Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 63
  1. #31
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αν και πρόκειται για το ίδιο πράγμα (η δέσμευση) εν τούτοις τυπικά δεν ισχύει αυτό που αναφέρεις. Κάθε πάροχος την ορίζει διαφορετικά.
    Π.χ η HOL αναφέρει ότι η σύμβαση είναι εξαρχής αορίστου, εν αντιθέσει της Forthnet που γίνεται αορίστου μετά το 12μηνο.

  2. #32
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster WLAN
    Στην ουσια ητε η συμβαση είναι εξ αρχης αοριστου ητε όχι, από τη στιγμη που θα περασει το 12μηνο που σε δεσμευει, αν δεν κανεις ανανεωση συμβολαιου και δεν εχεις υπογράψει νεα δεσμευση, τοτε οποιαδήποτε στιγμη μετα τη ληξη του 12μηνου φευγεις χωρις καμια υποχρεωση. Αυτό είναι το σημαντικο που πρεπει να ξερουμε.
    Από εκει και περα το πως ονομαζει η κάθε εταιρια το συμβολαιο είναι δευτερεύον.
    Ετσι και ληξει το 12μηνο ή οποιους μηνες εχεις δεσμευτεί, δεν μπορει να σε δεσμευσει εκ νεου χωρις την υπογραφη σου.

  3. #33
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.700
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11600/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
    Router
    ZTE H367N (voip)
    SNR / Attn
    11,5(dB) / 28,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν τηλεφωνικά γίνει μια προσφορά (πχ έκπτωση 20%) για 1 χρόνο, χωρίς χαρτιά, υπογραφές κλπ, υπάρχει δέσμευση (ποινή για διακοπή πριν τη λήξη του 12μηνου);

  4. #34
    Το avatar του μέλους daywalker06
    daywalker06 Guest
    Οπως υπαρχει δέσμευση για τον παροχο υπάρχει και για τον πελάτη, εκτος αν δεν εχει περάσει ο χρόνος της υπαναχώρησης

  5. #35
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster WLAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dikal Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν τηλεφωνικά γίνει μια προσφορά (πχ έκπτωση 20%) για 1 χρόνο, χωρίς χαρτιά, υπογραφές κλπ, υπάρχει δέσμευση (ποινή για διακοπή πριν τη λήξη του 12μηνου);
    Θα μπορουσε καποιος να πει ότι αφου δεν εχεις υπογραψει τοτε δεν μπορουν να σε δεσμευσουν. Παρ όλα αυτά υπαρχει καταγεγραμμένη η συνομιλια που εκανες και αποδεχτηκες την εκπτωση και αρα την ανανεωση για 12 μηνες, καθως υπαρχει και το μήνυμα που σου στελνουν στο κινητο, ότι η εκπτωση εχει ενεργοποιηθεί. Οποτε σε αυτή την περιπτωση εχουν αποδηκτικα .
    Στην περιπτωση έκπτωσης παντως δεν ισχυουν τα ιδια με το αν εχεις κανει ένα νέο συμβολαιο. Στο συμβολαιο , αν κανεις διακοπη, σου ζητανε να πληρωσεις τους μηνες που υπολοιπονται . Αντίθετα στην εκπτωση σου ζητανε να πληρωσεις το ποσο της έκπτωσης που εχεις κανει χρηση μεχρι τη στιγμη της διακοπης.
    Στην ουσια δηλαδή δεν εχει γινει 12 μηνη ανανεωση και γι αυτό δεν εχεις υπογραψει και κατι. Το συμβολαιο σου παραμενει αοριστου χρονου, απλα μιας και σου κανουν εκπτωση με ατυπη συμφωνία να παραμείνεις για άλλο ένα χρονο, αφου σπας τη συμφωνία σου λενε δωσε μας πισω την εκπτωση.
    Αν εσυ δηλαδή κανεις ένα καινουργιο συμβολαιο με μια εταιρια και στους 6 μηνες κανεις αιτηση διακοπης θα σου ζητησουν να πληρωσεις ολο το ποσο για τους υπολοιπους 6 μηνες του συμβολαιου.
    Αντίθετα στην εκπτωση, αν εχεις πληρωσει 3 λογαριασμούς με εκπτωση και κανεις διακοπη, σου ζητανε να πληρωσεις την εκπτωση αυτων των 3 μηνων. Αν η εκπτωση είναι 5 ευρω Χ 3 μηνες χρησης, θα ζητησουν να πληρωσεις 15 ευρω.
    Αυτά μου ειχαν πει περισι στη hol όταν ειχα παρει και μου εκαναν εκπτωση. Δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι, μιας και φετος που ζητησα παλι εκπτωση, θεωρησα ότι ισχυουν αυτά που μου ειχαν πει και δεν ρωτησα.

  6. #36
    Εγγραφή
    19-12-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΑΛΛΗΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    dikal δεν αν σου εχουν κάνει προσφορα για ένα χρόνο δεν θα πληρωσεις τα 72.30 (τελη διακοπής) αλλα θα σου έρθει καποιος λογραιασμος οπου θα σου ζητανε τα λεφτα της έκπτωσης πισω για όσους μήνες την είχες. π.χ η αρχικη τιμη του πακετου 30 και εσυ εχεις εκπτωση 20% για ένα χρόνο και εσυ τον 5 μηνα ζητας διακοπή τοτε γινεται ως εξης 30-20%=24.η εκπτωση δλδ ειναι 6/μηνα.Αρα 6*5(μηνες)=30.Αρα θα σου έρθει καποιος λογαριασμος που θα σου ζητανε 30 πίσω. δεν χρειαζεται υπογραφες σε ολα..ηχογραφημένη!

  7. #37
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Ορέστη, κάνεις λάθος ή σου τα είπαν λάθος από το τηλέφωνο.
    Σε περίπτωση έκπτωσης, ισχύει ανανέωση του συμβολαίου με τους ισχύοντες όρους και προϋποθέσεις.
    Αν το σπάσεις ενδιάμεσα των 12μηνών, πληρώνεις ότι προβλέπει το αρχικό συμβόλαιο.

    Ανανέωση συμβολαίου επίσης γίνεται αν αλλάξεις πρόγραμμα εντός ή με το πέρας του υποχρεωτικού 12μηνου.

  8. #38
    Εγγραφή
    19-12-2013
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΠΑΛΛΗΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Jkoukos ισχύουν αυτα που γραφω αν κάνεις ανανέωση συμβολαίου με προσφορα....αποδεδειγμενα!

  9. #39
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τι έγραφε το μήνυμα της HOL στο κινητό σου;

  10. #40
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster WLAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έγραφε το μήνυμα της HOL στο κινητό σου;
    "Σας ενημερώνουμε ότι σε συνεχεια της επικοινωνιας μας , ανανεωθηκε το συμβολαιο σας για 12 μηνες και καταχωρηθηκε εκπτωση 25% στο μηνιαιο παγιο της υπηρεσίας σας, με αριθμο τηλ. 2613....... Η εκπτωση θα είναι ενεργη από 20-1-14 εως 19-1-15. Ευχαριστούμε πολύ."

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορέστη, κάνεις λάθος ή σου τα είπαν λάθος από το τηλέφωνο.
    Σε περίπτωση έκπτωσης, ισχύει ανανέωση του συμβολαίου με τους ισχύοντες όρους και προϋποθέσεις.
    Αν το σπάσεις ενδιάμεσα των 12μηνών, πληρώνεις ότι προβλέπει το αρχικό συμβόλαιο.

    Ανανέωση συμβολαίου επίσης γίνεται αν αλλάξεις πρόγραμμα εντός ή με το πέρας του υποχρεωτικού 12μηνου.
    Στα ειπα όπως ακριβως μου τα ειπε περισι αυτος που μιλησα και μου ειχε κανει την εκπτωση. Εν τω μεταξυ μου ειχε πει για 20% εκπτωση και μου καναν 15%. Ξαναπηρα λοιπον τηλ. και μιλησα αυτή τη φορα με άλλο υπαλληλο(μια κοπελα) και της ειπα ότι μου καναν λιγοτερη εκπτωση και τελικα μου ειπε ότι θα γινει 20% όπως μου ειχαν πει στην αρχη, και μου επανελαβε και αυτή το ιδιο, ότι δηλαδή αν κανω διακοπη πριν ληξη η περιοδος της έκπτωσης θα πρεπει να πληρωσω μονο την εκπτωση που εχω χρησιμοποιησει μεχρι εκεινη τη στιγμη. Τιποτα άλλο. Μαλιστα μου ειχαν πει ότι θα μου στειλουν και συμβολαιο για να το υπογραψω, το οποιο δεν εστειλαν ποτε.
    Φετος δεν μου ειπαν τιποτα από όλα αυτά. Βεβαια δεν ρωτησα κι εγω, μιας και θεωρησα ότι ισυουν τα ιδια με περισι. Φετος το μονο που μου ειπαν είναι ότι θα μου στειλουν μηνυμα στο κινητο, το οποιο και εκαναν.
    Αν δεν ισχυουν αυτά, μου ειπαν ψεματα. Αλλα δεν βλεπω για ποιο λογο να το εκαναν. Εγω πηρα και ζητησα εκπτωση.
    Μπορει να παρει καποιος τηλ. που τον ενδιαφερει το θεμα και να μας πει τι θα του πουν.

  11. #41
    Εγγραφή
    08-11-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    2.570
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1G/1G
    ISP
    Inalan
    Router
    Mikrotik 5009
    Σε μενα περσι παντως τετοιο μηνυμα δεν ηρθε ποτε...

    Πριν λιγες μερες εκανα αιτηση στη Forthnet η οποια προχωραει κανονικα και ουτε φωνη ουτε ακροαση απο Hol...

  12. #42
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το ίδιο ακριβώς ήρθε και σε μένα, για 2 διαφορετικές συνδέσεις. Η μία μάλιστα για 2η συνεχή χρονιά.
    Δεν ρώτησα σχετικά, άρα δεν υπάρχει καταγραφή ώστε να την επικαλεστώ σε περίπτωση διαφωνίας.

    Νομίζω ότι καταλαβαίνεις τι σημαίνει το το "ανανεωθηκε το συμβολαιο σας για 12 μηνες".
    Επίσημα (μέχρι αποδείξεως του εναντίου) ισχύει στο ακέραιο το αρχικό συμβόλαιο που υπογράψαμε (με ότι αυτό αναφέρει), με μόνη διαφοροποίηση το ποσό του μηνιαίου πάγιου και τη νέα ημερολογιακή διάρκεια.
    Πουθενά δεν αναφέρεται επίσημα κάτι σχετικό για την "διαφωνία" μας, πέραν των οριζομένων στο συμβόλαιο.

    Θεωρώ ότι αν υπάρχει τηλεφωνική καταγραφή της πληροφορίας, μπορεί κανείς να το επικαλεστεί.
    Χωρίς αυτή, είναι στην ευχέρεια της εταιρείας, μιας και το επίσημο έγγραφο της σύμβασης άλλα μνημονεύει.

  13. #43
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.700
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11600/800
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
    Router
    ZTE H367N (voip)
    SNR / Attn
    11,5(dB) / 28,9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.
    Την ερώτηση όμως την έκανα περιμένοντας απάντηση του τύπου "έφυγα πριν τη λήξη της εκπτωτικής προσφοράς, και πλήρωσα / δεν πλήρωσα ρήτρα".

    Η προσωπική μου γνώμη είναι : α) Αν κάποιος έχει συμπληρώσει τον 1ο χρόνο, για τον οποίο δεσμεύεται με συμβόλαιο, προφανώς δεν πληρώνει ρήτρα διακοπής. β) Αν κάποιος συμφωνήσει, έστω και με καταγραφή της συνομιλίας, να παραμείνει στην υπηρεσία με έκπτωση που διαρκεί πχ 1 χρόνο, επίσης δεν πρέπει να πληρώνει τίποτα αν αποχωρήσει νωρίτερα.
    Οι ρήτρες έχουν έννοια στην περίπτωση που ο πάροχος χρεώνεται με κάποιο ποσό για την αρχική ενεργοποίηση της υπηρεσίας. Επίσης έχουν έννοια στην περίπτωση που γίνεται μια προσφορά (πχ δωρεάν εξοπλισμός ή 3 μήνες δώρο τα πάγια). Στις περιπτώσεις αυτές το κόστος της ενεργοποίησης ή της προσφοράς θα αποσβεθεί από τα πάγια σε χ χρονικό διάστημα, που συνήθως είναι 1 χρόνος.
    Αν όμως σε μια σύμβαση αορίστου χρόνου δοθεί μια έκπτωση για 1 έτος, δεν έχει κανένα νόημα η ρήτρα διακοπής. Κι αυτό γιατί, το κέρδος ή η ζημία που έχει ο πάροχος με την έκπτωση, δε μεταβάλλεται κατά τη διάρκεια του 12μηνου.

    Όταν σε μένα έγινε η προσφορά της έκπτωσης τηλεφωνικά, την οποία επίσης αποδέχτηκα τηλεφωνικά και μόνο, δεν αναφέρθηκε ότι θα πληρώσω κάποια ρήτρα αν διακόψω την υπηρεσία νωρίτερα. Το ίδιο έχει γίνει και όσες φορές έχω αλλάξει οικονομικό πρόγραμμα. Άρα δε βλέπω πως μπορεί η εταιρία να διεκδικήσει κάποια ρήτρα σε περίπτωση διακοπής.

  14. #44
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @dikal, αυτό που δεν λαμβάνεις υπόψη είναι ότι η HOL (και όλοι οι πάροχοι) πέραν των άλλων προσφορών, τους πρώτους 12μήνες (ως νέος συνδρομητής) σου ζητούν χαμηλό μηνιαίο πάγιο έναντι της κανονικής τιμής του.
    Αν εσύ φύγεις, πριν τη λήξη της χρονικής αυτής περιόδου, θα κληθείς να πληρώσεις ένα πρόστιμο (τέλος απενεργοποίησης) καλύπτοντας τα έξοδα της εταιρείας προς τον ΟΤΕ και όχι την απόσβεση των παγίων, καθώς και για τον εξοπλισμό εφόσον δεν τον επιστρέψεις.

    Το ύψος του προστίμου αυτού και τι περιλαμβάνει, αναφέρεται ρητά στους όρους 4.4 και 4.5 της σύμβασης και για τον εξοπλισμό στον αντίστοιχο 7.19.
    Εκεί λοιπόν αναφέρεται ότι το πρόστιμο πληρώνεται εφόσον διακοπεί η σύμβαση πριν περάσει το χρονικό διάστημα που αναφέρεται στην 1η σελίδα στο πεδίο "Τέλος αποσύνδεσης για τους πρώτους (κενό) μήνες σύνδεσης, βάσει τιμοκαταλόγου www. hol.gr" .
    Στο κενό αναφέρεται συνήθως για ADSL ο αριθμός 12 και για VDSL ο 24. Όμως μπορεί να γράφει οτιδήποτε, είτε με συμφωνία είτε από λάθος είτε σκόπιμα.

    Αν λοιπόν έχει περάσει το πρώτο 12μηνο και σου έγινε προσφορά ανανέωσης με Χ έκπτωση, κι εσύ αποφασίσεις να φύγεις πριν το πέρας του δεύτερου 12μηνου, το αν θα πληρώσεις ή όχι τέλος απενεργοποίησης εξαρτάται από τον μαγικό αριθμό που αναγράφεται στην πρώτη σελίδα της σύμβασης.

    Όσον αφορά την αλλαγή προγράμματος, από τον Δεκέμβρη έχει αλλάξει και αυτό που λες.
    Υπάρχει κόστος μετάβασης (τελευταία σελίδα) είτε πριν είτε μετά το 12μηνο (μετά το 12μηνο δεν χρεώνεται εντός της ίδιας κατηγορίας υπηρεσιών).

  15. #45
    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    165
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    ISP
    Wind
    Router
    NetFaster WLAN
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Νομίζω ότι καταλαβαίνεις τι σημαίνει το το "ανανεωθηκε το συμβολαιο σας για 12 μηνες".
    Επίσημα (μέχρι αποδείξεως του εναντίου) ισχύει στο ακέραιο το αρχικό συμβόλαιο που υπογράψαμε (με ότι αυτό αναφέρει), με μόνη διαφοροποίηση το ποσό του μηνιαίου πάγιου και τη νέα ημερολογιακή διάρκεια.
    .
    Με αυτή τη λογικη θα επρεπε να ισχυει το αρχικο συμβολαιο στο ακεραιο και όταν λιγη το 12μηνο και εσυ συνεχιζεις με το ιδιο παροχο . Πως στη μια περιπτωση το συμβολαιο χανει την αξια του, ενώ στην άλλη ενεργοποιητε?
    Από τη στιγμη που δεν υπαρχει επισιμη ανανεωση συμβολαιου με υπογραφη δικη σου, το συμβολαιο δεν μπορει να ενεργοποιηθεί εκ νεου. Και μαλιστα ένα συμβολαιο που εχει γινει πριν 5 χρονια και εχει διαρκεια 12μηνου.
    Για μενα αυτό το συμβολαιο εχει χασει κάθε αξια. Για να υπαρχει συνεχεια αυτου του συμβολαιου θα πρεπει να γινει νέο συμβολαιο και να υπογραφει.
    Το ότι στελνουν ένα μηνυμα που λεει για 12 μηνη ανανεωση δεν λεει και πολλα. και περισι μου ειχαν πει ότι θα στειλουν νέο συμβολαιο να υπογραψω, και τελικα δεν εστειλαν ουτε συμβολαιο ουτε και κανενα μήνυμα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @dikal, αυτό που δεν λαμβάνεις υπόψη είναι ότι η HOL (και όλοι οι πάροχοι) πέραν των άλλων προσφορών, τους πρώτους 12μήνες (ως νέος συνδρομητής) σου ζητούν χαμηλό μηνιαίο πάγιο έναντι της κανονικής τιμής του.
    Αν εσύ φύγεις, πριν τη λήξη της χρονικής αυτής περιόδου, θα κληθείς να πληρώσεις ένα πρόστιμο (τέλος απενεργοποίησης) καλύπτοντας τα έξοδα της εταιρείας προς τον ΟΤΕ και όχι την απόσβεση των παγίων, καθώς και για τον εξοπλισμό εφόσον δεν τον επιστρέψεις.

    .
    Αυτό στην ουσια δεν ισχυει. Όταν κανεις ένα νέο συμβολαιο με χαμηλοτερο δηθεν παγιο, σου ζητανε να πληρωσεις 35 ευρω για τελος ενεργοποιησης. Στην ουσια την εκπτωση που κανουν στο παγιο, την περνουν πισω από το τελος ενεργοποιησης.
    Γιατι νομιζεις ότι ανακαλυψαν ξαφνικα αυτό το τελος. κατι που τοσα χρονια πριν δεν υπηρχε. και κατι που λενε ευθαρσώς στο τηλ. Εγω οσες φορες τους εχω πει, ότι βγαζεται πακετα για νεους χρηστες με πολύ καλυτερη τιμη, μου λενε παντα, ότι δεν είναι καλυτερη τιμη , μιας και μεσα από το τελος ενεργοποιησης στην ουσια καλουνται να πληρωσουν το ιδιο παγιο με μενα. Οποτε χασουρα δεν εχουν. Μιας και το τελος ενεργοποιησης το πληρωνεις εξ αρχης, και δεν το περνεις πισω αν αποφασισεις να φυγεις στα μισα.
    Είναι πολύ μεγαλη κομπινα αυτό το τελος ενεργοποιησης και πολύ μεγαλυτερη να ερχονται αν κανεις διακοπη και να σου ζητανε και τελος απενεργοποίησης.

Σελ. 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-13, 19:15
  2. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-13, 20:27
  3. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-13, 14:48
  4. Λήξη συμβολαίου
    Από pirobola στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-03-13, 21:01
  5. Μηνύματα: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-13, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας