Σελ. 19 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021242939 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 271-285 από 1174
  1. #271
    Εγγραφή
    19-03-2007
    Μηνύματα
    1.559
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    OTEnet
    Router
    USR9108
    SNR / Attn
    30(dB) / 28(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα μπήκα στο site της HOL να χαζέψω λίγο και βλέπω πως η HOL TV τώρα κοστίζει 6€ από 8 που είχε πριν.
    για 12 μήνες είναι αυτό
    μετά γίνεται πάλι 8

    Μετά τους 12 μήνες η τιμή ανέρχεται στα 8€.
    https://www.hol.gr/services/holmytv/timokatalogos

  2. #272
    Εγγραφή
    07-02-2007
    Περιοχή
    Αλιμος
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.112
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Vodafone Power Station
    Προστέθηκε στα κανάλια και το DISNEY XD.
    Αντε να μπει και το FOX life και είμαστε κομπλέ.
    The foundation of every state is the education of its youth.
    Τα θεμέλια κάθε πολιτείας είναι η εκπαίδευση των νέων της.

  3. #273
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Papados Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προστέθηκε στα κανάλια και το DISNEY XD.
    Αντε να μπει και το FOX life και είμαστε κομπλέ.
    Μαζί με το Fox Life, αν έβαζαν και το Sundance TV που έχει και ο ΟΤΕ, θα βλέπαμε ακόμα περισσότερες σειρές...

  4. #274
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Καλησπερα παιδια,εχω το χολ tv περιπου ενα χρονο και θελω να ρωτησω κατι.
    Τα καναλια αλλαζουν μονο απο το + και - ??
    Ας πουμε,στο οτε τιβι πατωντας το οκ σου βγαζει την λιστα και πηγαινεις σε οποιο καναλι θες...
    Υπαρχει κατι τετοιο στον αποκωδηκοποιητη της χολ??
    Μηπως εχετε ακουσει αν θα βαλουν κανενα καινουριο καναλι???
    Εγω προσωπικα τους εστειλα μειλ αν μπορουν στα αγγλοφωνα καναλια να βαλουν
    ελληνικους υποτιτλους γιατι για καποιους που δεν γνωριζουν αγγλικα ειναι δυσκολη η παρακολουθηση.
    Ακομα τους ειπα να βαλλουν και κανενα καναλι με μπασκετ και ποδοσφαιρο..να χαζευουμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bill27 : 04-05-15 στις 16:49.

  5. #275
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Το θέμα είναι τι πληρώνεις και τι παίρνεις. Αν είν αι να προστεθεί το ένα, το άλλο κ.ο.κ. μην περιμένεις να είναι ίδια η τιμή.

  6. #276
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι τι πληρώνεις και τι παίρνεις. Αν είν αι να προστεθεί το ένα, το άλλο κ.ο.κ. μην περιμένεις να είναι ίδια η τιμή.
    βλεπεις να ανεφερα πουθενα το θεμα τις τιμης???εκανα απλα 2 συγκεκριμενες ερωτησεις....

  7. #277
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Μηνύματα
    1.036
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    20050/1022
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    speedport Entry2i
    SNR / Attn
    6(dB) / 4,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια,εχω το χολ tv περιπου ενα χρονο και θελω να ρωτησω κατι.
    Τα καναλια αλλαζουν μονο απο το + και - ??
    Ας πουμε,στο οτε τιβι πατωντας το οκ σου βγαζει την λιστα και πηγαινεις σε οποιο καναλι θες...
    Υπαρχει κατι τετοιο στον αποκωδηκοποιητη της χολ??
    Μηπως εχετε ακουσει αν θα βαλουν κανενα καινουριο καναλι???
    Εγω προσωπικα τους εστειλα μειλ αν μπορουν στα αγγλοφωνα καναλια να βαλουν
    ελληνικους υποτιτλους γιατι για καποιους που δεν γνωριζουν αγγλικα ειναι δυσκολη η παρακολουθηση.
    Ακομα τους ειπα να βαλλουν και κανενα καναλι με μπασκετ και ποδοσφαιρο..να χαζευουμε.
    οσο αφορα για το κουμπι που πατας για να επιλεξεις καναλι ειναι το tvguide , τωρα οσο αφορα τ αθλητικα πολυ δυσκολο, πρεπει να παρει τα δικαιωματα απο ΟΤΕ - NOVA ,εκτος και αν θελεις να βλεπεις ποδοσφαιρο απο τριτοκοσμικες χωρες

  8. #278
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια,εχω το χολ tv περιπου ενα χρονο και θελω να ρωτησω κατι.
    Τα καναλια αλλαζουν μονο απο το + και - ??
    Ας πουμε,στο οτε τιβι πατωντας το οκ σου βγαζει την λιστα και πηγαινεις σε οποιο καναλι θες...
    Υπαρχει κατι τετοιο στον αποκωδηκοποιητη της χολ??
    Μηπως εχετε ακουσει αν θα βαλουν κανενα καινουριο καναλι???
    Εγω προσωπικα τους εστειλα μειλ αν μπορουν στα αγγλοφωνα καναλια να βαλουν
    ελληνικους υποτιτλους γιατι για καποιους που δεν γνωριζουν αγγλικα ειναι δυσκολη η παρακολουθηση.
    Ακομα τους ειπα να βαλλουν και κανενα καναλι με μπασκετ και ποδοσφαιρο..να χαζευουμε.

    Υπότιτλους στα ειδησεογραφικά δε νομίζω να βάλουν, γιατί η αναμετάδοσή τους δε θα υπάρχει στα ελληνικά... Επίσης αθλητικά σε μεγάλα πρωταθλήματα αποκλείεται να δούμε, γιατί σε αυτά τα λεφτά δεν πρόκειται ν' αγοράσουν τα πανάκριβα δικαιώματα... Εκτός αν καταφέρουν να βάλουν κάνα Eurosport κλπ, που χλωμό το βλέπω... Εδώ τα Discovery ID και Science που είναι ωραία κανάλια, τα έχει με έξτρα πληρωμή...

  9. #279
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill27 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βλεπεις να ανεφερα πουθενα το θεμα τις τιμης???εκανα απλα 2 συγκεκριμενες ερωτησεις....
    Έκανες 2 ερωτήσεις και έθιξες και κάμποσα άλλα ζητήματα. Μακάρι να μπορούσα να απαντήσω στις ερωτήσεις σου, μα δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω την υπηρεσία. Για την προσθήκλη υποτίτλων, αθλητικών καναλιών θα επαναλάβω πως πρέπει να είμαστε συνειδητοποιημ΄νοι στο τι μας παρέχουν και το αντίτιμο. Αν προστεθεί π.χ eurosport, motors tv, supertennis η τιμή περιμένεις να παραμείνει η ίδια;

  10. #280
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vforvendetta85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανες 2 ερωτήσεις και έθιξες και κάμποσα άλλα ζητήματα. Μακάρι να μπορούσα να απαντήσω στις ερωτήσεις σου, μα δεν γνωρίζω γιατί δεν έχω την υπηρεσία. Για την προσθήκλη υποτίτλων, αθλητικών καναλιών θα επαναλάβω πως πρέπει να είμαστε συνειδητοποιημ΄νοι στο τι μας παρέχουν και το αντίτιμο. Αν προστεθεί π.χ eurosport, motors tv, supertennis η τιμή περιμένεις να παραμείνει η ίδια;
    Λοιπον θα σου πω τι πιστευω εγω,απο την στιγμη που εβαλα εγω το hol my tv (περυσι αρχες καλοκαιριου),εχουν βαλει επιπλεον 4 καναλια (disney xd,2 μουσικα και ενα με μποξ) χωρις να αλλαξει η τιμη !!!
    Επισης τελη του 2013 εβαλαν το fox,nat geo,nat geo wild χωρις να αλλαξουν και παλι την τιμη...
    Οποτε,ναι!!προσωπικα πιστευω πως μπορουν να προσθεσουν και αλλα καναλια χωρις να αλλαξουν την τιμη
    η πολυ απλα να τα εχουν σαν συνδρομητικα(οπως το ID κτλ) με καποιο αντιτιμο τον μηνα και να το ενεργοποιεις η να το απενεργοποιεις οποτε θελεις!!!

  11. #281
    Εγγραφή
    29-09-2007
    Περιοχή
    Νέα Ιωνία- Αττική
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.097
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    5124/680
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    9(dB) / 40,6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η πρόταση της hol στο πακέτο της τηλεόρασης είναι πολύ τίμια θα έλεγα. Αρκετά καλό πακέτο για €8 το μήνα, ή ακόμη και δωρεάν για κάποιους. Αν τελικά η Vodafone εξαγοράσει τον όμιλο forthnet, κάτι που είναι πιθανό να συμβεί, τότε στο hol TV μπορεί να ενσωματωθεί και η nova. Ας περιμένουμε τις εξελίξεις λοιπόν....

  12. #282
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Path Level
    Interleaved
    Γεια σας, από προχτές έχοντας adsl plus 24MB πρόσθεσα και την υπηρεσία holmytv. Με το router ZXHN H108N V2.3 δεν υπάρχει κανένα απολύτος πρόβλημα σε μένα (περιοχή Νέου Κόσμου Αττικής) η οποία όπως έχει αναφερθέι θέλει από 4-6MB για να λειτουργέι normal χωρίς κολλήματα κτλ. Τώρα για τα κανάλια που προσφέρει και για την τιμή προσφορας (6€ για 12 μήνες) νομίζω είναι μια λύση ικανοποιητική για κάποιον που έχει βαρεθεί τα ίδια και τα ιδια στην ελληνική τηλεόραση ! Θα προτιμούσα ελληνικούς υπότιτλους σε περισσότερα κανάλια και νομίζω πως σίγουρα υπάρχει αρκετός χώρος βελτίωσης από αποψη επιλογης των καναλιών. Μακάρι η εισροή νέων καναλιών να συνεχιστεί με γρήγορο ρυθμό, ίδωμεν !

  13. #283
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntwnhsM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας, από προχτές έχοντας adsl plus 24MB πρόσθεσα και την υπηρεσία holmytv. Με το router ZXHN H108N V2.3 δεν υπάρχει κανένα απολύτος πρόβλημα σε μένα (περιοχή Νέου Κόσμου Αττικής) η οποία όπως έχει αναφερθέι θέλει από 4-6MB για να λειτουργέι normal χωρίς κολλήματα κτλ. Τώρα για τα κανάλια που προσφέρει και για την τιμή προσφορας (6€ για 12 μήνες) νομίζω είναι μια λύση ικανοποιητική για κάποιον που έχει βαρεθεί τα ίδια και τα ιδια στην ελληνική τηλεόραση ! Θα προτιμούσα ελληνικούς υπότιτλους σε περισσότερα κανάλια και νομίζω πως σίγουρα υπάρχει αρκετός χώρος βελτίωσης από αποψη επιλογης των καναλιών. Μακάρι η εισροή νέων καναλιών να συνεχιστεί με γρήγορο ρυθμό, ίδωμεν !
    Μια χαρά είναι η HOL TV για τα λεφτά που δίνουμε... Εγώ την έχω 15 μήνες (τους 12 μήνες με 8€) και τώρα με 4€ (λόγω προσφοράς). Μακάρι η Vodafone ν' αγοράσει και τη Nova και να τη βάλει 3play με HOL...

    Απ' ό,τι βλέπω όμως από τα στατιστικά σου, έχεις πολύ καλή σύνδεση. Αν ισχύουν ακόμα τα στατιστικά αυτά, πιστεύω αν έπαιρνες τη HOL ή αν έστελνες mail ζητώντας χαμηλότερο SNR (Noise Margin, π.χ. στο 9 ή και 6) θα κέρδιζες αρκετά ακόμα σε ταχύτητα... Θεωρητικά πάντα...

  14. #284
    Εγγραφή
    27-04-2008
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Path Level
    Interleaved
    Ναι ισχύουν γιατι πριν από λιγο τα ενημέρωσα... λεω να το αφήσω όπως είναι γιατι ότι πείραζεις, ποτέ δεν ξέρεις !!! Αυτό για την Nova ξαναπεστο γιατι όπως και να το κάνουμε την έχει χτυπήσει
    πολύ ο ΟΤΕtv

  15. #285
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AntwnhsM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας, από προχτές έχοντας adsl plus 24MB πρόσθεσα και την υπηρεσία holmytv. Με το router ZXHN H108N V2.3 δεν υπάρχει κανένα απολύτος πρόβλημα σε μένα (περιοχή Νέου Κόσμου Αττικής) η οποία όπως έχει αναφερθέι θέλει από 4-6MB για να λειτουργέι normal χωρίς κολλήματα κτλ. Τώρα για τα κανάλια που προσφέρει και για την τιμή προσφορας (6€ για 12 μήνες) νομίζω είναι μια λύση ικανοποιητική για κάποιον που έχει βαρεθεί τα ίδια και τα ιδια στην ελληνική τηλεόραση ! Θα προτιμούσα ελληνικούς υπότιτλους σε περισσότερα κανάλια και νομίζω πως σίγουρα υπάρχει αρκετός χώρος βελτίωσης από αποψη επιλογης των καναλιών. Μακάρι η εισροή νέων καναλιών να συνεχιστεί με γρήγορο ρυθμό, ίδωμεν !
    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,ειναι αρκετα καλη προταση για καποιον που θελει συνδρομητικη αλλα ταυτοχρονα και αρκετα οικονομικη ! Μην ξεχναμε βεβαια πως η υπηρεσια εχει και δωρεαν ταινιες-σειρες(τις οποιες της βλεπεις οποτε θελεις),κατι το οποιο δεν το εχει το start pack της forthnet (εκτος απο το fox-fox life ) αλλα ακομα και το family pack του οτε που εχει το sundance,ote cinema 3 με παλιες ελληνικες και τα 2 fox, ειναι αρκετα πισω....προσωπικα βλεπω αρκετες ταινιες,και θα ελεγα πως οι δωρεαν ταινιες-σειρες της hol ειναι αρκετα καλες για να περασεις την ωρα σου...

Σελ. 19 από 79 ΠρώτηΠρώτη ... 9141718192021242939 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Νέες ταινίες στο hol video club της hellas online
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-13, 14:59
  2. hellas online: Επτά νέα δωρεάν κανάλια στο hol my tv
    Από nm96027 στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-13, 22:30
  3. Hol + hol my tv + wifi προβληματα
    Από vstratis στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-13, 11:03
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-11-12, 10:07

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας