Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 40
  1. #1
    Το avatar του μέλους NeKaKoS
    NeKaKoS Guest
    Ητανε απλά super ! Τελικά εκεί διασκεδάζει πραγματικά ο κόσμος!!!!
    Ποιος πήγε και πως τα πέρασε?Πάντως γενικώς πιστεύω οτι πρέπει να πάνε όλοι κάποια στιγμή!!!! Πρώτη φορά πήγα και εγώ και πραγματικά θα μου μείνει αξέχαστο!!!

  2. #2
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    ήταν η πρώτη σου φορά γιαυτό.
    κάθε πέρσι και καλύτερα...

  3. #3
    Εγγραφή
    12-11-2006
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Νομίζω φίλε μου ότι πρέπει να βγαινεις πιο συχνά. Καλές οι αφορμές αλλά για να διασκέδασεις δεν χρειάζεται να πας Πάτρα ή Ξάνθη. Και στην Αθήνα να έβγαινες θα περνούσες γαμάτα

  4. #4
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    ET IN ARCADIA EGO...
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.539
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024, GPRS/3G
    ISP
    ΟΤΕ, Q, Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΕΝΟ
    Router
    linksyswag200g
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάθε πέρσι και καλύτερα...




  5. #5
    Το avatar του μέλους NeKaKoS
    NeKaKoS Guest
    Ναι όντως αυτο μου το είπανε Πατρινοι ότι κάθε πέρσι και καλύτερα!!!!Κongas έλεος ρε συ...Βγαίνω απλά δεν είχε κάτσει να πάω Πάτρα....!!!!Αθήνα πλέον είναι πολύ ίδια για εμένα,σκοπός είναι να βλέπεις διαφορετικά πράγματα...

  6. #6
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Περιοχή
    ET IN ARCADIA EGO...
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.539
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024, GPRS/3G
    ISP
    ΟΤΕ, Q, Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΤΕΝΟ
    Router
    linksyswag200g
    NeKaKoS@ μην μασας, εσύ πήγες πέρασες σουπερ, όλα ΟΚ. Και του χρόνου πάλι στην Ξάνθη, κτλ τκλ, Είχε επεισόδια φέτος; Την μαυροδάφνη πόσο την πουλάγανε φέτος; Σε γκρούπ μπήκες;




  7. #7
    Το avatar του μέλους NeKaKoS
    NeKaKoS Guest
    ρε γαμωτο δεν πήγα σε group Βλακεία έκανα....Ξανθη δεν έχω παει,αλλα παίζει να πάω του χρόνου πλέον η Μαυροδαφνη το μικρο μπουκαλακι ειχε 3,5 Ε

  8. #8
    Εγγραφή
    10-06-2005
    Μηνύματα
    9.018
    Downloads
    65
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    N/A
    ISP
    N/A
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Σας χαιρετάει ένας δούλος της Κλεοπάτρας. Ήταν απίστευτα. Και του χρόνου πάλι σε γκρουπάκι

  9. #9
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeKaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά εκεί διασκεδάζει πραγματικά ο κόσμος!!!!
    Αυτά τα πανηγύρια υποβαθμίζουν την νοημοσύνη σου και την προσωπικότητα σου.

    Τα αποφεύγω σε κάθε περίπτωση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NeKaKo
    Πάντως γενικώς πιστεύω οτι πρέπει να πάνε όλοι κάποια στιγμή!!!!
    Φυσικά και δεν είμαι υποχρεωμένος να πάω σε τέτοιες μλκίες

  10. #10
    Εγγραφή
    10-06-2005
    Μηνύματα
    9.018
    Downloads
    65
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    N/A
    ISP
    N/A
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Ε καλα γίνεσαι υπερβολικός τώρα . 40-50.000 άτομα είναι ηλίθιοι και βλάκες. Μην τα ισοπεδώνεις όλα

  11. #11
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Όταν βρίσκομαι σε τέτοιες καταστάσεις, έτσι νιώθω.

    Γιατί χάνεις την υπόσταση σου και γίνεσαι ένα με την μάζα.

    Αλλίως το κατάλαβες αυτό που είπα. Δεν εννοούσα πως είναι κανείς βλάκας επειδή θα πάει σε ένα τέτοιο "event".

  12. #12
    Εγγραφή
    10-06-2005
    Μηνύματα
    9.018
    Downloads
    65
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    N/A
    ISP
    N/A
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Δεν ειναι απαραίτητο να πας με την μάζα. Υπάρχουν δεκάδες διαφορετικα μέρη που μπορεις να πας να αράξεις με την παρεα σου. Να πας κάτω στο λιμάνι , να κάτσετε σε μια πλατεία, να πείτε 100000 βλακείες. Ετσι διασκεδάζεις πραγματικα. Με το να πηγαίνεις να "Σαντουιτσώνεσαι" σε κλαμπ και καφετεριες ειναι το χειροτερο που μπορεις να κανεις. Αν το περάσεις με παρέα τοτε περνάς τελεια. Σε καμια περίπτωση δεν συμφωνω και εγω με αυτο το Mαζοποιησμο

  13. #13
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hwoarang Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι απαραίτητο να πας με την μάζα. Υπάρχουν δεκάδες διαφορετικα μέρη που μπορεις να πας να αράξεις με την παρεα σου. Να πας κάτω στο λιμάνι , να κάτσετε σε μια πλατεία, να πείτε 100000 βλακείες. Ετσι διασκεδάζεις πραγματικα. Με το να πηγαίνεις να "Σαντουιτσώνεσαι" σε κλαμπ και καφετεριες ειναι το χειροτερο που μπορεις να κανεις. Αν το περάσεις με παρέα τοτε περνάς τελεια. Σε καμια περίπτωση δεν συμφωνω και εγω με αυτο το Mαζοποιησμο
    Και εγώ στο στοίβαγμα αναφερόμουν.

    Τα πρώτα που λες, φυσικά και είναι μια χαρά στα οποία συμφωνώ

  14. #14
    Το avatar του μέλους NeKaKoS
    NeKaKoS Guest
    Λογικά να τα λέει αυτά,έτσι και αλλίως ειναι όπως το nick του....αν και θα κολλούσε το LostToChaos....

  15. #15
    Εγγραφή
    18-09-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Κ. Πατήσια
    Ηλικία
    66
    Μηνύματα
    12.913
    Downloads
    33
    Uploads
    2
    Άρθρα
    4
    Ταχύτητα
    20480/1023
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    thomson speedtouch 585 v6
    Παιδιά , είχα πάει στο καρναβάλι της Πάτρας , το 1991 (16 χρόνια πριν , για να σας βοηθήσω )

    2 Ζευγάρια ,χωρίς παιδιά τότε . Πήγα από Πέμπτη πρωί και μόλις και μετά βίας
    επέστρεψα Τρίτη μεσημέρι . Είχα την τύχη , να πάω φιλοξενούμενος σε οικογένεια , που ήταν, είναι και θα είναι από τις "ψυχές" του Πατρινού καρναβαλιού , με δικό τους οικογενειακό θεωρείο στο δημοτικό θέατρο της Πάτρας .

    Από την στιγμή που πάτησα το πόδι μου στην Πάτρα , μέχρι την στιγμή που έφυγα , αν σας πω πως δεν θυμάμαι και πολλά πράγματα δεν θα απέχει και πολύ από την πραγματικότητα ... αυτό που θυμάμαι πάντως είναι πως κάποιο πρωί (Σάββατο ή Κυριακή) ξύπνησα μέσα στην μπανιέρα του σπιτιού με την κουμπάρα μου και άλλη μια κοπέλλα που δεν είχα ξαναδεί δίπλα μου και από πάνω μου .

    (Ευτυχώς όλοι φοράγαμε τα ρούχα μας , από όσο πρόλαβα να δω) LOL . Ένα απίστευτο γλέντι , από πάρτυ σε παρέλαση και από παρέλαση σε πάρτυ . Υπήρχαν δε τόσες εκδηλώσεις σχετικές με το καρναβάλι (κυνήγι θησαυρού , αυτοφωτισμός πληρωμάτων , διαγωνισμός ζωγραφικής στην πλατεία του Αγ. Γεωργίου , δεξίωση στο Δημοτικό Θέατρο - χορός ,Παναχαίκή - Παναθηναϊκός την Κυριακή , μετά από την παρέλαση και τον σοκολατοπόλεμο ...απίστευτο .

    Αρκεί να σας πω , πως την Καθαρή Δευτέρα , υπήρχε στο σπίτι οικογενειακό συμβούλιο , σχετικά με το πρόγραμμα του επόμενου καρναβαλιού - της επόμενης χρονιάς εννοώ . Οι παραγγελίες (Με FAX παρακαλώ) για τις στολές που ξεχώρισαν στο Καρναβάλι του Ρίο , επίσης είχαν δοθεί και γενικά μου έδωσε η Πάτρα , την εντύπωση μιας πόλης , που ζει και αναπνέει για το καρναβάλι .

    Πιστεύω και εγώ , πως είναι κάτι που οπωσδήποτε θα πρέπει να το ζήσει κάποιος τουλάχιστον μια φορά στη ζωή του . Θα πρέπει όμως να πάει οργανωμένα από πλευράς διαμονής (αν και τουλάχιστον ακόμα την εποχή εκείνη που πήγα εγώ , δεν υπήρχε πρόβλημα - η φιλοξενία ήταν φοβερή στο σπίτι που έμενα εγώ ήταν και άλλα 8-10 άτομα ,σχεδόν άγνωστα στους ιδιοκτήτες . Μοναδική τους υποχρέωση ? Από ένα κιβώτιο μπύρες - ρετσίνες -ποτά γενικώς .

    (Εγώ πήγα καφέδες LOL )

    Ένα γεγονός που πρέπει να το ζήσεις

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Telepassport Πάτρα;
    Από jasonpap στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-01-07, 13:37
  2. Vivodi πατρα
    Από kcyber στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-06, 15:09
  3. Φωτογραφίες από το καρναβάλι της Πάτρας...
    Από nEC στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-06, 14:23
  4. Forthnet Πάτρα
    Από Hwoarang στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-06, 01:43

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας