Εμφάνιση 1-7 από 7
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δελτίο Τύπου:

    • απεριόριστη μουσική, με πάνω από 15.000.000 τραγούδια στο κινητό, το tablet και τον υπολογιστή
    • πλούσιο ελληνικό ρεπερτόριο, νέων και παλαιών τραγουδιών,
    • Δωρεάν δοκιμή της υπηρεσίας για 1 μήνα
    • Δωρεάν 12 μήνες με νέα σύνδεση στο συμβόλαιο W και με τη χρήση ειδικού κωδικού.



    Αθήνα 13 Φεβρουαρίου 2014. Απεριόριστη μουσική απολαμβάνουν οι συνδρομητές WIND κινητής, σταθερής και internet, μέσω της νέας υπηρεσίας WIND ΑΚΑΖΟΟ.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ak.jpeg 
Εμφανίσεις:  116 
Μέγεθος:  9,3 KB 
ID: 135174Η νέα music streaming υπηρεσία προσφέρει στους συνδρομητές της WIND άμεση πρόσβαση σε βιβλιοθήκη με περισσότερα από 15.000.000 τραγούδια, με πλούσιο ελληνικό και ξένο ρεπερτόριο και τη δυνατότητα να δημιουργούν, να αποθηκεύουν και να μοιράζονται οποιαδήποτε στιγμή τις δικές τους playlist από οποιαδήποτε συσκευή επιθυμούν, Smartphone, Tablet ή υπολογιστή.

    Οι συνδρομητές WIND μπορούν να δοκιμάσουν την υπηρεσία Δωρεάν για 30 ημέρες, απολαμβάνοντας απεριόριστη μουσική χωρίς χρέωση δεδομένων έως και τις 30/06/2014.

    Επίσης, μέχρι τέλος Φεβρουαρίου, για κάθε νέα ενεργοποίηση συμβολαίου* στο οικονομικό πακέτο W και με τη χρήση ειδικού κωδικού, η υπηρεσία παρέχεται απολύτως δωρεάν για 12 μήνες.

    Στη διάρκεια της εκδήλωσης για την παρουσίαση της υπηρεσίας ο Βασίλης Γερογιάννης, Mobile Data & VAS Marketing Senior Manager WIND, δήλωσε: «O τρόπος με τον οποίο ακούμε μουσική έχει αλλάξει. Τα Smartphones και το Mobile Internet μάς δίνουν πρόσβαση σε εκατομμύρια τραγούδια κάθε στιγμή, όπου κι αν βρισκόμαστε. Με την υπηρεσία WIND Akazoo, προσφέρουμε στους συνδρομητές μας τη δυνατότητα να απολαμβάνουν την αγαπημένη τους μουσική από όλες τις έξυπνες συσκευές τους, να ανακαλύπτουν νέα είδη μουσικής και να τα μοιράζονται με τους φίλους τους.»

    Από την πλευρά της Internetq PLC, της εταιρείας που παρέχει την υπηρεσία απεριοριστής μουσικής Akazoo, o Απόστολος Ζερβός, SVP Akazoo, υπογράμμισε: «Ως η πρώτη εταιρεία διάθεσης απεριόριστης μουσικής streaming στην Ελλάδα, η δέσμευσή μας στην εισαγωγή χρηστών στο νέο τρόπο μουσικής απόλαυσης είναι μεγάλη και πιστεύουμε ότι η νέα συνεργασία με τη WIND σηματοδοτεί ένα σημαντικό βήμα στην εξέλιξη της μουσικής εμπειρίας, προσφέροντας μια εύκολα προσβάσιμη και ελκυστική υπηρεσία σχεδιασμένη στα μέτρα των Ελλήνων μουσικόφιλων.»

    Για να αποκτήσουν την υπηρεσία WIND AKAZOO οι συνδρομητές WIND χρειάζεται να επισκεφθούν το wind.akazoo.com και να ενεργοποιήσουν το πακέτο που τους ταιριάζει: Standard για πρόσβαση μόνο από browser με 3,99€/μήνα ή Premium για πρόσβαση από browser και εφαρμογή για Android (τηλέφωνο & tablet) και iPhone με €6,99/μήνα.

    Πηγή : Wind
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WIND AKAZOO UNLIMITED MUSIC_130214.pdf  


  2. #2
    Το avatar του μέλους kostthem
    kostthem Guest
    Απλά έπρεπε να παρουσιάσει κάτι.
    Είμαι συνδρομητής Vodafone, αλλά θεωρώ πως την πιο πετυχημένη αντίστοιχη υπηρεσία, το Spotify, την "έχει" η Cosmote.

  3. #3
    Εγγραφή
    12-02-2014
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostthem Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά έπρεπε να παρουσιάσει κάτι.
    Είμαι συνδρομητής Vodafone, αλλά θεωρώ πως την πιο πετυχημένη αντίστοιχη υπηρεσία, το Spotify, την "έχει" η Cosmote.
    αυτό λέω και σε ένα αλλα post ότι περίμενα κάτι πιο μεγάλο και γνωστό και από ότι φάνηκε κακός το περίμενα ... υπήρχαν αλλα π.χ pandora - rdio πιο γνωστά και πιο πλήρες έχω δοκιμάσει όσα δεν μπορείς να φανταστείς από αυτές της υπηρεσίες γνωστες και άγνωστες 5 είναι

    τα πιο καλά spotify. rdio. deezer. napter. pandora για μένα... τα αλλα είναι κατωτερα πως να το κάνουμε ευτυχώς που έχω και cosmote kαι το 5ευρώ μου έκατσε λουκούμι από 7 ευρώ τόσο καιρό... και για να λέω την αλήθεια μου το rdio ήθελα να φέρει πιο πολύ από το pandora.. το deezer είναι έχει έρθει νωρίτερα από όλα τα αλλα (ταίριαζαν και στο μπλε χρώμα αααα με το rdio αλλα που να το σκεφτούν...) και η όλοι φάση είναι ότι είναι ακριβότερο από το spotify αρε wind μονο να παίρνετε τηλ και να με πρήζεται να κάνω συμβόλαιο... αυτά δεν τα βλέπετε τι θέλουν η συνδρομητές
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος oxxy : 14-02-14 στις 18:39.

  4. #4
    Το avatar του μέλους kostthem
    kostthem Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από oxxy Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό λέω και σε ένα αλλα post ότι περίμενα κάτι πιο μεγάλο και γνωστό και από ότι φάνηκε κακός το περίμενα ... υπήρχαν αλλα π.χ pandora - rdio πιο γνωστά και πιο πλήρες έχω δοκιμάσει όσα δεν μπορείς να φανταστείς από αυτές της υπηρεσίες γνωστες και άγνωστες 5 είναι

    τα πιο καλά spotify. rdio. deezer. napter. pandora για μένα... τα αλλα είναι κατωτερα πως να το κάνουμε ευτυχώς που έχω και cosmote kαι το 5ευρώ μου έκατσε λουκούμι από 7 ευρώ τόσο καιρό... και για να λέω την αλήθεια μου το rdio ήθελα να φέρει πιο πολύ από το pandora.. το deezer είναι έχει έρθει νωρίτερα από όλα τα αλλα (ταίριαζαν και στο μπλε χρώμα αααα με το rdio αλλα που να το σκεφτούν...) και η όλοι φάση είναι ότι είναι ακριβότερο από το spotify αρε wind μονο να παίρνετε τηλ και να με πρήζεται να κάνω συμβόλαιο... αυτά δεν τα βλέπετε τι θέλουν η συνδρομητές
    +1
    Θα μπορούσε τουλάχιστον να συνεργαστεί με τα Rdio ή Pandora. Αλλά Wind και αίσθηση της αγοράς, δεν....

  5. #5
    Εγγραφή
    07-11-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    To Spotify είναι ο βασιλιάς, αλλά λόγω F2G δοκίμασα το AKAZOO και μπορώ να πω ότι είναι πολύ πολύ καλό και σε διάφορους Έλληνες καλλιτέχνες που δοκίμασα έχουν παρόμοια συλλογή τραγουδιών με το Spotify

  6. #6
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν είναι κακό το AKAZOO. Έχω λίγη ώρα που το δοκιμάζω και είναι πολύ ευχάριστο!

  7. #7
    Εγγραφή
    30-11-2012
    Μηνύματα
    1.060
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manila Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Spotify είναι ο βασιλιάς, αλλά λόγω F2G δοκίμασα το AKAZOO και μπορώ να πω ότι είναι πολύ πολύ καλό και σε διάφορους Έλληνες καλλιτέχνες που δοκίμασα έχουν παρόμοια συλλογή τραγουδιών με το Spotify
    έτσι ακριβώς! μια χαρούλα είναι και το AKazoo, και το φτίαξαν και έλληνες (νομίζω)

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας