Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 34
  1. #1
    Εγγραφή
    02-06-2003
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Λοιπον, σε 1 μηαν τελειωνει το 6+6 πακετο που ειχα παρει της HOL περισυ, και εκανα σημερα τα τηλεφωνα μου σε forthnet/tellas/hol/vivodi για να δω τι θα κανω αποδω και περα.

    Τα συμπερασματα απο τα τηλεφωνα ηταν τα εξης :
    1)Forthnet/Tellas/Hol δεν με καλυπτουν στο δικο τους δικτυο, μονο η Vivodi με καλυπτει.

    2) Στη HOL κανουν μονο 12μηνα συμβολαια οποτε απορριπτονται, αφου θελω αργα η γρηγορα να παω σε πακετο με δωρεαν τηλεφωνια κλπ και οχι να δεσμευτω για ολοκληρο χρονο.
    3) Οτι και να κανω διατηρωντας τον ΟΤΕ θα μεινω για 1 μηνα χωρις ADSL, σε οποιαδηποτε εταιρεια και να παω.
    4) Στη Vivodi μου ειπαν οτι επειδη θα ειναι στο δικο τους δικτυο η γραμμη, μπορω να διατηρησω τον ΟΤΕ και την τωρινη μου ADSL μεχρι να ολοκληρωθουν οι διαδικασιες και οταν ενεργοποιηθει η Vivodi να κοψω τοτε τα αλλα....κατι που μου αρεσε πολυ αφου εχω αλλον 1 μηνα πληρωμενο στην HOL, αρα μπορω να κανω απο τωρα τις αιτησεις στη Vivodi και να μη μεινω καιρο χωρις internet.
    Με την προσφορα που τρεχει για 33 ευρω το μηνα στο cableTV και που οπως με πληροφορησαν θα ισχυσει για ολο το 12μηνο και μετα μπορω να διακοψω αμα θελω χωρις να πληρωσω κοστος απενεργοποιησης (που υπαρχει πριν το 12μηνο), και κοβοντας τον ΟΤΕ αφου ειμαι στο δυκτιο της Vivodi με συμφερει απιστευτα.

    Το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια καχυποψια και απο εμενα και απο την οικογενεια που μετα απο 10ετιες θα σταματησει ξαφνικα τον ΟΤΕ για το επιπεδο των υπηρεσιων τηλεφωνιας της vivodi. Ειχαμε χρησιμοποιησει voipbuster για καποιο διαστημα και δεν ειχαμε μεινει ικανοποιημενοι απο τις voip κλησεις σε ποιοτητα ηχου αλλα και καθυστερησης, θα ειναι ετσι και με την vivodi?

    Πειτε μου τη γνωμη σας...

  2. #2
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.533
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    4) Στη Vivodi μου ειπαν οτι επειδη θα ειναι στο δικο τους δικτυο η γραμμη, μπορω να διατηρησω τον ΟΤΕ και την τωρινη μου ADSL μεχρι να ολοκληρωθουν οι διαδικασιες και οταν ενεργοποιηθει η Vivodi να κοψω τοτε τα αλλα....
    Αυτό προϋποθέτει ότι έχεις επιπλέον ζευγάρι καλωδίων στο σπίτι σου και ότι δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις φορητότητα του αριθμού που έχεις τώρα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια καχυποψια και απο εμενα και απο την οικογενεια που μετα απο 10ετιες θα σταματησει ξαφνικα τον ΟΤΕ για το επιπεδο των υπηρεσιων τηλεφωνιας της vivodi. Ειχαμε χρησιμοποιησει voipbuster για καποιο διαστημα και δεν ειχαμε μεινει ικανοποιημενοι απο τις voip κλησεις σε ποιοτητα ηχου αλλα και καθυστερησης, θα ειναι ετσι και με την vivodi?
    Προσωπικά δεν έχω καταλάβει διαφορά από τον ΟΤΕ. Το μόνο που μπορώ να χαρακτηρίσω ως πρόβλημα είναι ότι χωρίς ηλεκτρικό ρεύμα δεν έχεις τηλέφωνο, αλλά και αυτό μπορεί να ξεπεραστεί με τη χρήση UPS

  3. #3
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    615
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL Vivodi Full
    Ταχύτητα
    4288/448
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    Vivodi - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    Speed touch 536
    H τηλεφωνία και το δίκτυο της vivodi είναι για μένα σχεδόν άριστο ... όμως ...

    1) Κάνε την αίτηση και ξέχασε ότι την έκανες . 2 μήνες για ενεργοποίηση θα θες ... ότι και αν σου λένε στην vivodi ...
    2) Μην δώσεις λεφτά και πλήρωνε με τον μήνα χώρις visa και τραπεζικές εντολές .. απλώς για να κάνεις ένα τυπικό έλεγχο για την ορθότητα του λογορισμού .
    3) Στο 13880 μην παίρνεις ... να παίρνεις 2117503777 για κάτι επείγον .. διαφορετικά επικοινώνα μαζί τους μέσω email

    Υπάρχουν και άλλοι κανόνες επιβίωσης αλλά θα του μάθεις στην πορεία ..

    ΥΓ Είμαι από τους φαν της vivo άσχετα αν την κράζω είμαι... και στην προτείνω χωρίς καμία επιφύλαξη ( edit : το παράκανα λίγο , όχι και με καμία ... ) ...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Djore : 13-02-07 στις 20:04.

  4. #4
    Το avatar του μέλους Yiannis32
    Yiannis32 Guest
    Γενικά φίλε μου, τα περισσότερα προβλήματα και "σπάσιμο νεύρων" θα τα αντιμετωπίσεις μέχρια να ενεργοποιηθεί η γραμμή σου. Μετά κατά 70%+ δε θα έχεις προβλήματα όσον αφορά τις υπηρεσίες. Ένα τυπικό έλεγχο για τυχόν λαθάκια στο λογαριασμό σου και πολύ υπομονή αν χρειαστεί να καλέσεις το cs. Εγώ με FULL LLU απο 6/2004 και αν αθροίσω τις μέρες που αντιμετώπισα πρόβλημα, δεν υπερβαίνουν τις 10 μέρες.

    Φιλικά Γιάννης

  5. #5
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Μηνύματα
    251
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    12-15mbps
    ISP
    Forthnet
    Router
    Siemens CL-110
    SNR / Attn
    ~6(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    4) Στη Vivodi μου ειπαν οτι επειδη θα ειναι στο δικο τους δικτυο η γραμμη, μπορω να διατηρησω τον ΟΤΕ και την τωρινη μου ADSL μεχρι να ολοκληρωθουν οι διαδικασιες και οταν ενεργοποιηθει η Vivodi να κοψω τοτε τα αλλα...
    Αυτό προϋποθέτει ότι έχεις επιπλέον ζευγάρι καλωδίων στο σπίτι σου και ότι δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις φορητότητα του αριθμού που έχεις τώρα
    Νομίζω ότι μπορεί να κάνει φορητότητα αφού ενεργοποιηθεί η γραμμή της Vivodi.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος zavaras : 13-02-07 στις 20:47.

  6. #6
    Εγγραφή
    20-01-2006
    Περιοχή
    Εκάλη
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.533
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ZTE H1600
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zavaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι μπορεί να κάνει φορητότητα αφού ενεργοποιηθεί η γραμμή της Vivodi.
    Έχεις δίκιο.

  7. #7
    Εγγραφή
    02-06-2003
    Μηνύματα
    183
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αφου μου λετε οτι οι υπηρεσιες ειναι καλες, τοτε λογικα θα την κανω αυριο την αιτηση, δεν με πολυαπαχολει το customer service, και γενικα στην περιοχη μου (ψυχικο) δεν ειχα μεχρι τωρα προβλημα με τα χαλκινα καλωδια/dslam κλπ, οποτε ελπιζω να μη χρειαστει να επικοινωνησω με το CS τους.

    Μπορει καποιος να μου ξεκαθαρισει οτι γινεται να προχωρησω την διαδικασια χωρις να διακοψω απο τον ΟΤΕ και την υπαρχουσα HOL(μεσω ΟΤΕ) ADSL μου?

    2 πραγματα ακομα που δεν εχειν σχεση με το vivodi forum, αλλα επι τη ευκαιρεια αν ξερει κανεις να μου πει,
    1) Για να διακοψω τον ΟΤΕ χρειαζεται καμια ιδιαιτερη διαδικασια? Αν για καποιο λογο απογοητευτω και θελω να ξαναβαλω ΟΤΕ ειναι ευκολο?
    2) Επειδη στην HOL μου ειπαν οτι επρεπε να ζητησω διακοπη της γραμμης 45 μερες πριν την ληξη και το εκανα σημερα 27 μερες πριν, τι μπορουν να μου κανουν? Δε φανταζομαι καμια ανανεωση ετησια που θα με αναγκασουν να πληρωσω....μπορει να με αναγκασουν να πληρωσω αλλον 1 μηνα? Γενικα αν αρνηθω να πληρωσω εχω καμια κυρωση ή απλα μου κοβουν τη συνδεση που στην τελικη ειναι και αυτο που θελώ?

  8. #8
    Εγγραφή
    20-02-2006
    Μηνύματα
    182
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ HOL Shared
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    HOL
    SNR / Attn
    7(dB) / 46(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Για να διακοψω τον ΟΤΕ χρειαζεται καμια ιδιαιτερη διαδικασια? Αν για καποιο λογο απογοητευτω και θελω να ξαναβαλω ΟΤΕ ειναι ευκολο?
    2) Επειδη στην HOL μου ειπαν οτι επρεπε να ζητησω διακοπη της γραμμης 45 μερες πριν την ληξη και το εκανα σημερα 27 μερες πριν, τι μπορουν να μου κανουν? Δε φανταζομαι καμια ανανεωση ετησια που θα με αναγκασουν να πληρωσω....μπορει να με αναγκασουν να πληρωσω αλλον 1 μηνα? Γενικα αν αρνηθω να πληρωσω εχω καμια κυρωση ή απλα μου κοβουν τη συνδεση που στην τελικη ειναι και αυτο που θελώ?
    Η Vivodi θα αναλάβει όλες τις διαδικασίες αποδέσμευης από τον ΟΤΕ. Εσύ μια υπογραφή βάζεις. Και για να ξαναπάς εύκολο θα ναι.
    Όσο για τη HOL αυτό που λες πρόσεχε! Μην κάνεις αίτηση ακόμα στη Vivodi. Στο δικό μου συμβόλαιο ανέφερε για 30 ημέρες ενώ αργότερα το αυξήσαν σε 45. Σύμφωνα με το συμβόλαιο που ελαφρά τη καρδία υπέγραψες οφείλεις να πληρώσεις τη HOL για άλλο ένα χρόνο. Εκτός αν κάνεις την καταγγελία σύμβασης και πληρώσεις ένα μεγάλο ποσό. Αυτά σου λέω ισχύουν σύμφωνα με αυτά που υπέγραψες, τώρα αν από τη HOL έχουν την ευγένεια και σου κάνουν δεκτή την αίτηση...

  9. #9
    Εγγραφή
    12-07-2006
    Μηνύματα
    147
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    8/1 Mbps
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    Router
    Speedtouch 780WL
    SNR / Attn
    12(dB) / 27(dB)
    guys, να ρωτησω κατι?


    to cabletv υποθετω ειναι full llu σωστα?
    αν εγω ειμαι σε shared llu, μενω καθολου χωρις ιντερνετ μεχρι να ενεργοποιηθει το cabletv?

  10. #10
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.338
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό προϋποθέτει ότι έχεις επιπλέον ζευγάρι καλωδίων στο σπίτι σου και ότι δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις φορητότητα του αριθμού που έχεις τώρα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zavaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι μπορεί να κάνει φορητότητα αφού ενεργοποιηθεί η γραμμή της Vivodi.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο.
    Δεν έχει δίκιο, το είχαμε ξεκαθαρίσει και στο thread του Zisto -εδώ και εδώ- ότι "εκ των υστέρων" φορητότητα δεν γίνεται!
    Το τονίζω για να μην την πατήσει κανείς από λανθασμένη πληροφόρηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ariadgr : 14-02-07 στις 00:13.

  11. #11
    Εγγραφή
    31-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    13.338
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) Για να διακοψω τον ΟΤΕ χρειαζεται καμια ιδιαιτερη διαδικασια? Αν για καποιο λογο απογοητευτω και θελω να ξαναβαλω ΟΤΕ ειναι ευκολο?
    Αν δεν χρειάζεσαι τον τηλεφωνικό σου αριθμό 210 (αφού έγραψες προηγουμένως ότι θα πάρεις νέα Full LLU χωρίς φορητότητα) τότε αφού ενεργοποιηθεί η Full LLU τηλεφωνείς στον ΟΤΕ και ζητάς διακοπή.

    Για να ξαναβάλεις ΟΤΕ τηλεφωνείς στον ΟΤΕ και ζητάς νέα γραμμή.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    2) Επειδη στην HOL μου ειπαν οτι επρεπε να ζητησω διακοπη της γραμμης 45 μερες πριν την ληξη και το εκανα σημερα 27 μερες πριν, τι μπορουν να μου κανουν? Δε φανταζομαι καμια ανανεωση ετησια που θα με αναγκασουν να πληρωσω....
    Δεν την ξέρεις καλά τη HOL γι'αυτό και τα γράφεις αυτά. Ρίξε μια ματιά να δεις τι γράφουν οι συνδρομητές της στο forum της HOL, και μετά θα καταλάβεις ότι είναι ικανοί να σου το κάνουν αυτό.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thrylos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει να με αναγκασουν να πληρωσω αλλον 1 μηνα? Γενικα αν αρνηθω να πληρωσω εχω καμια κυρωση ή απλα μου κοβουν τη συνδεση που στην τελικη ειναι και αυτο που θελώ?
    Κύρωση; Μπορούν να σε πάνε στο δικαστήριο αν αθετήσεις τον όρο του συμβολαίο που είχες υπογράψει. Εκεί βέβαια μπορείς να προσπαθήσεις αποδείξεις ότι είναι παράνομος και καταχρηστικός.

  12. #12
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Catchphrase Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό προϋποθέτει ότι έχεις επιπλέον ζευγάρι καλωδίων στο σπίτι σου και ότι δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις φορητότητα του αριθμού που έχεις τώρα



    Προσωπικά δεν έχω καταλάβει διαφορά από τον ΟΤΕ. Το μόνο που μπορώ να χαρακτηρίσω ως πρόβλημα είναι ότι χωρίς ηλεκτρικό ρεύμα δεν έχεις τηλέφωνο, αλλά και αυτό μπορεί να ξεπεραστεί με τη χρήση UPS
    Όντως, καλή λύση το UPS, αλλά δε σου σπάει τα νεύρα όταν κόβεται το ρεύμα και "τσιρίζει"? (Άσχετο με το θέμα μας: έχω ένα UPS Mustek, υπάρχει τρόπος να το κάνω να μη γκαρίζει όταν κόβεται το ρεύμα? Την προηγούμενη φορά έγινε όταν έλειπα και μόνο που δεν έπαθε συγκοπή η μάνα μου...)

    Κι εγώ είμαι σε δίλημμα, αλλά ακούγεται πολύ καλό...33 Ευρώ για internet (ίδιας ή μεγαλύτερης ταχύτητας που έχω τώρα, ελπίζοντας να αντέξει η γραμμή μου) και τηλέφωνο (η τηλεόραση δε με πολυενδιαφέρει, για να είμαι ειλικρινής). Η ποιότητα του DSLPhone ήταν ικανοποιητική, όσο το δοκίμαζα.

    Προσωπικά θα περιμένω λίγο, μέχρι να έχουμε τις πρώτες ενεργοποιήσεις και είναι πολύ πιθανό να κάνω την αίτηση λίγο πριν το τέλος Μαρτίου.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος pan.nl : 14-02-07 στις 02:18.

  13. #13
    Εγγραφή
    26-01-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    552
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    mi router 3
    Path Level
    Interleaved
    Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ μετά την παράδοση και εγκατάσταση της γραμμής.
    Επίσης, η επαναφορά στο δίκτυο του ΟΤΕ αν δεν είσαι ευχαριστημένος είναι μια χρονοβόρα διαδικασία που απαιτεί αρκετές διαμαρτυρίες και αναμονή. Θα έχετε διαπιστώσει όλοι ότι η vivodi δεν αναφέρει πουθενά αυτή τη δυνατότητα. Σίγουρα δεν είναι κάτι απλό το να μεταφέρεις ξανά τον αριθμό σου στον ΟΤΕ. Στη συνέχεια θα πληρώσεις στον ΟΤΕ τα τέλη επανασύνδεσης.
    Τα παραπάνω μου τα ανέφερε ένας από τους καλούς τεχνικούς της vivodi όταν τα πήρα γιατί ενώ εγκατέστησαν telefonet 128 στους γονείς μου τις πρώτες 5 μέρες δε δούλευε και δεν είχαν τηλέφωνα.

  14. #14
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ μετά την παράδοση και εγκατάσταση της γραμμής.
    Επίσης, η επαναφορά στο δίκτυο του ΟΤΕ αν δεν είσαι ευχαριστημένος είναι μια χρονοβόρα διαδικασία που απαιτεί αρκετές διαμαρτυρίες και αναμονή. Θα έχετε διαπιστώσει όλοι ότι η vivodi δεν αναφέρει πουθενά αυτή τη δυνατότητα. Σίγουρα δεν είναι κάτι απλό το να μεταφέρεις ξανά τον αριθμό σου στον ΟΤΕ. Στη συνέχεια θα πληρώσεις στον ΟΤΕ τα τέλη επανασύνδεσης.
    Τα παραπάνω μου τα ανέφερε ένας από τους καλούς τεχνικούς της vivodi όταν τα πήρα γιατί ενώ εγκατέστησαν telefonet 128 στους γονείς μου τις πρώτες 5 μέρες δε δούλευε και δεν είχαν τηλέφωνα.
    Και μετά κατηγορούμε τον OTE για την τακτική που έχει εφαρμόσει με την προεπιλογή φορέα, που νταβατζίδικα διάγράφει τις αιτήσεις.... Όλοι τα ίδια είναι, μόνο όταν είνα να σε κερδίσουν σαν πελάτη είναι με το Σις και με το Σας, μετά ξέχνα τους!!!!

  15. #15
    Εγγραφή
    27-12-2006
    Μηνύματα
    611
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    17195/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΗ
    Router
    LINKSYS WAG354G
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Bilbo1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    guys, να ρωτησω κατι?


    to cabletv υποθετω ειναι full llu σωστα?
    αν εγω ειμαι σε shared llu, μενω καθολου χωρις ιντερνετ μεχρι να ενεργοποιηθει το cabletv?
    Θα σε ενημερωσω περι αυτου..
    Παντως για να κανεις αυτην την αλλαγη θα χρεωθεις τελος ενεργοποιησης 60 ε + και αλλαγης υπηρεσιας 17,85 ε.. Μετα απο 1/3 θα γινονται οι μεταφορες!!
    Και δεν θα μεινεις χωρις internet μονο καποιες ωρες η στην χειροτερη καποιες μερες!!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis21 : 14-02-07 στις 16:04.

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Otenet-->cοnn-x χρειαζεται να κανω αιτηση?
    Από spinemm στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-08, 21:43
  2. Πριν κανω την αιτηση.....
    Από nikoslykos στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-08, 20:35
  3. Να κάνω αίτηση για double play Hol ??
    Από ypap77 στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-07-07, 15:09
  4. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-07, 15:20
  5. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-04, 10:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας