Εμφάνιση 1-15 από 15
  1. #1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Πλεον με τα οσα κανει η Νοβα τι εχεις το απλο πακετο, τι αυτο με το Νοβασπορτς 1 δεν εχει καμμια διαφορα...

    Ηταν γνωστη η τακτικη της να βαζει το "εμπορικο" παιχνιδι στο 2 και στο 1 να εβαζε καποιο αλλο που γινοταν την ιδια ωρα. Πλεον δεν το κανει ουτε αυτο!! Σημερα εχει το Παναθηναικος - ΟΦΗ στο 2, χωρις να υπαρχει κατι αλλο εκεινη την ωρα! Επαναληψη περσινο Τσαμπιονς Λιγκ θα εχει το 1!!!

    Πλεον το αντε γεια ειναι κοντα και θα ειναι και ευκολο κιολας αν προσθεσεις τα μυρια οσα που μας εχει κανει και μας ταλαιπωρει!!
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  2. #2
    Εγγραφή
    21-02-2009
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    300
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    78000/10999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΓΑΜΟΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    8.1(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Γίνεσαι υπερβολικός.Και σε τελική ότι πληρώνεις αυτό παίρνεις.Και εγώ έχω το novasport1 σε συνδιασμό τηλεφ. -ιντερνέτ.

  3. #3
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    έχεις δίκιο φίλε. και με είχαν πρήξει να βάλω το Novasports1 αλλά με τη καμία δεν το έβαλα. Είμαι ΠΑΟΚ και ΠΟΤΕ δεν τον βάζουν στο 1 παρά μόνο όταν παίζει κανά ντέρμπι.
    οπότε έμεινα μόνο με την τηλεφωνία

  4. #4
    Εγγραφή
    03-12-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    172
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Θα μου επιτρέψετε να κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου.

    Στο Novasports1 από ελληνικό πρωτάθλημα δείχνει 3 αγώνες από κάθε αγωνιστική και την εκπομπή με τους αγώνες που είναι σε παράλληλη σύνδεση.
    Από Champions league και Europa league δείχνει αγώνες μόνο με ξένες ομάδες.
    Ο ΠΑΟΚ, ο Ολυμπιακός, ο ΠΑΟ, σε Ελλάδα ή Ευρώπη είναι λογικά το premium περιεχόμενο το οποίο το κρατάει για τους συνδρομητές που έχουν όλα τα Novasports κανάλια.
    Επίσης όταν σου δίνει τη δυνατότητα με 10 ευρώ να έχει όλα τα Novasports κανάλια.

    Με βάση τα παραπάνω θεωρώ λίγο άδικο να παραπονιέται κάποιος γιατί στο Novasports1 δείχνει 7-8 αγώνες, αλλά όχι τον ΠΑΟΚ ή τον Ολυμπιακό.

  5. #5
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nedo2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μου επιτρέψετε να κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου.

    Στο Novasports1 από ελληνικό πρωτάθλημα δείχνει 3 αγώνες από κάθε αγωνιστική και την εκπομπή με τους αγώνες που είναι σε παράλληλη σύνδεση.
    Από Champions league και Europa league δείχνει αγώνες μόνο με ξένες ομάδες.
    Ο ΠΑΟΚ, ο Ολυμπιακός, ο ΠΑΟ, σε Ελλάδα ή Ευρώπη είναι λογικά το premium περιεχόμενο το οποίο το κρατάει για τους συνδρομητές που έχουν όλα τα Novasports κανάλια.
    Επίσης όταν σου δίνει τη δυνατότητα με 10 ευρώ να έχει όλα τα Novasports κανάλια.

    Με βάση τα παραπάνω θεωρώ λίγο άδικο να παραπονιέται κάποιος γιατί στο Novasports1 δείχνει 7-8 αγώνες, αλλά όχι τον ΠΑΟΚ ή τον Ολυμπιακό.

    εντάξει, για μένα έχει δίκιο ο ΄φιλος. Δεν είχε καν κάτι άλλο. επαιξε επαναληψη, προκειμένου να του πει σαν καταναλωτή, ότι τον έχει χεσμένο!
    τόσα χρόνια, στο 1, μπορει΄να επαιζε αγγλικό πρωτάθλημα πχ, οπότε, οκ, ο καταναλωτής δε μπορεί να πει γιατι δε βαζεις το παο-κατω ραχουλα, και βάζεις το τσελσι-αρσεναλ!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  6. #6
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Υποτιθεται οτι στο 2 εβαζε τα παιχνιδια επειδη στο 1 ειχε αλλα που γινονταν παραλληλα, να σου βαζει παιχνιδι στο 2 ενω στο 1 δεν εχει τιποτα ειναι κοροιδια... Και τα 10 επιπλεον για ολα δεν ισχυει εδω και καιρο, τα δινει με 20 επιπλεον... Μιλαμε για μια λογικη που αν τους παρω να το βαλουν με 10 ευρω δεν θα το βαλουν, οταν συμπληρωθει ο χρονος και αν το ζητησω παλι δεν θα το δωσουν, αλλα αμα ριξω μια αιτηση φορητοτητας τσουπ θα στο δωσουν και μην σου πω και τζαμπα... Σοβαρες εταιριες σου λεει μετα...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BARKOULETOS : 23-09-13 στις 19:42.
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  7. #7
    Εγγραφή
    13-01-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6,5(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι ΠΑΟΚ και ΠΟΤΕ δεν τον βάζουν στο 1 παρά μόνο όταν παίζει κανά ντέρμπι.
    Φιλε μου κατι τετοιο ειδα κι εγω με το Christmas Offer που ειχα. Οποτε τον Ιουνιο με +10€, απο τα 29.90 αρχικα, εβαλα ολα τα Novasports μαζι με το 12ωρο σε κινητα και πλεον εχω ησυχο το κεφαλι μου. Με τις υπηρεσιες που μου παρεχουν δεν εχω απολυτως ΚΑΝΕΝΑ προβλημα, αλλα απο εξυπηρετηση πελατων ειναι αστα να πανε. Το 45λεπτο αναμονης στο τηλεφωνο, οταν καποια στιγμη χρειαστω κατι, ειναι για πλακα....
    Bow wow wow...

  8. #8
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Μολις εκανα αιτηση φορητοτητας την ιδια προσφορα με τη δικη σου μου εκαναν,η οποια πραγματι ειναι πολυ καλη.εγω ομως ηθελα κατι πιο φθηνο απο το 24.9 που εδιναν στο double play και μου το πηγαν στο 19.9.γι αυτο για τη τσεπη μου απο τα 19.9 να παω στα 39.9 ηταν παρα πολυ. Οποτε ΠΑΟΚΑΡΑ απο ραδιο μονο!!

  9. #9
    Εγγραφή
    13-01-2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Thomson TG585 v7
    SNR / Attn
    6,5(dB) / 17,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποτε ΠΑΟΚΑΡΑ απο ραδιο μονο!!
    ΠΑΟΚ και μονο απο ραδιοφωνο, για μενα δεν υπαρχει. Θελω να βλεπω την ομαδα μου ειτε στο γηπεδο ειτε απο την TV. Παντως σ'ευχομαι η επομενη επιλογη σου να ανταποκρινεται στις πραγματικες σου αναγκες αλλα και στην τσεπη σου!!!!

    - - - Updated - - -
    Bow wow wow...

  10. #10
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chris Bow Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΟΚ και μονο απο ραδιοφωνο, για μενα δεν υπαρχει. Θελω να βλεπω την ομαδα μου ειτε στο γηπεδο ειτε απο την TV. Παντως σ'ευχομαι η επομενη επιλογη σου να ανταποκρινεται στις πραγματικες σου αναγκες αλλα και στην τσεπη σου!!!!

    - - - Updated - - -
    Σε ευχαριστώ πολύ!!!Σε εμάς εδώ στην Αθήνα....το ράδιο έχει μείνει. μακάρι στο μέλλον να μπορέσω να βάλω και τη Νόβα!!

  11. #11
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Kαι κλασσικα την στιγμη που ο Οτεσπορτ 1HD δειχνει Μπαρτσελονα - Ρεαλ και το Νοβασπορτ 2 δειχνει το Εργοτελης - Παναθηναικος το Νοβασπορτ 1 δειχνει την εκπομπη ο Κοσμος του Ποδοσφαιρου σε επαναληψη κιολας, οτι να ναι δηλαδη αρκει να μην δειξουμε τον αγωνα...
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  12. #12
    Εγγραφή
    06-06-2013
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    η κάθε εταιρεία έχει την πολιτική της και στην τελική δεν γίνεται να στα δώσει και τσάμπα όλα τα novasprots . Δηλαδή κοροίδα είναι οι άλλοι που τα σκάνε?

  13. #13
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στο Novasports 1 πάντα έχει το ποιο Premium περιεχόμενο, φυσικά δεν θα έχει όλους τους αγώνες που θα θέλαμε να έχει, διαφορετικά δεν θα υπήρχε ανάγκη για επιπλέον κανάλια... Σε κάθε αγωνιστική παίζει τους 3 από τους 9 αγώνες της Superleague και αγώνες από UEFA Champions League & UEFA Europa League. Το ντέρμπυ Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ... που θα το δείξει δηλαδή;

  14. #14
    Εγγραφή
    06-06-2013
    Μηνύματα
    131
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Novasports 1 πάντα έχει το ποιο Premium περιεχόμενο, φυσικά δεν θα έχει όλους τους αγώνες που θα θέλαμε να έχει, διαφορετικά δεν θα υπήρχε ανάγκη για επιπλέον κανάλια... Σε κάθε αγωνιστική παίζει τους 3 από τους 9 αγώνες της Superleague και αγώνες από UEFA Champions League & UEFA Europa League. Το ντέρμπυ Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ... που θα το δείξει δηλαδή;
    Αυτό το ντέρμπι που το περιμένει όλη η ελλάδα να το δει θα ήταν βλακεία να το έδειχνε κάπου αλλού εκτός από novasports 1 .

  15. #15
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Εγώ παντός παιδιά έχω τσαντιστεί με τα novasports ένα λόγος που τα ξανάλαβα ήταν η Basket league και πληρώνω όλα τα novasports και μου βάζει 2 αγώνες στην Δ.Τ ποίο πόλη καλαθοσφαίριση βλέπω ας κράταγα τα novacinema της έχω κάνει όλες απαραιτητές ενεργιες για αυτό:
    1. Fax έχω στιλει
    2. Τηλέφωνο έχω πάρει
    3. Μήνυμα ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου έχω στηλει
    4. και στο κατάστημα της forthnet πήγα

    θα ξανά πάρω το κινηματογραφικό πακέτο και θα είμαι εντάξει μετά, να μαραθούν τώρα εσύ που έχεις το novasport 1, δεν νομίζω τα ίδια χρήματα με έμεναχωρείς να θέλω να σε προσβάλω.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gkamared : 17-11-13 στις 21:05.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας