θεατή από την δράση.
    Ποδοσφαιρική, Hooligan-ική, δεν έχει σημασία

    * Αφορά την προσφορά της εφημερίδας (λέμε τώρα) «Πρώτο Θέμα» για όσους ΔΕΝ είναι συνδρομητές του καναλιού -στο οποίο εδώ και μερικά χρόνια έχει ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ ο σχολιασμός για να μην δυσαρεστούνται *κάποιοι*- ή απλώς δεν διαθέτουν τον απαραίτητο εξοπλισμό και παρακολουθούν σε laptops/netbooks/tablets/smartphones.
    Isn't it great when things just WORK?

    minus21grams [dot] net

  6. #411
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    χμμ μου ζητάει συνέχεια να ξανακατεβάσω το plugin για τον Firefox, αλλά τα Windows (smartscreen) και το Norton το βγάζουν ύποπτο και το μπλοκάρουν/σβήνουν, σας έχει τύχει εσάς ?.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  7. #412
    Εγγραφή
    05-07-2009
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    930
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    105000/10996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ μου ζητάει συνέχεια να ξανακατεβάσω το plugin για τον Firefox, αλλά τα Windows (smartscreen) και το Norton το βγάζουν ύποπτο και το μπλοκάρουν/σβήνουν, σας έχει τύχει εσάς ?.
    Ακριβώς τα ίδια κάνει κ σε μένα. Κ με explorer και με Firefox.. Μου ζητάει συνέχεια εγκατάσταση του plugin, την κάνω αλλα μόλις πάω να συνδεθώ πάλι τα ίδια...μου χει σπάσει τα νεύρα..

  8. #413
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχετε κλειστό τον browser όταν κάνετε εγκατάσταση του plugin?
    Οία η Ηώ, ω Υιέ αεί Ει

  9. #414
    Εγγραφή
    08-03-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    684
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ZTE Speedport entry 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 21(dB)
    Ρε παιδια να ρωτησω κατι εβαλα το novago δοκιμαστικα στην αρχη στο smartphone μου και τωρα οταν παω να το βαλω στο pc μου λεει εχετε φτασει στο μεγιστο αριθμο επιτρεπομενων συσκευων.Μετα πηγα εκει σε μια επιλογη που εχει για διαγραφη συσκευων,μου ηρθε email οτι διαγραφηκαν οι συσκευες σας και μπορειτε να καταχωρησετε καινουργια αλλα παλι τιποτα.Ξερετε τι συμβαινει?

  10. #415
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε κλειστό τον browser όταν κάνετε εγκατάσταση του plugin?
    Ναι και όχι, τελικά έφτιαξε με καθαρισμό των cache και βάζοντας το στην whitelist του Norton (αφού το πέρασα ένα virustotal για σιγουριά).

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kopriniotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια να ρωτησω κατι εβαλα το novago δοκιμαστικα στην αρχη στο smartphone μου και τωρα οταν παω να το βαλω στο pc μου λεει εχετε φτασει στο μεγιστο αριθμο επιτρεπομενων συσκευων.Μετα πηγα εκει σε μια επιλογη που εχει για διαγραφη συσκευων,μου ηρθε email οτι διαγραφηκαν οι συσκευες σας και μπορειτε να καταχωρησετε καινουργια αλλα παλι τιποτα.Ξερετε τι συμβαινει?
    Αν δεν κάνω λάθος, συσκευή αλλάζεις κάθε 30 ημέρες, ακόμα και αν διαγράψεις την παλιά.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  11. #416
    Εγγραφή
    28-12-2007
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
    Router
    thomson
    SNR / Attn
    20.9(dB) / 50.8(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kopriniotis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια να ρωτησω κατι εβαλα το novago δοκιμαστικα στην αρχη στο smartphone μου και τωρα οταν παω να το βαλω στο pc μου λεει εχετε φτασει στο μεγιστο αριθμο επιτρεπομενων συσκευων.Μετα πηγα εκει σε μια επιλογη που εχει για διαγραφη συσκευων,μου ηρθε email οτι διαγραφηκαν οι συσκευες σας και μπορειτε να καταχωρησετε καινουργια αλλα παλι τιποτα.Ξερετε τι συμβαινει?
    Δεν υπαρχει δοκιμαστικη περιοδος φιλε. Το ειδε κανονικα σαν συσκευη και πρεπει να περιμενεις 1 μηνα τωρα , για να μπορεσεις να κανεις εγκατασταση σε καποια αλλη συσκευη.

  12. #417
    Εγγραφή
    22-03-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημέρα σας.

    Είμαι συνδρομητης nova 3play εδω κ καιρό. Επιθυμω να αγοράσω ένα tablet προκειμένου να παίζει το novago. Εχω μιλησει τηλεφωνικως με nova κ εχω δει τις συσκευές που λένε αλλά η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν παρω το Samsung tab 4 που είναι πιο σύγχρονο σπο το 3 δεν θα παίζει; και επίσης αν πάρω tablet με Windows? Πολλοι έχουν διάφορες μάρκες που απλά έχουν Android 4.2 κ παίζει κανονικά.

    Επιικοινωνησα με nova κ μου απανταβε γενικα κ ααόριστα ότι εγγυούνται μονο για τα συγκεκριμένα μοντέλα για τα υπόλοιπα ο θεός βοηθός.

  13. #418
    Εγγραφή
    04-10-2007
    Μηνύματα
    1.421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    27500/1800
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evajovi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σας.

    Είμαι συνδρομητης nova 3play εδω κ καιρό. Επιθυμω να αγοράσω ένα tablet προκειμένου να παίζει το novago. Εχω μιλησει τηλεφωνικως με nova κ εχω δει τις συσκευές που λένε αλλά η ερώτηση μου είναι η εξής. Αν παρω το Samsung tab 4 που είναι πιο σύγχρονο σπο το 3 δεν θα παίζει; και επίσης αν πάρω tablet με Windows? Πολλοι έχουν διάφορες μάρκες που απλά έχουν Android 4.2 κ παίζει κανονικά.

    Επιικοινωνησα με nova κ μου απανταβε γενικα κ ααόριστα ότι εγγυούνται μονο για τα συγκεκριμένα μοντέλα για τα υπόλοιπα ο θεός βοηθός.
    Για windos δεν ξερω να σου πω. Καλυτερα βρες ενα tab4 να το δοκιμασεις. Σε tab 3 παιζει σιγουρα

  14. #419
    Εγγραφή
    22-03-2015
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DJman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για windos δεν ξερω να σου πω. Καλυτερα βρες ενα tab4 να το δοκιμασεις. Σε tab 3 παιζει σιγουρα
    Το θεμα είναι αν υπάρχει κάποιος που να το εχει δοκιμάσει και να μας πει οτι παίζει σίγουρα. Γιατί θα είναι ρισκο να το παρω λ να μην παίζει. Προσωπικα εχω υπολογιστή σπίτι και ετσι ο μονος λόγος που θέλω να αγοράσω το ταμπλετ είναι το nova go

  15. #420
    Εγγραφή
    29-08-2013
    Μηνύματα
    2.580
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Δεν βρίσκω λόγο να μην παίζει σε οποιαδήποτε συσκευή τρέχει android.

Σελ. 28 από 78 ΠρώτηΠρώτη ... 818232627282930333848 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας