Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχει κάλο περιεχόμενό η nova

Ψήφισαν
10. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • καλό

    8 80,00%
  • κακό

    2 20,00%
Εμφάνιση 1-9 από 9
  1. #1
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω όσοι από εδώ έχουν ένα πακέτο nova3play πως σας βλέπεται το τηλεοπτικό πρόγραμμα της φετινής τηλεοπτικής περιόδουκαι για ποίο λόγω.
    δεν δουλεύω για την εταιρία απλά θέλω να δω γνώμες για να αποφασίσω αν θα μείνω στην forthnet η να πάω στον ΟΤΕ, αυτή την στιγμή τα έχω και τα 2 και σκέφτομαι να κρατήσω το 1 λόγο κοστούς
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gkamared : 13-02-14 στις 11:53.

  2. #2
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    Peristeri Attikis
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    ΖΤΕ H288A
    SNR / Attn
    12,8(dB) / 4.6(dB)
    Κακα τα ψεματα το γερο χαρτι της νοβα ειναι οι μπαλλες...Ενα 40ρι πχ τριπλ πλεη με σπορτς πακ, οτι και να κανει ο ΟΤΕ δεν μπορει να το χτυπησει, κυριως γιατι αυτα που προσφερει ο ΟΤΕ τα βρισκεις στο ιντερνετ ευκολα...

    τωρα αν παμε στα αρχικα πακετα, ή στα φουλ πακετα χωρις να καιγομαστε για σπορτ σηκωνει συζητηση, αφου ο ΟΤΕ εχει καποια πλεονεκτηματα οπως αυτο που βλεπεις προγραμμα που επαιξε νωριτερα και ειναι πολυ καλο...
    Otenet -> Netone -> ON -> Wind -> Forthnet -> Cyta - Vodafone -> Cosmote -> Nova

  3. #3
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τι βρίσκεις στο Internet εύκολα ???
    Γιατί η Super League δεν υπάρχει εκεί έξω ?
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  4. #4
    Εγγραφή
    25-08-2007
    Περιοχή
    Άρτα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.229
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~13000/~1000
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΡΤΑ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkamared Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν δουλεύω για την εταιρία απλά θέλω να δω γνώμες για να αποφασίσω αν θα μείνω στην forthnet η να πάω στον ΟΤΕ, αυτή την στιγμή τα έχω και τα 2 και σκέφτομαι να κρατήσω το 1 λόγο κοστούς
    Δηλαδή θα ρωτήσεις τους άλλους αν τους αρέσουν τα πακέτα, για να δεις αν θα παραμείνεις συνδρομητής ο ίδιος;
    Φιλικά, Άκης

  5. #5
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Serafeim Karakostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή θα ρωτήσεις τους άλλους αν τους αρέσουν τα πακέτα, για να δεις αν θα παραμείνεις συνδρομητής ο ίδιος;
    Είμαι Ελληνας και ψηφίζω ΠΑΣΟΚ τι λες δεν έχω αυτή ικανότητα

  6. #6
    Εγγραφή
    23-10-2007
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    357
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6100/920
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    TD 5130
    SNR / Attn
    6(dB) / 44,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Διόρθωσε και το τίτλο στην ερώτηση για τη δημοσκόπηση, γιατί ήμουν έτοιμος να ψηφίσω ότι έχει κάλο

  7. #7
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    παιδιά αυτό που θέλω να δω είναι αν ισχύει αυτό που νομίζω για τα κανάλια οτε η nova ισχύει ότι διαφορά υπάρχει μονάχα στα αθλητικό πακέτο καθώς στο άλλο δεν έχω το κινηματογραφικό. Φυσικά αυτοί που ψηφίζουν θα μου πουν και την διαφορά , ελπίζω. Με λίγα λόγια θέλω και μία δεύτερή γνώμη
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gkamared : 13-02-14 στις 23:50.

  8. #8
    Εγγραφή
    20-08-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    347
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkamared Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά αυτό που θέλω να δω είναι αν ισχύει αυτό που νομίζω για τα κανάλια οτε η nova ισχύει ότι διαφορά υπάρχει μονάχα στα αθλητικό πακέτο καθώς στο άλλο δεν έχω το κινηματογραφικό. Φυσικά αυτοί που ψηφίζουν θα μου πουν και την διαφορά , ελπίζω. Με λίγα λόγια θέλω και μία δεύτερή γνώμη
    Τα πραγματα ειναι απλα απο αθλητικα διαλεγεις αυτο που γουσταρεις να βλεπεις αν θελειες ελληνικες διοργανωσεις ( ποδοσφαιρο , μπασκετ , βολλευ ) καθως και ευρωοαικες διοργανωσεις με ελληνικη συμμετοχή ( champions league , europa league , euroleague ) πας σε νοβα αν θελεις ευρωπαικα πρωταθληματα ( ισπανια , γερμανια κτλ ) πας ΟΤΕ .
    Στο θεμα των ταινιων δεν πιστευω να αξιζει να μπουμε σε συγκριση υπερεχει με διαφορα η nova καθως και στο θεμα των υπηρεσιων περαν το κοινων που παρεχουν και οι δυο HD και pvr η nova εχει επιπλεον multiview , 3D και την νεα υπηρεσια novago για να βλεπεις περιεχομενο απο laptop, smartphone .

  9. #9
    Εγγραφή
    22-01-2014
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από billstamaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πραγματα ειναι απλα απο αθλητικα διαλεγεις αυτο που γουσταρεις να βλεπεις αν θελειες ελληνικες διοργανωσεις ( ποδοσφαιρο , μπασκετ , βολλευ ) καθως και ευρωοαικες διοργανωσεις με ελληνικη συμμετοχή ( champions league , europa league , euroleague ) πας σε νοβα αν θελεις ευρωπαικα πρωταθληματα ( ισπανια , γερμανια κτλ ) πας ΟΤΕ .
    Στο θεμα των ταινιων δεν πιστευω να αξιζει να μπουμε σε συγκριση υπερεχει με διαφορα η nova καθως και στο θεμα των υπηρεσιων περαν το κοινων που παρεχουν και οι δυο HD και pvr η nova εχει επιπλεον multiview , 3D και την νεα υπηρεσια novago για να βλεπεις περιεχομενο απο laptop, smartphone .
    Σωστά τα λες και συμφωνώ . ο καθενάς κάνει την επιλογή του ανάλογα με αυτά που ζητάει κυρίως στα αθλητικά γιατί στις ταινίες η nova προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας